Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Shqipëri, 117 raste të reja, dy viktima dhe 68 të shëruar 07-13-2020 10:49 Prishtinë Lajme
​12 raste me Covid-19 në Berat, të gjithë pa simptoma 07-12-2020 19:23 Tiranë Lajme
Covid-19, mbi 1000 inspektime në Shqipëri, gjobën disa biznese 07-12-2020 13:27 Prishtinë Shëndetësi
​Koronavirusi në Shqipëri, 4 persona humbin jetën, 83 raste të reja 07-12-2020 12:18 Shëndetësi
​Policia e Shqipërisë jep informacion për lëvizjen jashtë vendit 07-11-2020 10:06 Nacionale
Vdes një 34-vjeçar derisa po lahej në Shëngjin 07-10-2020 17:45 Prishtinë Lajme
Shqipëri, 90 raste të reja dhe dy viktima 07-10-2020 11:07 Prishtinë Lajme
Pesë të infektuar te Partizani, FSHF merr vendimin për derbin me Tiranën 07-10-2020 10:59 Prishtinë Sport
Partizani konfirmon tre raste të tjera me koronavirus 07-10-2020 10:02 Prishtinë Sport
​OECD për qeverisjen digjitale: Shqipëria shteti më i vlerësuar në rajon 07-09-2020 19:42 Tiranë Lajme
Testohen lojtarët e Partizanit, nuk rrezikohet zhvillimi i derbit të kryeqytetit 07-09-2020 10:38 Prishtinë Sport
​Qeveria e Shqipërisë, 4.8 miliardë lekë për rindërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti 07-08-2020 19:50 Tiranë Lajme
Cakaj në Kopenhagen: Flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës valëviten pranë njeri-tjetrit 07-08-2020 17:04 Prishtinë Lajme
​Shqipëri: Rritje e lehtë e çmimeve në qershor, inflacioni llogaritet 1,8% 07-08-2020 16:51 Tiranë Lajme
Duka flet rreth vendimeve të fundit të UEFA-s për Ligën e Kampionëve 07-08-2020 16:42 Prishtinë Sport
Rama poston foto nga punimet e rrugës Qukës-Qafë Plloçë: Po mbarojmë rrugët e lëna anash 07-08-2020 11:40 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, 68 raste të reja dhe dy humbje jete në 24 orët e fundit 07-08-2020 10:44 Prishtinë Lajme
Rama pas takimit me opozitën: I gatshëm të diskutojmë hapjen e listave me konsensus trepalësh 07-07-2020 22:54 Prishtinë Lajme
​Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj 07-07-2020 21:32 Prishtinë Lajme
Mbytet një 60-vjeçare në plazhin e Durrësit 07-07-2020 20:00 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, dy viktima, 74 raste të reja dhe 42 të shëruar në 24 orët e fundit 07-07-2020 11:42 Tiranë Shëndetësi
​Gent Cakaj takohet në Lubjanë me homologun e tij slloven Anzhe Logar 07-06-2020 19:15 Tiranë Lajme
​Në Himarë zbulohet varreza tumulare e shekullit XV-XII para Krishtit 07-06-2020 19:02 Himarë Lajme
​Tre persona vdesin nga Covid-19 në Shqipëri 07-06-2020 11:58 Shëndetësi
Tri përballjet që ‘ndezin’ kategorinë Superiore sonte 07-06-2020 10:06 Prishtinë Sport
​Air Albania do të nisë fluturimet edhe drejt Londrës 07-05-2020 15:49 Tiranë Lajme
Shqipëria “hap dyert” për sezonin turistik 2020 07-05-2020 10:54 Prishtinë Ekonomi
​Mjeku Kalo: Shqetësuese rritja e rasteve me Covid-19 te të rinjtë nën 35 vjeç 07-05-2020 10:11 Prishtinë Politikë
Arrestohet shqiptari 18 vjet pasi ekzekutoi një të moshuar në Volos të Greqisë 07-04-2020 23:18 Prishtinë Lajme
​Covid-19, vdesin dy persona në Shqipëri 07-04-2020 10:56 Prishtinë Shëndetësi
​Veliaj: Shumica e linjave urbane të hënën në punë, kush nuk del i hiqet licenca 07-03-2020 21:50 Prishtinë Nacionale
FSHF nis hetimet për ndeshjen Bylis - Tirana 07-03-2020 16:54 Prishtinë Sport
Hoti dhe Basha në konferencë për media 07-03-2020 15:42 Prishtinë Politikë
​Hoti takohet me kryetarin e bashkisë së Tiranës 07-03-2020 15:01 Prishtinë Nacionale
Shqipëri, 90 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 07-03-2020 11:29 Prishtinë Lajme
​Shqipëri, 1714 inspektime për masat ndaj COVID-19 në 24 orët e fundit 07-02-2020 22:06 Prishtinë Shëndetësi
​3 viktima dhe 82 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 07-02-2020 12:41 Prishtinë Lajme
​Komisioni Evropian prezanton projekt-kornizën e bisedimeve për Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore 07-01-2020 21:08 Bruksel Lajme
​Hapet sezoni veror në Shqipëri me moton “Pusho shqip” 07-01-2020 20:14 Prishtinë Lajme
​Cakaj sjell një super-lajm për Shqipërinë 07-01-2020 18:45 Tiranë Lajme
​Vdes edhe një pacient me Covid-19 në Shqipëri 07-01-2020 17:12 Prishtinë Lajme
​2 viktima të reja me Covid-19 në Shqipëri, 45 raste të reja 07-01-2020 11:09 Prishtinë Lajme
Vlorë, makina përplas për vdekje të moshuarin 07-01-2020 10:50 Prishtinë Lajme
​Shtohen rastet e reja me Covid-19 në Shqipëri 06-30-2020 10:54 Tiranë Lajme
​Përsëritja e zgjedhjeve, Cakaj thirrje shqiptarëve në Bujanoc: Dilni në votime dhe mbështesni Luginën e Bashkuar 06-29-2020 15:13 Tiranë Lajme
​Vdesin dy persona me Covid-19 në Shqipëri 06-29-2020 11:28 Shëndetësi
​576 vjet më parë Skënderbeu vrau 22 mijë ushtarë osmanë 06-29-2020 07:20 Prishtinë Lajme
​Ndahet nga jeta Besim Zekthi, kërcimtari legjendar që i dha zë e shpirt valles dhe muzikës tonë tradicionale 06-28-2020 17:42 Tiranë Lajme
​Leli: Vlora ka pësuar transformim rrënjësor, shpresoj që do të rimëkëmbet sektori i turizmit 06-28-2020 14:49 Prishtinë Ekonomi
Raporti i DASH për luftën ndaj trafikimit të personave: Shqipëria në grupin e shteteve si Gjermania dhe Italia 06-27-2020 21:32 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!