Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Moti sot dhe nesër në Shqipëri 11-15-2020 08:02 Nacionale
​Cakaj: Nuk ka pasur luftë fetare në Kosovë 11-14-2020 20:25 Prishtinë Politikë
​Portugali – Francë, formacionet zyrtare 11-14-2020 19:43 Prishtinë Sport
​Trajneri i i Kombëtares U21 të Shqipërisë, Alban Bushi ka dalë sërish pozitiv me Covid 11-14-2020 18:19 Prishtinë Sport
​Rama: Asnjë zyrtar i qeverisë i prekur nga COVID-19 nuk u trajtua jashtë vendit 11-14-2020 17:58 Prishtinë Shëndetësi
Aktori shqiptar Valter Gjoni ndërron jetë nga COVID në moshën 66-vjeçare 11-14-2020 09:03 Prishtinë Rajonale
​Fitorja e tretë radhazi e Shqipëri U-21, uron Duka 11-13-2020 22:05 Prishtinë Sport
Media serbe e quan provokim deklaratën e Ramës se ”Serbia e humbi luftën” 11-13-2020 14:03 Prishtinë Rajonale
​Kryeministri Edi Rama poston një video emocionale të një ish ushtari të UÇK-së 11-13-2020 11:30 Prishtinë Nacionale
​A do të ketë mbyllje? Rama: Na pret një dimër i vështirë… 11-12-2020 22:03 Tiranë Shëndetësi
​Tetë të vdekur dhe 410 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 11-12-2020 17:03 Nacionale
Nis ora policore në Shqipëri 11-11-2020 22:53 Prishtinë Lajme
​Berisha e quan dinjitoze paraqitjen e krerëve të UÇK-së para Gjykatës Speciale 11-11-2020 21:08 Prishtinë Lajme
Vdekshmëria nga COVID në Shqipëri për 100 mijë banorë, shumë më pak se shtetet e rajonit 11-11-2020 20:39 Prishtinë Rajonale
​Cakaj: Kur është në pyetje UÇK duhet të përgjigjemi si një komb 11-11-2020 18:16 Tiranë Lajme
​Shqipëria fiton miqësoren ndaj Kosovës 11-11-2020 17:53 Prishtinë Sport
11 viktima dhe mbi 500 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 11-11-2020 16:53 Prishtinë Rajonale
​A do jetë falas vaksina antiCOVID-19 kur të vijë në Shqipëri? Përgjigjet kryeministri Rama 11-11-2020 12:57 Tiranë Lajme
Hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese në Shqipëri 11-11-2020 11:00 Prishtinë Lajme
​Meta: Sistemi shëndetësor rrezikon të zhytet në kolaps të thellë 11-10-2020 19:23 Tiranë Lajme
​Koronavirusi në Shqipëri, 8 të vdekur - rastet e reja në rritje 11-10-2020 18:46 Tiranë Shëndetësi
​Kërcen nga kati i dytë, vetëvritet pacienti me Covid në Shqipëri 11-10-2020 12:51 Tiranë Lajme
​Koronavirusi në Shqipëri, kufizohet lëvizja nga dita e mërkurë 11-09-2020 16:20 Prishtinë Lajme
Balla: Partia Demokratike e Shqipërisë drejtohet nga një hetues i UÇK 11-09-2020 14:54 Politikë
​501 të infektuar dhe dy viktima nga COVID-19 në Shqipëri 11-08-2020 16:17 Tiranë Lajme
​U infektua me Covid-19, ndërron jetë Koço Devole 11-08-2020 08:46 Shëndetësi
Rama pyet Berishën dhe Metën: Pse e votuat pro Raportin e Dick Marty në KE 11-07-2020 19:19 Prishtinë Rajonale
​Rama: Sali dhe Ilir pse votuat pro raportit të Dick Martyn për UÇK-në? 11-07-2020 15:56 Nacionale
Shpërndante kokainë në Elbasan, arrestohet 11-07-2020 11:19 Siguri
​Meta: Serbia, aleate e Speciales 11-06-2020 20:16 Prishtinë Lajme
​Gjashtë të vdekur dhe 489 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 11-06-2020 17:41 Prishtinë Rajonale
​Koronavirusi në Shqipëri, rekord rastesh të reja - 7 të vdekur 11-05-2020 17:05 Tiranë Shëndetësi
​Basha: Ish-krerët e UÇK-së do t’i faktojnë drejtësisë se aktakuzat ndaj tyre janë të pabaza 11-05-2020 14:52 Prishtinë Nacionale
​Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e javës së parë të sezonit të ri të Superligës. 11-04-2020 19:16 Prishtinë Sport
​Koronavirusi në Shqipëri, rriten sërish rastet e reja – katër të vdekur 11-04-2020 17:18 Tiranë Lajme
​Starton sot edicioni i ri futbollistik 2020-2021 11-04-2020 11:37 Prishtinë Sport
​Borrell video-telefonatë me Edi Ramën: Nevojën për të vazhduar kryerjen e reformave 11-03-2020 19:28 Tiranë Lajme
​Sulmuesi i Shqipërisë i infektuar me COVID-19, humb grumbullimin e nëntorit 11-03-2020 19:14 Prishtinë Sport
Koronavirusi në Shqipëri, rekord rastesh të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit 11-03-2020 16:38 Prishtinë Lajme
Rama për sulmin terrorist: Zemërthyer, qëndrojmë të vendosur me Austrinë 11-03-2020 10:09 Prishtinë Lajme
​9 viktima dhe 321 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 11-02-2020 17:18 Tiranë Lajme
​Isteri: Biznesi nuk e përballon mbylljen e dytë në Shqipëri, gati për protestë 11-01-2020 23:29 Ekonomi
Ngjela: Presidenti revolucionar Ilir Meta po kërkon ta destabilizoj Shqipërinë 11-01-2020 22:08 Prishtinë Politikë
​Studentët protestojnë nesër para Ministrisë së Arsimit në Shqipëri 11-01-2020 19:27 Shëndetësi
​327 raste të reja dhe 9 viktima nga Covid-19 në Shqipëri 11-01-2020 16:31 Shëndetësi
Hidhet nga lartësia e spitalit "Covid 2", humb jetën 52-vjeçari 11-01-2020 14:15 Prishtinë Rajonale
​Parashikimi i motit në Shqipëri 11-01-2020 08:20 Prishtinë Rajonale
Regjistrohet viktima e parë shqiptare nga tërmeti në Turqi 10-31-2020 18:25 Prishtinë Rajonale
​Shtatë të vdekur dhe 241 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 10-31-2020 17:51 Prishtinë Rajonale
​Vdes kompozitori Avni Mula 10-29-2020 22:17 Prishtinë Politikë
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!