Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Protestojnë auto-shkollat, kërkojnë rifillimin e punës 06-04-2020 10:55 Prishtinë Lajme
Lajm jo i mirë për Barcelonën, lëndohet Lionel Messi 06-04-2020 10:54 Prishtinë Sport
​Hoti në ditën e parë të punës zotohet për fuqizim të marrëdhënieve me ndërkombëtarët 06-04-2020 10:47 Prishtinë Lajme
​Arrestohet për kanosje në Podujevë 06-04-2020 10:41 Prishtinë Lajme
Thiago Silva afër rikthimit tek Milan 06-04-2020 10:35 Prishtinë Sport
​Merkel: Plan prej 130 miliardë eurosh për rimëkëmbjen e ekonomisë 06-04-2020 10:28 Berlin Lajme
Nis seanca e Kuvendit, merr pjesë edhe VV 06-04-2020 10:26 Prishtinë Lajme
​Kina autorizon kompanitë ajrore për rifillimin e fluturimeve 06-04-2020 10:25 Pekin Lajme
​Në Kuvend vijnë edhe deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje 06-04-2020 10:15 Prishtinë Lajme
Hoti mbërrin në Kuvend 06-04-2020 10:09 Prishtinë Lajme
​Isa Mustafa ka dy fjalë për Vjosa Osmanin e Albin Kurtin 06-04-2020 10:07 Prishtinë Lajme
Hoti mban mbledhjen e parë si kryeministër: Do të jemi llogaridhënës 06-04-2020 10:01 Prishtinë Lajme
Manchester City vihet pas mesfushorit të Milanit 06-04-2020 09:55 Prishtinë Sport
​Osmani pritet të drejtojë seancën e sotme 06-04-2020 09:54 Prishtinë Lajme
Ekipet mjekësore mbërrijnë në Kuvend 06-04-2020 09:49 Prishtinë Lajme
Hoti pranon detyrën, pritet mbledhja ceremoniale e qeverisë (DREJTPERDREJT) 06-04-2020 09:39 Prishtinë Lajme
Hoti mbërrin në Qeveri, pritet nga sekretari 06-04-2020 09:13 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 4 qershor (Video) 06-04-2020 08:21 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Hajdari lë detyrën duke falënderuar Kurtin 06-04-2020 08:13 Prishtinë Lajme
Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 241 raste aktive 06-04-2020 07:52 Prishtinë Lajme
Moti, sot më ngrohtë 06-04-2020 07:40 Prishtinë Lajme
Sot rihapen çerdhet publike në Gjilan 06-04-2020 07:30 Prishtinë Lajme
Kuvendi me Komision hetimor për menaxhimin e COVID-19 nga ish-Qeveria Kurti 06-04-2020 07:24 Prishtinë Lajme
Hoti merr sot detyrën 06-04-2020 07:18 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 4 qershor 06-03-2020 23:00 Prishtinë Lajme
​Haki Abazi ‘zi e terr’ për Thaçin: Gënjeshtar e hajn 06-03-2020 22:47 Prishtinë Lajme
​Vetëvendosje për dy ditë 25 mijë nënshkrime 06-03-2020 22:41 Prishtinë Lajme
​Kadri Veseli tregon nëse PDK është me LDK apo Vetëvendosjen 06-03-2020 22:23 Prishtinë Lajme
​Gashi i LDK-së i kërkon Thaçit ta tërheqë deklaratën për aktivistin e arrestuar të VV-së 06-03-2020 22:04 Prishtinë Lajme
​Thaçi tregon nëse do të jetë në krye të ekipit të Kosovës për dialogun me Serbinë 06-03-2020 21:56 Prishtinë Lajme
​Rasti i ri pozitiv me COVID-19 në Obiliqit është punëtor i KEK-ut 06-03-2020 21:43 Obiliq Lajme
​Abrashi: Kurti nuk besoi se do të krijohej Qeveria Hoti 06-03-2020 21:38 Prishtinë Lajme
​Vota e 61 për Qeverinë Hoti, Shpend Ahmeti i reagon Hashim Thaçit 06-03-2020 21:32 Prishtinë Lajme
​Emisari i BE-së për dialogun uron Hotin, pret bashkëpunim për dialogun me Serbinë 06-03-2020 21:21 Prishtinë Lajme
​Haki Abazi: Ju rrihni shqiptarë, por ne jemi shumë 06-03-2020 21:15 Prishtinë Lajme
​Malisheva mbetet me vetëm një rast aktiv me COVID-19 06-03-2020 21:06 Malishevë Lajme
​Ambasada e Italisë përshëndet formimin e Qeverisë së re të Kosovës 06-03-2020 21:00 Prishtinë Lajme
​Thaçi flet për incidentin gjatë konferencës: Më mirë ishte të vinte Kurti 06-03-2020 20:56 Prishtinë Lajme
​Vjen urimi nga Ambasada britanike në Prishtinë për Qeverinë Hoti 06-03-2020 20:44 Prishtinë Lajme
​Rritet shkalla e papunësisë në eurozonë 06-03-2020 20:29 Bruksel Ekonomi
​Nissan mbyll fabrikën e makinave në Barcelonë, humb 1.5 miliard euro 06-03-2020 20:24 Barcelonë Teknologji
​Besnik Tahiri premton se do të punojë për interesa të shtetit të Kosovës 06-03-2020 20:16 Prishtinë Lajme
​Suedia pranon gabimin për qasjen ndaj koronavirusit: Shumë njerëz vdiqën 06-03-2020 20:11 Stokholm Shëndetësi
​Italia regjistron edhe 300 raste të reja me koronavirus 06-03-2020 19:48 Romë Shëndetësi
​Në fshatrat e Vushtrrisë me Covid 19 nuk hapen shkollat për klasën e 9-të 06-03-2020 19:43 Vushtrri Shëndetësi
​“Mbrojtje e integritetit dhe sovranitetit”/ Basha uron qeverinë e re të Kosovës 06-03-2020 19:35 Prishtinë Lajme
Në Maqedoninë Veriore rikthehet ora policore 06-03-2020 19:33 Prishtinë Lajme
​Limaj uron Hotin: Nisma do të japë kontributin në= Qeveri dhe Kuvend në arritjen e objektivave 06-03-2020 19:29 Prishtinë Lajme
101 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 06-03-2020 19:26 Prishtinë Lajme
​Britania largohet nga tregu i vetëm i BE-së deri në fund të vitit 06-03-2020 19:20 Londër Ekonomi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!