Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Aksident në Mitrovicë, lëndohen 4 persona 10-26-2020 09:06 Prishtinë Siguri
​894 gjoba për mos respektim të masave ndaj COVID-19 10-26-2020 08:49 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 26 tetor (Video) 10-26-2020 08:31 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​25 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 4 në gjendje më të rëndë 10-26-2020 08:25 Prishtinë Shëndetësi
​Mblidhet komisioni Hetimor për Menaxhimin e Pandemisë COVID-19 10-26-2020 08:06 Prishtinë Politikë
​Vrasje në Fier, vdes 50-vjeçari 10-26-2020 07:56 Prishtinë Rajonale
​Sërish sot mblidhet komisioni Hetimor Parlamentar për procesin e privatizimit në Kosovë 10-26-2020 07:36 Prishtinë Politikë
​2 mijë 192 raste aktive me COVID-19 10-26-2020 07:14 Prishtinë Shëndetësi
​Moti sot me diell 10-26-2020 07:01 Prishtinë Nacionale
​Hillary Clinton mbush 73 vjet 10-26-2020 06:46 Prishtinë Lajme
​Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit, Avdullah Hotin e presin edhe dy interpelanca 10-26-2020 06:42 Prishtinë Politikë
​Ngjarjet e datës 26 tetor 10-25-2020 23:08 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​40 për qind e mbështetësve të Trump dhe Biden nuk do ta pranojnë humbjen 10-25-2020 23:05 Uashington Lajme
​A prodhojnë burrat më shumë antitrupa kundër COVID-19 sesa gratë? Studimi i ri zbulon të vërtetën 10-25-2020 22:56 Lisbonë Shëndetësi
​'Shenjat e Shtrigave' nën rrënojat 700-vjeçare të kishës mesjetare 10-25-2020 22:48 Londër Magazina
​Drita misterioze në qiellin britanik që futi frikën nga pushtimi i alienëve, doli të jetë diçka tjetër 10-25-2020 22:41 Londër Teknologji
​Mjeti i ri i bazuar në inteligjencën artificiale zbulon sulmin në tru për vetëm 4 minuta 10-25-2020 22:32 Hjuston Shëndetësi
​Sllovenia kufizon lëvizjen në komuna për shkak të COVID-19 10-25-2020 22:16 Lubjanë Shëndetësi
​Faik Hoti: Mos i vrisni gjyshërit tuaj duke u infektuar nga koronavirusi 10-25-2020 22:01 Prishtinë Lajme
​SHBA: Armëpushimi humanitar në Karabak, do të hyjë në fuqi të hënën 10-25-2020 21:53 Uashington Lajme
​Ky është burri i parë i Kim Kardashian me të cilin ajo u martua nën ndikimin e drogës 10-25-2020 21:21 Los Anxhelos Magazina
Drejtori sportiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Paulo Dybalas 10-25-2020 21:03 Prishtinë Sport
​A është e mundur t’i ketë veshur? Kylie befason fansat: A keni veshur pelena? 10-25-2020 20:57 Los Anxhelos Magazina
​Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet “parashikues” i ndeshjeve 10-25-2020 20:52 Prishtinë Sport
​Trump: Konflikti në Karabak do të zgjidhet lehtësisht 10-25-2020 20:46 Uashington Lajme
​Zbulimi i hershëm i kancerit të gjirit, mbahet koncerti “Ti nuk je vetëm” 10-25-2020 20:37 Gjilan Lajme
​30 milionë euro kushton zëvendësuesi i Van Dijk te Liverpooli - foto 10-25-2020 20:37 Prishtinë Sport
​Kreu i opozitës së Bjellorusisë thotë se greva e përgjithshme do të fillojë të hënën 10-25-2020 20:26 Minsk Lajme
​Varret e Selcës në Mokër: Gërmimet e fundit arkeologjike janë bërë në vitin 1972 - video 10-25-2020 20:12 Tiranë Lajme
​NASA: Shkëmbi i madh sa Piramida e Gizës do të përplaset në orbitën e Tokës javën tjetër 10-25-2020 20:02 Pasadena Teknologji
​Kanye West kërcënon Kim Kardashian me zbulimin e të gjitha sekreteve të saj 10-25-2020 19:57 Los Anxhelos Magazina
​Izraeli nis testimet me vaksinën antiCOVID-19 më 1 nëntor 10-25-2020 19:53 Jerusalem Shëndetësi
​22 viktima dhe 561 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore 10-25-2020 19:45 Shkup Shëndetësi
​Ka simptoma të ngjashme: Si të dallojmë helmimin nga COVID-19 prej monoksidit të karbonit 10-25-2020 19:38 Uashington Shëndetësi
​Me buzëqeshjen e zakonshme, Ronaldinho jep lajmin e keq për adhuruesit e tij 10-25-2020 19:21 Prishtinë Sport
​Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, Avdullah Hotin e presin edhe dy interpelanca 10-25-2020 19:18 Prishtinë Lajme
​Sigal Prishtina fiton Superkupën e Kosovës 10-25-2020 19:10 Prishtinë Sport
​Bernard Berisha shkëlqen me dy gola dhe një asistim në fitoren e skuadrës së tij – video 10-25-2020 19:04 Prishtinë Sport
​Presidenti i Trepça 89’ reagon pas fitores së mahnitshme ndaj Ballkanit 10-25-2020 18:46 Prishtinë Sport
​Luftimet në Nagorno-Karabak, Azerbajxhani paralajmëron përfshirjen e Rusisë 10-25-2020 18:46 Baku/Erevan Lajme
​Përkujtohen 24 viktimat e avionit të rrëzuar 21 vjet më parë afër Sllakovcit të Mitrovicës 10-25-2020 18:27 Prishtinë Lajme
​Momenti kur Loriana Kuka e mposht me Ippon xhudisten ruse 10-25-2020 18:23 Prishtinë Sport
Zyrtare, Drenica prezanton trajnerin e ri 10-25-2020 18:09 Prishtinë Sport
Loriana Kuka fiton të bronztën 10-25-2020 18:04 Prishtinë Sport
​Mbi 100.000 bjellorusë demonstrojnë para skadimit të ultimatumit për Lukashenkon 10-25-2020 18:03 Minsk Lajme
​Pse duhet ta mbyllni gjithmonë derën e dhomës së gjumit natën? 10-25-2020 17:55 Prishtinë Magazina
​Italia me rekord të ri të rasteve me koronavirus 10-25-2020 17:49 Romë Shëndetësi
​Mustafa akuzon Vulinin për diskurs shqiptarofob 10-25-2020 17:40 Prishtinë Lajme
​Konfirmohen dy mungesa të mëdha për Barcelonën kundër Juventusit 10-25-2020 17:37 Prishtinë Sport
​Osmani: Të mbijetuarat e dhunës seksuale gjatë luftës, janë viktima të dyfishta 10-25-2020 17:31 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!