Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Reshjet e shiut rrisin nivelet e lumenjve në Maqedoninë Veriore 01-10-2021 18:13 Prishtinë Lajme
22 të vdekur dhe 556 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 01-09-2021 23:47 Prishtinë Rajonale
11 viktima dhe 100 raste të reja me Covid në Maqedoninë Veriore 01-08-2021 19:27 Prishtinë Rajonale
​10 viktima dhe 166 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 01-07-2021 19:13 Prishtinë Rajonale
​9 të vdekur dhe 580 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 01-05-2021 21:30 Prishtinë Rajonale
​Edhe Maqedonia Veriore arrin marrëveshje me Pfizer, siguron 800 mijë vaksina 01-04-2021 22:47 Prishtinë Lajme
Maqedoni e Veriut, mbi 100 raste të reja dhe 20 të vdekur 01-04-2021 20:18 Prishtinë Lajme
​46 raste të reja dhe 12 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore 01-02-2021 19:27 Shkup Shëndetësi
​Regjistrohen 208 shkelje për mosmbajtje të maskës në Maqedoni 01-02-2021 10:25 Shëndetësi
​7 viktima dhe 414 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore 01-01-2021 17:33 Shkup Shëndetësi
​Foshnja e parë e lindur në vitin 2021 në Shkup është djalë 01-01-2021 09:43 Prishtinë Shëndetësi
15 viktima dhe 493 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 12-30-2020 21:22 Prishtinë Rajonale
17 viktima dhe 498 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 12-29-2020 22:42 Prishtinë Rajonale
​18 viktima dhe 296 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 12-27-2020 16:47 Shkup Lajme
26 viktima dhe 530 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 12-26-2020 19:57 Prishtinë Rajonale
​26 viktima dhe 489 raste të reja në Maqedoninë Veriore 12-25-2020 21:10 Prishtinë Rajonale
​Milioneri më i ri në moshë në Maqedoninë e Veriut është vetëm 6 vjeç 12-24-2020 15:40 Ekonomi
​26 viktima dhe 758 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 12-22-2020 19:04 Shkup Shëndetësi
29 të vdekur dhe 883 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 12-18-2020 21:36 Prishtinë Rajonale
​31 viktima dhe 657 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore 12-17-2020 18:40 Shkup Shëndetësi
​Maqedoni Veriore: 25 viktima dhe 865 raste të reja me COVID-19 12-16-2020 16:38 Shkup Shëndetësi
Maqedoni Veriore, kufizime të forta antiCOVID-19 për festat e fundvitit 12-16-2020 16:36 Prishtinë Lajme
Maqedonia Veriore masa të reja kufizuese antiCOVID-19 12-15-2020 22:02 Prishtinë Rajonale
​26 viktima dhe 213 raste të reja me COVID në Maqedoninë Veriore 12-14-2020 17:39 Shkup Lajme
​25 viktima dhe 613 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 12-13-2020 17:19 Shkup Shëndetësi
​Banorët e dy qyteteve në Maqedoni sot votojnë për kryetar komune 12-13-2020 09:13 Prishtinë Nacionale
14 mjekë të vdekur në Maqedoni që nga fillimi i pandemisë 12-12-2020 21:38 Shëndetësi
19 viktima dhe 982 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 12-12-2020 19:51 Prishtinë Nacionale
​Ahmeti e vlerëson të suksesshëm qeverisjen 100 ditore në Zaevit 12-12-2020 12:06 Prishtinë Rajonale
26 viktima dhe 1.161 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore 12-11-2020 22:40 Prishtinë Rajonale
​Shorti I Botërorit 2022, Cana parashikon ecurin e Kosovës dhe Shqipërisë në grupe 12-08-2020 18:21 Prishtinë Sport
​23 të vdekur dhe 659 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 12-06-2020 17:17 Shkup Shëndetësi
​29 viktima dhe 1.069 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore 12-01-2020 19:54 Shkup Lajme
​Vdes nënkryetari i Shkupit, Grubi thotë se do të ndjehet mungesa e veprave të tij 12-01-2020 10:45 Prishtinë Lajme
39 viktima dhe 1.288 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-25-2020 21:22 Prishtinë Rajonale
​24 viktima dhe 1.112 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-22-2020 20:56 Shkup Shëndetësi
​Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19 11-20-2020 21:16 Prishtinë Lajme
Qeveria e Maqedonisë Veriore shpall gjendjen e krizës për 30 ditë 11-20-2020 19:32 Prishtinë Rajonale
​26 viktima dhe 1.198 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-19-2020 17:58 Shkup Shëndetësi
​Rastet e reja me COVID-19, Maqedonia Veriore shënon një tjetër rekord të ri 11-18-2020 18:43 Shkup Shëndetësi
Vetoja e Bullgarisë, vjen reagimi i Qeverisë maqedonase 11-17-2020 22:15 Prishtinë Rajonale
​40 viktima dhe 591 raste të reja në Maqedoninë Veriore 11-16-2020 18:35 Shkup Shëndetësi
​990 raste të reja dhe 24 viktima me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-15-2020 18:14 Shkup Shëndetësi
​18 viktima dhe 1168 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni 11-14-2020 19:20 Shëndetësi
​Qeveria e Maqedonisë Veriore mbështet gastronominë dhe turizmin me 7.5 milionë euro 11-13-2020 15:39 Prishtinë Rajonale
Sërish tërmet në rajon, lëkundjet ndjehen edhe në Kosovë 11-11-2020 16:05 Prishtinë Rajonale
Tërmet i fuqishëm në Maqedoninë e Veriut 11-11-2020 06:42 Prishtinë Lajme
​20 viktima dhe 515 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-09-2020 20:37 Shkup Lajme
​26 viktima dhe 978 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 11-08-2020 19:30 Shkup Shëndetësi
KE: Rënia ekonomike këtë vit në Maqedoni, 4.9 për qind 11-05-2020 21:43 Prishtinë Ekonomi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!