Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ndërron jetë 67-vjeçari, viktima e dhjetë me COVID-19 në Shqipëri 03-28-2020 11:14 Shëndetësi
​Vdes 52-vjeçarja e prekur nga koronavirusi, viktima e 9 në Shqipëri 03-27-2020 22:24 Prishtinë Lajme
Shkon në 174 numri i rasteve me koronavirus në Shqipëri 03-26-2020 11:32 Prishtinë Lajme
Mjeku i njohur Tritan Kalo: Ndërgjegjësohuni, infrastruktura spitalore nuk është e pakufishme 03-26-2020 09:08 Prishtinë Lajme
​Liderët e BE-së nesër për COVID-19 dhe Ballkanin Perëndimor 03-25-2020 16:40 Bruksel Lajme
Rama zbret në rrugët e Tiranës dhe “përzë” në shtëpi kalimtarët 03-25-2020 14:34 Prishtinë Lajme
Tifozat Kuq e Zi: Bonu shqiptar i mirë rri në shtëpi 03-24-2020 17:53 Prishtinë Sport
​Masat kundër koronavirusit, Policia e Shtetit paralajmëron ndëshkime për qytetarët 03-23-2020 20:57 Tiranë Lajme
​Basha: Të shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në të gjithë Shqipërinë 03-23-2020 20:02 Tiranë Lajme
Ministria e Shëndetësisë përmirëson njoftimin: 61-vjeçari pësoi vdekje klinike 03-23-2020 11:40 Prishtinë Lajme
Ndërron jetë në spitalin infektiv pacienti 61-vjeçar, viktima e 5 me COVID-19 në Shqipëri 03-23-2020 10:04 Prishtinë Lajme
Rëndohet bilanci në Shqipëri, viktima e 4 me COVID-19 03-23-2020 08:53 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi, Rama apelon shqiptarët: Mos merrni në qafë familjen 03-22-2020 22:22 Tiranë Lajme
​Ora policore në Maqedoninë e Veriut, do të punojnë vetëm disa barnatore 03-21-2020 23:04 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi, vajza e prekur në Shqipëri: Ky virus nuk është shaka 03-21-2020 22:07 Prishtinë Lajme
​Shqiptarët e mbetur në Kanada mund të aplikojnë online për zgjatjen e qëndrimit 03-21-2020 19:27 Prishtinë Lajme
​Lleshaj: Vendi i shqiptarëve në shtëpi ose në shërbim, policia nuk do të tolerojë askënd 03-21-2020 16:47 Prishtinë Lajme
​Shqipëria vendos edhe një linje këshilluese falas 03-21-2020 11:31 Prishtinë Shëndetësi
​Masat e reja shtrënguese, e gjithë Shqipëria në karantinë 03-21-2020 09:37 Prishtinë Nacionale
​Rama publikon shifrat e të prekurve dhe viktimave nga Covid-19 në vendet më të goditura 03-20-2020 23:33 Prishtinë Lajme
​Thirrja e mjekut Kalo: Izolohuni për pak javë, për hir të jetës 03-20-2020 22:52 Prishtinë Lajme
​Shërohet pacienti i parë nga koronavirusi në Shqipëri 03-20-2020 21:40 Prishtinë Lajme
​Shërohet pacienti i parë nga koronavirusi në Shqipëri 03-20-2020 21:38 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi, infektologu Dr. Arben Pilaca ka një porosi për qytetarët 03-20-2020 21:06 Prishtinë Lajme
​Rama: Nga nesër pas orës 13:00 deri të hënën askush në rrugë, vetëm ushtria 03-20-2020 19:01 Prishtinë Lajme
Shqipëri, shkon në 70 numri i rasteve të konfirmuara me koronavirus 03-20-2020 12:36 Prishtinë Lajme
Mavraj i kundërpërgjigjet Edi Ramës: Ne e çuam Shqipërinë në Evropë 03-20-2020 11:32 Prishtinë Lajme
COVID 19, Berisha: Kukësi-Hasi dhe Tropoja duhet të koordinohen me Prizrenin dhe Gjakovën 03-20-2020 07:39 Prishtinë Lajme
​64 të infektuar në Shqipëri, 2 raste të reja në Kavajë 03-19-2020 11:59 Prishtinë Nacionale
A kanë gratë shtatzëna rrezik më të lartë për të zhvilluar forma të rënda të COVID-19 03-19-2020 08:53 Prishtinë Shëndetësi
​Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës 03-18-2020 18:50 Prishtinë Lajme
Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri, bizneset të shqetësuara 03-18-2020 14:04 Prishtinë Lajme
Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri 03-18-2020 08:44 Prishtinë Lajme
​Rama firmos urdhrin për të shtyrë afatin e pagesës së kësteve në banka për biznese dhe individë 03-17-2020 19:59 Prishtinë Lajme
Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 55 numri i të prekurve 03-17-2020 12:12 Prishtinë Lajme
88 vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Shqipërisë 03-17-2020 07:22 Prishtinë Lajme
​BE të mos e përjashtojë Ballkanin Perëndimor nga aksesi i pajisjeve mjekësore 03-16-2020 21:05 Prishtinë Lajme
Shkon në 51 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri 03-16-2020 11:48 Prishtinë Lajme
​Këshilla si ta trajtojmë koronavirusin në kushte shtëpie 03-14-2020 23:43 Prishtinë Lajme
​Aktivitetet që do të ndalohen deri më 3 prill në Shqipëri 03-14-2020 09:13 Prishtinë Nacionale
​Dita e Verës në Shqipëri 03-14-2020 07:32 Nacionale
​Koronavirusi, Rama: Shqipëria nuk do të gjunjëzohet nga kjo luftë 03-13-2020 22:48 Prishtinë Lajme
Hapja e negociatave, Holanda “po” me kushte për Shqipërinë 03-13-2020 16:58 Prishtinë Lajme
​Personeli mjekësor në Shqipëri me transport të posaçëm 03-13-2020 11:47 Prishtinë Shëndetësi
Shkon në 33 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri 03-13-2020 11:23 Prishtinë Lajme
Basha mesazh mirënjohje për mjekët dhe infermierët: Ju jeni heronjtë tanë 03-13-2020 08:26 Prishtinë Lajme
Tirana e Durrësi zgjohen në shtetrrethim prej koronavirusit 03-13-2020 07:45 Prishtinë Lajme
​Rama: Nuk do të mbyllen furrat e bukës, farmacitë dhe ushqimoret 03-12-2020 19:57 Prishtinë Lajme
​Rama: Komuniteti katolik ka vendosur të anulojë të gjitha ritualet kishtare 03-12-2020 15:49 Prishtinë Nacionale
Prej nesër pezullohet lëvizja e makinave private në disa qytete në Shqipëri 03-12-2020 12:05 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!