Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Taravari: Besa është për koalicion, Alternativa ende e pavendosur 01-16-2020 23:18 Prishtinë Lajme
​Propozim-ligj për kualitetin e ajrit në Maqedoninë e Veriut 01-16-2020 18:58 Prishtinë Lajme
​Kushti i VMRO-së nuk pëlqehet nga partitë shqiptare 01-16-2020 16:30 Shkup Lajme
​Mickoski: Komunikojmë me të gjitha partitë shqiptare 01-15-2020 23:28 Prishtinë Lajme
​Varheji: Shkupi e Tirana duhet të fillojnë negociatat 01-15-2020 19:39 Prishtinë Lajme
​Maqedoni, tatime më të larta për makinat nën 30 mijë euro 01-14-2020 09:29 Prishtinë Ekonomi
Vrasja e dyfishtë në Prilep 01-11-2020 17:13 Prishtinë Lajme
Shkëndija transferon në skuadër një brazilian 01-08-2020 11:35 Prishtinë Sport
​Qeveria e dytë teknike në Maqedoni, do t’i organizojë zgjedhjet e 12 prillit 01-04-2020 11:21 Politikë
​Kuvendi konstaton dorëheqjen e Zoran Zaevit 01-03-2020 13:15 Shkup Rajonale
Zaev dha dorëheqjen, pritet të votohet Qeveria teknike 01-03-2020 11:07 shkup Lajme
​Spasovski: Qeveria teknike votohet më 3 janar - video 01-01-2020 21:04 Shkup Lajme
​Maqedoni, binjakët janë fëmijët e parë të 2020-s 01-01-2020 11:21 Prishtinë Lajme
​Ali Ahmeti uron qytetarët me rastin e Vitit të Ri 12-31-2019 14:44 Shkup Lajme
Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori 12-31-2019 14:25 Prishtinë Sport
​Ahmeti: Është e pamundur të ndërrohet Kodi Zgjedhor para zgjedhjeve 12-28-2019 19:36 Prishtinë Lajme
​Zaev: Vazhdon bashkëqeverisja më BDI-në 12-27-2019 21:14 Prishtinë Lajme
​Oliver Spasovski kryeministër teknik i Maqedonisë së Veriut 12-27-2019 21:10 Prishtinë Lajme
​Zaev tregon kur do të fillojë ndërtimi i autostradës Shkup-Bllacë 12-25-2019 23:55 Shkup Lajme
​Zaev: Nuk dorëhiqem nëse opozita vijon me bllokimin e proceseve - video 12-25-2019 17:17 Shkup Lajme
​Shkup, besimtarët festojnë Krishtlindjet 12-25-2019 09:43 Shkup Lajme
​Xhaferi nervozohet me opozitën: Mos më ftoni në humanizëm, mendoni çfarë flisni! 12-23-2019 18:29 Shkup Lajme
​“Bredhi prej njerëzve”, Shkupi synon rekordin Guinnes 12-22-2019 10:03 Nacionale
​Këta janë anëtarët e këshillit të përgjithshëm të BDI’së 12-22-2019 09:47 Prishtinë Politikë
​Ali Ahmeti rizgjidhet kryetar i BDI-së 12-21-2019 18:50 Prishtinë Lajme
​BDI mban kongresin e katërt zgjedhor 12-21-2019 07:10 Nacionale
​“Skënderbeu”, opera e parë shqiptare në Maqedoninë e Veriut 12-20-2019 13:00 Prishtinë Magazina
Federata e Futbollit të Maqedonisë merr vendim: Ndaj Kosovës luhet në këtë stadium 12-18-2019 19:42 Prishtinë Sport
​Perandovski sot iu drejtohet deputetëve 12-18-2019 09:13 Prishtinë Lajme
​BDI-LSDM, përplasje për Kodin zgjedhor dhe “arritjet” - video 12-17-2019 17:34 Shkup Lajme
​Zaev dhe Osmani për vizitë në Çeki 12-17-2019 09:02 Prishtinë Lajme
​Zjarri në Tetovë, vdes një 24 vjeçar 12-15-2019 10:59 Prishtinë Nacionale
​Akademia e Shkencës e Bullgarisë: Gjuha maqedonase nuk ekziston 12-12-2019 14:15 Sofje Lajme
​Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup 12-08-2019 19:56 Shkup Sport
Besart Ibraimi: Krenar për rekordin, kam ende uri për gola 12-05-2019 13:40 Prishtinë Sport
​Osmani: Sot ulemi të barabartë me fuqitë më të mëdha në botë 12-03-2019 23:06 Prishtinë Lajme
​Zaev për vizitë në Podgoricë 11-30-2019 13:16 Prishtinë Politikë
​Erdogan shkarkon ambasadoren turke në Maqedoni 11-29-2019 12:59 Shkup Rajonale
​Kreu i BDI-së Ali Ahmeti nesër në Shkup, Drenas, Thumanë dhe Durrës 11-27-2019 19:35 Shkup Lajme
​Qeveria e Maqedonisë jep 100 mijë euro për Shqipërinë 11-26-2019 14:43 Shkup Rajonale
​Bëhu Babadimër, jepi buzëqeshje një familje 11-25-2019 10:11 Prishtinë Nacionale
​Ndërron jetë një 22-vjeçar në Burgun e Kumanovës 11-24-2019 23:20 Shkup Lajme
​Arrestohet dadoja, sulmoi fizikisht një fëmijë 2 vjeçar 11-22-2019 11:43 Shkup Siguri
​Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe 11-22-2019 11:16 Shkup Nacionale
Shënohet Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe 11-22-2019 07:01 Prishtinë Lajme
​Pendarovski nesër viziton Serbinë 11-21-2019 19:36 Prishtinë Lajme
​Jurova: Vetingu, proces për profesionalizimin e gjyqësorit 11-18-2019 19:56 Prishtinë Lajme
​Dokumente konfidenciale në shtëpinë e Remenskit!? 11-15-2019 19:22 Prishtinë Lajme
​Zaev: Bashkëpunojmë edhe me Rusinë, nuk kemi alternativë pos BE-së e NATO-s - video 11-14-2019 13:46 Shkup Lajme
​Maas në Shkup: BE do të hapë dyert për Maqedoninë Veriore 11-13-2019 18:08 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!