Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​KQZ kërkon që personat me dokumente të UNMIK-ut mos të jenë në listë të votuesve 01-08-2021 15:14 Prishtinë Politikë
5 të vdekur dhe 321 raste të reja me COVID-19 01-08-2021 15:07 Prishtinë Shëndetësi
​Skitari Albin Tahiri merr vaksinën antiCOVID-19 01-08-2021 14:57 Prishtinë Sport
​Vërshimet në Kosovë, Agim Veliu kërkon të ngritët niveli i Gatishmërisë në Nivel Kombëtar 01-08-2021 14:45 Prishtinë Nacionale
​Borussia Mochengladbach – Bayern Munich, ndeshja e vetme në Bundesligë 01-08-2021 14:37 Prishtinë Sport
​Ministria e Arsimit pranon donacion nga italianët 01-08-2021 14:32 Prishtinë Arsim
FA Cup – Programi i ditës së premte 01-08-2021 14:29 Prishtinë Sport
​Ilir Murtezaj rikthehet në pozitën e Drejtorit të ATK-së 01-08-2021 13:52 Prishtinë Politikë
​Arrestohen një 16 dhe 14 vjeçar, dyshohen për vrasje në tentativë në Janjevë 01-08-2021 13:42 Prishtinë Siguri
​Njoftim shtesë-VIDEO 01-08-2021 13:31 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Komoranin e mbulon uji 01-08-2021 13:25 Prishtinë Nacionale
​Vdes një person në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova” 01-08-2021 13:19 Prishtinë Siguri
​Kryetari i Apelit flet për mungesën e gjyqtarëve, kritikon Këshillin Gjyqësor të Kosovës 01-08-2021 13:12 Prishtinë Lajme
​Ekspertët ngrenë alarmin për armatosjen e Serbisë: Kërcënim për Kosovën dhe rajonin 01-08-2021 12:48 Prishtinë Siguri
​Ibrahimi: Komunat po u dalin në ndihmë bizneseve e qytetarëve 01-08-2021 12:28 Prishtinë Intevista
​SHKK ndalon vikendet për të dënuarit 01-08-2021 12:17 Prishtinë Siguri
Shiu mbulon disa ura, vështirësohet qarkullimi në disa rrugë të Malishevës 01-08-2021 11:55 Prishtinë Lajme
​Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në Gjakovë 01-08-2021 11:40 Prishtinë Lajme
​Rrëshqitje e dheut në auto-udhën Vermicë-Gjurgjicë 01-08-2021 11:26 Prishtinë Nacionale
Rrugët e Malishevës pas reshjeve të shiut 01-08-2021 11:15 Prishtinë Nacionale
Prodhuesit kosovarë kërkojnë fond për zhvillim ekonomik dhe subvencionim të eksportit 01-08-2021 10:50 Prishtinë Intevista
​Reshjet e shiut rëndojnë situatën në disa zona, Gjakova vë në dispozicion numrin emergjent 01-08-2021 10:40 Prishtinë Nacionale
​Përmbytjet në Shkodër, mbërrijnë mjetet e para të ushtrisë 01-08-2021 10:25 Prishtinë Lajme
​Njoftim shtesë 01-08-2021 10:21 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Qëndron Kastrati flet për pandeminë, reformën në arsim dhe mundësinë për rikandidim 01-08-2021 10:10 Prishtinë Intevista
​Gjendet i vdekur një person në Istog 01-08-2021 09:55 Prishtinë Siguri
​Trazirat në SHBA, shkon në 5 numri i viktimave 01-08-2021 09:50 Prishtinë Lajme
​Turbullohet uji në Ibër Lepenc, KRU Prishtina njofton për vendet që mbesin pa ujë 01-08-2021 09:21 Prishtinë Lajme
​Përmbyten dhjetëra hektarë tokë në Lezhë e Shkodër 01-08-2021 09:08 Prishtinë Lajme
​74 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 9 në gjendje më të rëndë 01-08-2021 08:57 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 8 janar (VIDEO) 01-08-2021 08:46 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​7 mijë e 144 raste aktive me COVID-19 01-08-2021 08:09 Prishtinë Shëndetësi
Edhe sot mot me shi 01-08-2021 07:40 Prishtinë Lajme
​Gucati e Haradinaj dalin sot para Gjykatës Speciale në Hagë 01-08-2021 07:36 Prishtinë Politikë
​Ngjarjet e datës 8 janar 01-08-2021 00:03 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Numri i migrantëve në ishujt grekë ra ndjeshëm në 2020 01-07-2021 23:56 Prishtinë Botë
Qëlloi me armë ndaj protestuesve në Kongres, pezullohet oficeri i policisë 01-07-2021 23:37 Prishtinë Botë
Covax zbulon se kur nis shpërndarjen e vaksinave antiCovid 01-07-2021 23:31 Prishtinë Shëndetësi
Prokurorët federalë nisin hetimet ndaj Donald Trumpit 01-07-2021 23:19 Prishtinë Botë
​Klopp deklarohet para ndeshjes me Aston Villan 01-07-2021 23:05 Prishtinë Sport
​Dy të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj do të dërgohen për shërim në Austri 01-07-2021 22:53 Prishtinë Shëndetësi
​Edhe një profesioniste shëndetësore humb jetën nga Covid-19 01-07-2021 22:45 Prishtinë Shëndetësi
Pelosi: Shkarkimi i Trump urgjencë e një rëndësie të madhe 01-07-2021 22:16 Prishtinë Botë
​Depay lajm të keq për Barcelonën 01-07-2021 21:36 Prishtinë Sport
Johnson kritikon Trump: Sjellja e tij plotësisht e gabuar 01-07-2021 21:26 Prishtinë Botë
Biden: Trump ka nxitur një sulm të pamëshirshëm ndaj institucioneve demokratike 01-07-2021 21:15 Prishtinë Botë
Dorëhiqet ministrja e Transporteve pas dhunës në Capitol Hill 01-07-2021 21:12 Prishtinë Botë
​Ajax synon marrëveshje me Haller 01-07-2021 20:59 Prishtinë Sport
​Haradinaj thotë se në këto zgjedhje AAK synon pozitën e presidentit 01-07-2021 20:45 Prishtinë Politikë
Pas vizitës në Turqi, Rama nesër shkon direkt në Greqi 01-07-2021 20:30 Prishtinë Rajonale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!