Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​24 viktima dhe 1.112 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-22-2020 20:56 Shkup Shëndetësi
​Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19 11-20-2020 21:16 Prishtinë Lajme
Qeveria e Maqedonisë Veriore shpall gjendjen e krizës për 30 ditë 11-20-2020 19:32 Prishtinë Rajonale
​26 viktima dhe 1.198 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-19-2020 17:58 Shkup Shëndetësi
​Rastet e reja me COVID-19, Maqedonia Veriore shënon një tjetër rekord të ri 11-18-2020 18:43 Shkup Shëndetësi
Vetoja e Bullgarisë, vjen reagimi i Qeverisë maqedonase 11-17-2020 22:15 Prishtinë Rajonale
​40 viktima dhe 591 raste të reja në Maqedoninë Veriore 11-16-2020 18:35 Shkup Shëndetësi
​990 raste të reja dhe 24 viktima me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-15-2020 18:14 Shkup Shëndetësi
​18 viktima dhe 1168 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 11-14-2020 19:20 Shëndetësi
​Qeveria e Maqedonisë Veriore mbështet gastronominë dhe turizmin me 7.5 milionë euro 11-13-2020 15:39 Prishtinë Rajonale
Sërish tërmet në rajon, lëkundjet ndjehen edhe në Kosovë 11-11-2020 16:05 Prishtinë Rajonale
Tërmet i fuqishëm në Maqedoninë e Veriut 11-11-2020 06:42 Prishtinë Lajme
​20 viktima dhe 515 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-09-2020 20:37 Shkup Lajme
​26 viktima dhe 978 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-08-2020 19:30 Shkup Shëndetësi
KE: Rënia ekonomike këtë vit në Maqedoni, 4.9 për qind 11-05-2020 21:43 Prishtinë Ekonomi
13 të vdekur dhe 1 mijë e 275 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 11-05-2020 18:50 Prishtinë Rajonale
​Covid-19, asnjë shtrat i lirë në Klinikën Infektive në Maqedoni 11-05-2020 17:42 Shëndetësi
​22 të vdekur dhe 1.192 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 11-04-2020 21:46 Prishtinë Rajonale
​BDI dënon sulmin terrorist në Vjenë 11-03-2020 14:14 Prishtinë Rajonale
​21 viktima dhe 565 raste të reja në Maqedoninë Veriore 11-02-2020 19:21 Shkup Lajme
​Maqedonia siguron 13 mijë teste të shpejta për Covid-19 11-01-2020 23:05 Shëndetësi
​865 raste të reja dhe 10 viktima në Maqedoni të Veriut 11-01-2020 18:52 Shëndetësi
​Afër 1 mijë raste të reja me Covid-19 brenda ditë në Maqedoninë Veriore 10-30-2020 20:58 Prishtinë Rajonale
​Asimptomatikët po e shpërndajnë më tepër virusin korona në Maqedoni 10-29-2020 22:47 Shëndetësi
​862 raste të reja me COVID-19 dhe 14 të vdekur në Maqedoninë Veriore 10-29-2020 21:38 Shkup Shëndetësi
​Vdekshmëria nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore rritet me 71.4 për qind 10-27-2020 16:05 Shkup Lajme
​22 viktima dhe 561 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 10-25-2020 19:45 Shkup Shëndetësi
Konferenca Hoti-Zaev (Drejtpërdrejt) 10-23-2020 14:57 Prishtinë Politikë
​428 raste dhe 10 të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore 10-18-2020 18:30 Shkup Shëndetësi
Maqedonia e Veriut regjistron numrin më të lartë të rasteve ditore që nga nisja e pandemisë 10-15-2020 20:13 Prishtinë Rajonale
Në Maqedoni shënohet rekord i ri, 364 raste me Covid-19 brenda dite 10-08-2020 15:33 Prishtinë Rajonale
​Formacionet e mundshme të Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut 10-08-2020 12:33 Prishtinë Sport
​Rekord rastesh me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 10-07-2020 16:43 Prishtinë Rajonale
Maqedonia e Veriut cakton datën për hapjen e kufirit me Kosovën, pa test PCR 10-06-2020 14:05 Prishtinë Rajonale
​Maqedonia e Veriut hap kufijtë me rajonin pa kushte 10-05-2020 11:27 Nacionale
​Tri viktima dhe 191 infeksione të reja në Maqedoninë Veriore 10-04-2020 17:08 Shkup Lajme
​Katër viktima dhe 162 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 10-02-2020 15:32 Prishtinë Rajonale
BDI përshëndet pakon e 4 prej 470 milionë euro 10-01-2020 12:50 Ekonomi
​Maqedoni Veriore, nesër fillon viti i ri shkollor, 40 mijë nxënës s’kanë pajisje për mësim online 09-30-2020 16:52 Shkup Lajme
​Gordana Jankullovska dërgohet në burg 09-28-2020 17:54 Shkup Lajme
​Hapja e kufijve pa kushte, pritet vendimi i Qeverisë së Maqedonisë Veriore 09-28-2020 15:13 Shkup Lajme
​3 viktima dhe 148 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 09-27-2020 15:50 Shkup Lajme
​Qeveria e Maqedonisë sot shqyrton pakon e katër të masave ekonomike 09-27-2020 11:35 Ekonomi
​9 viktima dhe 143 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni 09-25-2020 17:12 Prishtinë Rajonale
​Dy të vdekur dhe 152 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 09-24-2020 16:14 Prishtinë Rajonale
​183 raste të reja me COVID-19 dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore 09-23-2020 15:43 Shkup Lajme
​Zaev, Nikollovski dhe Filipçe dënohen me nga 50 euro, nuk kanë mbajtur kaska 09-23-2020 15:28 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore, 88 raste të reja dhe 5 viktima nga COVID-19 09-22-2020 15:33 Shkup Shëndetësi
​Ali Ahmeti takoi ambasadoren amerikane: SHBA mbetet aleati ynë më i fuqishëm 09-21-2020 17:12 Shkup Lajme
​Maqedoni Veriore: 45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit 09-21-2020 16:17 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!