Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Ngatërruan himnin e Shqipërisë, ky është dënimi i UEFA-s për Francën 10-24-2019 14:18 Prishtinë Sport
​Për herë të parë në Shqipëri, burgje private për të dënuarit me më pak se 5 vjet heqje lirie 10-24-2019 12:57 Tiranë Lajme
Renditja e FIFA-s, ja çfarë ka ndodhur me Shqipërinë 10-24-2019 11:07 Prishtinë Sport
​Cakaj: Parandalimi i sulmit terrorist, tregues i sigurisë së shtetit 10-23-2019 23:44 Prishtinë Lajme
​McAllister thotë se Macron është përgjegjës për shtyrjen e negociatave me Shqipërinë 10-23-2019 15:36 Prishtinë Lajme
​Kadare fiton çmimin e njohur letrar Pak Kyong-ni 10-23-2019 13:38 Prishtinë Rajonale
​Do kryenin akt terrorist ditën e Nevruzit në Tiranë, policia zbulon grupin iranian 10-23-2019 12:49 Prishtinë Siguri
​Tirana mirëpret Samitin për Paqe të Evropës Juglindore 10-23-2019 07:13 Prishtinë Lajme
​148 vjetori i lindjes së Gjergj Fishtës 10-23-2019 06:48 Prishtinë Lajme
​Braçe: Liderët e BE-së në asnjë rresht nuk folën për gabim të Shqipërisë 10-22-2019 23:19 Prishtinë Lajme
​Cipras: Shpresoj që BE-ja ta kuptojë gabimin historik për Shqipërinë dhe MV-së 10-22-2019 18:45 Prishtinë Lajme
​Rama: Gratë dhe vajzat janë më pak të korruptuara se burrat 10-22-2019 18:40 Tiranë Lajme
​Kush përdor qese plastike pas 1 qershorit 2020, deri në 1 milion lekë gjobë 10-22-2019 18:28 Tiranë Lajme
​PE rezolutë për bllokimin e negociatave nga Franca 10-22-2019 17:29 Bruksel Lajme
​Cerar: BE "ra" në çështjen e Ballkanit 10-22-2019 12:39 Lubjanë Lajme
​Macron vizitë në Shqipëri dhe Maqedoni? Shkupi: Nuk kemi asnjë informacion 10-22-2019 12:20 Tiranë Lajme
​Lirohet Armir Grima, nuk ka prova se ish-trajneri shiti ndeshjet 10-22-2019 11:02 Skodër Sport
​Medalje e Champions League dhe ari, pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid 10-22-2019 10:47 Siguri
Tusk i zhgënjyer me refuzimin e hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut 10-22-2019 10:42 Prishtinë Lajme
​Terrorizoi turistët spanjollë, Apeli nuk ndryshon qëndrim, burg Mihal Kokëdhimës 10-22-2019 10:38 Vlorë Siguri
​Moti sot në Shqipëri 10-22-2019 08:29 Tiranë Lajme
“Financial Times”: Vetoja e Macron ndaj Shqipërisë, një gabim historik 10-22-2019 07:34 Prishtinë Lajme
​Mogherini: Shtyrja e negociatave ishte gabim historik 10-21-2019 11:04 Prishtinë Lajme
​Qafë-Shtama shndërrohet në parkun e preferuar të turistëve 10-21-2019 08:22 Prishtinë Ekonomi
​Moti sot në Shqipëri 10-21-2019 07:47 Prishtinë Lajme
​Para 8 vitesh mbahej Maratona e parë ndërkombëtare në Shqipëri 10-21-2019 07:03 Prishtinë Sport
​Mogherini shpreh keqardhje për gabimin historik në lidhje me bisedimet për zgjerim 10-20-2019 20:27 Bruksel Lajme
​“Mini-Shengeni”, Kurti: Kujdes me Serbinë 10-20-2019 19:59 Tiranë Lajme
​Familja e biznesmenit të zhdukur Remzi Hoxha e zhgënjyer me Qeverinë shqiptare 10-19-2019 22:55 Prishtinë Lajme
​Manja: Gjykata Kushtetuese do të japë vlerësim ligjor për shkarkimin e Metës 10-19-2019 19:09 Prishtinë Lajme
​Fassino: Refuzimi i negociatave konfirmim për tejkalimin e kriterit të unanimitetit 10-19-2019 16:53 Prishtinë Lajme
“Arena Kombëtare” inagurohet në ndeshjen Shqipëri-Francë, , ja sa do të kushtojnë biletat 10-19-2019 09:12 Prishtinë Sport
​Ministri gjerman: Ne BE ka mungesë të madhe udhëheqje dhe guximi 10-18-2019 22:33 Prishtinë Lajme
​Media ndërkombëtare: Franca kritikohet për refuzimin e negociatave 10-18-2019 20:51 Prishtinë Lajme
​McAllister: Refuzimi i negociatave ditë e keqe për Evropën 10-18-2019 20:38 Prishtinë Lajme
​Rama: Nuk ka përplasje antishqiptare 10-18-2019 20:33 Prishtinë Lajme
​Hajdari: Për të ardhur keq që shpresa e shqiptarëve për të qenë më afër Evropës shtyhet 10-18-2019 20:27 Prishtinë Lajme
​Apeli i ambasadorit të BE-së për qytetarët shqiptarë: Ju lutem, mos hiqni dorë 10-18-2019 19:32 Prishtinë Lajme
​Tusk mesazh shqiptarëve: Mos u dorëzoni! 10-18-2019 15:17 Prishtinë Lajme
​Hahn: Zhgënjim ekstrem mosdakordësia për hapjen e negociatave me Shqipërinë 10-18-2019 13:30 Prishtinë Lajme
​Fajon: BE është marrë peng nga Franca, vazhdon të minojë interesin tonë në Ballkan 10-18-2019 12:26 Tiranë Rajonale
​Nuk pritet të ketë vendim për hapjen e negociatave për Shqipërinë 10-18-2019 10:43 Prishtinë Lajme
​Rama: Reformat i bëjmë për vete, jo për BE-në 10-17-2019 22:02 Prishtinë Lajme
​Stanishev: Macron bën politikë inatçore 10-17-2019 21:56 Prishtinë Lajme
​Cipras: Shtyrja e negociatave, forcon nacionalizmin 10-17-2019 21:53 Prishtinë Lajme
​Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat 10-17-2019 19:47 Prishtinë Lajme
​Der Leyen: Tirana dhe Shkupi kanë bërë përpjekje kolosale 10-17-2019 19:38 Prishtinë Lajme
​Çupi në Top Talk: Shqipëria, Kosova dhe Bosnja, shtetet që Evropa i penalizon edhe nga feja 10-17-2019 17:38 Tiranë Lajme
​Studimi: 100 për qind e shqiptarëve janë të prekur nga ndotja 10-17-2019 16:11 Tiranë Shëndetësi
​10 vjet burg për “Eskobarin e Ballkanit” 10-17-2019 14:34 Tiranë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!