Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit dhe Hoti raporton lidhur me situatën me COVID-19 07-13-2020 07:29 Prishtinë Lajme
Thaçi për intervistim në Hagë 07-13-2020 07:15 Prishtinë Lajme
​Sevilla "me një këmbë" në Ligën e Kampionëve 07-13-2020 00:14 Seville Sport
​Malishevë: Nga dy testet për COVID-19, njëri del pozitiv 07-13-2020 00:09 Malishevë Lajme
​Biden fiton edhe në Porto Riko 07-13-2020 00:05 Uashington Lajme
​Ngjarjet e datës 13 korrik 07-12-2020 23:58 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Gattuso vetëm barazim në ndeshjen e parë kundër Milanit si trajner 07-12-2020 23:43 Napoli Sport
​216 raste me COVID-19, një i vdekur 07-12-2020 23:32 Prishtinë Lajme
​Presidentja e KE-së përshëndet vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi 07-12-2020 23:24 Bruksel Lajme
​Vuçiq për Kosovën: Përpiqem të nxjerrë më të mirën që mundem dhe të humbasim sa më pak 07-12-2020 23:18 Beograd Lajme
​Shefi i EULEX-it mirëpret këmbimin e letrave ndërmjet Thaçit e Borrellit 07-12-2020 22:58 Prishtinë Lajme
​Protestat në Serbi, vendoset ushqim për qen para policisë serbe 07-12-2020 22:34 Beograd Lajme
​Kurti flet për zgjedhjet në Maqedoninë Veriore, ja kë e përkrah ai - video 07-12-2020 22:22 Prishtinë Lajme
​Jolie e quan të bijën Zahara një 'femër të jashtëzakonshme': Kam mësuar shumë prej saj 07-12-2020 21:52 Los Anxhelos Magazina
​Gjermania kërkon sanksione ndaj Rusisë për sulme hakerësh në Bundestag 07-12-2020 21:42 Berlin Teknologji
​Thyhet rekordi i rasteve të reja të infeksioneve ditore në botë 07-12-2020 21:35 Gjenevë Shëndetësi
​Heq dorë nga aktrimi, Meryem Uzerli me profesion të ri 07-12-2020 21:26 Berlin Magazina
​Rritet numri i të infektuarve të ri në Itali 07-12-2020 21:11 Romë Shëndetësi
​OBSH po rishikon se si transmetohet Covid-19 përmes ajrit 07-12-2020 21:03 Gjenevë Lajme
​OBSH po rishikon se si transmetohet Covid-19 përmes ajrit 07-12-2020 20:58 Gjenevë Shëndetësi
​Haki Abazi ‘vjell vrer’ kundër Qeverisë Hoti: Janë një grumbull i qyqarëve 07-12-2020 20:39 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Shkoj në Hagë për çmimin e lirisë - video 07-12-2020 20:29 Tiranë Lajme
​Genoa lufton furishëm - shtyn SPAL drejt Serie B 07-12-2020 20:18 Gjenovë Sport
​Zëvendëskryeministrja Balaj-Halimaj vizitë zyrtare në Shqipëri 07-12-2020 20:14 Prishtinë Lajme
​Tottenham feston derbin e Londrës së Veriut 07-12-2020 20:05 Londër Sport
​Ballkani Perëndimor mund të jetë në prag të varfërisë për shkak të COVID-19 07-12-2020 19:50 Uashington Ekonomi
​Gjermanët për ndryshimin e politikave evropiane të azilit 07-12-2020 19:45 Berlin Lajme
​12 raste me Covid-19 në Berat, të gjithë pa simptoma 07-12-2020 19:23 Tiranë Lajme
​57 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi 07-12-2020 19:17 Podgoricë Lajme
​Britania investon 750 milionë funte dhe infrastrukturë kufitare 07-12-2020 19:09 Londër Lajme
​Para nisjes për në Hagë, Thaçi bën homazhe te varri i ish-presidentit Rugova 07-12-2020 19:01 Prishtinë Lajme
​COVID-19 mund të transmetohet nga nëna te fëmija gjatë shtatzënisë 07-12-2020 19:00 Londër Shëndetësi
​Tahiri kërkon zbatim strikt të rekomandimeve antiCOVID-19 07-12-2020 18:54 Prishtinë Lajme
​Hoti: Profesionistët e shëndetësisë janë heronjtë tanë 07-12-2020 18:43 Prishtinë Lajme
​Zemaj njofton Tërnavën e Dodë Gjergjin se do të ndalohen ritet fetare në publik 07-12-2020 18:36 Prishtinë Lajme
​Trezeguet mban Aston Villa në elitë 07-12-2020 18:13 Londër Sport
​136 të prekur me Covid-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë Veriore 07-12-2020 17:58 Shkup Lajme
​Moti për pesë ditët e ardhshme 07-12-2020 17:54 Prishtinë Lajme
​Qytetarët mirëpresin shtrëngimin e masave antiCOVID-19 07-12-2020 17:51 Prishtinë Lajme
​Rrustem Mustafa: Specialja është produkt i fushatës anti-UÇK, por e vërteta po vjen 07-12-2020 17:40 Prishtinë Lajme
​Eibar mposht Espanyol në Barcelonë 07-12-2020 17:32 Barcelonë Sport
​United "muros" mbrojtjen - 65 milionë për transferimin nga Italia 07-12-2020 17:27 Mançester Sport
​‘Pamjet e dhimbshme’: Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën – foto 07-12-2020 17:18 Londër/Nju Jork Magazina
​Hoti thotë se dialogu do të përfundojë me njohje reciproke 07-12-2020 17:11 Prishtinë Lajme
Qeveria me masa më rigoroze, s’ka gjendje të jashtëzakonshme 07-12-2020 16:54 Prishtinë Lajme
​Patel: Sistemi i ri i emigracionit do të tërheqë më të mirën e botës 07-12-2020 16:26 Londër Lajme
Papa lëndohet nga vendimi i Turqisë për ta bërë Aja Sofinë një xhami 07-12-2020 16:17 Vatikan Lajme
​Shërohet pacienti i parë me HIV pa transplant të palcës kurrizore 07-12-2020 16:14 Sao Paolo Shëndetësi
​Italia mirëpret rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi, inkurajon palët për qasje largpamëse 07-12-2020 16:11 Prishtinë Politikë
​Mustafa: Gjykata Speciale është produkt i fushatës anti-UÇK, por e vërteta po vjen 07-12-2020 15:54 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!