Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Haradinaj në BIK-un: Përpjekjet tona për liri e pavarësi, kanë njohur kontributin e prijësve fetarë 02-12-2021 11:11 Prishtinë Politikë
​Hoti i dërgon telegram ngushëllimi familjes së gazetarit Bedri Sadiku 02-12-2021 11:00 Prishtinë Nacionale
Lumezi: Të gjitha keqpërdorimet në ditën e zgjedhjeve do të ndiqen dhe ndëshkohen 02-12-2021 10:44 Prishtinë Siguri
​37 vite nga rënia e dëshmorëve Rexhep Mala e Nuhi Berisha 01-11-2021 07:07 Prishtinë Nacionale
Ngjarjet e datës 11 janar 01-10-2021 23:58 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Këto ishin 10 profesionet më të rrezikshme në vitin 2020 01-10-2021 23:42 Prishtinë Lajme
Hoxhaj: PDK është e vetmja parti që zhvillimin ekonomik e sheh si themel të shtetit 01-10-2021 23:33 Prishtinë Lajme
Ura në fshatin Rogovë rrezikon të shembet 01-10-2021 23:32 Prishtinë Lajme
Juventusi mposht Sassuolon dhe mban hapin në luftën për kreun 01-10-2021 23:03 Prishtinë Sport
​4 sjellje që i transformojnë njerëzit e zakonshëm në CEO 01-10-2021 22:50 Prishtinë Lajme
Rukiqi për tubimet elektorale: Si arsyetohen tash ndalesat për organizimin e ahengjeve 01-10-2021 22:40 Prishtinë Lajme
Gastronomët kundër politikës: Ne dënohemi e ju me 500 veta në tubime 01-10-2021 21:48 Prishtinë Lajme
Festat dhe tubimet elektorale mund të përkeqësojnë situatën me COVID 01-10-2021 21:33 Prishtinë Lajme
​Reçica në Gjakovë pas vërshimeve, Komuna thotë se e ka situatën nën kontroll 01-10-2021 21:10 Prishtinë Lajme
​Dëmtohet rruga në Graboc të Poshtëm, banorët e rregullojnë vetë 01-10-2021 20:50 Prishtinë Lajme
Reshjet shkaktuan dëme në bujqësi dhe ekonomi familjare në Rahovec 01-10-2021 20:39 Prishtinë Lajme
Grushti I hekurt i Joshuas, kur fytyra e kundërshtarit pëson çrregullim të frikshëm (video) 01-10-2021 20:26 Prishtinë Sport
​Superliga e Kosovës në basketboll, renditja tabelare pas 14 xhirove 01-10-2021 20:23 Prishtinë Sport
Nesër nis vaksinimi anti-COVID në Shqipëri 01-10-2021 20:11 Prishtinë Lajme
​I pafat Witsel, përfundon sezoni për të 01-10-2021 20:11 Prishtinë Sport
Juventusi synon t’i ofrohet kreut të tabelës, ndeshet me Sassuolon, formacionet zyrtare 01-10-2021 19:39 Prishtinë Sport
​Basketboll, Bashkimi triumfon ndaj Sigal Prishtinws 01-10-2021 19:17 Prishtinë Sport
​LVV shpall zgjedhjet e brendshme për kandidatët për deputetë 01-10-2021 19:13 Prishtinë Lajme
​Kur jeta merr fund në fushën e gjelbërt (video) 01-10-2021 19:11 Prishtinë Sport
​Bien shtyllat elektrike në Kukës 01-10-2021 18:59 Prishtinë Lajme
Hoti: Duhet t’iu tregojmë njerëzve kush është kundër shtetit të Kosovës 01-10-2021 18:51 Prishtinë Lajme
​Rama: Vjosa dhe Semani nën kontroll 01-10-2021 18:45 Prishtinë Lajme
Komuna e Prishtinës zotohet të gjobisë partitë që shkelin masat anti-COVID 01-10-2021 18:37 Prishtinë Lajme
​E pranon Lampard: Ja çfarë po i mungon skuadrës sime 01-10-2021 18:37 Prishtinë Sport
​Haziri: Kandidatët e LDK-së për deputetë me integritet të lartë njerëzor e profesional 01-10-2021 18:18 Prishtinë Lajme
Reshjet e shiut rrisin nivelet e lumenjve në Maqedoninë Veriore 01-10-2021 18:13 Prishtinë Lajme
​A do ta shohim Rrahmanin duke luajtur sërish për Napolin? Flet Gattuso 01-10-2021 18:00 Prishtinë Sport
​U shkatërrua nga përmbytjet, ushtria nis punën për rindërtimin e urës në Lezhë 01-10-2021 17:59 Prishtinë Lajme
​9 libra për t'i shtuar në listën tuaj të leximeve në vitin 2021, sipas trajnuesve të karrierës 01-10-2021 17:51 Prishtinë Lajme
​A po përmirësohet shëndeti i Gattusos? 01-10-2021 17:49 Prishtinë Sport
Daut Haradinaj përcjell mesazhin e fitores nga Peja e Deçani 01-10-2021 17:30 Prishtinë Lajme
Hoxhaj viziton familjen e Rexhep Malës: Sakrifica e tij do të shërbejë përjetësisht si inspirim i ndërtimit të shtetit 01-10-2021 17:26 Prishtinë Lajme
​Majlinda Kelmendi u rikthehet luftërave pas më shumë se një viti, nesër ballafaqohet me rumunen Andrea Chitu 01-10-2021 17:20 Prishtinë Sport
Radhë në kufirin Serbi-Hungari, situatë e qetë në pikë kalimet në Kosovë 01-10-2021 17:15 Prishtinë Lajme
8 të vdekur nga COVID në Shqipëri në 24 orët e fundit 01-10-2021 17:00 Prishtinë Lajme
​Rritet sërish niveli i Mirushës 01-10-2021 16:52 Prishtinë Lajme
​Ditë e trishtueshme për Florent Hadërgjonajn, humb anëtarin e familjes 01-10-2021 16:50 Prishtinë Sport
6 pyetje të thjeshta që ju ndihmojnë në formimin e qëllimeve tuaja për karrierë 01-10-2021 16:45 Prishtinë Lajme
​Chelsea dhe City me fitore bindëse, kalojnë tutje në FA Cup 01-10-2021 16:30 Prishtinë Sport
Haradinaj: Kandidatët e rinisë së AAK-së, fitues në zgjedhjet e 14 shkurtit 01-10-2021 16:23 Prishtinë Lajme
​Pas gabimit trashanik, Rrahmani merr goditjen e radhës 01-10-2021 16:21 Prishtinë Sport
​Prej të hënës reshjet me intensitet më të dobësuar 01-10-2021 16:16 Prishtinë Lajme
​Mblidhet bordi i KF Vëllaznimit, ky është vendimi i ri për klubin nga Gjakova 01-10-2021 16:11 Prishtinë Sport
​FAQJA E RE E KLIENTËVE 01-10-2021 16:06 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Zemaj thotë se kanë siguruar mbi 1.2 milion vaksina antiCovid 01-10-2021 15:50 Prishtinë Shëndetësi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!