Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ngjarjet e datës 5 qershor (Video) 06-05-2020 08:11 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Sot shënohet Dita e Mjedisit, pastrohet zona turistike në Prevallë 06-05-2020 07:40 Prishtinë Lajme
Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.147 të infektuar, 30 viktima dhe 874 të shëruar 06-05-2020 07:30 Prishtinë Lajme
Rikthehen të reshurat e shiut 06-05-2020 07:24 Prishtinë Lajme
Dy ministra të AAK-së sot pranojnë detyrën zyrtare 06-05-2020 07:21 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 5 qershor 06-04-2020 23:03 Prishtinë Lajme
MPJD zhbllokon mërgimtarët e bllokuar në kufirin Slloveni-Kroaci 06-04-2020 22:57 Prishtinë Lajme
​Nagavci thotë se shumë shpejt do të vjen “Qeveria Kurti 2” 06-04-2020 22:53 Prishtinë Lajme
​Haxhi Shala paralajmëron largimin nga Nisma 06-04-2020 22:43 Prishtinë Lajme
​Shala: Thaçi dhe Haradinaj erdhën së bashku, votën ua dhashë atyre 06-04-2020 22:23 Prishtinë Lajme
​Studentët rivendosin flamurin e UÇK-së në objektin e Qeverisë 06-04-2020 22:01 Prishtinë Lajme
​Veseli: Thaçin e kam mik, por PDK-në e udhëhiqi unë 06-04-2020 21:40 Prishtinë Lajme
Udhëheqësit ndërkombëtarë premtojnë miliarda për financimin e vaksinave 06-04-2020 21:25 Prishtinë Lajme
“Nike” ndryshon sloganin për nder të George Floyd 06-04-2020 21:20 Prishtinë Lajme
​Veseli: Kjo qeveri do të kolapsojë shpejt, kërkojmë zgjedhje të reja 06-04-2020 21:09 Prishtinë Lajme
​Veseli tregon pse nuk e votuan Qeverinë Hoti 06-04-2020 20:58 Prishtinë Lajme
Abazi: Thaçi shfrytëzoi disa media ndërkombëtare për të ndarë Kosovën 06-04-2020 20:53 Prishtinë Lajme
​Hoti: Unë do të jem kryenegociator 06-04-2020 20:31 Prishtinë Lajme
​Hoti flet për mungesën e Osmanit në seancë, por edhe të Kurtit në pranim-dorëzim të detyrës 06-04-2020 20:25 Prishtinë Lajme
​11 të shëruar nga COVID-19 në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive 06-04-2020 20:16 Prishtinë Lajme
Mbulimi i fytyrës bëhet i detyrueshëm në transportin publik në Britani 06-04-2020 20:11 Prishtinë Lajme
Policia kërkon dy pronarë të parave të humbura 06-04-2020 19:57 Prishtinë Lajme
​MPJ thirrje bashkatdhetarëve: Mos u nisni drejt Kosovës pa dokumentacion të rregullt 06-04-2020 19:52 Prishtinë Lajme
​Ankohet Lajçaku: Thaçi dhe Grenelli nuk po pranojnë të flasin me mua 06-04-2020 19:47 Prishtinë Lajme
Studimi i Bankës Botërore: Tirana kryeqyteti më i pastër në Ballkan 06-04-2020 19:33 Prishtinë Lajme
​Arrestohen dy të dyshuar për fajde 06-04-2020 19:28 Prishtinë Lajme
​5 rastet e reja vijnë nga 4 komuna 06-04-2020 19:18 Prishtinë Lajme
​Edhe 5 raste të reja me COVID-19 në Kosovë dhe 3 të shëruar 06-04-2020 19:12 Prishtinë Lajme
Rrëshqitje masive dheu në detin e Norvegjisë, fundosen 8 ndërtesa 06-04-2020 19:07 Prishtinë Lajme
Nesër shënohet Dita e Mjedisit, pastrohet zona turistike në Prevallë 06-04-2020 19:01 Prishtinë Lajme
88 të vdekur dhe 177 raste të reja me COVID-19 në Itali 06-04-2020 18:48 Prishtinë Lajme
​Dy ministra të AAK-së nesër pranojnë detyrën zyrtare 06-04-2020 18:39 Prishtinë Lajme
Përdhunimi i 15-vjeçares, mijëra qytetarë marshojnë në Tiranë 06-04-2020 18:09 Prishtinë Lajme
​Hykmete Bajrami zyrtarisht ministre e Financave dhe Transfereve 06-04-2020 17:58 Prishtinë Lajme
Një i vdekur dhe 48 të infektuar nga koronavirusi në Serbi 06-04-2020 17:51 Prishtinë Lajme
​Ferizaj marrëveshje me Caritasin zviceran, 75 edukatorë parafillorë përfitojnë trajnime 06-04-2020 17:32 Ferizaj Lajme
​Twitter akuzon presidentin Trump se ka bërë 'pretendime të rreme' 06-04-2020 17:27 Redmond Teknologji
​Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat 06-04-2020 17:14 Kupertino Teknologji
Milan njofton për gjendjen e Ibrahimovicit 06-04-2020 17:07 Prishtinë Sport
​Maserati sjell modelin e ri Ghibli Hybrid – video 06-04-2020 17:07 Romë Teknologji
​Hoti: Kemi një plan afatgjatë për të përballuar pandeminë Covid-19 06-04-2020 17:02 Prishtinë Lajme
​KE ndan 300 milionë euro për të mbështetur imunizimin 06-04-2020 17:02 Bruksel Shëndetësi
​Shoqëria civile: Shkelja e dyfishtë e Presidencës 06-04-2020 16:57 Prishtinë Lajme
Francë, krijohen kapelet me përmasa të mëdha që ruajnë distancën sociale 06-04-2020 16:51 Prishtinë Lajme
Allegri shumë afër PSG-së 06-04-2020 16:49 Prishtinë Sport
​Qytetari e dëbon nga oborri i tij kryeministrin e Australisë - video 06-04-2020 16:42 Kanberra Magazina
​Lajçak në qershor në Beograd dhe Prishtinë, ndryshimi i kufijve nuk është në tryezë 06-04-2020 16:36 Bruksel Lajme
Një rast tjetër me COVID-19 në qeverinë britanike 06-04-2020 16:34 Prishtinë Lajme
​Vuçiq: Do të ketë presione për shkak të Kosovës 06-04-2020 16:29 Loznicë Lajme
Turqia planifikon rikthimin e fluturimeve me 40 shtete në qershor 06-04-2020 16:23 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!