Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Zyrtare: Sadiku zgjat huazimin te Malaga, heq dorë nga paga e korrikut! 06-06-2020 10:34 Prishtinë Sport
​Parashikimi i motit në Shqipëri 06-06-2020 08:11 Nacionale
​Vdes në 85 vjeçarja me Covid-19 në Shqipëri,kishte sëmundje bashkëshoqëruese 06-05-2020 22:55 Prishtinë Shëndetësi
Përdhunimi i 15-vjeçares, mijëra qytetarë marshojnë në Tiranë 06-04-2020 18:09 Prishtinë Lajme
Koronavirusi, 20 raste të reja në Shqipëri 06-03-2020 11:30 Prishtinë Lajme
Në prag të ndeshjes Bylis-Tirana, një futbollist konfirmohet me Covid-19 06-02-2020 11:10 Prishtinë Sport
“Profesori që u mësoi shqip kinezëve dhe amerikanëve”, ndërron jetë studiuesi i njohur Agron Fico 06-02-2020 10:41 Prishtinë Lajme
​Tërmet në Shqipëri 06-01-2020 22:50 Tiranë Lajme
​Hapen plazhet, palestrat dhe kufijtë tokësorë në Shqipëri 06-01-2020 08:50 Prishtinë Nacionale
​Cakaj: S’ka datë për çeljen e negociatave me BE-në, duhet të përmbyllet reforma elektorale 05-31-2020 09:44 Prishtinë Politikë
​Sot ndalohet lëvizja e automjeteve në të gjithë Shqipërinë 05-31-2020 07:19 Prishtinë Nacionale
Plagoset një 28-vjeçar në Shijak 05-30-2020 22:03 Prishtinë Lajme
​Shqipëri, nisin aplikimet për subvencionet në bujqësi 05-30-2020 11:39 Prishtinë Ekonomi
​Fundjava e parë pa kufizime në Shqipëri 05-30-2020 08:42 Shëndetësi
​Banka e Shqipërisë: Rënia ekonomike nga 5-8 % në këtë vit 05-29-2020 20:43 Ekonomi
Futbolli shqiptar rikthehet të mërkurën, ndeshjet luhen pa tifozë 05-29-2020 15:19 Prishtinë Sport
​Shqipëri, nga 1 qershori hapen plazhet dhe kufijtë tokësorë 05-29-2020 15:14 Prishtinë Lajme
23 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 05-29-2020 11:19 Prishtinë Lajme
​Shqipëria merr helikopterët e famshëm “Blackhawk” nga SHBA 05-29-2020 10:12 Prishtinë Lajme
Banka e Shqipërisë miraton masat për shtyrjen e kësteve të kredive deri më 31 gusht 2020 05-28-2020 19:52 Prishtinë Lajme
​Kosova dhe Shqipëria të bashkuara në Kanberra të Australisë 05-28-2020 19:02 Prishtinë Lajme
COVID-19, 26 raste të reja në Tiranë 05-28-2020 11:37 Prishtinë Lajme
Po afrohet 3 qershori, FSHF pret përgjigjen përfundimtare nga Qeveria 05-27-2020 17:23 Prishtinë Sport
FSHF zhvillon seminar informues me zyrtarët e ndeshjeve mbi zbatimin e protokollit mjekësor 05-27-2020 13:36 Prishtinë Sport
COVID-19, 21 raste të reja në Tiranë, prej tyre 13 personel shëndetësor 05-27-2020 10:58 Prishtinë Lajme
​Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Shkodrës 05-27-2020 08:48 Prishtinë Lajme
​Shqipëria dhe Kosova destinacion turistik të përbashkët 05-26-2020 17:12 Prishtinë Ekonomi
​Shqipëri, më 1 qershor hapen kopshtet 05-26-2020 15:01 Prishtinë Lajme
​Fluturim nga Tirana drejt Parisit më 5 qershor 05-25-2020 17:12 Tiranë Lajme
​9 raste të reja, dje viktima e 32-të në Shqipëri 05-24-2020 12:28 Nacionale
​Moderatorja e sportit: Do ishte surprizë nëse nuk do ngacmohesha nga futbollistët 05-24-2020 08:52 Sport
​Rama uron Fitër Bajramin 05-24-2020 07:49 Nacionale
​Falja e Fitër Bajramit në Durrës bëhet në sheshin pranë xhamisë 05-24-2020 07:19 Nacionale
Edhe një i vdekur me Covid-19 në Shqipëri, shkon në 32 numri i viktimave 05-23-2020 22:29 Prishtinë Lajme
Rama uron myslimanët: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju 05-23-2020 22:00 Prishtinë Lajme
COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri 05-23-2020 11:18 Prishtinë Lajme
Shqipëria, tjetër fundjavë në izolim 05-23-2020 08:39 Prishtinë Lajme
Fitojnë pafajësinë 4 të arrestuarit për sulmin terrorist në ndeshjen Shqipëri- Izrael 05-20-2020 14:17 Prishtinë Sport
COVID-19 në Shqipëri, 15 raste të reja, 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar 05-20-2020 11:38 Prishtinë Lajme
Koliqi, bashkëthemelues i tregimit modern shqiptar 05-20-2020 07:25 Prishtinë Lajme
11 mijë teste të reja në Shqipëri, vijon testimi serologjik 05-19-2020 15:52 Prishtinë Lajme
​COVID-19, vetëm një rast i ri në Shqipëri, 15 të shëruar në 24 orë 05-19-2020 11:45 Prishtinë Lajme
​Tensione në protestën e artistëve - dëgjohen dy shpërthime 05-18-2020 18:10 Tiranë Lajme
​Artistë dhe qytetarë në shesh për Teatrin Kombëtar, në protestë edhe opozita - video 05-18-2020 17:47 Tiranë Lajme
​Presidenti Meta kërkon hetim ndërkombëtar për shembjen e Teatrit Kombëtar 05-18-2020 17:38 Tiranë Lajme
​Dy raste me COVID-19 në Shqipëri, numri më i ulët ditor i të prekurve që nga fillimi i epidemisë 05-18-2020 11:16 Prishtinë Shëndetësi
Maturantët në Shqipëri rikthehen në shkolla 05-18-2020 11:07 Prishtinë Lajme
​Sot protestohet kundër shembjes së Teatrit Kombëtar në Tiranë 05-18-2020 07:57 Prishtinë Nacionale
​Nesër protestohet në Tiranë 05-17-2020 23:00 Tiranë Lajme
​Kryemadhi bllokon rrugën: Do t’ia ha veshin Edi Ramës - video 05-17-2020 17:58 Tiranë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!