Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Futbollisti më i mirë në Superligën e Maqedonisë nënshkruan me Shkëndijën 07-18-2020 15:34 Prishtinë Sport
​Sonte afati i fundit për ankesa rreth zgjedhjeve në Maqedoni të Veriut 07-18-2020 11:18 Politikë
​BE: Qeveria e re në Maqedoni të përmbushë aspiratën evropiane 07-18-2020 09:33 Prishtinë Nacionale
​Konstituimi i Kuvendit të Maqedonisë brenda 20 ditësh 07-16-2020 12:15 Prishtinë Lajme
Zgjedhjet në Maqedoni, ja sa deputetë marrin partitë shqiptare 07-16-2020 09:05 Prishtinë Lajme
Zaev shpall fitoren: Kemi tre deputetë më shumë se VMRO-ja 07-16-2020 07:53 Prishtinë Lajme
Numërohen mbi 90% të votave në Maqedoninë e Veriut 07-16-2020 07:48 Shkup Lajme
Sela: Haraçina u kthye në bastion të shqiptarëve, fitojmë edhe në shumë komuna të tjera 07-15-2020 23:30 Prishtinë Lajme
Rreth 60% të votave të numëruara: LSDM 36.78%, BDI 10.34% 07-15-2020 23:13 Prishtinë Lajme
Osmani: Nesër fillojnë aktivitetet për formimin e Qeverisë që do të udhëhiqet nga një shqiptar 07-15-2020 22:55 Prishtinë Lajme
13 për qind e votave të numëruara, prin LSDM-ja me 34 % 07-15-2020 22:14 Prishtinë Lajme
LSDM-ja pret fitore të pastër dhe të sigurt 07-15-2020 21:51 Prishtinë Lajme
Taravari: Presim fitore bindëse, janë regjistruar parregullsi të shumta 07-15-2020 21:48 Prishtinë Lajme
Çulev: Gjatë ditës u regjistruan 151 denoncime 07-15-2020 21:42 Prishtinë Lajme
Osmani: Presim një fitore të madhe për BDI 07-15-2020 21:39 Prishtinë Lajme
​Mbyllen vendvotimet në Maqedoninë Veriore, dalja në votime 50,86 për qind 07-15-2020 21:29 Prishtinë Lajme
KSHZ: Dalja në votime deri në ora 19:00, është 45.77 për qind 07-15-2020 19:54 Prishtinë Lajme
​198 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 4 të vdekur 07-15-2020 18:05 Prishtinë Lajme
​KSHZ: Dalja e votuesve deri në ora 17:00 është 38.78 për qind 07-15-2020 17:59 Prishtinë Lajme
​Sela: Sot do të rivendoset demokracia dhe do t’i jepet fund monizmit 18 vjeçar 07-15-2020 16:01 Prishtinë Lajme
​Gashi: Pas 18 vjetësh ndryshimi është proces i rëndësishëm politik dhe demokratik 07-15-2020 15:52 Prishtinë Lajme
Kasumi: Qytetarët të zgjedhin rrugën euro-atlantike të Maqedonisë së Veriut 07-15-2020 14:56 Prishtinë Lajme
​Thaçi kërkon të mobilizohen qytetarët për të votuar 07-15-2020 14:44 Prishtinë Lajme
Ahmeti: Pres që të jemi fitues absolut në kombin shqiptar 07-15-2020 14:24 Prishtinë Lajme
Maqedoni, deri në ora 09:00 votuan mbi 5% të votuesve 07-15-2020 10:28 Prishtinë Lajme
Futbollistët e Shkëndijes i nënshtrohen testit për COVID-19 07-15-2020 10:08 Prishtinë Sport
Fillon procesi i votimit në Maqedoninë e Veriut 07-15-2020 07:24 Prishtinë Lajme
​135 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-14-2020 16:48 Prishtinë Lajme
​3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-13-2020 16:18 Prishtinë Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska 07-13-2020 08:00 Prishtinë Lajme
​136 të prekur me Covid-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë Veriore 07-12-2020 17:58 Shkup Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut në mes të pandemisë 07-12-2020 12:25 Politikë
​8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare 07-11-2020 17:47 Prishtinë Lajme
Shkëndija anulon miqësoren, mësohet arsyeja 07-11-2020 15:04 Prishtinë Sport
​205 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 6 viktima 07-10-2020 16:54 Prishtinë Lajme
​Tre të vdekur dhe 168 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 07-09-2020 14:58 Shkup Lajme
​Tetë viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-08-2020 16:38 Prishtinë Lajme
Pesë viktima dhe 120 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-07-2020 16:11 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 7 të vdekur dhe 115 raste të reja me Covid-19 07-05-2020 16:39 Shkup Lajme
19 vjet nga marrëveshja për paqe mes Maqedonisë dhe kryengritësve shqiptarë 07-05-2020 08:05 Prishtinë Nacionale
​6 persona të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore, 147 raste të reja 07-04-2020 18:23 Prishtinë Lajme
​Rekord vdekjesh nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-02-2020 16:37 Prishtinë Lajme
​4 të vdekur dhe 123 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-01-2020 15:34 Prishtinë Lajme
Arrihet marrëveshja, Kumbulla transferohet tek Lazio 07-01-2020 13:44 Prishtinë Sport
Katër viktima dhe 126 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-30-2020 16:13 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19 06-29-2020 15:51 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 06-28-2020 15:16 Shkup Lajme
​9 të vdekur dhe 150 raste të reja nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-27-2020 15:14 Prishtinë Lajme
Tri viktima dhe 163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 06-26-2020 17:56 Prishtinë Lajme
Hapen kufijtë e Maqedonisë së Veriut, pa test dhe karantinë 06-26-2020 14:00 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!