Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
118 raste të reja me COVID-19 dhe 3 viktima në Maqedoninë Veriore 08-20-2020 15:04 Prishtinë Lajme
​Qeveria e re e Maqedonisë Veriore me 19 ministri, 7 më pak se e para 08-20-2020 14:11 Shkup Lajme
​Ahmeti shpalos emrat e ministrave të ri, Naser Ziberi vazhdon punën si noter 08-19-2020 22:16 Shkup Lajme
​Dy viktima dhe 108 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-19-2020 15:46 Shkup Lajme
​Cakaj: Tri poste kyçe, dëshmi e forcimit të faktorit shqiptar në Maqedoninë e Veriut 08-18-2020 19:02 Shkup Lajme
​BDI mban kryeparlamentarin, merr kryeministrin në 100 ditët e fundit të mandatit 08-18-2020 18:50 Shkup Lajme
​Ahmeti: Koalicioni BDI-LSDM do të çojë përpara proceset integruese 08-18-2020 17:31 Shkup Lajme
​LSDM-BDI arrijnë marrëveshje për qeverinë e re, nuk ka kryeministër shqiptar 08-18-2020 16:49 Shkup Lajme
​130 raste të reja dhe 2 viktima nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore 08-18-2020 15:42 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: Viti i ri shkollor, institucionet pa vendim 08-17-2020 17:31 Shkup Lajme
​Tre viktima dhe 103 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-17-2020 17:22 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: Nesër pritet marrëveshja për qeverinë, kryeministri mbetet “enigmë” 08-17-2020 16:24 Shkup Lajme
​LSDM- BDI thonë se parimisht kanë arritur marrëveshje për qeverinë 08-16-2020 16:45 Shkup Lajme
​Pesë viktima dhe 87 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-16-2020 15:40 Shkup Lajme
​COVID-19, shtohet numri i të infektuarve nga dasmat në Tetovë - video 08-16-2020 15:35 Shkup Lajme
​Komandanti i KFOR-it viziton Zonën e Veçantë të Mbrojtur të Deçanit 08-15-2020 19:57 Prishtinë Lajme
8 vjet pa Arbër Xhaferin 08-15-2020 06:58 Prishtinë Nacionale
​Zaev-Ahmeti: Baza të mira drejt qeverisë së re 08-13-2020 20:39 Prishtinë Lajme
Mandati për formimin e Qeverisë së re, në duart e Zoran Zaevit 08-13-2020 16:47 Prishtinë Lajme
​Dy viktima dhe 141 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-13-2020 14:09 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore, 139 raste të reja dhe një viktimë nga COVID-19 08-12-2020 15:51 Shkup Lajme
​Zaev nesër merr mandatin për formimin e Qeverisë 08-12-2020 15:11 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore, një viktimë dhe 141 raste të reja me COVID-19 08-11-2020 14:33 Shkup Lajme
Udhëtarët nga Maqedonia me koronavirus në Finlandë, MSh: Shumica me pasaportë kosovare 08-11-2020 11:30 Prishtinë Lajme
​Një i vdekur dhe 109 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-10-2020 18:25 Shkup Lajme
​Nesër vendimi final për vitin e ri shkollor 08-10-2020 17:17 Shkup Lajme
Në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit synohet që partitë shqiptare në Maqedoni të ulen në një tryezë 08-10-2020 11:26 Prishtinë Lajme
​Katër viktima dhe 85 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 08-09-2020 17:35 Shkup Lajme
Katër viktima dhe 200 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 08-08-2020 18:26 Prishtinë Lajme
Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore organizoi Panair Virtual Rajonal 08-07-2020 12:15 Prishtinë Lajme
​Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19 08-06-2020 15:29 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore, 88 raste të reja me koronavirus dhe 6 viktima 08-05-2020 15:45 Shkup Lajme
​Tri viktima dhe 74 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 08-03-2020 16:22 Prishtinë Lajme
“Kryeministri shqiptar”, Mickoski nuk mbështet koalicion të zgjeruar me LSDM-në 08-02-2020 20:13 Prishtinë Lajme
​166 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Verore dhe 4 viktima 08-02-2020 15:59 Prishtinë Lajme
​138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore 08-01-2020 16:43 Shkup Lajme
​139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore 07-31-2020 16:16 Shkup Lajme
Ali Ahmeti: Lutemi që kjo festë të sjellë mbarësi për kombin 07-31-2020 08:54 Prishtinë Lajme
​Covid-19, autoritetet e Maqedonisë së Veriut përgatiten për valën e vjeshtës 07-30-2020 21:00 Prishtinë Nacionale
​188 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore 07-29-2020 17:25 Shkup Lajme
​152 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-26-2020 15:42 Shkup Lajme
​57 vjetori i tërmetit në Shkup 07-26-2020 08:13 Nacionale
​9 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-25-2020 15:17 Prishtinë Lajme
​6 të vdekur dhe 129 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-24-2020 16:11 Prishtinë Lajme
​Tri viktima dhe 123 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 07-23-2020 18:02 Prishtinë Lajme
​Ministri i Ekonomisë i Maqedonisë rezulton pozitiv me Covid-19 07-22-2020 19:57 Prishtinë Lajme
​10 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 07-22-2020 19:16 Prishtinë Lajme
​163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore, asnjë viktimë 07-21-2020 16:43 Prishtinë Lajme
​241 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore 07-18-2020 19:04 Prishtinë Lajme
​53 punëtorë të një fabrike tekstili infektohen me Covid-19 07-18-2020 18:34 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!