Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
108 vjet nga shpallja e pavarësisë së Shqipërisë 11-28-2020 07:21 Prishtinë Lajme
​Biseda në jaht e Ismail Qemalit e Ferit Pashë Vlorës: “Shqiptarët, më të vjetër se Hëna” 11-28-2020 07:18 Prishtinë Lajme
Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve 11-26-2020 22:52 Prishtinë Rajonale
10 viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 11-26-2020 16:58 Prishtinë Rajonale
​Rama për tërmetin në Thumana: I paharruar kujtimi i viktimave të tragjedisë së një viti më parë 11-26-2020 08:08 Prishtinë Lajme
​Duka për vdekjen e Maradonas: Futbolli humbi një mbret 11-25-2020 19:48 Prishtinë Sport
​Ndarja nga jeta e Maradonës/ Rama: Mrekulloi botën me magjinë e talentit 11-25-2020 18:42 Tiranë Lajme
​Ja çfarë deklaronte trajneri I Kukësit pasi u infektua me Covid-19 11-25-2020 16:49 Prishtinë Sport
​Shqipëri: Ministria e Shëndetësisë rekomandon mësimin online në shkolla 11-25-2020 14:38 Tiranë Lajme
​Rëndohet gjendja shëndetësore e trajnerit të Kukësit i infektuar me COVID, dërgohet në Turqi 11-25-2020 12:12 Prishtinë Sport
​Kthehet Superliga e Shqipërisë me disa ndeshje interesante 11-25-2020 11:53 Prishtinë Sport
​Lindja e mjeshtrit të madh 11-25-2020 07:06 Prishtinë Lajme
19 viktima dhe 744 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 11-24-2020 16:42 Prishtinë Rajonale
​Rama: Vaksinën e blejmë me çdo çmim - video 11-24-2020 15:12 Tiranë Lajme
​17 viktima dhe 795 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 11-23-2020 17:27 Tiranë Shëndetësi
​Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa 11-22-2020 17:12 Tiranë Magazina
14 të vdekur dhe 565 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 11-22-2020 17:01 Prishtinë Lajme
​“Gjuha shqipe, nga alfabeti në drejtshkrim”/ Ekspozitë me dokumente e fotografi të rralla nga Arkivat dhe ATSH 11-22-2020 16:24 Tiranë Lajme
​Reshjet e para të borës në Korçë 11-22-2020 13:59 Nacionale
​Vdes regjisori i njohur Muharrem Fejzo 11-22-2020 08:42 Nacionale
​Parashikimi i motit në Shqipëri 11-22-2020 08:39 Nacionale
​Miliona euro për kurim në Turqi, nga Shqipëria janë nisur 270 avionë 11-21-2020 20:19 Shëndetësi
​Shqipëri, lojtari lëndohet rëndë në “Loro Borici”, dërgohet me urgjencë ne spital (VIDEO) 11-21-2020 19:05 Prishtinë Sport
​Superliga e Shqipërisë, programi me ndeshjet e parapara për sot 11-21-2020 12:38 Prishtinë Sport
​Parashikimi i motit në Shqipëri 11-20-2020 08:58 Prishtinë Nacionale
11 viktima dhe 786 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 11-19-2020 17:36 Prishtinë Rajonale
Shpërthim i fuqishëm në Shkodër 11-18-2020 21:23 Prishtinë Lajme
Tjetër rekord negativ në Shqipëri, 9 humbje jete në 24 orët e fundit 11-18-2020 20:16 Prishtinë Rajonale
​Reja: Na duhej rezultati dhe e morëm me meritë 11-18-2020 19:10 Prishtinë Sport
​Pas dy golave ndaj Bjellorusisë, flet Sokol Cikalleshi 11-18-2020 18:57 Prishtinë Sport
​Shqipëri 3-2 Bjellorusi, notat e lojtarëve 11-18-2020 18:04 Prishtinë Sport
​Shqipëria mposhtë Bjellorusinë dhe siguron kalimin në Ligën B 11-18-2020 17:52 Prishtinë Sport
​Nis ndeshja Shqipëri – Bjellorusisë, sfidë vendimtare për të dy skuadrat 11-18-2020 16:01 Prishtinë Sport
Ndeshja vendimtare Shqipëri - Bjellorusi, formacionet zyrtare 11-18-2020 15:00 Prishtinë Sport
Masa shtesë antiCovid në Shqipëri, ndalohen dasmat e tubimet 11-17-2020 16:27 Prishtinë Lajme
Përvjetori i çlirimit të Tiranës nga nazistët 11-17-2020 07:12 Prishtinë Lajme
Koloneli britanik që ishte oficer zbulimi në Shqipëri 11-17-2020 07:06 Prishtinë Lajme
​Mbi 600 raste të reja dhe 8 viktima nga COVID-19 në Shqipëri 11-16-2020 17:34 Tiranë Shëndetësi
Rama dhe Kurz bisedojnë rreth pandemisë, terrorizmit dhe integrimin e Shqipërisë 11-16-2020 11:52 Prishtinë Lajme
​Shqipëri – Bjelorusi, ndeshja vendimtare zhvillohet të mërkurën 11-16-2020 10:35 Prishtinë Sport
​Një deputet përjashtohet për 5 ditë nga Kuvendi i Shqipërisë 11-16-2020 10:28 Nacionale
​Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, ka folur pas fitores 3-1 ndaj ndaj Kazakistanit. 11-15-2020 21:18 Prishtinë Sport
​Berisha e komenton golin që e pranoi nga gjysma e fushës 11-15-2020 20:35 Prishtinë Sport
​Trashëgimia e çiftelisë, në Lezhë po e mësojnë fëmijët që të mbajnë gjallë traditën - video 11-15-2020 20:11 Tiranë Lajme
​Shqipëri 3-1 Kazakistan, zgjidhet lojtari më i mirë i ndeshjes 11-15-2020 20:02 Prishtinë Sport
​Shqipëria fiton dhe merr vendin e dytë në grup 11-15-2020 19:48 Prishtinë Sport
​Shqipëri – Kazakistan, nis pjesa e dytë e ndeshjes 11-15-2020 18:57 Prishtinë Sport
​Mbyllet pjesa e parë, Shqipëria në epërsi, kështu ndryshon renditja e grupit për momentin 11-15-2020 18:46 Prishtinë Sport
​11 viktima dhe 597 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 11-15-2020 17:06 Tiranë Shëndetësi
​PDSh i reagon deputetit Bekim Haxhiu, mohon akuzat ndaj Bashës gjatë punës në UNMIK 11-15-2020 10:19 Prishtinë Politikë
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!