Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Kollçaku: Dhuna e truprojave të Thaçit cenoi demokracinë 06-04-2020 14:31 Prishtinë Lajme
Osmani nuk ia jep fjalën kryeministrit Hoti 06-04-2020 14:25 Prishtinë Lajme
Konfirmohet e ardhmja e Xherdan Shaqirit 06-04-2020 14:18 Prishtinë Sport
​Virusi Korona në Rusi: Nuk i besoj më Putinit 06-04-2020 14:16 Prishtinë Botë
Kuvendi formon Komisionin për menaxhimin e pandemisë nga qeveria 06-04-2020 14:12 Prishtinë Lajme
​Fshati Osek Hyl bëhet me ujësjellës 06-04-2020 13:57 Gjakovë Lajme
​Krasniqi: LVV mos ta falenderojë Naser Ramadanin, e shkarkuan nga Bordi i ShSKUK-së 06-04-2020 13:52 Prishtinë Lajme
​Osmani fton inspektoratin në Kuvend, kërkon të dënohen deputetët që pinë duhan 06-04-2020 13:46 Prishtinë Lajme
Diego Costa pajtohet me 6 muaj burg 06-04-2020 13:44 Prishtinë Sport
​Prokuroria dhe Inspektorati Policor i Kosovës deklarohen rreth rastit të aktivistit të VV-së 06-04-2020 13:42 Prishtinë Lajme
Donacionet nga Serbia bëhen “mollë” sherri në Kuvend 06-04-2020 13:39 Prishtinë Lajme
​Abrashi pranon detyrën e ministrit të Infrastrukturës 06-04-2020 13:37 Prishtinë Lajme
​Përplasen Gashi e Nagavci: E patolerueshme të komentohen diskutimet e deputetëve 06-04-2020 13:32 Prishtinë Lajme
Drenica reagon rreth sulmit të tifozëve ndaj trajnerit Gani Sejdiu 06-04-2020 13:29 Prishtinë Sport
Kadrijaj: Gjendja me pandeminë nuk është menaxhuar mirë 06-04-2020 13:17 Prishtinë Lajme
Kadrijaj: Gjendja me pandeminë nuk është menaxhuar mirë 06-04-2020 13:17 Prishtinë Lajme
​Lansohet E-mësimi për financat publike 06-04-2020 13:01 Prishtinë Lajme
​Ismaili: Ka pasur mundësi për abuzim me paranë publike gjatë pandemisë COVID-19 06-04-2020 12:56 Prishtinë Lajme
Protestë në KEK për kthimin në punë të Njazi Thaçit, organizatorët shoqërohen në polici 06-04-2020 12:54 Prishtinë Lajme
​Osmani ia ‘ngreh veshin’ deputetes së PDK-së: Gratë flasin dhe qeshin kur të duan 06-04-2020 12:50 Prishtinë Lajme
LDK: Është e domosdoshme që të themelohet Komisioni Hetimor Parlamentar 06-04-2020 12:45 Prishtinë Lajme
Gjykatat dështuan në realizimin e Programit për Kompensimin e Viktimave të Krimit 06-04-2020 12:42 Prishtinë Lajme
​Osmani: Kosova nga 2016 ka pranuar dhjetëra miliona euro donacione nga Serbia 06-04-2020 12:40 Prishtinë Lajme
​“Java e gjelbër’, Hajdari: Prishtinës t’i shtohet sa më shumë gjelbërim 06-04-2020 12:35 Prishtinë Lajme
Hoti te varri i ish-presidentit Rugova: Nderojmë themeluesin e shtetit të Kosovës 06-04-2020 12:31 Prishtinë Lajme
​VV mbështet formimin e Komisionit Hetimor për pandeminë 06-04-2020 12:30 Prishtinë Lajme
​Për 24 orë, 77 aktakuza kundër 99 personave 06-04-2020 12:26 Prishtinë Lajme
Mësohet shkalla e lëndimit të Lionel Messi 06-04-2020 12:18 Prishtinë Sport
​Ministrja Bajrami i dorëzoi detyrën ministrit të ri Ramë Likaj 06-04-2020 12:14 Prishtinë Lajme
​Hoxha akuzon ish-Qeverinë Kurti për selektim në trajtimin e qytetarëve në karantinë 06-04-2020 12:10 Prishtinë Lajme
​Kurti nënshkruan peticionin: Zgjedhjet janë qëllimi ynë 06-04-2020 12:09 Prishtinë Lajme
​Hoxha akuzon ish-Qeverinë Kurti për selektim në trajtimin e qytetarëve në karantinë 06-04-2020 12:09 Prishtinë Lajme
Futbolli italian rinis me 12 qershor, Qeveria italiane jep lejen për ndryshimin e datave të Kupëss 06-04-2020 12:05 Prishtinë Sport
​Heldt tregon pritjet nga Qeveria Hoti 06-04-2020 12:03 Prishtinë Lajme
​Heldt tregon pritjet nga Qeveria Hoti 06-04-2020 12:03 Prishtinë Lajme
​Haxhiu: Studentët po pësojnë nga kaosi brenda KShC-së 06-04-2020 11:54 Prishtinë Lajme
​Gaxherri deputetëve të VV-së: Lini vajtimet, Kosova s’ka kohë për lojërat e juaja 06-04-2020 11:50 Prishtinë Lajme
​Kusari: Për herë të parë Qeveria Hoti zyrtarisht ia dha forcën ekzekutive Thaçit 06-04-2020 11:42 Prishtinë Lajme
Hamza: Në kohën e pandemisë shumë kategori nuk janë përkrahur fare 06-04-2020 11:33 Prishtinë Lajme
​Ndërmjetësimi si zëvendësim efikas i zgjidhjes së kontesteve biznesore në kohë pandemie 06-04-2020 11:22 Prishtinë Lajme
Djali i Zinedine Zidane largohet nga Real Madridi 06-04-2020 11:21 Prishtinë Sport
Gjuajnë me armë zjarri në afërsi të një shtëpie, konfiskohet një pushkë gjuetie 06-04-2020 11:16 Prishtinë Lajme
​Rrahje masive në trafik, konfiskohen armë e thika 06-04-2020 11:14 Prishtinë Lajme
​Gashi: Do të vendosim standard të ri të bashkëpunimit 06-04-2020 11:14 Prishtinë Lajme
​Ngacmon seksualisht një femër, policia arreston sulmuesin 06-04-2020 11:12 Prishtinë Lajme
Aliu: Serbia tashmë po i referohet Kosovës si “Republika e Kosovës” 06-04-2020 11:11 Prishtinë Lajme
​Pesë punëtorë të KEK-ut pozitivë me koronavirus 06-04-2020 11:08 Prishtinë Lajme
FBK dhe FSHB në vlugun e përgatitjeve për Ligën e Përbashkët 06-04-2020 11:05 Prishtinë Sport
Njoftim shtesë (Video) 06-04-2020 11:05 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​‘Kërcet’ druri në Klinë, dy të arrestuar për mosmarrëveshje rreth një prone 06-04-2020 11:02 Klinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!