Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Nga 93,31% e kutive të numëruara, kryeson Pendarovski 05-05-2019 21:54 Shkup Lajme
​LSDM nis festën - video 05-05-2019 21:47 Shkup Lajme
​BDI tregon sa shqiptarë votuan për Pendarovskin 05-05-2019 21:43 Tetovë Lajme
​Ahmeti: Dëshmuam se jemi të përgatitur për anëtarësim në BE 05-05-2019 21:30 Tetovë Lajme
​Numërimi i votave për president, ja kush prin 05-05-2019 21:22 Shkup Lajme
​Numërimi i votave për president, këto janë rezultatet aktuale 05-05-2019 20:39 Shkup Lajme
Zgjedhjet presidenciale, arrijnë rezultatet e para 05-05-2019 20:04 Shkup Lajme
​Mbyllen qendrat e votimit 05-05-2019 19:32 Shkup Lajme
​Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë Veriore, arrihet censusi 05-05-2019 19:06 Shkup Lajme
​KSHZ: Deri në ora 17:00, dalja e votuesve 38.23 për qind - video 05-05-2019 17:54 Shkup Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, 20.73 % të votuesve deri në orën 13:00 05-05-2019 14:07 Prishtinë Politikë
​Raundi i dytë zgjedhor, takohen Sela, Bilalli dhe Reka 05-02-2019 12:56 Shkup Lajme
​Zaev: Data për negociatat në qershor ose korrik 05-01-2019 18:55 Shkup Lajme
​Pollozhani: Tragjike që shqiptarët vazhdojnë të dënohen për flamur 04-30-2019 17:08 Shkup Lajme
​Shpalosi flamurin kombëtar në kalanë e Ohrit, dëbohet dhe gjobitet shqiptari 04-30-2019 10:02 Ohër Lajme
​Epidemia e fruthit, në Maqedoninë e Veriut ende shumë prindër refuzojnë vaksinimin e fëmijëve 04-29-2019 13:58 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Kemi punuar që shqiptarët sot të jenë të Zot në tokën e tyre 04-29-2019 09:44 Prishtinë Lajme
​Ahmeti e Mickoski “optimistë” për censusin në rrethin e dytë - video 04-28-2019 20:55 Shkup Lajme
​Parlamenti belg miratoi protokollin inkuadrues të Maqedonisë në NATO 04-26-2019 08:08 Lajme
​Ivanov paditet për shkak të emërimeve në ushtri 04-24-2019 18:54 Shkup Lajme
​Miratohen ligjet që Ivanov nuk i dekretoi 04-24-2019 17:51 Shkup Lajme
​Zaev: Do të fitojmë me 100.000 vota epërsi 04-23-2019 12:12 Shkup Lajme
​BE bën thirrje për dalje më masive në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale 04-22-2019 22:07 Prishtinë Lajme
​Pendarovski e Siljanovska kërkojnë votën e shqiptarëve 04-22-2019 16:25 Shkup Rajonale
​Balotazhi përcakton presidentin e ri të Maqedonisë Veriore 04-22-2019 00:05 Shkup Lajme
​Pendarovski dhe Siljanovska në balotazh 04-21-2019 23:19 Shkup Lajme
​Ngushtohet diferenca mes Pendarovski dhe Siljanoska 04-21-2019 22:45 Shkup Lajme
​Agolli pranon humbjen në Dibër, i uron fitoren Dukës 04-21-2019 22:39 Shkup Lajme
​Reka: Udhëheqim në të gjitha komunat shqiptare 04-21-2019 22:27 Shkup Lajme
​Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, prin... 04-21-2019 22:21 Shkup Lajme
​Sela: Shqiptarët u shprehen qartazi, janë të pakënaqur 04-21-2019 22:16 Shkup Lajme
​Maqedoni e Veriut: Kjo është renditja e kandidatëve sipas përqindjes 04-21-2019 21:33 Shkup Lajme
​Siljanovska: Do të votoj për Rekën nëse nuk shkoj në raundin e dytë 04-21-2019 21:05 Shkup Lajme
​BDI: Zgjedhjet në përputhje me standardet evropiane 04-21-2019 20:48 Shkup Lajme
​Shtabi zgjedhor i Rekës: Brengos jehona e ulët 04-21-2019 20:43 Shkup Lajme
​Ja kush prin në zgjedhjet në Maqedoninë veriore 04-21-2019 20:35 Shkup Lajme
​Mediat botërore për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë Veriore 04-21-2019 20:32 Shkup Lajme
​Siljanovska fiton në diasporë 04-21-2019 20:27 Shkup Lajme
​Zgjedhjet presidenciale, regjistrohen katër raste të fotografimit të fletëvotimit 04-21-2019 19:47 Shkup Lajme
​KSHZ: Dalja deri në 18:30 është 39.71 për qind 04-21-2019 19:27 Shkup Lajme
​Çair, mbyllen qendrat e votimit 04-21-2019 19:07 Shkup Lajme
​Zgjedhjet lokale, deri në 17:00 në Dibër votojnë 36.31% e votuesve 04-21-2019 17:54 Shkup Lajme
​KSHZ: Deri në ora 17:00, jehona e votuesve 35.13 për qind 04-21-2019 17:51 Shkup Lajme
​2.000 ushtarë amerikanë në një stërvitje në Maqedoninë Veriore 04-21-2019 17:26 Shkup Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë Veriore, deri në 15:00 dalin 28.89% e votuesve - video 04-21-2019 16:07 Shkup Lajme
Qytetarët në Maqedoninë e Veriut votojnë me shpresë për një jetë më të mirë 04-21-2019 14:34 Prishtinë Politikë
​Maqedoni e Veriut, ja sa vota nevojiten për t’u zgjedhur Presidenti në raundin e parë 04-21-2019 08:04 Prishtinë Politikë
​Nis votimi për president të Maqedonisë së Veriut 04-21-2019 07:26 Prishtinë Politikë
​Maqedoni, sot heshtje zgjedhore 04-20-2019 07:33 Shkup Lajme
​Ali Ahmeti: Duhet ecur përpara duke tejkaluar inatet e paragjykimet 04-19-2019 22:33 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!