Shqipëri

 
 
Koha Titulli Madhesia Kohëzgjatja Shkarko
2015-07-13 15:13:46 Schulz: Shqipëria në 2 vitet e fundit ka bërë shumë për bashkëpunimin rajonal 906.44 KB 00:57
2015-07-13 15:13:46 Meta: PE ka mbështetur normalizmin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi 927.22 KB 00:58
2015-07-10 16:08:23 Duka: Më pëlqeu fakti që serbët do paguajnë shpenzimet e gjyqit 1,018.86 KB 01:04
2015-07-10 16:08:23 Hajdari: Jemi fajtor për dronin, do paguajmë 100 mijë euro 418.97 KB 00:26
2015-07-10 15:34:01 Tahiri: Bashkitë e reja do të kenë rolin e tyre kundër ekstremizmit 765.34 KB 00:48
2015-07-10 15:34:01 Donald Lu: Nënat mund të sjellin ndryshim në parandalimin e radikalizmit 1.09 MB 01:07
2015-07-10 15:34:01 Bruçaj: Në luftën kundër ekstremizmit radikal duhet të jemi të gjithë së bashku 856.60 KB 00:54
2015-07-09 16:21:46 Berisha: Sot është një ditë solidariteti me popullin e Bosnjes 1.77 MB 01:50
2015-07-08 21:18:57 Rama: Kur Gjermania fiton kampionatet, ka shumë shqiptarë të gëzuar 886.48 KB 00:56
2015-07-08 21:09:03 Rama: Shenjat e kohëve të fundit janë inkurajuese, por jemi ende në luftë me imazhin e investitorëve 1.35 MB 01:24
2015-07-08 21:09:03 Merkel: Gjermania ka nevojë për fuqi punëtore, por jo në mënyrën e azilkërkimit 780.59 KB 00:49
2015-07-08 19:27:39 Merkel: Nuk duam azilantë nga Shqipëria, por fuqi punëtore të kualifikuar 1.09 MB 01:07
2015-07-08 19:27:39 Rama: Do të ndalojmë çdo prurje të azilkërkuesve 836.22 KB 00:52
2015-07-08 18:21:25 Merkel: Ritmi i anëtarësimit në BE varet nga përmbushja e standardeve 1.33 MB 01:22
2015-07-08 18:21:25 Rama: Në vjeshtë do kërkojmë hapjen e negociatave 892.04 KB 00:56
2015-07-07 15:33:09 Tahiri: Policia nuk kishte informacion për ngjarjen që ndodhi në Lazarat 1.26 MB 01:18
2015-07-07 14:58:19 Dervishi: Të ndalohet kandidimi i personave me të shkuar kriminale 818.86 KB 00:51
2015-07-07 14:58:19 Brahaj: U raportuan 5 herë më shumë raste të shitblerjes së votës 678.27 KB 00:42
2015-07-07 14:58:19 Krasniqi: Zgjedhjet shënuan standarde, por shumë larg atyre të BE-së 516.53 KB 00:32
2015-07-06 16:05:27 Rama: Ne nuk do të lutemi për bashkëpunim 750.49 KB 00:47
2015-07-06 16:05:27 Rama: Krerët e bashkive do jenë përgjegjës për sigurinë dhe rendin publik 976.59 KB 01:02
2015-07-06 15:44:43 Rama: Do të bashkohen në një hapsirë Liqeni, Kopshti Botanik, Zologjik 747.48 KB 00:47
2015-07-06 15:44:43 Rama: Projekti përfshin zgjerimin e Universitetit, dhe godina të tjera 810.64 KB 00:51
2015-07-04 19:06:07 Rama: U bënë vite që unë nuk gjej një taksist pa diplomë juridiku 1.51 MB 01:33
2015-07-04 14:49:44 Monne: Shpenzimet për arsimin nuk janë kosto por investim 663.83 KB 00:41
2015-07-04 14:49:44 Nikolla: Ligji është vlerësuar nga partnerët ndërkombëtarë 421.39 KB 00:26
2015-07-04 14:49:44 Rama: Paratë publike nuk do shkojnë te privati 963.54 KB 01:00
2015-07-03 17:48:13 Xhindi: Për Ramën më e rëndësishme të bllokojë Lulzim Bashën se sa të nderojë Rugovën 581.19 KB 00:36
2015-07-03 17:28:08 Bajrami: Universitetet do të jenë të lidhura me zhvillimin ekonomik 721.94 KB 00:45
2015-07-02 17:04:16 Berisha: Rama nuk pyeti as ambasadorin e SHBA-ve, emëroi kriminelë si kryebashkiak 1.25 MB 01:16
2015-07-02 17:04:15 Tahiri: Arben Frroku nuk kishte ndalim ligjor kur ka ikur jashtë vendit 1.39 MB 01:26
2015-07-02 16:11:43 Patozi: Ne i humbëm qartësisht, por edhe qeveria nuk i fitoi dot zgjedhjet e 21 qershorit 804.90 KB 00:51
2015-07-02 16:11:43 Patozi: LSI është e specializuar në shitblerjen e votës 865.58 KB 00:54
2015-06-29 16:47:10 Haxhiymeri: Paketa e standardeve të grurit nuk është zbatuar deri më tani 1.09 MB 01:07
2015-06-29 16:44:56 Panariti: Duhet ti përmbahemi standardeve si në Shqipëri si në Kosovë 800.85 KB 00:50
2015-06-29 16:44:55 Panariti: Kemi superprodhim gruri, dhe të cilësisë së mirë 726.32 KB 00:45
2015-06-29 11:05:07 Kerni: Do të duhej një fond i përbashkët i kalendarit kulturor 1.22 MB 01:15
2015-06-27 16:36:10 Idrizi: PDIU konfirmoi se është parti e bashkimit të shqiptarëve 1.70 MB 01:46
2015-06-27 16:14:57 Idrizi: PDIU u rikonfirmua si parti e katërt në zgjedhjet vendore 1.05 MB 01:05
2015-06-26 16:57:01 Meta: Me Ramën jam takuar të mërkurën, kemi raporte konstruktive 375.02 KB 00:23
2015-06-26 16:57:01 Meta: Parashikoja një fitore shumë më të thellë 1.96 MB 02:00
2015-06-26 16:44:25 Qytetar 5: Kryebashkiaku duhet të punojë edhe për periferinë e Tiranës 264.29 KB 00:16
2015-06-26 16:44:25 Qytetar 4: Arsimi për mua duhet të jetë prioritet 366.18 KB 00:22
2015-06-26 16:44:25 Qytetar 3: Duam parqe për pleqtë dhe për fëmijët, nuk kemi ku të ulemi 374.72 KB 00:23
2015-06-26 16:44:25 Qytetar 2; Kam mbaruar Fakultetin e Shkencave, por punoj në call-center 324.21 KB 00:20
2015-06-26 16:44:25 Qytetar 1; Varfëria dhe papunësia është problem për njerëzit 371.85 KB 00:23
2015-06-26 13:57:57 Vrioni: Procesi ka ngecur në dy KZAZ, janë edhe 113 kuti për tu numëruar 648.47 KB 00:40
2015-06-26 13:57:57 Luzi: Problemi këtë radhë janë vëzhguesit dhe jo numëruesit 527.89 KB 00:33
2015-06-25 18:58:46 Tahiri: Atdheu nuk mund të kishte miq më të mirë se sa ty, Ibrahim 2.90 MB 00:00
2015-06-25 18:28:48 Rama: Ne nuk përulemi para një personi të vdekur, por para një simboli të sakrificës 1.30 MB 01:21
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!