Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Përqindje e lartë e urave në Francë rrezikojnë shembjen 08-17-2018 23:54 Prishtinë Siguri
​Mali i Zi dërgon ushtrinë në kufi me Shqipërinë 08-17-2018 23:45 Prishtinë Siguri
​Vazhdon evakuimi i banorëve që kishin shtëpitë poshtë urës në Gjenova 08-17-2018 23:37 Prishtinë Lajme
​Provoni këta dy përbërës për ta ndalur gërhitjen 08-17-2018 23:30 Prishtinë Shëndetësi
​Gjumë më të gjatë me këtë lëng të vishnjës 08-17-2018 23:15 Prishtinë Shëndetësi
​Dy parashutistë të huaj humbin jetën në Maqedoni 08-17-2018 23:08 Prishtinë Siguri
​Mes detit dhe legjendës, kalaja shqiptare vizitohet nga 4 mijë turistë 08-17-2018 22:59 Prishtinë Lajme
​De Niro, legjenda e kinemasë mbush 75 vjeç 08-17-2018 22:46 Prishtinë Magazina
​Turqit blejnë një nga universitet private më të njohura në Shqipëri 08-17-2018 22:39 Prishtinë Lajme
​Tre kuaj në hyrje të Gjakovës (Video) 08-17-2018 22:34 Prishtinë Lajme
​Rrahje ndërmjet tifozëve të Skënderbeut e Partizanit 08-17-2018 22:14 Prishtinë Sport
​Kujdes me kripën, e dëmshme për veshkat 08-17-2018 22:07 Prishtinë Shëndetësi
​Zjarri i merr jetën 47 vjeçarit të paralizuar në Skenderaj 08-17-2018 21:53 Prishtinë Siguri
​Kritikat e PSD-së për aksionin e Vetëvendosjes kundër dhunës ndaj grave 08-17-2018 21:35 Prishtinë Lajme
​Qumësht dhe djathë për largimin e dhimbjes së barkut 08-17-2018 21:17 Prishtinë Shëndetësi
​Shtatë muajt e parë të vitit Shqipëria shënon rritje të eksportit 08-17-2018 21:02 Prishtinë Lajme
​Mashtrimi me vajin në Shqipëri: Prodhuesit tregojnë kostot e vajit të virgjër 08-17-2018 20:39 Prishtinë Lajme
​Moti për 5 ditët e ardhshme: Fundjava kryesisht me diell 08-17-2018 20:30 Prishtinë Lajme
​Abdixhiku: E vërteta del dikur, por me 19 mijë mashtrues e 40 milionë të vjedhura 08-17-2018 20:15 Prishtinë Lajme
​Përfaqësimi i shqiptarëve në ushtrinë e Maqedonisë, i papërfillshëm 08-17-2018 20:03 Prishtinë Lajme
​E humbi unazën e arit në kopsht, e gjeti në karrotë pas 12 vitesh 08-17-2018 19:50 SHBA Lajme
​Argjentina publikon listën, mungon Messi (Foto) 08-17-2018 19:12 Prishtinë Lajme
​Ahmeti reagon për “veteranët e rrejshëm” 08-17-2018 19:00 Prishtinë Lajme
5 këshilla që të merrni gjithë vitaminat e pemëve 08-17-2018 18:54 Prishtinë Shëndetësi
​Shumë beteja e kanë vulën e aktivitetit të Skender Çekut 08-17-2018 18:46 Prishtinë Lajme
​Vdes veteran i UÇK-së Zekë Gjikokaj 08-17-2018 18:44 Deçan Lajme
​Ja kur pritet të luhen ndeshet e shtyra në Serie A 08-17-2018 18:32 Prishtinë Lajme
Peja e quan skandaloz përjashtimin: FBK po shkatërron sportin për interesa personale 08-17-2018 18:18 Prishtinë Sport
​Det, traditë dhe histori, Lezha destinacioni i verës 08-17-2018 18:06 Prishtinë Lajme
Gashi priti në takim komandantin e KFOR-it 08-17-2018 17:57 Prishtinë Lajme
​Çmimi i lartë shtyn Amerikën të mos organizojë paradë për veteranët 08-17-2018 17:55 Prishtinë Lajme
​Fjalë të mëdha për Skender Çekun në 20 vjetorin e rënies 08-17-2018 17:37 Prishtinë Lajme
​Vetëvendosje kërkon lirimin e aktivistëve, arrestimin e kriminelëve 08-17-2018 17:19 Prishtinë Lajme
​Turizmi në Gjirokastër, brenda ditës mbi një mijë vizitorë 08-17-2018 17:10 Prishtinë Lajme
​ARKEP paralajmëron IPKO-n: Duhet kompensuar konsumatorët e dëmtuar 08-17-2018 17:01 Prishtinë Lajme
​Një gjë që nuk duhet ta flisni në zyrë 08-17-2018 16:53 Prishtinë Shëndetësi
​Zvicra po heton mjekun që ofronte “shërim për homoseksualët” 08-17-2018 16:40 Prishtinë Lajme
​Vendet që nuk do të kenë rrymë ditëve të ardhshme 08-17-2018 16:39 Prishtinë Ekonomi
​Forcat Speciale shqiptare rikthehen pas 6 vitesh në Afganistan 08-17-2018 16:31 Prishtinë Lajme
​Punimet në Merdare dhe Mutidovë afër përfundimit, ngecje në Bërnjak 08-17-2018 16:24 Prishtinë Lajme
​Aktakuzë për keqpërdorim të pozitës apo autoritetit zyrtar 08-17-2018 16:18 Prishtinë Siguri
​9 mijë maturantë do t’i nënshtrohen testit në afatin e dytë 08-17-2018 16:16 Prishtinë Lajme
​Dhuna ndaj femrës, protestohet edhe në Ferizaj 08-17-2018 16:14 Ferizaj Siguri
Mërgimtari nga Austria dhuron enciklopedi për bibliotekën në Rahovec 08-17-2018 15:59 Prishtinë Lajme
​48 orë paraburgim për shtatë aktivistët e VV-së 08-17-2018 15:40 Prishtinë Nacionale
Ndërpritet greva e autobusëve të linjës Prizren-Prishtinë 08-17-2018 15:39 Prishtinë Nacionale
​Pensionistëve dhe përfituesve të ndihmave sociale u dalin pensionet për Bajram 08-17-2018 15:39 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Fundi i dialogut dhe demarkacionit sjell karrigen e OKB-së 08-17-2018 15:36 Prishtinë Nacionale
​Zvogëlohet niveli i karbonit në Aeroportin “Adem Jashari” për 23% 08-17-2018 15:34 Prishtinë Lajme
​MPB: Serbia po e ndalon lëvizjen e qytetarëve me patentë shoferë nga Kosova 08-17-2018 15:24 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!