Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​3 viktima dhe 132 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 09-28-2020 16:34 Tiranë Lajme
​BE financon 35.5 milionë për hekurudhën Tiranë-Durrës 09-28-2020 15:58 Tiranë Lajme
​A do të flije me Edi Ramën - Ina Kollçaku e thotë troç… 09-27-2020 20:05 Tiranë Magazina
​106 raste të reja dhe dy viktima nga COVID-19 në Shqipëri 09-27-2020 17:18 Tiranë Lajme
​Humbi 20 kg, Anxhela Peristeri rrëfen ndryshimin drastik në ‘N’fermë’ 09-27-2020 15:55 Tiranë Magazina
​Reshje shiu dhe ulje temperaturash në Shqipëri 09-27-2020 08:13 Nacionale
Shqipëria e gatshme të fillojë negocimin e kapitujve të anëtarësimit me BE-në 09-26-2020 22:13 Prishtinë Rajonale
​Dy të vdekur dhe 108 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 09-26-2020 18:19 Prishtinë Lajme
Sekuestrohen 67850 paund në Rinas 09-26-2020 10:32 Prishtinë Nacionale
​Parashikimi i motit në Shqipëri 09-26-2020 10:09 Nacionale
​Shahini dorëzon zyrtarisht detyrën te ministrja e re 09-24-2020 22:03 Prishtinë Rajonale
​Vritet 71-vjeçari në Elbasan, i rezistoi 5 orë RENEA-s 09-24-2020 19:24 Prishtinë Rajonale
​Pas shumë muajsh asnjë i vdekur nga COVID-19 në Shqipëri 09-24-2020 18:03 Tiranë Lajme
​Cakaj: Mbështetja e Shqipërisë për përfaqësuesit e Listës së Bashkuar do të jetë e plotë 09-24-2020 17:08 Tiranë Lajme
Meta: Nuk ka degë lumi që nuk është në proces për tu përdorur për Hidrocentrale 09-24-2020 09:42 Prishtinë Rajonale
6 tërmete afër Lushnjes 09-24-2020 08:17 Prishtinë Rajonale
Tërmet në Durrës 09-23-2020 08:16 Prishtinë Rajonale
​Tri viktima dhe 131 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 09-22-2020 16:45 Prishtinë Lajme
​150 raste të reja dhe dy viktima me COVID-19 në Shqipëri 09-21-2020 16:57 Tiranë Shëndetësi
6 vjet nga vizita e Papa Françeskut në Shqipëri 09-21-2020 07:15 Prishtinë Rajonale
​Londra ‘pushtohet’ nga flamujt kuq e zi, shqiptarët marshim paqësor nëpër rrugë 09-20-2020 21:40 Londër Lajme
​Shqipëri, 159 raste të reja dhe 4 viktima nga koronavirusi 09-20-2020 17:56 Tiranë Lajme
​Itali: Shqiptari qëllohet me armë në mes të plazhit nga dy persona të maskuar 09-20-2020 16:09 Tiranë Lajme
​Zbulimi arkeologjik në Maliq - objekti prej qeramike u gjet rastësisht nga një fermer teksa po punonte tokën 09-20-2020 15:51 Tiranë Lajme
​Parashikimi i motit në Shqipëri 09-20-2020 08:25 Nacionale
Vritet një 33 vjeçar në Durrës 09-19-2020 21:43 Prishtinë Botë
Shqipëri, 5 të vdekur dhe 153 raste te reja me COVID-19 09-19-2020 16:44 Prishtinë Lajme
Për të protestuar, jo luajtur/ Superiorja në fushë 09-19-2020 14:00 Sport
Tërmet në Tiranë 09-18-2020 22:59 Prishtinë Lajme
​5 të vdekur dhe 125 raste te reja me Covid-19 në Shqipëri 09-18-2020 16:22 Prishtinë Rajonale
​4 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 09-17-2020 16:34 Prishtinë Shëndetësi
​Stuhia ciklonare përfshin detin Mesdhe, por nuk i afrohet Shqipërisë 09-17-2020 12:54 Tiranë Lajme
​3 viktima dhe 144 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 09-16-2020 16:49 Tiranë Lajme
Manastirliu: Bëhuni pjesë e rrjetit të solidaritetit për të ndihmuar pacientët me COVID-19 09-16-2020 14:39 Prishtinë Shëndetësi
78 vjet nga Konferenca e Pezës 09-16-2020 07:03 Prishtinë Nacionale
​Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dy të plagosur 09-15-2020 20:12 Tiranë Lajme
​Droga në banane, dënohet me 14 vjet burg Arbër Çekaj 09-15-2020 19:18 Tiranë Lajme
​152 raste të reja dhe 2 viktima në 24 me Covid-19 në Shqipëri 09-15-2020 16:22 Prishtinë Lajme
​Rama takon Erdoganin: Me mikun e çmuar, folëm për fuqizimin e marrëdhënieve Shqipëri-Turqi 09-14-2020 18:26 Tiranë Lajme
​Rama përcjell Shahinin, Evis Kushi ministre e re e Arsimit 09-14-2020 18:20 Tiranë Lajme
​Shqipëri, 4 viktima dhe 167 raste të reja me COVID-19 09-14-2020 17:31 Tiranë Lajme
​Koronavirusi në Shqipëri, 4 viktima në 24 orët e fundit 09-13-2020 16:30 Tiranë Lajme
​Shpenzimet për ushqim/ INSTAT: Peshën më të madhe e zë mishi dhe bulmeti 09-13-2020 15:19 Tiranë Lajme
​Muzeu i Krujës destinacioni i rreth 20 mijë vizitorëve në janar-shtator 09-13-2020 08:42 Nacionale
​Parashikimi i motit në Shqipëri 09-13-2020 08:10 Nacionale
Tërmet në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda 09-12-2020 19:05 Prishtinë Rajonale
​Turizmi në Shqipëri, 91 milionë euro të ardhura për 6 muj 09-12-2020 08:51 Ekonomi
​Njihuni me parashikimin e motit në Shqipëri 09-12-2020 07:49 Prishtinë Nacionale
161 raste të reja dhe 3 humbje jete nga Covid-19 në Shqipëri 09-11-2020 17:02 Prishtinë Lajme
Liga Unike në basketboll, Rama: Shtysë për nisma të tjera Shqipëri- Kosovë 09-10-2020 20:51 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!