Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Sërish numër i lartë rasteve me COVID-19 në Shqipëri 09-10-2020 16:42 Tiranë Lajme
​Zbulohet emri i ambasadorit të ri britanik në Tiranë 09-10-2020 12:52 Tiranë Lajme
DASH: Shqipëria vend i vështirë për të bërë biznes 09-10-2020 09:34 Prishtinë Lajme
​Shqipëri, një viktimë dhe 151 raste të reja 09-09-2020 16:13 Tiranë Lajme
​Nis shpërndarja falas e teksteve shkollore për nxënësit shqiptarë në Luginë të Preshevës 09-08-2020 15:53 Preshevë Lajme
Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Piqeras, humb jetën një 34-vjeçar, plagosen dy të tjerë 09-08-2020 08:48 Prishtinë Lajme
Sot mbushen 20 vjet kur Shqipëria iu bashkua OBT-së 09-08-2020 06:50 Prishtinë Lajme
​Pas Kosovës, pëson edhe Shqipëria 09-07-2020 22:38 Tiranë Lajme
​Lojë e zbehtë në “Arena” pas 45 minutave të parë 09-07-2020 21:37 Tiranë Sport
​Publikohen formacionet zyrtare Shqipëri – Lituani 09-07-2020 20:12 Tiranë Sport
​3 viktima dhe 151 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 09-07-2020 16:31 Tiranë Lajme
​Kuvendi i Shqipërisë sot nis seancat plenare 09-07-2020 08:15 Prishtinë Nacionale
​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës 09-07-2020 07:20 Prishtinë Siguri
​Edy Reja ndaj Lituanisë me ndryshime në formacion 09-06-2020 19:30 Tiranë Sport
​Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- foto 09-06-2020 17:52 Tiranë Magazina
​4 viktima dhe 153 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 09-06-2020 16:15 Tiranë Lajme
​Caktohet data për zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri 09-06-2020 14:51 Prishtinë Politikë
​Pasojat e tërmetit të 26 nëntorit, banorët ende në qiell të hapur në mëshirë të fatit 09-05-2020 21:44 Prishtinë Nacionale
​Rama: Ajo që në shqip u damkos si tradhëti kombëtare, në anglisht u kthye në arritje historike 09-05-2020 17:47 Prishtinë Politikë
Meta pret Ramën për datën e zgjedhjeve 09-04-2020 11:36 Prishtinë Lajme
Manastirliu risjell në vëmendje masat e detyrueshme 09-04-2020 10:16 Prishtinë Lajme
​Kukës, mbytet në rezervuar 19-vjeçari 09-03-2020 19:10 ​Kukës Lajme
5 viktima dhe 116 raste të reja me COVID në Shqipëri 09-03-2020 16:26 Prishtinë Lajme
​Meta dekoron 20 luftëtarë dhe komandantë të shquar të Luftës Kombëtare të Vlorës 09-02-2020 22:35 Vlorë Lajme
​100-vjetori i Luftës së Vlorës bën bashkë Ramën dhe Metën 09-02-2020 21:24 Vlorë Lajme
​Shqipëri, pacienti me COVID-19 hidhet nga kati i katërt i spitalit 09-02-2020 20:53 Tiranë Lajme
​Hapja e negociatave me Shqipërinë, BE: Në shtator diskutimet për kuadrin rregullator 09-02-2020 18:07 Tiranë Lajme
​Koronavirusi në Shqipëri, 6 të vdekur në 24 orët e fundit 09-02-2020 16:14 Tiranë Lajme
FSHF përgënjeshtron lajmin se tre futbollistë të Kombëtares janë prekur nga COVID 09-02-2020 12:29 Prishtinë Sport
​Shqipëri, nis shpërndarja e librave falas 09-01-2020 20:12 Tiranë Lajme
​Marrëveshja me Greqinë, emrat e ekipit negociator që duhet të largohen 09-01-2020 19:30 Tiranë Lajme
​Turistët nga Kosova gjejnë 50 refugjatë sirianë në kepin e Rodonit - video 09-01-2020 17:07 Tiranë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, ulen rastet e reja, por vdesin 6 persona 09-01-2020 16:54 Prishtinë Lajme
​Rama: Shkolla me tre turne, viti i ri mësimor do të nisë me rregulla të forta 09-01-2020 15:12 Tiranë Lajme
Video sensibilizuese për mbajtjen e maskës në shkollë 09-01-2020 12:12 Prishtinë Lajme
Shqipëria ishte bërë me mbret para 92 vjetësh 09-01-2020 06:50 Prishtinë Lajme
​Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dy të plagosur 08-31-2020 22:39 Tiranë Lajme
​Shtatë të lënduar në një aksident trafiku në Shkodër 08-31-2020 19:19 Shkodër Lajme
​Rriten sërish rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri 08-31-2020 16:28 Tiranë Lajme
​Cakaj uron Osmanin: Shqiptari i parë në krye të diplomacisë së Maqedonisë së Veriut, thellojmë bashkëpunimin 08-31-2020 15:10 Tiranë Lajme
​Bllokohet kalimi në Kapshticë, qytetarët presin në radhë pasi u përfundon vlefshmëria e testit 08-30-2020 19:54 Tiranë Lajme
​5 të vdekur dhe 119 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 08-30-2020 18:54 Tiranë Lajme
Moti ideal për plazh në Shqipëri 08-30-2020 09:18 Nacionale
​Katër të vdekur dhe 84 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 08-29-2020 16:52 Shëndetësi
​Bashkëpunimi shkencor Kosovë-Shqipëri, Gjinushi takon shefin e Arkivit të Kosovës, Bedri Zyberaj 08-27-2020 17:31 Tiranë Lajme
​Ambasada gjermane dhuron maska për shtëpinë e fëmijës në Elbasan 08-27-2020 17:09 Tiranë Lajme
​Kufiri detar, Rama: Greqia s’do të gllabërojë ujërat shqiptare, po ushtron të drejtën e saj 08-27-2020 14:56 Tiranë Lajme
Rama mesazh bashkëkombësve në Mal të Zi: Votoni Listën Shqiptare 08-27-2020 14:55 Prishtinë Lajme
​Durrës, mbyten babë e bijë në det 08-26-2020 21:13 Durrës Lajme
​Cakaj thirrje shqiptarëve në Mal të Zi: Mbështesni Listën Shqiptare 08-26-2020 19:25 Tiranë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!