Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Zjarri në Tetovë, vdes një 24 vjeçar 12-15-2019 10:59 Prishtinë Nacionale
​Akademia e Shkencës e Bullgarisë: Gjuha maqedonase nuk ekziston 12-12-2019 14:15 Sofje Lajme
​Tifozët e Vardarit rrahin 3 shtetas të Kosovës në Shkup 12-08-2019 19:56 Shkup Sport
Besart Ibraimi: Krenar për rekordin, kam ende uri për gola 12-05-2019 13:40 Prishtinë Sport
​Osmani: Sot ulemi të barabartë me fuqitë më të mëdha në botë 12-03-2019 23:06 Prishtinë Lajme
​Zaev për vizitë në Podgoricë 11-30-2019 13:16 Prishtinë Politikë
​Erdogan shkarkon ambasadoren turke në Maqedoni 11-29-2019 12:59 Shkup Rajonale
​Kreu i BDI-së Ali Ahmeti nesër në Shkup, Drenas, Thumanë dhe Durrës 11-27-2019 19:35 Shkup Lajme
​Qeveria e Maqedonisë jep 100 mijë euro për Shqipërinë 11-26-2019 14:43 Shkup Rajonale
​Bëhu Babadimër, jepi buzëqeshje një familje 11-25-2019 10:11 Prishtinë Nacionale
​Ndërron jetë një 22-vjeçar në Burgun e Kumanovës 11-24-2019 23:20 Shkup Lajme
​Arrestohet dadoja, sulmoi fizikisht një fëmijë 2 vjeçar 11-22-2019 11:43 Shkup Siguri
​Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe 11-22-2019 11:16 Shkup Nacionale
Shënohet Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe 11-22-2019 07:01 Prishtinë Lajme
​Pendarovski nesër viziton Serbinë 11-21-2019 19:36 Prishtinë Lajme
​Jurova: Vetingu, proces për profesionalizimin e gjyqësorit 11-18-2019 19:56 Prishtinë Lajme
​Dokumente konfidenciale në shtëpinë e Remenskit!? 11-15-2019 19:22 Prishtinë Lajme
​Zaev: Bashkëpunojmë edhe me Rusinë, nuk kemi alternativë pos BE-së e NATO-s - video 11-14-2019 13:46 Shkup Lajme
​Maas në Shkup: BE do të hapë dyert për Maqedoninë Veriore 11-13-2019 18:08 Shkup Lajme
Qeveria tërheq propozim-ligjin për protesta 11-12-2019 10:58 Shkup Rajonale
​Anulohet seanca gjyqësore për rastin “Monstra” 11-11-2019 11:54 Shkup Rajonale
​Zaev, Rama dhe Vuçiç përcaktojnë përparësitë për bashkëpunimin rajonal 11-09-2019 23:27 Prishtinë Lajme
​Rama njofton për Samitin e Ohrit 11-09-2019 20:46 Prishtinë Lajme
​Zaev: BE sinjalizon se për rajonin nuk ka alternativë tjetër 11-08-2019 20:56 Prishtinë Lajme
Erdhi me shumë bujë te Shkëndija, futbollisti i njohur ndahet me skuadrën “kuqezi” 11-08-2019 13:55 Prishtinë Sport
​Macron: Data për Maqedoninë e Veriut, pas reformave 11-07-2019 19:37 Shkup Lajme
​Sassoli: Kemi një të ardhme të përbashkët 11-05-2019 19:36 Prishtinë Lajme
​Presidenti i ri i PE-së viziton sot Maqedoninë e Veriut 11-04-2019 08:55 Shkup Lajme
​Dega e BDI-së në Tetovë me kryetar të ri 11-03-2019 19:10 Tetovë Lajme
​Sasoli: BE nuk heq dorë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën 11-03-2019 17:15 Bruksel Lajme
​Palmer i konfirmon Ahmetit mbështetjen e SHBA-së për Maqedoninë e Veriut 10-30-2019 21:26 Prishtinë Lajme
​Zaev: Marrëveshja e Prespës duhet të zbatohet deri në fund 10-30-2019 18:44 Prishtinë Lajme
​Zaev: Nuk më bie ndërmend të anëtarësohemi në EAEU 10-30-2019 16:38 Shkup Lajme
​Conte: Maqedonisë së Veriut t’i lejohet rrugëtimi i mëtejshëm në Evropë 10-29-2019 21:41 Prishtinë Lajme
Palmer: Vizita, në mbështetje të Maqedonisë së Veriut 10-29-2019 21:37 Prishtinë Lajme
​Zaev: Mosfillimi i negociatave ndikon në Marrëveshjen e Prespës 10-29-2019 20:18 Prishtinë Lajme
​Zaev: Pas vendimit të BE-së, Marrëveshja e Prespës në rrezik 10-29-2019 18:03 Shkup Lajme
​Palmer: Mbështesim Maqedoninë Veriore në rrugën drejt BE-së 10-29-2019 17:48 Shkup Lajme
​Palmer viziton sot Maqedoninë e Veriut 10-29-2019 10:35 Prishtinë Lajme
​Palmer viziton Maqedoninë Veriore 10-28-2019 19:34 Shkup Lajme
​Zaev hedh poshtë “zonën ekonomike evropiane” 10-27-2019 19:53 Shkup Lajme
​Përgjimet, Zaevi përballje në gjykatë me Mijallkovin e Jankullovskën 10-24-2019 17:56 Shkup Lajme
Ardin Dallku nënshkruan parakontratë me Shkëndijën 10-24-2019 12:51 Prishtinë Sport
​Pompeo: Së shpejti mirëpresim Maqedoninë e Veriut anëtar në NATO 10-23-2019 23:24 Prishtinë Lajme
​Zgjedhjet në Maqedoninë Veriore, partitë ende nuk kanë filluar bisedimet 10-23-2019 17:16 Shkup Lajme
​Ali Ahmeti: 12 prilli do të shënojë fitoren më të madhe të BDI 10-22-2019 07:58 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Nuk besoj se regjistrimi mund të realizohet paralelisht me zgjedhjet 10-20-2019 21:51 Shkup Lajme
​Ali Ahmeti deklarohet për zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë Veriore 10-20-2019 21:26 Shkup Lajme
​Mickoski: Së shpejti do të kemi qeveri teknike 10-20-2019 21:21 Shkup Lajme
​Mësohet data e zgjedhjeve të parakohshme në Maqedoninë e Veriut 10-20-2019 21:17 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!