Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Fillon procesi i votimit në Maqedoninë e Veriut 07-15-2020 07:24 Prishtinë Lajme
​135 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-14-2020 16:48 Prishtinë Lajme
​3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-13-2020 16:18 Prishtinë Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska 07-13-2020 08:00 Prishtinë Lajme
​136 të prekur me Covid-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë Veriore 07-12-2020 17:58 Shkup Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut në mes të pandemisë 07-12-2020 12:25 Politikë
​8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare 07-11-2020 17:47 Prishtinë Lajme
Shkëndija anulon miqësoren, mësohet arsyeja 07-11-2020 15:04 Prishtinë Sport
​205 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 6 viktima 07-10-2020 16:54 Prishtinë Lajme
​Tre të vdekur dhe 168 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 07-09-2020 14:58 Shkup Lajme
​Tetë viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-08-2020 16:38 Prishtinë Lajme
Pesë viktima dhe 120 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-07-2020 16:11 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 7 të vdekur dhe 115 raste të reja me Covid-19 07-05-2020 16:39 Shkup Lajme
19 vjet nga marrëveshja për paqe mes Maqedonisë dhe kryengritësve shqiptarë 07-05-2020 08:05 Prishtinë Nacionale
​6 persona të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore, 147 raste të reja 07-04-2020 18:23 Prishtinë Lajme
​Rekord vdekjesh nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-02-2020 16:37 Prishtinë Lajme
​4 të vdekur dhe 123 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-01-2020 15:34 Prishtinë Lajme
Arrihet marrëveshja, Kumbulla transferohet tek Lazio 07-01-2020 13:44 Prishtinë Sport
Katër viktima dhe 126 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-30-2020 16:13 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19 06-29-2020 15:51 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 06-28-2020 15:16 Shkup Lajme
​9 të vdekur dhe 150 raste të reja nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-27-2020 15:14 Prishtinë Lajme
Tri viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-26-2020 17:56 Prishtinë Lajme
Hapen kufijtë e Maqedonisë së Veriut, pa test dhe karantinë 06-26-2020 14:00 Prishtinë Lajme
FIBA ndërmerr hapa të rëndësishëm për të rritur mundësitë për gjyqtaret femra 06-25-2020 17:25 Prishtinë Sport
​Maqedoni Veriore, rihapen aeroportet 06-25-2020 15:36 Shkup Lajme
​6 viktima dhe 153 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-25-2020 15:10 Prishtinë Lajme
Maqedonia Veriore hap kufijtë, pa test dhe vetëizolim 06-23-2020 16:34 Prishtinë Lajme
Covid-19, katër viktima dhe 118 raste të reja në Maqedoninë Veriore 06-23-2020 16:13 Prishtinë Lajme
​Shkup, mbi 1.700 raste aktive me COVID-19 06-22-2020 19:14 Shkup Lajme
​“Takimet Poetike të Karadakut”, Skender Rusi nderohet me Çmimin e Parë 06-21-2020 22:29 Likovë Lajme
​Maqedoni Veriore, 101 raste të reja me Covid-19 dhe 5 të vdekur 06-21-2020 16:22 Shkup Lajme
​Dita e Liqenit të Ohrit 06-21-2020 07:31 Nacionale
Kryetari i Shkupit, Petre Shilegov është pozitiv me Korona virus 06-20-2020 19:24 Prishtinë Lajme
2.735 raste aktive me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-20-2020 15:02 Prishtinë Lajme
Egzon Bejtullai prezantohet te Shkëndija 06-20-2020 14:18 Prishtinë Sport
​150 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni dhe 6 viktima 06-19-2020 16:10 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, edhe sot rekord i rasteve të reja me koronavirus 06-18-2020 16:27 Shkup Lajme
​Rasti “Reket”, Bojan Jovanovski dënohet me 9 vjet burg, Katica Janeva me 7 06-18-2020 12:37 Shkup Lajme
9 viktima dhe 193 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-17-2020 15:05 Prishtinë Lajme
​Tetë viktima dhe 134 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-16-2020 14:55 Shkup Lajme
​Pendarovski shpall gjendje të re të jashtëzakonshme për shkak të COVID-19 06-16-2020 10:19 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: Si pasojë e Covid-19, brenda 24 orëve janë izoluar 860 persona 06-16-2020 10:15 Shkup Lajme
​Caktohet data e zgjedhjeve në Maqedoninë Veriore 06-15-2020 19:09 Shkup Lajme
​103 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore 06-15-2020 16:53 Shkup Lajme
​9 të vdekur dhe 162 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 06-14-2020 16:29 Shkup Shëndetësi
Maqedoni Veriore, dy partitë e mëdha ende mosmarrëveshje për datën e zgjedhjeve 06-13-2020 19:23 Prishtinë Lajme
​Covid-19, brenda 24 orëve janë izoluar 790 persona në Maqedoninë e Veriut 06-13-2020 14:21 Shëndetësi
Pesë të vdekur dhe 175 të infektuar me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-11-2020 13:04 Prishtinë Lajme
Edhe 125 të infektuar me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-10-2020 14:40 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!