Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Haradinaj: Deklarata e krerëve të administratës amerikane, garancia që i nevojitet Kosovës 03-27-2020 08:07 Prishtinë Politikë
​Ramadani: Virusi ka ardhur për të shpëtuar njerëzit nga njerëzit 03-27-2020 07:56 Prishtinë Shëndetësi
​Dita kur u sulmua selia e KosovaPress-it dhe e Kosovës së Lirë 03-27-2020 07:33 Prishtinë Nacionale
​Dita Botërore e Teatrit pa ndonjë aktivitet 03-27-2020 07:28 Prishtinë Nacionale
Ngjarjet e datës 27 mars 03-26-2020 22:53 Prishtinë Lajme
Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus 03-26-2020 22:44 Prishtinë Lajme
​Dy kryetarë komunash kërkojnë nga Qeveria ta heqë kufizimin e lëvizjes 03-26-2020 22:21 Prishtinë Lajme
​Edhe 7 raste të reja me koronavirus, të gjitha nga Malisheva 03-26-2020 22:02 Prishtinë Lajme
​Agim Veliu e pyet Haki Abazin: Argat i kujt je ti? 03-26-2020 21:50 Prishtinë Lajme
​Veseli përkujton masakrën e Krushës së Madhe dhe familjes Berisha në Suharekë 03-26-2020 21:35 Prishtinë Lajme
​Thaçi: I lumtur që edhe Kosova tashmë e ka të shëruarin e parë nga virusi COVID19 03-26-2020 21:23 Prishtinë Lajme
Pompeo siguron Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore: ShBA-ja mbetet partneri juaj në çdo hap të rrugës 03-26-2020 21:16 Prishtinë Lajme
​Qeveria: Ndërprerja e mësimit në të gjitha nivelet në Kosovë vazhdon deri në një vendim tjetër 03-26-2020 20:58 Prishtinë Lajme
​Mustafa: Po zhvillohet një fushatë e orkestruar kundër LDK-së 03-26-2020 20:51 Prishtinë Lajme
​Reagon Mbretëria e Bashkuar, kërkon të respektohet Kushtetuta 03-26-2020 20:43 Prishtinë Lajme
​Tre të vdekur në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë – Shkup 03-26-2020 20:20 Prishtinë Lajme
​Agim Aliu lut qytetarët të respektojnë lëvizjen e kufizuar 03-26-2020 20:14 Prishtinë Lajme
​Boksierët kërkojnë edhe njëherë largimin nga karantina 03-26-2020 20:06 Prishtinë Sport
Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19 03-26-2020 19:57 Prishtinë Lajme
Itali, rritet sërish numri i të infektuarve, bilanc i rëndë edhe 24 orët e fundit: 662 viktima 03-26-2020 19:51 Prishtinë Lajme
Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19 03-26-2020 19:46 Prishtinë Lajme
Një i moshuar i paralizuar preket nga koronavirusi, s’dihet se nga e mori 03-26-2020 19:37 Prishtinë Lajme
​Limaj i gëzohet lajmit për shërimin e një personi nga COVID-19 03-26-2020 19:30 Prishtinë Lajme
​Kina ndalon hyrjen në vend të pothuajse gjithë shtetasve të huaj 03-26-2020 19:20 Pekin Shëndetësi
Qosja e quan “komplot parlamentar” rrëzimin e Kurtit, sulmon ashpër partitë që e përkrahën mocionin 03-26-2020 19:17 Prishtinë Lajme
​Meghan ia ndalon Harry-t të vizitojë babanë e tij 03-26-2020 19:13 Londër Magazina
​Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën e Malishevës 03-26-2020 19:07 Prishtinë Lajme
Tri raste të reja me koronavirus në Prishtinë, Ahmeti ka një kërkesë për Qeverinë 03-26-2020 19:00 Prishtinë Lajme
​Kryetari i Vushtrrisë thotë se s’ka vend për panik - kërkon kujdes nga të gjithë 03-26-2020 18:56 Prishtinë Lajme
​Kina raporton infeksionin e parë të koronavirusit nga rasti i importuar 03-26-2020 18:49 Pekin Shëndetësi
​Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për fëmijë 03-26-2020 18:26 Los Anxhelos Magazina
​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell - video 03-26-2020 18:17 Zenicë Magazina
​Gati gjysmë milioni njerëz në botë me koronavirus – shërohen 106.200 03-26-2020 18:08 Paris Lajme
​PDK: Urgjent të ndahet pako financiare për bizneset dhe punëtorët në sektorin privat 03-26-2020 17:49 Prishtinë Lajme
​Hoti i përgjigjet Abazit: Jam i lumtur që s’të pranova në strukturat e LDK-së 03-26-2020 17:42 Prishtinë Lajme
​Ministrat e LDK-së në krye të detyrës edhe pas rrëzimit të qeverisë 03-26-2020 17:38 Prishtinë Lajme
​Sveçla takon Kosnettin, i kërkon përkrahje në fuqizimin e MPBAP-së 03-26-2020 17:33 Prishtinë Lajme
​G20 investon 5 trilionë dollarë për shpëtimin e ekonomisë botërore 03-26-2020 17:30 Bruksel Lajme
​Lekaj i reagon Abdixhikut: Mos e mashtro opinionin 03-26-2020 17:15 Prishtinë Lajme
​SHBA kërkon kokën e Maduros – tregon çmimin 03-26-2020 17:13 Uashington Lajme
​Ibishi: Raportet me partnerët strategjikë janë degraduar, Kurti injoroi kërkesat e LDK-së 03-26-2020 17:08 Prishtinë Lajme
​RrGK dhe QKSGJ dënojnë gjuhën seksiste të deputetëve të Kuvendit të Kosovës 03-26-2020 17:06 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Gjendja me COVID-19 në Kosovë po menaxhohet mirë 03-26-2020 17:02 Prishtinë Lajme
​Zbulohet vrima e parë e ozonit mbi Arktik 03-26-2020 16:54 Berlin Teknologji
​32 pacientë të shtrirë me COVID19 - 7 prej tyre janë në oksigjeno-terapi 03-26-2020 16:51 Prishtinë Lajme
​Dalin pagat për zjarrfikësit, sindikata falënderon Ministrinë e Financave 03-26-2020 16:29 Prishtinë Lajme
​Në Kroaci, 53 raste të reja me koronavirus 03-26-2020 16:17 Zagreb Lajme
​Parashikimi i motit për nesër 03-26-2020 16:13 Prishtinë Lajme
​Thaçi do t’i ftojë për konsultim liderët e partive politike 03-26-2020 16:02 Prishtinë Lajme
Belgjikë - kthimi në ‘normale’ vetëm pas një viti? 03-26-2020 15:52 Bruksel Shëndetësi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!