Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Italia në luftë me koronavirusin: Edhe 2500 raste të reja 03-26-2020 15:42 Romë Lajme
​Koronavirusi vret mjekët italianë 03-26-2020 15:25 Romë Lajme
​Në SHBA, 3.3 milionë njerëz u larguan nga puna brenda një jave 03-26-2020 15:17 Uashington Ekonomi
Vaksina për Koronavirus: Kur do të mund ta kemi? 03-26-2020 15:15 Prishtinë Shëndetësi
Vaksina për Koronavirus: Kur do të mund ta kemi? 03-26-2020 15:15 Prishtinë Shëndetësi
​73 raste të reja me koronavirus në Serbi 03-26-2020 15:10 Beograd Lajme
24 raste të reja me koronavirus në Maqedoni, në total 201 03-26-2020 15:07 Prishtinë Lajme
​CDU/CSU: Kosova serish në krizë serioze 03-26-2020 15:05 Berlin Lajme
Vazhdohet afati i letërnjoftimeve për shtetasit e vendit dhe leje qëndrimeve për shtetasit e huaj 03-26-2020 14:48 Prishtinë Lajme
Të prekurit me Covid-19 në Vrapçiq në gjendje stabile 03-26-2020 14:35 Prishtinë Lajme
​Tahiri: Qeveria Kurti po merr vendime idhnake, LDK tash i ka dy rrugë 03-26-2020 14:32 Prishtinë Lajme
Pas rrëzimit të Kurtit, këto janë skenarët për formimin e qeverisë së re 03-26-2020 14:26 Prishtinë Lajme
​KFOR-i turk interesohet për situatën me koronavirus në Gjilan 03-26-2020 14:20 Gjilan Lajme
​Gramoz Berisha dhe nëna e tij përkujtojnë 52 familjarët e vrarë nga forcat serbe 03-26-2020 14:15 Prishtinë Lajme
Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën 03-26-2020 14:12 Sport
​Arrestohet një person i dyshuar për vjedhje në Rahovec 03-26-2020 14:04 Gjakovë Lajme
Dedikimi prekës i vajzës nga Krusha për të atin që është i zhdukur 03-26-2020 14:04 Prishtinë Lajme
Pezullimi nga FFK, ky ishte postimi i gjytarit për Albin Kurtin 03-26-2020 13:53 Prishtinë Sport
Skuadra e njohur turke kërkon huazimin e Shaqirit 03-26-2020 13:45 Prishtinë Sport
​Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci – raportohen rastet e para në polici 03-26-2020 13:45 Zagreb Lajme
Tek Barcelona planifikohet revolucioni i madh, pritet largimi i këtyre lojtarëve 03-26-2020 13:32 Prishtinë Sport
​Kontrolloni: Sytë zbulojnë nëse keni koronavirus 03-26-2020 13:28 Uashington Lajme
​Syla-Kurtit: A të kujtohet deklarata me ofendime kur Haradinaj dha dorëheqje? 03-26-2020 13:20 Prishtinë Lajme
​UNDP siguron artikuj mbrojtës për Agjencinë e Menaxhimit Emergjent 03-26-2020 13:15 Prishtinë Lajme
Lëvizja e kufizuar po vazhdon të respektohet edhe në ditën e saj të tretë 03-26-2020 12:41 Prishtinë Lajme
Kurti: Do të vazhdojmë si qeveri në detyrë 03-26-2020 12:38 Prishtinë Lajme
Viola von Cramon: Klasa politike në Kosovë e papërgjegjshme 03-26-2020 12:08 Prishtinë Lajme
Lista e bizneseve që duhet të marrin vërtetimin për lëvizje të lirë 03-26-2020 11:39 Prishtinë Ekonomi
Shkon në 174 numri i rasteve me koronavirus në Shqipëri 03-26-2020 11:32 Prishtinë Lajme
Dalin pagat për shërbyesit e administratës publike, paguhen edhe obligimet e prapambetura të zjarrfikësve 03-26-2020 11:24 Prishtinë Lajme
Bushati për ngjarjet në Kosovë: E reja e ka të vështirë të triumfojë mbi të vjetrën 03-26-2020 11:16 Prishtinë Lajme
Limaj kujton masakrën në Krushë të Madhe 03-26-2020 10:52 Prishtinë Lajme
Osmani dhe homologët e saj të Ballkanit Perëndimor i shkruajnë letër BE-së 03-26-2020 10:17 Prishtinë Lajme
Thaçi kujton masakrën në Krushë të Madhe: Ende nuk ka drejtësi 03-26-2020 10:00 Prishtinë Lajme
Kusari-Lila: Ndodhi maskarada politike në mes të luftës me pandeminë 03-26-2020 09:55 Prishtinë Lajme
Dhunë në familje në Prizren, gruaja e bën burrin për spital 03-26-2020 09:38 Prishtinë Siguri
Ndërpritet furnizimi me ujë në një lagje në Prishtinë 03-26-2020 09:23 Prishtinë Lajme
Mustafa: Ministrat e LDK-së do të jenë në detyrë deri në zgjedhjen e qeverisë së re 03-26-2020 09:14 Prishtinë Lajme
Mjeku i njohur Tritan Kalo: Ndërgjegjësohuni, infrastruktura spitalore nuk është e pakufishme 03-26-2020 09:08 Prishtinë Lajme
Abdixhiku: Nder t’i shërbeja shtetit, tani dua t’i kthehem vajzave të mija 03-26-2020 08:24 Prishtinë Lajme
Moti, i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell 03-26-2020 07:26 Prishtinë Lajme
​Para 13 vitesh, Ahtisaari dorëzoi raportin për pavarësinë e Kosovës 03-26-2020 07:19 Prishtinë Lajme
Masakra në familjen Berisha në Suharekë 03-26-2020 07:17 Prishtinë Lajme
Kujtohet masakra në Padalishtë të Skenderajt 03-26-2020 07:14 Prishtinë Lajme
21 vite nga masakra në Krushë të Madhe 03-26-2020 07:09 Prishtinë Lajme
​NYT: Koronavirusi ndihmoi në rrëzimin e Qeverisë së Kosovës me një shtytje të lehtë nga SHBA 03-26-2020 00:48 Nju Jork Lajme
​Ahmeti - deputetëve: Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë 03-26-2020 00:22 Prishtinë Lajme
​Kurti shkarkon nga posti i zëvendëskryeministrit në detyrë Avdullah Hotin 03-26-2020 00:15 Prishtinë Lajme
​MPBAP me njoftim për punonjësit që punojnë gjatë kohës së kufizimit të lëvizjes 03-26-2020 00:10 Prishtinë Lajme
​Haradinaj tregon nëse do të jetë kandidat për kryeministër 03-26-2020 00:02 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!