Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​107 vjet nga themelimi i Shërbimit Sekret Shqiptar 12-17-2019 06:55 Prishtinë Lajme
​UEFA gjobit Shqipërinë për ndeshjen me Francën 12-16-2019 20:25 Prishtinë Lajme
​PD kundër shtyrjes së gjendjes së jashtëzakonshme 12-16-2019 20:22 Prishtinë Lajme
​Opozita parlamentare drejt bojkotit të reformës zgjedhore 12-16-2019 19:57 Tiranë Lajme
​Instalohen 30 sizmografë portabël në zonën mes Shëngjinit dhe Durrësit 12-16-2019 17:14 Tiranë Lajme
​Aleksandar Vuçiq vizitë në Tiranë 12-16-2019 16:44 Tiranë Lajme
Dëbora e parë në malin e Tomorrit tërheq alpinistët në peizazhin e bardhë 12-16-2019 10:22 Prishtinë Ekonomi
​Policia Kufitare godet një rast të kontrabandës, në pranga një person 12-16-2019 09:50 Prishtinë Siguri
​Alesio dhe Aureli nisin mësimin, Rama i shoqëron në ditën e parë të shkollës 12-16-2019 09:33 Prishtinë Lajme
​Nëntë të arrestuarit për tërmetin sot para gjykatës 12-16-2019 08:55 Prishtinë Siguri
​Artistët ndërkombëtarë që do të performojnë në Festivalin e Këngës 12-16-2019 07:28 Prishtinë Magazina
​Moti në Shqipëri 12-16-2019 07:20 Prishtinë Lajme
​Vazhdon rritja e konsumit në Shqipëri 12-15-2019 10:07 Prishtinë Nacionale
​Dita kur hyri në fuqi vendimi për heqjen e vizave për Shqipërinë 12-15-2019 08:11 Prishtinë Politikë
​Rindërtimi i shtëpive, Rama: I gjithë procesi mbyllet në qershor të 2021 12-14-2019 18:56 Prishtinë Lajme
​Ushtarët dhe policët nderohen në “Air Albania Stadium” 12-13-2019 20:10 Prishtinë Lajme
​Arben Ahmetaj emërohet ministër Shteti për Rindërtimin 12-13-2019 13:37 Prishtinë Lajme
​Për familjarët e viktimave të tërmetit, Meta dekreton ligjin e dhurimit të apartamenteve 12-13-2019 11:46 Tiranë Rajonale
​Cakaj: Kosova të bëhet pjesë e “Kartës së Adriatikut” 12-13-2019 11:27 Prishtinë Lajme
​Kush janë Rezarta dhe Olsi Hajdari, çifti që u vetëhelmua 5 ditë pas dasmës 12-13-2019 11:04 Elbasan Siguri
​Martesa që zgjati vetëm 5 ditë, helmohet çifti në Librazhd, vdes nusja 19-vjeçare 12-13-2019 10:38 Librazhd Siguri
​Merr flakë makina e parkuar pranë banesës, policia vazhdon hetimet 12-13-2019 10:19 Siguri
Konferenca e Londrës, 107 vjet nga ndarja e trojeve shqiptare 12-13-2019 06:42 Prishtinë Lajme
​Meta shprehet krenar me harmoninë fetare të kombit shqiptar 12-12-2019 21:59 Prishtinë Lajme
​Nis restaurimi i pallateve, inxhinierët tregojnë si po ndërhyhet në kolonat e dëmtuara 12-12-2019 20:09 Tiranë Lajme
​Konferenca e donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit 12-12-2019 19:30 Tiranë Lajme
​Komuniteti shqiptar në Dallas dhuron 150 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti 12-11-2019 16:16 Dallas Lajme
​Shtëpitë e reja për të pastrehët do të jenë të mobiluara dhe me çelësa në dorë 12-11-2019 15:21 Tiranë Lajme
​Izraeli do të vijojë kontributin në rindërtimin e banesave në Shqipëri 12-11-2019 14:39 Prishtinë Lajme
Partizani - Tirana, publikohen çmimet e biletave 12-11-2019 14:21 Prishtinë Sport
​Soreca me Di Maion në Vorë: Italia që nga dita e parë pranë Shqipërisë 12-11-2019 13:19 Tiranë Nacionale
​Banka e KiE-së akordon 500 mijë euro për Shqipërinë 12-11-2019 11:37 Prishtinë Lajme
​Borë në Korçë, në Dardhë trashësia shkon deri në 20 cm 12-11-2019 10:39 Korçë Nacionale
​Elbasan, arrestohen dy vëllezër, shpërndanin drogë 12-11-2019 10:10 Elbasan Siguri
​Zyrtarja amerikane: Shqipëri-SHBA bashkë në kohë të vështira 12-11-2019 09:46 Prishtinë Lajme
​Aeroporti i Tiranës, fluksi i pasagjerëve gjatë tetorit rritje vjetore prej 20% 12-11-2019 09:35 Prishtinë Ekonomi
​Ministri i Jashtëm italian viziton Tiranën 12-11-2019 07:02 Prishtinë Lajme
​Ministri i Jashtëm italian viziton Tiranën 12-10-2019 20:22 Prishtinë Lajme
​Negociatat BE- Shqipëri, Holanda sërish me qëndrim refuzues 12-10-2019 18:15 Tiranë Lajme
Derbi i Tiranës luhet në “Air Albania Stadium” 12-10-2019 16:29 Prishtinë Sport
​Aksident në aksin Elbasan–Peqin, humb jetën një fëmijë 5-vjeçar 12-10-2019 10:19 Elbasan Siguri
​Nis sot mësimi në Universitetin e Tiranës 12-10-2019 09:51 Prishtinë Lajme
​Përmbyset traktori, humb jetën 70-vjeçari 12-10-2019 08:25 Prishtinë Siguri
​Publikohen 20 këngët e FEST ‘58 12-10-2019 08:21 Prishtinë Magazina
​40 vjet nga ndarja e Nobelit për Nënë Terezën 12-10-2019 07:32 Prishtinë Lajme
​Lezhë, 80 pallate të pabanueshme, vazhdon plotësimi i formularëve për qiratë 12-09-2019 20:09 Lezhë Lajme
​Rama: Më 16 dhjetor raporti paraprak për dëmet nga tërmeti 12-09-2019 17:41 Tiranë Lajme
​Pompeo: Do të vazhdojmë t’u ndalojmë hyrjen në SHBA zyrtarëve të korruptuar, edhe shqiptarë 12-09-2019 17:26 Uashington Lajme
​Dendias: Ka progres me Maqedoninë Veriore dhe Shqipërinë 12-09-2019 14:26 Athinë Lajme
Shqipëria do të bojkotojë ceremoninë zyrtare të ndarjes së çmimit Nobel për Letërsi 12-09-2019 14:14 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!