Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Konkurrenca jolojale dhe luhatja e çmimeve mbeten ndër problemet më të mëdha të sektorit të bukëpjekësve 11-14-2018 15:15 Prishtinë Ekonomi
​Projekti i Shëndetësisë Kosovare pritet të përfundojë në tetor 2019 11-14-2018 14:55 Prishtinë Shëndetësi
​Studentët kosovarë kujtuan luftën, paqen dhe pajtimin franko-gjerman 11-14-2018 14:52 Prishtinë Lajme
​Rritje e pabesueshme e shitjeve të Jaguarit elektrik 11-14-2018 14:40 Londër Teknologji
​Pas ikjes së Gruevskit, Sela kërkon dorëheqjen e Qeverisë 11-14-2018 14:37 Prishtinë Lajme
​Veseli takon Ahtisaarin, diskutohet për të ardhmen e Kosovës 11-14-2018 14:30 Prishtinë Lajme
​‘Ibrahimoviq është i çmendur, shpresoj se po aktron’ 11-14-2018 14:28 Paris Sport
​Në Ferizaj hapet një pikë për përpunimin e pemëve e perimeve 11-14-2018 14:19 Prishtinë Lajme
​Modriq optimist: Ta fitojmë Championsin e katërt rresht 11-14-2018 14:17 Madrid Sport
​Mbappe: Nuk është ende koha për të fituar Ligën e Kampionëve 11-14-2018 14:16 Paris Sport
Haradinaj fton opozitën të garojnë për zhvillim ekonomik 11-14-2018 14:12 Prishtinë Lajme
​Kolaps në Kiev për shkak të borës (Foto) 11-14-2018 14:08 Kiev Lajme
​Rumania me ministër të ri për Çështje Evropiane 11-14-2018 13:54 Bukuresht Lajme
​Ribotohet libri “Skënderbeu një histori politike” i Aurel Plasarit 11-14-2018 13:49 Prishtinë Lajme
​Duka tregon kur do të bëhet përurimi i Arenës Kombëtare 11-14-2018 13:45 Prishtinë Sport
​Mungon ministri, dështon raportimi për Trepçën 11-14-2018 13:40 Prishtinë Ekonomi
​Zaev: Gruevski do të ekstradohet dhe do të vuajë dënimin e merituar 11-14-2018 13:38 Prishtinë Lajme
​Kurz: Duam dialog të mëtejshëm me Rusinë, por nuk pranojmë spiunimin 11-14-2018 13:36 Vjenë Lajme
​Pogba: United është shtëpia ime 11-14-2018 13:31 Prishtinë Sport
​Vetëvrasjet te të rinjtë japonezë thyejnë rekordin 30 vjeçar 11-14-2018 13:26 Prishtinë Lajme
​Ministria e Inovacionit me moton “Digital Kosovo” në Berlin 11-14-2018 13:23 Prishtinë Ekonomi
​IEA: Suficiti i naftës në tregun global në 2019 11-14-2018 13:18 Paris Ekonomi
​Kosova eksporton 11 herë më pak se që importon, premtohen investitorë të huaj 11-14-2018 13:16 Prishtinë Ekonomi
​BSPK në përkrahje të protestës së zjarrfikësve 11-14-2018 13:15 Prishtinë Lajme
​Kosova eksporton 11 herë më pak se që importon, premtohen investitorë të huaj 11-14-2018 13:13 Prishtinë Ekonomi
​Atletico Madrid kërkon mesfushorin e United 11-14-2018 13:06 Prishtinë Sport
​Dorëhiqet ministri i Mbrojtjes i Izraelit 11-14-2018 13:05 Jerusalem Lajme
​Diskutojnë për ndërrimin e gypave të asbestit 11-14-2018 12:59 Gjilan Lajme
​Çaji lehtëson dhimbjet gjatë ciklit menstrual 11-14-2018 12:57 Prishtinë Shëndetësi
​Mourinho apo Guardiola? Ja kë zgjedh Maradona 11-14-2018 12:55 Sport
​"Ashtu siç ju tha Putini" 11-14-2018 12:55 Beograd Lajme
​Britania dhe Gjermania do të ndihmojnë trajnimin e inspektorëve tatimor 11-14-2018 12:52 Prishtinë Ekonomi
​Kremlini zbulon detajet e takimit Thaçi-Putin 11-14-2018 12:49 Moskë Lajme
​Gruevskit nuk do t’i merret mandati edhe për 6 muaj 11-14-2018 12:43 Prishtinë Lajme
​Berlini tregon nëse ka ndryshuar qëndrimin ndaj shkëmbimit të territoreve 11-14-2018 12:41 Beograd Lajme
​Këshilla për të krijuar miqësi të mira 11-14-2018 12:34 Prishtinë Magazina
​Zjarrfikësit të vendosur për protestën e nesërme 11-14-2018 12:29 Prishtinë Siguri
​Gjermania mbështet anëtarësimin e Kosovës në Interpol 11-14-2018 12:28 Beograd Lajme
​Princi Charles i mbush 70 vjet 11-14-2018 12:23 Botë
​Rouhani: SHBA zgjodhi rrugën e gabuar duke imponuar sanksione 11-14-2018 12:23 Teheran Lajme
​Lenjani lëndohet dhe largohet nga grumbullimi i Shqipërisë 11-14-2018 12:21 Sport
​Tahiri: Drejtësia komerciale prioritet që po merr formë 11-14-2018 12:04 Prishtinë Lajme
​Talenti i River Plate është blerja e parë e Realit për janar 11-14-2018 12:03 Sport
​Bayern dhe Juventus interesohen për Manolas 11-14-2018 11:59 Sport
Edhe Apeli shpall të pafajshëm Fatmir Limajn për rastin “Bellanica” 11-14-2018 11:57 Prishtinë Siguri
​Veseli merr përkrahje nga Finlanda për procesin e liberalizimit të vizave dhe Interpolin 11-14-2018 11:54 Prishtinë Nacionale
​Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i vdekur 11-14-2018 11:46 Shkodër Siguri
​Britania dhe Gjermania do të ndihmojnë trajnimin e inspektorëve tatimor 11-14-2018 11:41 Prishtinë Ekonomi
​OJQ-të reagojnë ndaj “ngutisë së Qeverisë për të proceduar ligje për hir të BE-së 11-14-2018 11:31 Prishtinë Nacionale
​Familjarët e të vrarëve në Mejë ankohen se punëkryesit nuk ua kanë kthyer fotografitë 11-14-2018 11:25 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!