Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​KASH: Masakra e Reçakut, ngjarje që nuk duhet harruar 01-15-2020 17:32 Tiranë Lajme
Shqipëria fiton 1-0 ndaj Maqedonisë së Veriut 01-15-2020 16:38 Prishtinë Sport
Dy diplomatë iranianë shpallen persona të padëshiruar në Shqipëri 01-15-2020 15:13 Prishtinë Lajme
​Djegia e mandateve, Basha: Kishim për qëllim të ndërgjegjësonim Perëndimin 01-15-2020 14:49 Tiranë Lajme
​Komisionari për zgjerim i BE-së viziton Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore 01-15-2020 13:42 Tiranë Lajme
​VV përkujton masakrën e Reçakut, thirrje Qeverisë: Njih gjenocidin e Serbisë 01-15-2020 13:39 Tiranë Lajme
​46 mijë shqiptarë ikin në 1 vit, përveç të rinjve largohen mjekë, infermierë, mësues dhe inxhinierë 01-15-2020 12:38 Tiranë Lajme
​Akulli bën “namin” në Korçë, 19 persona përfundojnë në spital 01-15-2020 12:33 Korçë Shëndetësi
​Ndahet nga jeta regjisori i filmave më të njohur shqiptarë 01-15-2020 11:17 Tiranë Rajonale
Tiranë, nga shpërthimi i bombolës së gazit lëndohen 3 persona 01-15-2020 10:17 Tiranë Siguri
Moti në Shqipëri 01-15-2020 08:15 Tiranë Lajme
​Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Tiranë (VIDEO) 01-15-2020 08:08 Tiranë Lajme
Komisioneri për Zgjerim viziton Tiranën dhe Shkupin 01-15-2020 07:32 Prishtinë Lajme
​Pse shqiptarët vetëm shajnë në Facebook, këto janë arsyet 01-14-2020 19:43 Tiranë Magazina
​Shqiptari i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian 01-14-2020 19:39 Strasburg Lajme
​Tortë, lule dhe puthje në buzë… Aktori i njohur surprizon të shoqen në emision 01-14-2020 18:29 Tiranë Magazina
​Protesta e parë antikomuniste, përkujtohet në Shkodër revolta e 14 janarit 01-14-2020 16:10 Shkodër Lajme
​Alarmi nga OKB, popullsia e Shqipërisë do zbresë në 512 mijë banorë 01-14-2020 12:08 Tiranë Rajonale
​Moti në Shqipëri 01-14-2020 07:43 Prishtinë Lajme
​Xhafaj: NATO ka në themel mbrojtjen reciproke të të gjithë anëtarëve 01-13-2020 23:27 Prishtinë Lajme
​"Halili dhe Hajria", 57 vite nga vënia në skenë e baletit të parë shqiptar 01-13-2020 11:23 Prishtinë Magazina
​Moti në Shqipëri 01-13-2020 07:55 Prishtinë Lajme
​Koha kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor 01-13-2020 06:48 Prishtinë Lajme
​Ndahet nga jeta Stoli Beli, spikerja e parë që nga 29 prilli 1960 01-12-2020 23:24 Tiranë Lajme
​Komisioneri për Zgjerim viziton Shkupin dhe Tiranën me 15-16 janar 01-12-2020 15:39 Prishtinë Politikë
​Zonat turistike të Korçës mbulohen nga bora, kërkohet kujdes nga shoferët 01-12-2020 11:21 Prishtinë Siguri
​Kërcënonte bashkëshorten me vrasje, arrestohet dhe i konfiskohen armë 01-12-2020 10:44 Prishtinë Siguri
​Gazmend Bardhi: Dy kryebashkiakë të Dibrës me të shkuar kriminale 01-11-2020 21:38 Prishtinë Lajme
​Turqia kërkon truallin brenda janarit për 500 shtëpitë në Laç 01-11-2020 11:22 Prishtinë Nacionale
Legjendat e Kombëtares së Shqipërisë vizitojnë të prekurit nga tërmeti 01-10-2020 17:24 Prishtinë Sport
Kampioni i Shqipërisë humbet nga Trabzonspor 01-10-2020 15:37 Prishtinë Sport
​Goditen abuzuesit me ndërtimet në Durrës, në pranga 17 policë dhe zyrtarë vendorë 01-09-2020 23:53 Durrës Lajme
​Betohet ambasadorja e re e SHBA, në Shqipëri muajin tjetër 01-09-2020 22:24 Tiranë Lajme
​Presidenca e OSBE, Rama: Sfida kryesore Ukraina, rruga për paqe e gjatë 01-09-2020 11:31 Prishtinë Lajme
​Meta i reagon Iranit: Shqipëria të drejtat e njeriut i konsideron të shenjta 01-08-2020 23:49 Prishtinë Lajme
Arbëreshët prezantojnë kulturën, traditën e veshjet e ruajtura në breza 01-08-2020 21:43 Prishtinë Lajme
​Muxhahedinët në Shqipëri, Rama: Është operacion humanitar dhe jo politik 01-08-2020 17:58 Tiranë Lajme
​Majko replikon në distancë me liderin shpirtëror të Iranit që përçmoi Shqipërinë 01-08-2020 17:05 Tiranë Lajme
Jasir Asani prezantohet te AIK 01-08-2020 16:23 Prishtinë Sport
Shqipëria U-17 , mësohen kundërshtarët dhe kalendari i Mercedez Benz Cup në Turqi 01-08-2020 15:59 Prishtinë Sport
Sekretet e Igli Tares, sulmuesi qe u bë drejtor sportiv 01-08-2020 15:14 Prishtinë Sport
​Bllokohet një mjet luksoz i vjedhur dhe sekuestrohen rreth 71 mijë euro 01-08-2020 09:51 Prishtinë Lajme
​Sulmi në bazën amerikane, Shqipëria nuk ka ushtarë në Irak 01-08-2020 09:21 Prishtinë Lajme
​Meta: Nuk presim nga Vuçiç të dënojë gjenocidin në Reçak, por të mos provokojë 01-07-2020 23:24 Prishtinë Lajme
​Presidenti Meta: Nuk po luftoj për fatin politik të Ilir Metës 01-07-2020 23:05 Prishtinë Lajme
​Mozaiku i zbuluar në qytetin antik të Bylisit, daton në shekullin VI 01-07-2020 21:22 Prishtinë Lajme
Tragjike në Mallakastër/ Shkon për të vjedhur tek xhaxhai, i vret gruan në mënyrë makabër 01-07-2020 18:04 Mallakastër Rajonale
“Luajmë dhe rindërtojmë së bashku”, publikohen listat zyrtare të pjesëmarrësve 01-07-2020 16:15 Prishtinë Sport
Tre fanella brenda 1 javë, mbrojtësi i Tiranës firmos te Partizani 01-07-2020 15:44 Prishtinë Sport
​Rama: Nga sot zero lekë për dëshminë e penalitetit 01-07-2020 11:01 Tiranë Rajonale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!