Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Deputetët votojnë për Forcën e Sigurisë së Kosovës 12-14-2018 11:18 Prishtinë Lajme
​Projektligji për shërbim në FSK në pajtim me ligjet e Kosovës dhe BE-së 12-14-2018 11:16 Prishtinë Nacionale
​Deputetja e PDK-së tregon cilit komandant ja kushton votën për ushtri 12-14-2018 11:11 Prishtinë Lajme
​Ja cili ishte lloji i eksplozivit që u kap në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë 12-14-2018 11:09 Prishtinë Lajme
​Kalon edhe Ligji për FSK-në 12-14-2018 11:01 Prishtinë Nacionale
​Krasniqi: Sot më shumë se të gjithë, dëshmorët duhet të jenë në mendjet tona 12-14-2018 10:59 Prishtinë Lajme
​Bushati pret zv.sekretaren e NATO-s: Vlerësojmë rolin e KFOR-it në Kosovë 12-14-2018 10:59 Prishtinë Lajme
​Shala uron ministrin e ardhshëm të Mbrojtjes, Rrustem Berisha 12-14-2018 10:56 Prishtinë Nacionale
​Mustafa uron ushtrinë me fotografinë e Zahir Pajazitit 12-14-2018 10:54 Prishtinë Siguri
​Mustafa uron ushtrinë me fotografinë e Zahir Pajazitit 12-14-2018 10:52 Prishtinë Nacionale
​Në SHBA 25 të ekzekutuar për 2018 12-14-2018 10:51 Prishtinë Lajme
Shala fton deputetët të votojnë projektligjin për Ministrinë e Mbrojtjes 12-14-2018 10:47 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Urime ushtria më e re në botë 12-14-2018 10:40 Prishtinë Lajme
​Veseli fton Kuvendin për nderim ndaj gjithë brezave që sakrifikuan për Kosovën 12-14-2018 10:36 Prishtinë Lajme
Të gjitha rrugët në territorin e Malishevës, të kalueshme 12-14-2018 10:28 Prishtinë Lajme
​Nis seanca e Kuvendit për ushtrinë 12-14-2018 10:25 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: Në ditën e votimi të ushtrisë, kujtojmë 20-vjetorin e rënies së Mujë Krasniqit 12-14-2018 10:17 Prishtinë Lajme
​Edhe Ganja vesh ‘ uniformën” 12-14-2018 10:16 Prishtinë Nacionale
​Deputetët arrijnë në Kuvend, pritet votimi i ushtrisë 12-14-2018 10:14 Prishtinë Lajme
​Në familjen e komandant “Kapuçit” hiqet dhimbja, e shëroi formimi i ushtrisë 12-14-2018 10:04 Prishtinë Nacionale
​Mediat serbe: Dita D, Thaçi me uniformë, e Vuçiqi në jug 12-14-2018 09:53 Prishtinë Lajme
​Meritorët për ushtrinë e ushtrisë së Kosovës (FOTO) 12-14-2018 09:48 Prishtinë Nacionale
​Sami Lushtaku arrin në Kuvend për votimin e ushtrisë 12-14-2018 09:47 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Ushtria, jetësim i sakrificës shekullore të popullit tonë 12-14-2018 09:47 Prishtinë Siguri
​Të gjitha rrugët në komunën e Rahovecit janë të kalueshme 12-14-2018 09:35 Prishtinë Lajme
​Dhurata për nder të shpalljes së Ushtrisë së Kosovës 12-14-2018 09:30 Prishtinë Siguri
​Prizren, aktakuzë për tentim vrasjedhe armëmbajtje pa leje 12-14-2018 09:25 Prishtinë Lajme
Në ditën e formimit të ushtrisë, do të ketë rrymë me bollëk 12-14-2018 09:25 Prishtinë Lajme
​Bregdeti shqiptar me borë të dobët dhe shi 12-14-2018 09:18 Prishtinë Lajme
​BE i thotë JO rinegocimit të marrëveshjes së BREXIT 12-14-2018 09:18 Prishtinë Lajme
​Policia me plan operativ për ditën e sotme 12-14-2018 09:09 Prishtinë Siguri
​Haradinaj: Po vendosin në vend një të drejtë të natyrshme 12-14-2018 09:06 Prishtinë Siguri
Rikthehen tanket e KFOR-it tek ura në Mitrovicë 12-14-2018 09:00 Prishtinë Lajme
​Pas flamujve të Amerikës, sheshi mbulohet me flamuj të shteteve mike 12-14-2018 08:57 Prishtinë Lajme
​Flamuj amerikanë gjithandej në Mitrovicë 12-14-2018 08:46 Prishtinë Lajme
​Policia kontrollon hyrje daljet në Mitrovicë 12-14-2018 08:13 Prishtinë Lajme
Ekipet në terren, Ahmeti thërret për kujdes në vozitje 12-14-2018 08:05 Prishtinë Lajme
​Dy gjëra që ndikojnë në shtimin e peshës 12-14-2018 07:52 Prishtinë Shëndetësi
​Protesta vazhdoi para Kryeministrisë, dy grupet e studentëve bëhen bashkë 12-14-2018 07:36 Prishtinë Lajme
​Veriu mbushet me flamuj të Serbisë, qytetarët nën kërcënim të grupeve kriminale 12-14-2018 07:25 Prishtinë Lajme
​Shëtitorja e Himarës në konkursin ndërkombëtar “EU MIES AWARD” 12-14-2018 07:18 Prishtinë Lajme
​20 vjet nga rënia e Mujë Krasniqit dhe 40 luftëtarëve të UÇK-së 12-14-2018 07:04 Prishtinë Lajme
​Borë dhe vranësira në Kosovë 12-14-2018 06:52 Prishtinë Lajme
Ditë historike, Kuvendi voton formimin e ushtrisë së Kosovës 12-14-2018 06:44 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 14 dhjetor 12-14-2018 00:00 Prishtinë Lajme
​Si do të jetë moti nesër 12-13-2018 23:57 Prishtinë Lajme
​Rihapet tregu i Krishtlindjeve në Strasburg 12-13-2018 23:41 Prishtinë Lajme
​Senati Amerikan akuzon princin saudit për vrasjen e gazetarit Khashoggi 12-13-2018 23:27 Prishtinë Lajme
Olympiacos e dërgon Milanin në shtëpi 12-13-2018 22:57 Prishtinë Lajme
​Ambasada amerikane dënon sulmin ndaj gazetarit serb 12-13-2018 22:21 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!