Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Kjo është arsyeja pse njerëzit vendosin dredhëzat në ujë të kripur 11-23-2020 23:12 Prishtinë Shëndetësi
​Ndeshje e shkëlqyeshme në "Molino", s'ka fitues 11-23-2020 23:07 Londër Sport
​Ahmeti thotë se është rikthyer furnizimi me rrymë në lagjet që mbetën në terr 11-23-2020 22:55 Prishtinë Lajme
​Skenderaj kuq e zi për festat e Nëntorit 11-23-2020 22:42 Skenderaj Lajme
​Agjencia kryesore e SHBA-së ende heziton të miratojë tranzicionin 11-23-2020 22:35 Uashington Lajme
​Bullgaria planifikon mbylljen për shkak të koronavirusit 11-23-2020 22:25 Sofje Shëndetësi
​Piramida e alienëve në Hënë? NASA jep shpjegime - video 11-23-2020 22:03 Pasadena Teknologji
​Vaksina e Oksfordit do të kushtojë tre dollarë? 11-23-2020 21:55 Londër Shëndetësi
​5 përfitimet shëndetësore të ujit me xhenxhefil 11-23-2020 21:48 Prishtinë Shëndetësi
​Ju mund ta përdorni aspirinën në shumë mënyra befasuese! A e dini këtë? 11-23-2020 21:43 Prishtinë Magazina
​Shpend Ahmeti reagon për ndërprerjet e energjisë elektrike 11-23-2020 21:31 Prishtinë Lajme
​Bajrami: Qytetarët të na ndëshkojnë nëse dështon Ligji për rimëkëmbje ekonomike 11-23-2020 21:23 Prishtinë Lajme
​Njerëzit asimptomatikë janë përgjegjës për shumicën e rasteve të koronavirusit, pohon CDC 11-23-2020 21:01 Uashington Shëndetësi
​Nis Java e Kuzhinës italiane në Kosovë 11-23-2020 20:59 Prishtinë Lajme
​Phil Collins kërkon kthimin e shtëpisë, ish-gruaja me burrin e ri stërviten të zhveshur - foto 11-23-2020 20:48 Majami Magazina
​Trajtimi novator për ndryshimin e ADN-së vret qelizat kancerogjene për herë të parë 11-23-2020 20:38 Jerusalem Shëndetësi
​Kurti takim virtual me Kosnett, diskutojnë për Specialen dhe pandeminë 11-23-2020 20:23 Prishtinë Lajme
​Antony Blinken nominohet për sekretar të Shtetit amerikan 11-23-2020 20:17 Uashington Lajme
​Shkencëtarët zbulojnë një lloj koronavirusi në Japoni dhe Kamboxhia të ngjashëm me SARS-CoV-2 11-23-2020 20:00 Pnom Pen Shëndetësi
​Gishtat tuaj tregojnë personalitetin tuaj – çfarë lloj gishtash keni? 11-23-2020 19:41 Prishtinë Magazina
​KOSTT: Bregu i Diellit, një pjesë e Mati 1 dhe Velanisë janë pa energji elektrike 11-23-2020 19:35 Prishtinë Lajme
​Vaksina AZD1222 mbron nga format më të rënda të sëmundjes: Të dy regjimet e dozimit janë efektive 11-23-2020 19:21 Londër Shëndetësi
​Koordinatori i Shtetit Islamik në Irak përballet me dënim me vdekje 11-23-2020 19:01 Bagdad Lajme
​COVID-19 do të lërë pasoja në ekonomi, rimëkëmbja do të zgjasë deri në 3 vjet 11-23-2020 18:53 Dublin Ekonomi
Tre oficerë të ri iu shtuan FSK-së pasi kryen akademinë ushtarake në Gjermani 11-23-2020 18:52 Prishtinë Nacionale
​Johnson me plan dimëror për COVID-19, nis me një sistem tjetër të masave 11-23-2020 18:22 Londër Shëndetësi
​Mali i Zi është i treti në botë për nga numri i të infektuarve për një milion banorë 11-23-2020 18:11 Podgoricë Lajme
​Kosova dhe Kroacia me partneritet të fuqishëm strategjik 11-23-2020 18:02 Prishtinë Lajme
​Iu dha lamtumira e fundit kolosit të muzikës së mirëfilltë shqipe Ismet Peja 11-23-2020 17:59 Prishtinë Nacionale
​Investimi 20 milionësh për masa të eficiencës së energjisë fillon me Komunën e Lipjanit 11-23-2020 17:49 Lipjan Lajme
​Zemaj prezanton projektin për ndërtimin e spitalit të Podujevës 11-23-2020 17:37 Prishtinë Shëndetësi
Njoftim shtesë me video 11-23-2020 17:31 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​17 viktima dhe 795 raste të reja me koronavirus në Shqipëri 11-23-2020 17:27 Tiranë Shëndetësi
​PDK hap fushatën në veri të Mitrovicës: Këtu fillon dhe mbaron interesi nacional i Kosovës 11-23-2020 17:08 Mitrovicë Lajme
​Mosrespektimi i masave, për dhjetë ditë 2045 dënime në Gjakovë, Rahovec e Malishevë 11-23-2020 16:57 Prishtinë Shëndetësi
​“Higjiena’’ bëhet me objekt të ri në Deçan 11-23-2020 16:56 Deçan Lajme
​LDK e bindur se Nexhmi Rudari do të fitojë zgjedhjet për kryetar të Podujevës 11-23-2020 16:50 Prishtinë Lajme
​Sejdiu: Ka pasur vonesa dhe gabime me testimet për COVID-19 11-23-2020 16:45 Prishtinë Shëndetësi
​Ndërron jetë kapiteni legjendar i Manchester United 11-23-2020 16:41 Mançester Sport
​Nesër lansohet fushata për mbjelljen e 1.8 milion drunjve “T’i japim vendit ngjyra” 11-23-2020 16:39 Prishtinë Sport
​Limaj ngushëllon familjen Zogaj për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit të tij 11-23-2020 16:35 Prishtinë Lajme
​Hoxhaj takim virtual me Kosnett: Kosova, falënderuese për përkrahjen e SHBA-së 11-23-2020 16:19 Prishtinë Lajme
​Mali i Zi vendos orën policore 11-23-2020 16:15 Podgoricë Lajme
​Policia në Mitrovicë për dy dita ka shqiptuar 134 gjoba për mosrespektim të masave 11-23-2020 16:06 Prishtinë Nacionale
​Basha: E domosdoshme një përgjigje e unifikuar e shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri për çështje të interesit kombëtar 11-23-2020 16:02 Prishtinë Lajme
Njoftim shtesë (Video) 11-23-2020 15:51 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Bora Kelmendi, arkitektja e re në rrugën e sukseseve të mëdha 11-23-2020 15:45 Prishtinë Lajme
Osmani- Szunyog: BE-ja të kërkojë ndryshimin e Kushtetutës nga Serbia, e jo nga Kosova 11-23-2020 15:43 Prishtinë Lajme
​Në këto ndeshje mungon Ibra dhe Pioli ka vendosur se kush do ta zëvendësojë 11-23-2020 15:40 Prishtinë Sport
Çfarë të thoni kur në një intervistë pune ju kërkohet të improvizoni sikur po shisni njërin nga produktet në tavolinë? 11-23-2020 15:36 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!