Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​AKP zgjat afatin e të gjitha pagesave që janë në proces nga shitjet e aseteve 03-27-2020 17:13 Prishtinë Ekonomi
Rreth 7 mijë teste për koronavirus mbërrijnë në Kosovë 03-27-2020 16:58 Prishtinë Shëndetësi
Dybala flet nga karantina: S’mbushesha me frymë dhe me dhimbnin muskujt 03-27-2020 16:57 Prishtinë Sport
Dita e katërt, qytetarët respektojnë lëvizjen e kufizuar 03-27-2020 16:39 Prishtinë Lajme
​PDK në konferencë për media 03-27-2020 16:33 Prishtinë Politikë
​Organizatat e biznesit mirëpresin pakon e propozuar të masave për sektorin privat 03-27-2020 16:28 Prishtinë Nacionale
​Shtatë të infektuar me koronavirus në gjendje të rëndë, priten rezultatet edhe për 10 persona 03-27-2020 16:14 Prishtinë Lajme
​Komuna e Skenderajt ndan 139 mijë euro për luftimin e korona virusit 03-27-2020 16:14 Prishtinë Nacionale
Legjenda braziliane: Neymari është më i mirë se Messi 03-27-2020 16:09 Prishtinë Sport
Covid-19, Italia me numrin më të madh të viktimave në botë 03-27-2020 16:02 Prishtinë Lajme
Në Spanjë stabilizohet numri i të infektuarve, rritet numri i viktimave 03-27-2020 15:50 Prishtinë Lajme
Edhe testi i dytë negativ, shërohet nga koronavirusi futbollisti i Kosovës 03-27-2020 15:49 Prishtinë Sport
Kërkohet ulje e pagave në sektorin publik për t’i ndihmuar punëtorët e sektorit privat 03-27-2020 15:37 Prishtinë Lajme
​Rrjeti i Shitësve me Pakicë i propozon Qeverisë masa ekonomike 03-27-2020 15:25 Prishtinë Ekonomi
​Flet Besim Brahimi, tregon gjendjen e boksierëve në karantinë 03-27-2020 15:18 Prishtinë Sport
IKD - ja thirrje për politikanët: Veproni me maturi dhe në respektim të Kushtetutës dhe ligjeve 03-27-2020 15:14 Prishtinë Lajme
​Kompanitë shfrytëzojnë karantinën, hedh mbeturina vend e pavend 03-27-2020 15:02 Prishtinë Lajme
​Njoftim shtesë (VIDEO) 03-27-2020 14:16 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Ismajli: U jemi mirënjohës zjarrfikësve të Gjilanit për gatishmërinë dhe mbështejen e vazhdueshme kundër Covid-19 03-27-2020 14:13 Prishtinë Lajme
​Komuna e Vushtrrisë ndanë 200 mijë euro për përballimin e situatës emergjente 03-27-2020 14:07 Prishtinë Lajme
Ministri Mustafa monitoron nga afër mbjelljet pranverore 03-27-2020 14:03 Prishtinë Lajme
Një muaj paraburgim ndaj në personi për grabitje dhe sulm seksual 03-27-2020 13:59 Prishtinë Lajme
Pamje nga karantina në Qendrën e Studentëve, shihet një person i sëmurë dhe s'i ofrohet ndihmë 03-27-2020 13:42 Prishtinë Lajme
​Thaçi dhe Kosnett flasin për procedurat e mëtutjeshme për formimin e një qeverie të re 03-27-2020 13:35 Prishtinë Ekonomi
​Reagon Bahtiri: VV-ja do të fuqizohet edhe më shumë, asnjëherë më koalicion me LDK-në 03-27-2020 13:31 Prishtinë Lajme
​Kuvendi ende nuk i ka dërguar njoftim zyrtar presidentit për mocionin 03-27-2020 13:17 Prishtinë Politikë
​Kufizimi i lëvizjes po krijon turma, komunat kërkojnë ndryshimin e masave 03-27-2020 12:41 Prishtinë Lajme
​Komuna e Mitrovicës ndan 170 mijë euro për luftimin e virusit COVID-19 03-27-2020 12:34 Prishtinë Lajme
​Jashari i kërkon familje në nevojë të qëndrojnë në shtëpi: Ndihmat ua sjellë Qendra për Punë Sociale 03-27-2020 12:29 Prishtinë Nacionale
​Edhe 55 qytetarë vendosen në karantinë, Thaçi i kënaqur me punën që po bëhet në Qendrës Studentore 03-27-2020 12:06 Prishtinë Lajme
Kurti: Qeveria e përkushtuar për të kontrolluar në mënyrë sa më të suksesshme përhapjen e pandemisë 03-27-2020 11:56 Prishtinë Nacionale
Qeveria të alokojë së paku 300 milionë euro për fazën emergjente të mbështetjes së sektorit privat 03-27-2020 11:50 Prishtinë Lajme
​FSShK-ja apel Qeverisë: Merrni masa urgjente për mbrojtjen e mjekëve 03-27-2020 11:37 Prishtinë Lajme
​Qeveria ekzekuton pagat në sektorin publik para kohe 03-27-2020 11:34 Prishtinë Ekonomi
​Thaçi: Vendi s’duhet të shkojë në zgjedhje e as të shpërbëhet Kuvendi 03-27-2020 11:23 Prishtinë Lajme
​Mosrespektimi i vendimit të Qeverisë, arrestohet një person në Fushë Kosovë 03-27-2020 11:18 Prishtinë Lajme
​Prodhuesit kërkojnë mbështetje urgjente nga Qeveria pas ndikimit të pandemisë 03-27-2020 11:10 Prishtinë Lajme
​Kërcënoi presidentin, arrestohet një person 03-27-2020 11:05 Prishtinë Siguri
​MAShTI edhe zyrtarisht njofton për vazhdimin e ndërprerjes së procesit mësimor 03-27-2020 10:59 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: Nga e hëna do të nisi konsultimet me liderët e subjekteve politike 03-27-2020 10:27 Prishtinë Nacionale
​Instituti: Mos dilni në grumbuj, po rrezikoni veten dhe familjen 03-27-2020 10:07 Prishtinë Shëndetësi
Presidenti Thaçi viziton karantinën në Qendrën e Studentëve 03-27-2020 09:59 Prishtinë Nacionale
​Limaj ndryshe nga Kurti: Nënshkrimi i marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë është garancë dhe nder për vendin 03-27-2020 09:57 Prishtinë Nacionale
​Një infermiere të Klinikës Infektive me Covid-19 03-27-2020 09:50 Prishtinë Politikë
​“La stampa”: Rusia solli ndihma të padobishme 03-27-2020 09:36 Prishtinë Nacionale
Ngjarjet e datës 27 mars (Video) 03-27-2020 09:08 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​54 raste të reja të importuara, Kina bëhet gati të mbyllë kufijtë për të huajt 03-27-2020 08:54 Shëndetësi
​Vitia: Po bëhemi gati t’i kemi mbi 1000 shtretër 03-27-2020 08:42 Prishtinë Shëndetësi
​Ahmeti: Sot shpërndajmë gjëra higjienike 03-27-2020 08:38 Prishtinë Shëndetësi
​Të rënët në Obiliq 03-27-2020 08:13 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!