Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Bankën Amerikane e Investimeve dhuron disa respiratorë Shqipërisë 04-25-2020 09:23 Shëndetësi
​Të moshuarit në Shqipëri mundësi për të dalë deri në orën 11:00 04-25-2020 07:33 Prishtinë Shëndetësi
​Ja si u krijuan Forcat Ajrore Shqiptare para 69 vjetësh 04-24-2020 07:30 Prishtinë Siguri
​Gjendja e fatkeqësisë natyre në Shqipëri zgjatet deri më 23 qershor 04-23-2020 16:35 Tiranë Lajme
​Rezultatet e 24 orëve të fundit, 29 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 04-23-2020 12:20 Prishtinë Lajme
COVID-19, bien të ardhurat nga emigracioni në Shqipëri 04-23-2020 09:13 Prishtinë Lajme
Parashikimi i motit në Shqipëri 04-23-2020 08:08 Prishtinë Lajme
Shënohet viktima e 27-të e COVID-19 në Shqipëri 04-22-2020 10:45 Prishtinë Lajme
Në Shqipëri janë paguar 52.350 persona nga paketa ekonomike 04-22-2020 08:31 Prishtinë Lajme
Parashikimi i motit për sot në Shqipëri 04-22-2020 08:09 Prishtinë Lajme
​Rama kujton bizneset e lejuara 04-21-2020 18:30 Prishtinë Nacionale
Marrëveshja e re KOSTT dhe ENTSO-E, Edi Rama e quan lajm të mirë 04-21-2020 13:21 Prishtinë Lajme
Parashikimi i motit në Shqipëri 04-21-2020 07:58 Prishtinë Lajme
​Shqipëria do të shtyjë gjendjen e fatkeqësisë natyrore deri më 23 qershor 04-20-2020 18:13 Tiranë Lajme
Grezda e konfirmon lidhjen me modelen shqiptare 04-20-2020 16:22 Prishtinë Sport
​Shërohen nga koronavirusi 302 persona në Shqipëri 04-19-2020 08:31 Prishtinë Shëndetësi
​Shqipëri, sot mund të dalin nënat dhe fëmijët 04-19-2020 07:16 Prishtinë Shëndetësi
​Shërohen 1 mjek dhe 2 infermiere të prekur nga COVID-19 në Shqipëri 04-18-2020 12:48 Prishtinë Rajonale
​Sot pensionistët mund të dalin për ajrosje në Shqipëri 04-18-2020 08:55 Prishtinë Nacionale
518 persona të prekur me koronavirus në Shqipëri 04-16-2020 10:51 Prishtinë Lajme
Humbi nënën një ditë më parë, Armand Duka me fjalë emocionuese në rrjetet sociale 04-15-2020 18:44 Prishtinë Sport
Shqipëri, 629 qytetarë të ndëshkuar me gjobë në 24 orët e fundit për mosrespekti mtë karantinës 04-15-2020 13:23 Prishtinë Lajme
​8 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, 16 të shëruar 04-14-2020 11:21 Prishtinë Lajme
​Tri tërmete gjatë natës në Durrës, ja sa ishte magnituda 04-14-2020 08:58 Prishtinë Lajme
​Pasojat e COVID-19 në Shqipëri, për 1 muaj 40 mijë persona humbin vendin e punës 04-14-2020 08:16 Prishtinë Lajme
Shqipëri, ky është moti për sot 04-14-2020 07:46 Prishtinë Lajme
​Tërmeti godet Durrësin 04-13-2020 19:49 Durrës Lajme
​Kryetari i Prishtinës jep sqarime për hyrje dhe dalje në kryeqytet 04-13-2020 12:18 Prishtinë Nacionale
Covid-19, shtohen 13 raste të reja në Shqipëri, shkon në 446 numri i të prekurve 04-12-2020 13:38 Prishtinë Nacionale
​17 raste të reja, shkon në 433 numri i të prekurve me COVID-19 në Shqipëri 04-11-2020 11:27 Prishtinë Shëndetësi
​35 vite nga vdekja e Enver Hoxhës 04-11-2020 07:34 Prishtinë Nacionale
FMN miratoi 174 milionë euro mbështetje emergjente për Shqipërinë 04-10-2020 22:53 Prishtinë Lajme
​Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dy të plagosur 04-10-2020 13:28 Prishtinë Politikë
​7 raste të reja në Shqipëri, shkon në 416 numri i të prekurve 04-10-2020 11:17 Prishtinë Shëndetësi
​Vdes edhe një paciente me COVID-19 në Shqipëri, kishte disa sëmundje bashkëshoqëruese 04-09-2020 18:23 Prishtinë Lajme
Shqipëri, drejtuesit e institucioneve të pavarura përgjysmojnë pagën për tre muaj 04-09-2020 15:17 Prishtinë Lajme
Nënë Rukija 84-vjeçe mund CoVid-19, momenti prekës kur lë spitalin Infektiv 04-08-2020 18:11 Prishtinë Lajme
Vdes lehona 27-vjeçare nga Kumanova e diagnostikuar me COVID-19 04-08-2020 17:46 Prishtinë Lajme
​Covid-19, komiteti i ekspertëve në Shqipëri: S’ka arsye për ta rikonsideruar planin strategjik 04-07-2020 17:50 Prishtinë Nacionale
Gjici: Asnjë i infektuar në Kukës, ndihmohen nevojtarët dhe bizneset 04-07-2020 14:47 Prishtinë Lajme
Shërohet edhe një infermiere në Shqipëri 04-07-2020 13:16 Prishtinë Shëndetësi
Koronavirusi në Shqipëri, vetëm 6 raste të reja në 24 orët e fundit 04-07-2020 12:09 Prishtinë Lajme
Shqipëri, ndërron jetë 90-vjeçari me COVID-19 04-06-2020 15:10 Prishtinë Lajme
Futbolli në Bjellorusi vazhdon të luhet, flet futbollisti shqiptar Azdren Llullaku 04-06-2020 14:10 Prishtinë Sport
Komiteti Shqiptar i Helsinkit kërkon zgjidhje emergjente për shtetasit shqiptarë të bllokuar në kufi 04-06-2020 11:42 Prishtinë Lajme
Shqipëri, 16 raste të reja me COVID-19 04-06-2020 11:24 Prishtinë Lajme
​28 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, shkon në 361 numri i të prekurve 04-05-2020 12:36 Prishtinë Shëndetësi
​5 prilli, ditëlindja e Leka Zogut 04-05-2020 07:20 Prishtinë Nacionale
​Manastirliu apel qytetarëve: Jemi në mesin e epidemisë, respektoni masat e distancimit social 04-04-2020 17:34 Prishtinë Lajme
​Mjeku i Shërbimit të Infektivit në Shqipëri preket nga koronavirusi 04-04-2020 13:58 Prishtinë Shëndetësi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!