Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Rama viziton policin e plagosur, ka një thirrje për protestuesit 12-11-2020 21:58 Prishtinë Rajonale
Nisin shoqërimet e protestuesve në Tiranë 12-11-2020 20:26 Prishtinë Rajonale
Nis me tensione protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës 12-11-2020 19:49 Prishtinë Rajonale
12 të vdekur dhe mbi 800 të infektuar të rinj me Covid-19 në Shqipëri 12-11-2020 17:14 Prishtinë Rajonale
Shtatë të lënduar gjatë protestës në Tiranë 12-10-2020 23:02 Prishtinë Lajme
Protestuesit thyejnë xhamat te selia e PS-së 12-10-2020 21:38 Prishtinë Rajonale
Nuk ndalen protestuesit, i vihet flaka koshave të mbeturinave, policia hedh gaz lotsjellës 12-10-2020 21:11 Prishtinë Rajonale
​Lleshaj reagon pas dorëheqjes: Me brengë në shpirt për humbjen e padrejtë të jetës së një djali të ri 12-10-2020 19:08 Tiranë Lajme
​Vrasja e Klodian Rashës, Rama kërkon falje: Lleshaj më ka dorëzuar dorëheqjen… 12-10-2020 18:29 Tiranë Lajme
​873 raste të reja dhe 14 viktima nga COVID-19 në Shqipëri 12-10-2020 17:45 Tiranë Lajme
​Veliaj për vrasjen e 25-vjeçarit: Duhet bërë drejtësi, ai që ka bërë gabimin të mbajë përgjegjësi 12-10-2020 14:07 Prishtinë Lajme
​Protesta në Tiranë, MSH: 10 të lënduar, 8 policë dhe dy qytetarë 12-09-2020 22:04 Tiranë Lajme
​Hetimet e vrasjes së Klodian Rashës/ Zbardhet rrëfimi i policit të arrestuar: Kishte armë dhe e flaku… 12-09-2020 20:25 Tiranë Lajme
​Hidhet gaz lotsjellës, shpërndahen protestuesit 12-09-2020 19:21 Tiranë Lajme
​Superliga e Shqipërisë, rezultatet e xhiros së shtatë 12-09-2020 18:54 Prishtinë Sport
​Vrasja e 25-vjeçarit, protestë edhe në Durrës 12-09-2020 18:53 Durrës Lajme
​Forcat Speciale shpërndajnë nga shkallët e Kryeministrisë protestuesit 12-09-2020 18:49 Tiranë Lajme
​Disa protestues i vënë flakën pemës e Krishtlindjeve tek Kryeministria - foto 12-09-2020 18:12 Tiranë Lajme
​Policia: Vrasjen e të riut në Tiranë po e heton prokuroria! Jemi në krahun e qytetarëve 12-09-2020 18:01 Tiranë Lajme
​Basketboll, Vëllaznimi triumfon kundër Sigal Prishtinës 12-09-2020 17:57 Prishtinë Sport
​Ditmir Bushati zgjidhet Përfaqësuesi Special i OSBE-së, në Kaukazin e Jugut 12-09-2020 17:54 Tiranë Lajme
​Vrasja e 25-vjeçarit nga policia, protestuesit zhvendosen tek Kryeministria - video 12-09-2020 17:42 Tiranë Lajme
​15 viktima nga koronavirusi në Shqipëri 12-09-2020 17:29 Tiranë Shëndetësi
​Rama takon kreun e Pfizer: Ambicia jonë, brenda shkurtit të nisë vaksinimi 12-09-2020 17:19 Tiranë Lajme
​Kalendari i Shqipërisë, ballafaqimi i parë me Anglinë më 28 Mars 2021 12-08-2020 19:42 Prishtinë Lajme
​695 raste të reja dhe 17 viktima nga COVID-19 në Shqipëri 12-07-2020 17:03 Tiranë Lajme
​Situatë e rënduar në Shqipëri me COVID: 840 raste të reja dhe 16 viktima 12-06-2020 16:27 Tiranë Lajme
​Ish-kampioni i notit në Shqipëri, Ilir Gjebrea humbet betejën me covid-19 12-06-2020 14:28 Shëndetësi
​Lëkundje tërmeti në Durrës, ja magnituda 12-06-2020 08:39 Prishtinë Nacionale
​Moti për ditën e diele në Shqipëri 12-06-2020 07:40 Nacionale
​Përjashtim nga kampionati, rreziku I Juventusit për shkak ta Luis Suarez 12-05-2020 18:47 Prishtinë Sport
MPJ: Ligji i ri për shërbimin e jashtëm do të zvogëlojë ndjeshëm kuotën e emërimeve politike 12-05-2020 18:04 Prishtinë Nacionale
Rama rrugës për në SHBA: S’do lemë gur pa luajtur, që vaksina të fillojë të vijë sa më parë në Shqipëri 12-05-2020 15:32 Prishtinë Rajonale
“Liria ka emër”, Rama poston foton e dy ish-presidentëve të Kosovës 12-05-2020 11:51 Prishtinë Lajme
Ky është efektivi i policisë, që u gjend i vrarë brenda makinës (Foto) 12-05-2020 08:53 Prishtinë Rajonale
Vritet me armë zjarri një polic në Shqipëri 12-05-2020 07:22 Prishtinë Rajonale
​13 të vdekur dhe 782 raste të reja në Shqipëri 12-03-2020 17:29 Shëndetësi
Rama publikon video: Të përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja 12-03-2020 08:17 Prishtinë Lajme
​Vdes ikona e sportit shqiptar 12-02-2020 22:03 Prishtinë Sport
​Shqiptari gëlltit kokainën kur sheh policinë, por nuk i shpëton dot arrestimit 12-02-2020 19:34 Tiranë Lajme
​Dëshmia e pacientit të shëruar nga COVID, Ismail Luka i shpëtoi vdekjes falë mjekëve të Infektivit 12-02-2020 17:09 Tiranë Shëndetësi
​Shqipëri: Masat ekzistuese antiCovid mbeten në fuqi pa afat 12-02-2020 16:52 Tiranë Shëndetësi
​705 raste të reja dhe 17 viktima nga COVID-19 në Shqipëri 12-02-2020 16:40 Prishtinë Shëndetësi
​Shqipëria regjistron 12 viktima dhe mbi 500 raste me koronavirus 12-01-2020 16:22 Tiranë Lajme
​Ndryshon harta elektorale: Tirana bëhet me 36 mandate, Dibra dhe Gjirokastra një më pak 11-30-2020 20:15 Tiranë Lajme
​Merkel: S’mund ta premtoj hapjen e negociatave me Shqipërinë 11-30-2020 18:22 Berlin Lajme
​Superliga e Shqipërisë, Kukësi mposht Vllazninë dhe e zbret nga kreu i tabelës 11-29-2020 19:12 Prishtinë Sport
​Koronavirusi në Shqipëri, 11 viktima dhe mbi 800 raste në 24 orët e fundit 11-29-2020 16:20 Tiranë Lajme
​Ujëvara e Niagarës në Kanada ndriçohet kuqezi 11-29-2020 13:00 Nacionale
​Ylli i Kombëtares Shqiptare rezulton pozitiv me COVID-19 11-28-2020 22:58 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!