Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ngjarjet e datës 17 shkurt 02-16-2019 23:32 Prishtinë Lajme
​Messi ia siguron fitoren Barcelonës 02-16-2019 23:00 Prishtinë Lajme
​PD: Dënojmë me forcë ushtrimin e dhunës policore 02-16-2019 22:35 Prishtinë Lajme
Pacolli: Në Konferencën e Mynihut kemi lobuar për vizat 02-16-2019 21:02 Prishtinë Lajme
​Lladrovci pret në takim deputetët britanik 02-16-2019 20:54 Prishtinë Lajme
​Në prag të festës së Pavarësisë, një familje në nevojë bëhet me shtëpi 02-16-2019 20:39 Prishtinë Lajme
​Joe Biden kërkon unifikim të spektrit politik në Kosovë 02-16-2019 20:16 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Taksën nuk e heqim, Amerika nuk ka popull më aleat se ne 02-16-2019 19:53 Prishtinë Lajme
​Nis protesta e 11-të në Beograd "Një nga pesë milionë" 02-16-2019 19:06 Beograd Lajme
​Qytetet shqiptare në fotografi të vjetra 02-16-2019 18:39 Prishtinë Lajme
​Kongresisti Turner konfirmon mbështetjen e palëkundur të SHBA-ve për Kosovën 02-16-2019 18:37 Munih Lajme
​Thaçi përplaset me Vuçiq: Dialogu nuk kushtëzohet 02-16-2019 18:31 Munih Lajme
Hyundai i ri debuton në Nju Jork 02-16-2019 17:32 Nju Jork Teknologji
​Pacolli në Munih dhjetëra takime me burrështetas të botës 02-16-2019 17:14 Munih Lajme
​Asociacioni duhet të jetë në përputhje me Kushtetutën e Kosovës 02-16-2019 17:09 Munih Lajme
​Hahn: Thaçi dhe Vuçiq të punojnë për gjetjen e një zgjidhje të qëndrueshme 02-16-2019 16:55 Munih Lajme
​Vuçiq: Duhet të ketë kompromis, jo fitues 02-16-2019 16:48 Munih Lajme
​Gjasat e vogla për liberalizimin e vizave në qershor 02-16-2019 16:31 Prishtinë Politikë
​Vuçiq: Serbia nuk do të kapitullojë përballë Kosovës 02-16-2019 16:30 Munih Lajme
​Haziri: 17 shkurti - hapi më i madh në histori drejt afrimit shqiptar në Ballkan 02-16-2019 15:59 Gjilan Lajme
Drita deklason Gjilanin, Ballkani dhe Ferizajin fitojnë në shtëpi 02-16-2019 15:59 Prishtinë Sport
​Nëna e yllit të Romës publikon foto seksi - foto 02-16-2019 15:54 Romë Magazina
​30 minuta ushtrime ‘shkatërrojnë’ tetë orë ulur 02-16-2019 15:45 Prishtinë Shëndetësi
​Thaçi: Në prag të 11-vjetorit të pavarësisë, mirënjohës për mbështetjen e Norvegjisë 02-16-2019 15:40 Munih Lajme
Nart Gashi, talenti i cili mahniti zvicëranët 02-16-2019 15:36 Prishtinë Sport
​Sulmi ndaj kryeministrisë, protestuesit tentuan të hyjnë në ndërtesë 02-16-2019 15:36 Tiranë Lajme
​Serish martohet Sandra Bullock 02-16-2019 15:08 Los Anxhelos Magazina
​Gjumi ndihmon kundër infeksionit 02-16-2019 15:06 Prishtinë Shëndetësi
​Basha: Populli në shesh derisa të marrë fatin në dorë 02-16-2019 15:01 Tiranë Lajme
​Qytetarët: Kjo Kosovë nuk është ajo që e kemi dëshiruar 02-16-2019 14:56 Prishtinë Nacionale
​OSBE: Nxitësit dhe autorët e dhunës do të mbajnë përgjegjësi 02-16-2019 14:56 Tiranë Lajme
​Haziri ndan çmimin “Nderi i Qytetit” për 8 personalitete 02-16-2019 14:52 Gjilan Sport
Cupra e parë e pavarur arrin më 22 shkurt 02-16-2019 14:48 Madrid Teknologji
​Lexus me shitje rekorde në Evropë 02-16-2019 14:37 Tokio Teknologji
Pas Piatek, Milan kërkon një tjetër polak 02-16-2019 14:28 Prishtinë Sport
Stratos i ri i bazuar në Ferrari kushton gjysmë milion euro – foto 02-16-2019 14:28 Romë Teknologji
​Integrimi i Maqedonisë Veriore në NATO kontribuon në sigurinë e rajonit 02-16-2019 14:11 Munih Lajme
​Rama kërkon falje për kërpudhën: Kjo nuk është Shqipëria 02-16-2019 14:06 Tiranë Lajme
Nedved flet për të ardhmen e Dybalës 02-16-2019 14:06 Prishtinë Sport
​Si po pasqyrohet protesta në media ndërkombëtare 02-16-2019 13:56 Tiranë Lajme
​17 familje me nevoja bëhen me banesa, premtohen edhe rreth 400 për këtë vit 02-16-2019 13:52 Prishtinë Lajme
​Krasniqi: Sindikatat të politizuara nga partia më e madhe pozitare 02-16-2019 13:41 Prishtinë Politikë
​SHBA reagon ashpër ndaj dhunës: Palët të distancohen nga këto akte 02-16-2019 13:39 Tiranë Lajme
Haradinaj kërkon mbështetjen e Britanisë në procesin e dialogut me Serbinë 02-16-2019 13:35 Munih Lajme
​Arrestohet serbi për sulm kundër rendit kushtetues të Kosovës 02-16-2019 13:30 Prishtinë Siguri
​Berisha thotë se Rama duhet të jap dorëheqje deri në mbrëmje 02-16-2019 13:25 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj kërkon mbështetjen e Holandës për vizat 02-16-2019 13:25 Munih Lajme
​Protesta në Tiranë, delegacioni i BE-së kërkon shmangien e dhunës 02-16-2019 13:20 Tiranë Lajme
​GLPS: Tre defekte të platformës së dialogut 02-16-2019 13:15 Prishtinë Lajme
Ylli i madh largohet nga Roma 02-16-2019 13:13 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!