Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës 03-18-2020 18:50 Prishtinë Lajme
Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri, bizneset të shqetësuara 03-18-2020 14:04 Prishtinë Lajme
Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri 03-18-2020 08:44 Prishtinë Lajme
​Rama firmos urdhrin për të shtyrë afatin e pagesës së kësteve në banka për biznese dhe individë 03-17-2020 19:59 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 55 numri i të prekurve 03-17-2020 12:12 Prishtinë Lajme
88 vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Shqipërisë 03-17-2020 07:22 Prishtinë Lajme
​BE të mos e përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga aksesi i pajisjeve mjekësore 03-16-2020 21:05 Prishtinë Lajme
Shkon në 51 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri 03-16-2020 11:48 Prishtinë Lajme
​Këshilla si ta trajtojmë koronavirusin në kushte shtëpie 03-14-2020 23:43 Prishtinë Lajme
​Aktivitetet që do të ndalohen deri më 3 prill në Shqipëri 03-14-2020 09:13 Prishtinë Nacionale
​Dita e Verës në Shqipëri 03-14-2020 07:32 Nacionale
​Koronavirusi, Rama: Shqipëria nuk do të gjunjëzohet nga kjo luftë 03-13-2020 22:48 Prishtinë Lajme
Hapja e negociatave, Holanda “po” me kushte për Shqipërinë 03-13-2020 16:58 Prishtinë Lajme
​Personeli mjekësor në Shqipëri me transport të posaçëm 03-13-2020 11:47 Prishtinë Shëndetësi
Shkon në 33 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri 03-13-2020 11:23 Prishtinë Lajme
Basha mesazh mirënjohje për mjekët dhe infermierët: Ju jeni heronjtë tanë 03-13-2020 08:26 Prishtinë Lajme
Tirana e Durrësi zgjohen në shtetrrethim prej koronavirusit 03-13-2020 07:45 Prishtinë Lajme
​Rama: Nuk do të mbyllen furrat e bukës, farmacitë dhe ushqimoret 03-12-2020 19:57 Prishtinë Lajme
​Rama: Komuniteti katolik ka vendosur të anulojë të gjitha ritualet kishtare 03-12-2020 15:49 Prishtinë Nacionale
Prej nesër pezullohet lëvizja e makinave private në disa qytete në Shqipëri 03-12-2020 12:05 Prishtinë Lajme
Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e fundit për gjendjen në Shqipëri 03-11-2020 23:31 Prishtinë Lajme
Ndërpritet plotësisht transporti publik në Tiranë 03-11-2020 22:47 Prishtinë Lajme
Shqipëria fiton ndaj Qipros 03-11-2020 17:29 Prishtinë Sport
Ndërron jetë personi i parë i prekur nga koronavirusi në Shqipëri 03-11-2020 13:00 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 12 numri i personave të prekur 03-11-2020 11:32 Prishtinë Lajme
Masat kundër koronavirusit, mbyllen 522 lokale e 21 disko në Shqipëri 03-11-2020 10:18 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi, Meta takon Manastirliun: Domosdoshmëri bashkëpunimi për shëndetin 03-10-2020 21:13 Prishtinë Lajme
​86 vjeçarja amerikane rezulton me Koronavirus, më 3 mars kishte qenë në Tiranë 03-10-2020 20:43 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, FSHF del me njoftim për ndeshjet e ardhshme 03-10-2020 12:59 Prishtinë Sport
​Koronavirusi në Shqipëri – bilanci shkon në 10 të infektuar 03-10-2020 12:45 Tiranë Shëndetësi
​FSHF merr vendim: Ndeshjet pa tifozë 03-10-2020 12:35 Tiranë Sport
​Koronavirusi në Shqipëri, babai i infektuar mori pjesë në një varrim 03-10-2020 12:35 Tiranë Shëndetësi
Konfirmohen 4 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 03-10-2020 06:51 Prishtinë Shëndetësi
​Viktima e parë shqiptare nga koronavirusi në Itali 03-09-2020 23:14 Prishtinë Lajme
Koronavirusi, Meta: Duhen fonde që situata të mos dalë jashtë kontrollit 03-09-2020 21:10 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi, Edi Rama: Frikë aspak, kujës po! 03-09-2020 19:47 Prishtinë Lajme
​Kush është shqiptari që trafikon njerëzit drejt Anglisë për 2000 funte 03-09-2020 17:36 Tiranë Magazina
​Shqipëria pezullon lundrimet me Italinë e veriut 03-09-2020 17:31 Tiranë Shëndetësi
Tiranë, ndalohen fluturimet drejt 10 aeroporteve italiane 03-09-2020 11:09 Prishtinë Lajme
Koronavirusi, mbyllen shkollat për dy javë në Shqipëri 03-09-2020 09:36 Prishtinë Lajme
Koronavirusi, mblidhet qeveria shqiptare 03-09-2020 08:04 Prishtinë Lajme
Koronavirus mbërrin në Shqipëri, konfirmohen dy rastet e para 03-09-2020 06:47 Prishtinë Lajme
​Anulohen disa fluturime nga Tirana drejt Italisë, shkak koronavirusi?! 03-08-2020 11:38 Prishtinë Nacionale
​8 Marsi, Meta: Fuqizimi i vajzave dhe grave i bën sfidat më të lehta 03-08-2020 10:28 Prishtinë Nacionale
​Dyshohet me koronavirus, një grua nga Lushnja izolohet në QSUT 03-06-2020 21:10 Prishtinë Lajme
Tiranë, shtyhet mbledhja e sotme për Reformën Zgjedhore 03-06-2020 11:22 Prishtinë Lajme
​Cakaj: Lufta dhe sakrifica e 5, 6 e 7 marsit 1998 në Prekaz, gurëthemel i Kosovës së lirë 03-05-2020 19:56 Prishtinë Lajme
​Basha: Punësimi dhe rritja e pagave, prioriteti ynë më i madh 03-05-2020 19:50 Prishtinë Lajme
​Përse nuk shfaqet koronavirusi në Shqipëri - mjekët japin shpjegimet 03-05-2020 19:49 Tiranë Lajme
​Të hënën shpërndarja e këstit të bonusit të qirasë për familjet e prekura nga tërmeti 03-05-2020 18:38 Durrës Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!