Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Apnea obstruktive e gjumit rrit rrezikun e kancerit te femrat 05-21-2019 19:17 Selanik Shëndetësi
​Pentagoni: Veprimi i SHBA-së eliminoi rrezikun e sulmit nga Irani 05-21-2019 18:45 Uashington Lajme
​Theresa May propozon marrëveshje të re për Brexit 05-21-2019 18:44 Prishtinë Lajme
​Aksident në Prishtinë 05-21-2019 18:41 Prishtinë Lajme
​Aliu uron KF Ferizaj për rekordin sportiv të 7 fitoreve të pandërprera 05-21-2019 18:30 Ferizaj Sport
​Shqipëria pa Strakoshën në ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë 05-21-2019 18:24 Prishtinë Lajme
​Brexit, Parlamenti britanik vendos për referendumin e ri 05-21-2019 18:17 Londër Lajme
​Veseli viziton veriun e vendit 05-21-2019 18:16 Prishtinë Lajme
​Plumb në zarf Salvinit 05-21-2019 18:11 Romë Lajme
Zyrtarizohet Honor 20 me katër kamera 05-21-2019 18:05 Londër Teknologji
​Përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Kaçanikut 05-21-2019 17:54 Prishtinë Lajme
​Gjermania legalizon ngasjen e trotineteve elektrike 05-21-2019 17:33 Berlin Teknologji
​Cilat sëmundje shkaktohen nga rrezatimi? 05-21-2019 17:27 Prishtinë Shëndetësi
​KFOR-i i ndan mirënjohje për kryetarin e Ferizajt 05-21-2019 17:20 Ferizaj Nacionale
​Humbjet në Luftën e Dytë Botërore, Polonia kërkon kompensim nga Gjermania 05-21-2019 17:17 Varshavë Lajme
​Presidenti Thaçi dekoroi dëshmorin Faruk Elezaj me urdhrin “Hero i Kosovës” 05-21-2019 17:15 Prishtinë Nacionale
​Pendarovski nënshkruan ligjet e refuzuara nga Ivanov 05-21-2019 17:10 Shkup Lajme
​Audi Q5 55 TFSI E Quattro është plug-in i ri hibrid – foto 05-21-2019 17:02 Ingolshtad Teknologji
​Apostolova: LDK të ketë rol konstruktiv në zhvillimet në Kosovë 05-21-2019 16:54 Prishtinë Lajme
​Kujtohen dëshmorët e Kaçanikut në 20 vjetorin e rënies 05-21-2019 16:49 Prishtinë Nacionale
​Trepça, borxhliu më i madh i KPMM-së 05-21-2019 16:49 Prishtinë Ekonomi
​Dobësimi i grupeve kriminale arrihet përmes sekuestrimit të pasurisë 05-21-2019 16:42 Prishtinë Nacionale
​Një muaj paraburgim për Currin dhe tre të tjerë, Rrahim Hashimi është liruar 05-21-2019 16:40 Prishtinë Siguri
United gati të paguajë 120 milionë euro për super talentin e Benficas 05-21-2019 16:37 Prishtinë Sport
​Ferizaj shumë shpejt pjesë e Forumit të Bashkë-Investimeve dhe Rrjetëzimit 05-21-2019 16:34 Ferizaj Lajme
Zyrtare: Giroud vazhdon kontratën me Chelsean 05-21-2019 16:25 Prishtinë Sport
​Google shtyn pezullimin e bashkëpunimit me Huawei 05-21-2019 16:20 Redmond Teknologji
Barcelona me shumë mungesa në sulm për finalen e Kupës së Mbretit 05-21-2019 16:15 Prishtinë Sport
​Roth: Ideja për korrigjimin e kufijve provokon ndarje të reja 05-21-2019 16:13 Berlin Lajme
​Limaj: Është koha e fundit që drejtësia t’ua japë dënimin atyre që kryen krime 05-21-2019 16:12 Prishtinë Nacionale
Chelsea jep dritën e gjelbër, Hazard më pranë Realit 05-21-2019 16:01 Prishtinë Sport
​Në 20-vjetorin e rënies, përkujtohet heroi Ahmet Hoxha 05-21-2019 15:57 Ferizaj Lajme
​Përurohet ura e fshatit Topanicë 05-21-2019 15:54 Kamenicë Nacionale
​Sekuestrimi i pasurisë është e vetmja formë për t’i dobësuar grupet kriminale 05-21-2019 15:48 Prishtinë Lajme
​Kërkohet shtim i inspektorëve dhe këshilluesve bujqësor për siguri më të lartë ushqimore 05-21-2019 15:45 Prishtinë Lajme
​KEDS lëshoi në punë linjën e parë të rrjetit 20 kilovoltësh në Kosovë 05-21-2019 15:45 Prishtinë Ekonomi
​Personeli preket nga fruthi, mbyllet spitali në Strugë 05-21-2019 15:26 Prishtinë Lajme
Besa skuadra më e suksesshme pas pavarësimit, Kastrioti me lavdinë e të kaluarës 05-21-2019 15:21 Prishtinë Sport
Kosova pa flamur në Spajë, reagon Federata e Hendbollit e Kosovës 05-21-2019 15:12 Prishtinë Sport
​TeleDoc, qytetarët do të kenë mundësi që përmes telefonit ti pyesin mjekët për shëndetin e tyre 05-21-2019 15:07 Prishtinë Lajme
Filluan punimet për zgjerimin e rrjetit të ngrohjes në Prishtinë 05-21-2019 14:58 Prishtinë Lajme
​Gashi: Kosova ka arritur progres të kënaqshëm në Menaxhimin e Financave Publike 05-21-2019 14:51 Prishtinë Lajme
Gjinovci: Kosova pa flamur në Spanjë, kemi reaguar menjëherë në IHF 05-21-2019 14:49 Prishtinë Sport
​Vuçiq përqesh Quintin: Nuk kam lexuar ndonjë gjë më të marrë në jetën time 05-21-2019 14:46 Beograd Lajme
​FRONTEX në kufirin shqiptar, nga nesër patrullime në kufi me Greqinë 05-21-2019 14:42 Tiranë Rajonale
​Katër komuna mbështeten me projekte në vlerë rreth 1 milion euro 05-21-2019 14:38 Prishtinë Nacionale
Reagon Batatina: FFK e dorëzoi trofeun e titullit si në kohën e okupimit 05-21-2019 14:35 Prishtinë Sport
Zyrtare: Arsenal me mungesë të madhe në finale ndaj Chelseas 05-21-2019 14:17 Prishtinë Sport
Kosova mëson shortin për kampionatin botëror 05-21-2019 14:13 Prishtinë Sport
​Kosova vazhdon të ketë pengesa për eksportimin e mallrave në Shqipëri 05-21-2019 14:12 Tiranë Ekonomi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!