Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Melescanu: Mirëpresim anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO 04-19-2019 20:36 Prishtinë Lajme
​Sot mbyllet fushata, të dielën raundi i parë i votimeve 04-19-2019 18:01 Shkup Rajonale
Të dielën zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, shqiptarët tregojnë pritjet e tyre 04-19-2019 14:04 Shkup Lajme
​Maqedonia e Veriut voton për presidentin të dielën 04-19-2019 09:36 Prishtinë Politikë
​Kathimerini: Ankara kushtëzon Shkupin në rrugën drejt NATO-s 04-18-2019 13:02 Athinë Lajme
Mogerini: Pres që në qershor Maqedonia e Veriut e Shqipëria të hapin negociatat e anëtarësimit 04-18-2019 09:50 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Ne duam pjesën tonë, hisen tonë, në shtetin tonë 04-17-2019 22:46 Prishtinë Lajme
​Maqedoni, KSHZ: Votojnë vëzhguesit e komisioneve jashtë vendit 04-17-2019 14:43 Shkup Lajme
​Gjykata Apelit fillon shqyrtimin e lëndës së Almir Aliut 04-17-2019 13:45 Shkup Lajme
​Shkup, një i vdekur si pasojë e një aksidenti 04-17-2019 10:05 Shkup Siguri
​Shtyhet serish shitja e "Mercedes-i" të Gruevskit 04-16-2019 18:33 Shkup Lajme
​Hahn: Ivanov të mos ndërhyjë në procedurat gjyqësore - video 04-16-2019 16:45 Shkup Lajme
​TV Telma: Pothuajse një e katërta e maqedonasve jetojnë në varfëri 04-16-2019 12:23 Shkup Lajme
​Presidencialet në Maqedoninë e Veriut, KSHZ po bën përgatitjet e fundit 04-16-2019 08:38 Shkup Lajme
​Ahmeti: Më 21 prill votoni për një koncept që shqiptarët i lartëson 04-15-2019 22:06 Prishtinë Lajme
​BDI mban kuvendin zgjedhor të forumit të gruas 04-14-2019 08:50 Prishtinë Politikë
​BDI mban kuvendin zgjedhor të forumit të gruas 04-14-2019 08:44 Prishtinë Politikë
Reka: Maqedonia e Veriut po zbrazet nga mungesa e perspektivës 04-13-2019 22:46 Gostivar Lajme
Ahmeti: Reka pa ne nuk do të ishte ai që është sot 04-12-2019 08:05 Prishtinë Lajme
​Deskoska: Ivanov nuk mund të falë, ligji nuk i lejon një gjë të tillë 04-09-2019 11:28 Prishtinë Lajme
​BDI: Vota për presidentin konsensual, përshpejton rrugën drejt BE dhe NATO 04-08-2019 19:05 Shkup Lajme
​Ahmeti: Konsensusin e zgjedhjeve lokale e mbartem edhe në presidenciale 04-06-2019 21:30 Ohër Lajme
​Reka: Më votoni që të ndalojmë eksodin shqiptar 04-06-2019 21:01 Dibër Lajme
​Vetëvendosje mbështet Blerim Rekën për president në Maqedoninë e Veriut 04-06-2019 19:46 Prishtinë Lajme
​Mbështeti Pendarovskin, Reka reagon ndaj konsullit të Shqipërisë 04-04-2019 20:05 Shkup Lajme
​Tsipras e Zaev për “Nobel të Paqes”? Eurodeputetët: Nxit marrëveshjen Kosovë-Serbi 04-04-2019 18:21 Lajme
​Merkel: Zbatimi i Marrëveshjes së Prespës është lajm i mirë për Evropën 04-04-2019 17:40 Shkup Lajme
​BDI në Tetovë: Shqiptarët e përcaktojnë fituesin 04-04-2019 12:08 Tetovë Lajme
​Maqedonia Veriore nuk ndryshon himnin 04-03-2019 17:23 Shkup Lajme
​Turqia i kërkon Maqedonisë Veriore të arrestojë strukturat e Gylenit 04-03-2019 17:01 Shkup Lajme
​Rrëzimi i aeroplanit në Maqedoninë Veriore, Mustafa ngushëllon për viktimat 04-03-2019 11:58 Prishtinë Lajme
Ministri i Mbrojtjes i Turqisë sot në Shkup 04-03-2019 07:45 Prishtinë Lajme
​Katër të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit në Maqedoninë Veriore 04-02-2019 21:26 Shkup Lajme
​Xhaferi pret kryeministrin grek Tsipras 04-02-2019 17:36 Shkup Lajme
​Tsipras: Aeroplanët grekë do të ruajnë hapësirën ajrore të Maqedonisë Veriore 04-02-2019 17:11 Shkup Lajme
​Marrëveshjet që u nënshkruan mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë 04-02-2019 15:12 Shkup Lajme
​Tsipras: Të ndërtojmë ura në vend të mureve 04-02-2019 15:07 Shkup Lajme
​Dita e dytë e fushatës presidenciale në Maqedoninë e Veriut 04-02-2019 12:38 Shkup Lajme
Tsipras mbërrin në Shkup 04-02-2019 10:42 Shkup Lajme
​Fillon zyrtarisht fushata zgjedhore në Maqedoni 04-02-2019 08:53 Prishtinë Lajme
​Cipras, kryeministri i parë grek që viziton Shkupin 04-02-2019 08:18 Prishtinë Lajme
​Ushtrim i përbashkët i njësive speciale të Kosovës, Maqedonisë dhe Shqipërisë 03-30-2019 10:10 Shkup Lajme
​Kuvendi i Maqedonisë miratoi ligjet e pa dekretuara nga Ivanov 03-27-2019 18:48 Shkup Lajme
​Ahmeti – Timonie: BDI mbështet reformat 03-27-2019 17:03 Shkup Lajme
​Maqedonia e Veriut mposht Shqipërinë U19 03-26-2019 18:43 Prishtinë Lajme
​Në Strugë shpallet epidemia e fruthit 03-26-2019 13:15 Prishtinë Lajme
​Presidencialet, partitë s’japin detaje për kostot e fushatës 03-24-2019 17:53 Shkup Lajme
​Maqedonia dhe Polonia shënojnë fitore 03-21-2019 22:47 Prishtinë Lajme
​45 vjet burg për ish ushtarët e ISIS-it nga Maqedonia e Veriut 03-21-2019 14:54 Prishtinë Lajme
​Ndërroi jetë vajza 19-vjeçe e lënduar në aksidentin e Llaskarcës 03-20-2019 16:16 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!