Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Atlantik Group shpërndau dhurata për festat e fundvitit 01-03-2021 21:15 Prishtinë Lajme
Ilda, Eloise, Linesa dhe Jana përmes këngës sollën atmosferë festash në “Foleja” 01-03-2021 21:05 Prishtinë Lajme
“Foleja” sjell koncertin festiv të nxënësve të “Melody” 01-03-2021 21:04 Prishtinë Lajme
​Haradinaj falënderon Eliot Engel për angazhimin ndaj Kosovës 01-03-2021 19:21 Prishtinë Lajme
​Kosova falënderon kongresmenin Eliot Engel 01-03-2021 18:37 Prishtinë Lajme
Xhudo, sporti që sfidoi edhe pandeminë 01-03-2021 17:59 Prishtinë Sport
​Parashikimi i motit për javën e ardhshme 01-03-2021 17:17 Prishtinë Lajme
Karakteristikat që duhet t’i kenë vendet e punës në 2021-tën 01-03-2021 17:10 Prishtinë Ekonomi
​2020-ta vit i dështuar për sistemin e drejtësisë 01-03-2021 16:00 Prishtinë Politikë
​4 të vdekur dhe 234 raste me COVID-19 01-03-2021 15:03 Prishtinë Shëndetësi
Edhe përkundër masave antiCOVID-19, mërgimtarët të lumtur që pritën festat e fundvitit në Kosovë 01-03-2021 14:50 Prishtinë Nacionale
​Diplomacia, pa anëtarësim në organizata ndërkombëtare e një njohje që s’u bë zyrtare 01-03-2021 14:05 Prishtinë Politikë
​Tetë muaj nga vdekja e Agon Musliut, prindërit e tij paralajmërojnë padi ndaj Qeverisë Kurti 01-03-2021 13:57 Prishtinë Politikë
​Zjarrfikësit e Prishtinës, pak në numër e shumë të vjetër 01-03-2021 13:12 Prishtinë Nacionale
​Lëndohen 8 persona në një aksident trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë 01-03-2021 12:53 Prishtinë Siguri
​Avdyli: A thua iu përgjigjen lutjeve me e-mail avulluesit e mbi 2 milionë eurove 01-03-2021 11:38 Prishtinë Lajme
​Muhaxheri fajëson politikën dhe pret qeverinë e ardhshme për “Borean” 01-03-2021 11:03 Prishtinë Politikë
Arrestohen 16 persona 01-03-2021 10:54 Prishtinë Siguri
​Minxhozi: Zgjidhja e çështjes Kosovë-Serbi hap rrugën për zhvillim multilateral 01-03-2021 10:32 Prishtinë Politikë
Hoxhaj: Përjetësisht falënderues ndaj mikut të madh të shqiptarëve Eliot Engel 01-03-2021 09:47 Prishtinë Politikë
​Hajnat lidhin gruan dhe nën kërcënimin armës ia vjedhin kasafortën në Kaçanik 01-03-2021 09:32 Prishtinë Lajme
250 metra kolona në dalje të pikës kufitare në Merdare 01-03-2021 09:19 Prishtinë Nacionale
​759 qytetarë gjobiten për mosrespektim të masave antiCOVID-19 01-03-2021 08:47 Prishtinë Siguri
Djali rrah nënën në Obiliq 01-03-2021 08:39 Prishtinë Siguri
​Moti për sot 01-03-2021 08:17 Prishtinë Nacionale
​1 mijë e 340 të vdekur nga COVID-19 01-03-2021 08:01 Prishtinë Shëndetësi
​Osmani reagon pas akuzave për vjedhje të sloganit “Guxo” 01-02-2021 21:29 Prishtinë Lajme
​Engel nesër largohet nga Kongresi, në fjalimin lamtumirës përmend Kosovën 01-02-2021 19:22 Uashington Lajme
​Parashikimi i motit për ditën e nesërme 01-02-2021 18:31 Prishtinë Lajme
​Turizmi në gjendje të rëndë, kërkohet ndihma e shtetit 01-02-2021 16:10 Prishtinë Ekonomi
​Mësimi në pandemi, nxënësit e mësimdhënësit tregojnë vështirësitë 01-02-2021 15:08 Prishtinë Arsim
​Katër të vdekur dhe 229 raste të reja me Covid-19 01-02-2021 15:06 Prishtinë Siguri
​Mosmarrëveshje në trafik, 6 të arrestuar 01-02-2021 14:58 Prishtinë Siguri
221 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid 01-02-2021 14:40 Prishtinë Siguri
Theret me thikë një i mitur në Prizren 01-02-2021 14:23 Prishtinë Nacionale
​Plagoset edhe një femër natën e Vitit të Ri në Viti 01-02-2021 14:14 Prishtinë Siguri
​Rrahje me shufra e thika në Obiliq 01-02-2021 13:55 Prishtinë Siguri
​Çfarë presin qytetarët gjatë vitit 2021 ? 01-02-2021 13:18 Prishtinë Nacionale
​Rrëfimet e gjenocidit të Serbisë në Kosovë vijnë në romanin “Eskadronët e vdekjes” 01-02-2021 12:18 Prishtinë Nacionale
​Nis së aplikuari sigurimi i detyrueshëm kufitar 01-02-2021 12:15 Prishtinë Siguri
​Mungesa e konsensusit i përcjell partitë politike edhe në vitin 2020 01-02-2021 11:51 Prishtinë Politikë
​Gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve pritet të fillojë vitin e ardhshëm 01-02-2021 11:42 Prishtinë Nacionale
​Kolona deri në 200 metra në dalje të kufirit në Merdare 01-02-2021 11:16 Prishtinë Siguri
​Pak shpresë për liberalizim të vizave sivjet 01-02-2021 10:29 Prishtinë Politikë
​Krasniqi: Pandeminë e menaxhuam suksesshëm, shërbimet specialistike i kthejmë në fillim të janarit 01-02-2021 09:45 Prishtinë Intevista
Arrestohet me 800 euro të falsifikuara 01-02-2021 09:09 Prishtinë Siguri
​78 vjet nga përfundimi i Konferencës së Bujanit që thërriste për vetëvendosje 01-02-2021 08:33 Prishtinë Nacionale
​1.336 të vdekur që nga rastet e para të Covid-19 në Kosovë 01-02-2021 08:30 Prishtinë Shëndetësi
​Moti sot në Kosovë 01-02-2021 08:03 Prishtinë Nacionale
​Jashari: Komuna e Skenderajt do të ndajë nga 100 euro për fëmijët që do të linden 01-01-2021 21:50 Skenderaj Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!