Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit synohet që partitë shqiptare në Maqedoni të ulen në një tryezë 08-10-2020 11:26 Prishtinë Lajme
​Katër viktima dhe 85 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-09-2020 17:35 Shkup Lajme
Katër viktima dhe 200 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 08-08-2020 18:26 Prishtinë Lajme
Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore organizoi Panair Virtual Rajonal 08-07-2020 12:15 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19 08-06-2020 15:29 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore, 88 raste të reja me koronavirus dhe 6 viktima 08-05-2020 15:45 Shkup Lajme
​Tri viktima dhe 74 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 08-03-2020 16:22 Prishtinë Lajme
“Kryeministri shqiptar”, Mickoski nuk mbështet koalicion të zgjeruar me LSDM-në 08-02-2020 20:13 Prishtinë Lajme
​166 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Verore dhe 4 viktima 08-02-2020 15:59 Prishtinë Lajme
​138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore 08-01-2020 16:43 Shkup Lajme
​139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore 07-31-2020 16:16 Shkup Lajme
Ali Ahmeti: Lutemi që kjo festë të sjellë mbarësi për kombin 07-31-2020 08:54 Prishtinë Lajme
​Covid-19, autoritetet e Maqedonisë së Veriut përgatiten për valën e vjeshtës 07-30-2020 21:00 Prishtinë Nacionale
​188 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore 07-29-2020 17:25 Shkup Lajme
​152 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-26-2020 15:42 Shkup Lajme
​57 vjetori i tërmetit në Shkup 07-26-2020 08:13 Nacionale
​9 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-25-2020 15:17 Prishtinë Lajme
​6 të vdekur dhe 129 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-24-2020 16:11 Prishtinë Lajme
​Tri viktima dhe 123 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 07-23-2020 18:02 Prishtinë Lajme
​Ministri i Ekonomisë i Maqedonisë rezulton pozitiv me Covid-19 07-22-2020 19:57 Prishtinë Lajme
​10 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 07-22-2020 19:16 Prishtinë Lajme
​163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore, asnjë viktimë 07-21-2020 16:43 Prishtinë Lajme
​241 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-18-2020 19:04 Prishtinë Lajme
​53 punëtorë të një fabrike tekstili infektohen me Covid-19 07-18-2020 18:34 Prishtinë Lajme
Futbollisti më i mirë në Superligën e Maqedonisë nënshkruan me Shkëndijën 07-18-2020 15:34 Prishtinë Sport
​Sonte afati i fundit për ankesa rreth zgjedhjeve në Maqedoni të Veriut 07-18-2020 11:18 Politikë
​BE: Qeveria e re në Maqedoni të përmbushë aspiratën evropiane 07-18-2020 09:33 Prishtinë Nacionale
​Konstituimi i Kuvendit të Maqedonisë brenda 20 ditësh 07-16-2020 12:15 Prishtinë Lajme
Zgjedhjet në Maqedoni, ja sa deputetë marrin partitë shqiptare 07-16-2020 09:05 Prishtinë Lajme
Zaev shpall fitoren: Kemi tre deputetë më shumë se VMRO-ja 07-16-2020 07:53 Prishtinë Lajme
Numërohen mbi 90% të votave në Maqedoninë e Veriut 07-16-2020 07:48 Shkup Lajme
Sela: Haraçina u kthye në bastion të shqiptarëve, fitojmë edhe në shumë komuna të tjera 07-15-2020 23:30 Prishtinë Lajme
Rreth 60% të votave të numëruara: LSDM 36.78%, BDI 10.34% 07-15-2020 23:13 Prishtinë Lajme
Osmani: Nesër fillojnë aktivitetet për formimin e Qeverisë që do të udhëhiqet nga një shqiptar 07-15-2020 22:55 Prishtinë Lajme
13 për qind e votave të numëruara, prin LSDM-ja me 34 % 07-15-2020 22:14 Prishtinë Lajme
LSDM-ja pret fitore të pastër dhe të sigurt 07-15-2020 21:51 Prishtinë Lajme
Taravari: Presim fitore bindëse, janë regjistruar parregullsi të shumta 07-15-2020 21:48 Prishtinë Lajme
Çulev: Gjatë ditës u regjistruan 151 denoncime 07-15-2020 21:42 Prishtinë Lajme
Osmani: Presim një fitore të madhe për BDI 07-15-2020 21:39 Prishtinë Lajme
​Mbyllen vendvotimet në Maqedoninë Veriore, dalja në votime 50,86 për qind 07-15-2020 21:29 Prishtinë Lajme
KSHZ: Dalja në votime deri në ora 19:00, është 45.77 për qind 07-15-2020 19:54 Prishtinë Lajme
​198 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 4 të vdekur 07-15-2020 18:05 Prishtinë Lajme
​KSHZ: Dalja e votuesve deri në ora 17:00 është 38.78 për qind 07-15-2020 17:59 Prishtinë Lajme
​Sela: Sot do të rivendoset demokracia dhe do t’i jepet fund monizmit 18 vjeçar 07-15-2020 16:01 Prishtinë Lajme
​Gashi: Pas 18 vjetësh ndryshimi është proces i rëndësishëm politik dhe demokratik 07-15-2020 15:52 Prishtinë Lajme
Kasumi: Qytetarët të zgjedhin rrugën euro-atlantike të Maqedonisë së Veriut 07-15-2020 14:56 Prishtinë Lajme
​Thaçi kërkon të mobilizohen qytetarët për të votuar 07-15-2020 14:44 Prishtinë Lajme
Ahmeti: Pres që të jemi fitues absolut në kombin shqiptar 07-15-2020 14:24 Prishtinë Lajme
Maqedoni, deri në ora 09:00 votuan mbi 5% të votuesve 07-15-2020 10:28 Prishtinë Lajme
Futbollistët e Shkëndijes i nënshtrohen testit për COVID-19 07-15-2020 10:08 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!