Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Parashikimi i motit në Shqipëri 02-22-2020 10:11 Nacionale
Meta: Beteja për Gjykatën Kushtetuese, vendimtare 02-21-2020 13:11 Prishtinë Politikë
Ekspertët skeptikë: Fotot nuk reduktojnë duhanpirjen 02-21-2020 12:08 Shëndetësi
FNSH operacion në Elbasan, 23 persona të shoqëruar 02-21-2020 08:10 Elbasan Siguri
29 vite nga rrëzimi i shtatores së Enver Hoxhës 02-20-2020 07:08 Prishtinë Lajme
Berisha: Rama “peng” i Beogradit, tentoi tradhtinë e dytë kombëtare ndaj Kosovës 02-19-2020 08:56 Prishtinë Lajme
Shqiptarët dhe pakistanezët përleshen me thika në Greqi 02-18-2020 07:53 Prishtinë Siguri
​Von der Leyen: Komuniteti ndërkombëtar solidaritet të jashtëzakonshëm 02-17-2020 20:42 Prishtinë Lajme
​Konferenca e Donatorëve, Basha: Të nisë menjëherë puna dhe fondet të përdoren me përgjegjshmëri 02-17-2020 20:04 Prishtinë Lajme
​Konferenca e Donatorëve, Meta: Mirënjohje dhe solidaritet për kontributin e vendeve pjesëmarrëse 02-17-2020 18:54 Tiranë Lajme
​Oliver Varhelyi: Kemi arritur të mbledhim 1.15 miliardë euro për të ndihmuar Shqipërinë 02-17-2020 18:53 Prishtinë Lajme
Rama pas Konferencës së Donatorëve citon Biblën: Njerëzimi është një komb i vetëm 02-17-2020 18:40 Prishtinë Lajme
​Toka dridhet sërish, ndihet tjetër lëkundje në Shqipëri 02-17-2020 17:51 Tiranë Lajme
​Shteti që ndau më së shumti para për riparimin e pasojave të tërmetit në Shqipëri 02-17-2020 16:10 Bruksel Lajme
​Meta flet për “grusht-shtetin”, akuzon mazhorancën për veprime arbitrare 02-17-2020 16:00 Tiranë Lajme
​Pasojat e tërmetit, BE ndan 100 milionë euro për Shqipërinë 02-17-2020 15:58 Bruksel Lajme
​Sot mbahet konferenca e donatorëve për Shqipërinë 02-17-2020 07:00 Prishtinë Lajme
​Rama në Bruksel, pritet nga presidenti i Këshillit Evropian 02-16-2020 20:15 Bruksel Lajme
​Talentja shqiptare në Britani Arta Çika fiton çmimin “TechWomen100” për 2019 02-16-2020 18:53 Prishtinë Lajme
​Liderët e Ballkanit Perëndimor takohen në Bruksel 02-16-2020 17:55 Bruksel Lajme
​Njohja e patentave shqiptare në Gjermani, vjen reagimi i Edi Ramës 02-16-2020 16:26 Tiranë Lajme
​Nesër mbahet konferenca e donatorëve për Shqipërinë 02-16-2020 15:25 Siguri
​Më shumë produkte nga fermat organike, Qeveria e Shqipërisë financon deri 200 mijë lekë 02-16-2020 09:03 Ekonomi
​Konferenca e Donatorëve, Rama: Presim mbështetje me peshë në procesin e rindërtimit 02-15-2020 19:40 Prishtinë Lajme
​“Po të dëgjoj”, Basha nis komunikimin online me të rinjtë 02-15-2020 17:28 Prishtinë Lajme
​Eksportet shqiptare drejt SHBA-së janë rritur 26% 02-14-2020 18:52 Prishtinë Lajme
​Edi Rama flet për mini-Shengenin në Ballkanin Perëndimor 02-14-2020 12:29 Tiranë Lajme
Shqipëria aranzhon miqësore me kombëtaren më të dobët në botë 02-14-2020 12:12 Prishtinë Sport
​Hakohet profili i këngëtares, Klea Huta: Më ndihmoni… 02-13-2020 16:47 Tiranë Magazina
Kupa e Shqipërisë, zbulohen çiftet çerekfinaliste 02-13-2020 12:03 Prishtinë Sport
​Shqipëri-Kosovë, një gjeografi e përbashkët kulturore 02-12-2020 20:52 Prishtinë Lajme
​Roli i Turqisë i rëndësishëm për stabilitetin dhe sigurinë në rajon 02-12-2020 20:23 Prishtinë Lajme
Ambasadorja Kim: Mirëpres angazhimin e LSI-së në reformën zgjedhore 02-12-2020 17:29 Prishtinë Lajme
​Autoriteti Portual Durrës, shkëmbime tregtare me 25 vende të botës 02-12-2020 14:43 Tiranë Lajme
​Sëmundjet kronike, Banka Botërore: Rrezikohen 93% e shqiptarëve 02-11-2020 13:22 Tiranë Shëndetësi
​Kryemadhi takon ambasadoren e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim 02-11-2020 13:02 Tiranë Lajme
​Kurti takon kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë 02-11-2020 11:37 Prishtinë Nacionale
​Rama: Mbledhjen e dy qeverive do të mbahet në Shkodër 02-11-2020 10:57 Prishtinë Politikë
​Konferenca Kurti-Rama (Drejtpërdrejt) 02-11-2020 09:21 Prishtinë Politikë
​Kurtit pritet me ceremoni mirëseardhjes në Tiranë 02-11-2020 09:07 Prishtinë Politikë
​Drejtpërdrejt nga ceremonia e mirëseardhjes së Kurtit në Tiranë 02-11-2020 08:45 Prishtinë Politikë
​Leku zhvlerësohet në raport me monedhat e huaja 02-10-2020 18:38 Prishtinë Lajme
​Fëmijët pa shtëpi - ua dëmtoi tërmeti, jetojnë në kontejner 02-10-2020 12:19 Tiranë Lajme
​Basha bashkëbisedon me qytetarë: Zgjedhjet e lira dhe të ndershme janë zgjidhja 02-09-2020 19:02 Tiranë Lajme
​Shqiptari vdes në një burg të Francës, familjarët thonë se e kanë masakruar 02-09-2020 18:24 Tiranë Lajme
​Tërmeti i 26 nëntorit - 100 familje në protestë 02-09-2020 16:51 Durrës Lajme
​Çmimi i konsumit në Shqipëri është rritur me 1.5% në janar 02-09-2020 15:36 Ekonomi
​Delegacioni i Komisionit të Venecias mbërrin sot në Tiranë 02-09-2020 10:07 Prishtinë Nacionale
Shqipëria beson në angazhimin e SHBA-së si faktor kyç për paqen në Ballkanin Perëndimor 02-08-2020 17:07 Prishtinë Lajme
Kukësi rimerr kreun në kampionatin shqiptar 02-08-2020 15:57 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!