Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Nesër nis vaksinimi anti-COVID në Shqipëri 01-10-2021 20:11 Prishtinë Lajme
​Bien shtyllat elektrike në Kukës 01-10-2021 18:59 Prishtinë Lajme
​Rama: Vjosa dhe Semani nën kontroll 01-10-2021 18:45 Prishtinë Lajme
​U shkatërrua nga përmbytjet, ushtria nis punën për rindërtimin e urës në Lezhë 01-10-2021 17:59 Prishtinë Lajme
8 të vdekur nga COVID në Shqipëri në 24 orët e fundit 01-10-2021 17:00 Prishtinë Lajme
Reshje të shumta në Shqipëri 01-10-2021 11:48 Prishtinë Rajonale
​Tri viktima dhe 655 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 01-09-2021 17:07 Prishtinë Rajonale
​Mbyllen tri ndeshje në Superligën e Shqipërisë, këto janë rezultatet 01-09-2021 15:24 Prishtinë Sport
​Superliga e Shqipërisë, ndeshjet e ditë së shtune 01-09-2021 12:36 Prishtinë Sport
​Shpëtohen sirianët që ishin bllokuar në det, përfundojnë në spitalin e Vlorës dhe Tiranës 01-09-2021 09:04 Prishtinë Lajme
​Moti, parashikohen reshje edhe në Shqipëri 01-09-2021 08:53 Prishtinë Lajme
​7 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, në mesin e tyre edhe një 21 vjeçare 01-08-2021 16:39 Prishtinë Lajme
​Përmbytjet në Shkodër, mbërrijnë mjetet e para të ushtrisë 01-08-2021 10:25 Prishtinë Lajme
Pas vizitës në Turqi, Rama nesër shkon direkt në Greqi 01-07-2021 20:30 Prishtinë Rajonale
​Gjashtë viktima dhe 697 raste të reja me Covid019 në Shqipëri 01-07-2021 17:27 Prishtinë Rajonale
​7 viktima dhe 551 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 01-06-2021 19:04 Prishtinë Rajonale
Rama: Kapitull i ri mes Shqipërisë e Turqisë 01-06-2021 18:56 Prishtinë Rajonale
11 të vdekur dhe 660 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 01-05-2021 16:55 Prishtinë Lajme
​Përgatitjet për vaksinim antiCOVID, Rama publikon pamje nga stadiumi Air Albania 01-05-2021 07:57 Prishtinë Nacionale
​Shqipëri, synohen 60 vaksinime në një orë, do punohet 8-10 orë në ditë 01-04-2021 22:42 Prishtinë Lajme
​Bankat shpenzuan 42 milionë euro për humbje të pritshme nga kreditë 01-04-2021 20:23 Prishtinë Ekonomi
Ministrat Xhaçka dhe Peleshi betohen para presidentit Meta 01-04-2021 20:05 Prishtinë Lajme
​Përgatitjet për vaksinimin në Shqipëri, Rama inspekton ambientet në Air Albania Stadium 01-04-2021 18:58 Prishtinë Lajme
Kuvendi votoi dy ministrat e rinj të Qeverisë Rama 01-04-2021 17:50 Prishtinë Lajme
​6 të vdekur dhe 185 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 01-04-2021 16:53 Prishtinë Lajme
E diele e zezë në Shqipëri, më shumë viktima nga aksidentet se nga COVID 01-03-2021 22:45 Prishtinë Lajme
​Fluks edhe në Portin e Durrësit 01-03-2021 18:28 Prishtinë Lajme
​Koronavirusi në Shqipëri, 447 raste të reja në 24 orët e fundit 01-03-2021 16:50 Prishtinë Lajme
​Xhaçka në videokonferencë me ushtarakët në misione: Do të jem avokatja më e fortë për çdo efektiv të FA 01-03-2021 15:16 Prishtinë Rajonale
​4 viktima me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri 01-02-2021 18:08 Tiranë Shëndetësi
​Dita kur monarkia e Shqipërisë shpallet e jashtëligjshme 01-02-2021 08:23 Prishtinë Nacionale
​Bilanci total i pandemisë në Shqipëri: 1181 të vdekur, 58.316 raste pozitive dhe 33.634 të shëruar 01-01-2021 19:11 Tiranë Shëndetësi
​Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë, tymi bën për spital burrë e grua 01-01-2021 15:49 Tiranë Lajme
​Shqipëria do dhurojë vaksina për bluzat e bardha të spitalit COVID të Prishtinës 01-01-2021 13:52 Prishtinë Shëndetësi
​34-vjeçari qëllon për vdekje me thikë në qafë kunatin në Tiranë 01-01-2021 11:13 Siguri
​2021 nis me dy vajza në Shqipëri 01-01-2021 10:58 Shëndetësi
​Parashikimi i motit në Shqipëri 01-01-2021 09:47 Nacionale
​Urimi i Ramës për Vitin e Ri: Pas goditjeve nga tërmeti e pandemia dolëm më të fortë 12-31-2020 18:34 Tiranë Lajme
​Shqipëri: 589 raste të reja me COVID dhe 7 viktima 12-31-2020 17:51 Tiranë Shëndetësi
​Si do të jetë viti 2021 sipas numerologjisë?! 12-31-2020 14:23 Tiranë Magazina
​581 raste të reja dhe 4 viktima nga COVID-19 në Shqipëri 12-30-2020 17:05 Tiranë Lajme
​Rama: 250 mijë euro ndihmë për Kroacinë pas tërmetit 12-30-2020 13:42 Tiranë Lajme
​Përballje liderësh sot në Superligën e Shqipërisë 12-30-2020 09:06 Prishtinë Sport
Gjashtë viktima dhe 574 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri 12-29-2020 17:09 Prishtinë Rajonale
​Ndryshime në qeverinë shqiptare/ Olta Xhaçka ministrja e re e Jashtme, Niko Peleshi ministër i Mbrojtjes 12-29-2020 13:28 Tiranë Lajme
​Gent Cakaj jep dorëheqje 12-29-2020 12:48 Prishtinë Lajme
​11 viktima dhe 358 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 12-28-2020 18:22 Tiranë Lajme
​Engel: Kosova e Shqipëria gjithmonë do të kenë një vend të veçantë në zemrën time 12-28-2020 18:14 Tiranë Lajme
​Dita kur Italia kishte pushtuar Vlorën 12-28-2020 08:02 Prishtinë Lajme
​Zyrtare, trajneri i skuadrës së madhe shqiptare jep dorëheqje pas rezultateve negative 12-27-2020 20:44 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!