Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Suspendohen dy zyrtarë korrektues të Qendrës së Paraburgimit në Mitrovicë 01-05-2021 12:55 Prishtinë Siguri
​Mblidhet Kuvendi në seancë e jashtëzakonshme 01-05-2021 12:42 Prishtinë Politikë
​Edhe AAK mbështetë dërgimin e FSK-së në misione jashtë vendit 01-05-2021 12:28 Prishtinë Lajme
​LDK mbështet votimin për angazhimin e FSK-së në misione jashtë vendit 01-05-2021 12:15 Prishtinë Politikë
Pandemia ia dëmtoi biznesin por nuk largoi nga puna asnjë punëtorë 01-05-2021 11:57 Prishtinë Ekonomi
​Haziri: Rënia e infeksionit me COVID-19 në Gjilan nuk lejon komoditet 01-05-2021 11:21 Prishtinë Nacionale
​Qytetarët kërkojnë ndryshim rrënjësor pas zgjedhjeve 01-05-2021 11:06 Prishtinë Nacionale
IKSHPK për vdekjen e 19 vjeçares nga Mitrovica: Kishte rezultuar me COVID-19 01-05-2021 11:01 Prishtinë Lajme
KosovaPress vijon rritjen, në 22 vjetor pritën investime të tjera në teknologji 01-05-2021 10:35 Prishtinë Nacionale
​Përkundër pandemisë Covid-19, sportit kosovar nuk i munguan sukseset 01-05-2021 09:58 Prishtinë Sport
Xhaçka merr detyrën e re, Cakaj: Pa Ramën, misioni im i pamundur 01-05-2021 09:32 Prishtinë Lajme
​1 mijë e 835 raste aktive me COVID-19 01-05-2021 09:05 Prishtinë Shëndetësi
​Lufta hibride, rreziku real që paraqet për Kosovën 01-05-2021 08:52 Prishtinë Siguri
​Masa të reja për qytetarët që udhëtojnë për në Kanada 01-05-2021 08:20 Prishtinë Nacionale
​9 vjet pa gjeneral Shaban Shalën 01-05-2021 07:41 Prishtinë Nacionale
​Aksident në rrugën Arllat-Malishevë, një i vdekur e 6 të lënduar 01-04-2021 22:24 Prishtinë Lajme
Banorët e fshatit Kërvasari ankohen për mungesa të gjata të energjisë elektrike 01-04-2021 22:10 Prishtinë Lajme
​I riu plagoset me thikë pas një përleshjeje në Prishtinë 01-04-2021 21:53 Prishtinë Siguri
​Tahiri: Rezultati i AAK-së do të jetë më i miri që kemi pasur ndonjëherë 01-04-2021 20:08 Prishtinë Lajme
​Si t’i përgjigjeni pyetjes: Çfarë do të bëni nëse nuk e fitoni këtë pozitë? 01-04-2021 18:20 Prishtinë Lajme
​Arrestohen tre persona të dyshuar për përleshjen në Shkabaj 01-04-2021 18:00 Prishtinë Lajme
​Një muaj paraburgim për M.Rr që plagosi tre persona në Pejë 01-04-2021 17:25 Prishtinë Siguri
​Osmani: Vrasja e Tahir, Enis e Hasan Zemajt ende nuk është zbardhur 01-04-2021 16:25 Prishtinë Nacionale
​Osmani: Vrasja e Tahir, Enis e Hasan Zemajt ende nuk është zbardhur 01-04-2021 16:21 Prishtinë Nacionale
​Limaj: KosovaPress i dha forcë e moral luftëtarëve të UÇK-së 01-04-2021 16:16 Prishtinë Lajme
Haradinaj: Do ta prezantojmë Fondin e Mbijetesës Ekonomike me vlerë mbi 1 miliard euro 01-04-2021 15:59 Prishtinë Politikë
Aksident në Dollc të Klinës, lëndohen shtatë persona 01-04-2021 15:15 Prishtinë Siguri
​7 të vdekur nga COVID-19, në mesin e tyre një 19 dhe 31 vjeçar 01-04-2021 15:12 Prishtinë Shëndetësi
Pandemia varfëroi kosovarët, shtohen kërkesat për ushqime dhe ilaçe 01-04-2021 14:40 Prishtinë Nacionale
Hoxhaj telefonatë me senatorin Dole, e falënderon për mbështetjen e madhe amerikane ndaj Kosovës 01-04-2021 14:27 Prishtinë Politikë
​Tahiri: Braathu kontribuoi pa asnjë kursim në ndërtimin e institucioneve demokratike të Kosovës 01-04-2021 14:09 Prishtinë Politikë
Lladrovci: Jam i bindur që fitojë edhe kundër 30 kandidatëve 01-04-2021 13:55 Prishtinë Politikë
​Biznesmeni që bleu dy herë të njëjtën tokë kërkon mbështetje nga shteti për investitorët 01-04-2021 13:21 Prishtinë Ekonomi
​Në krye të detyrës deri në vdekje, 23 profesionistë shëndetësorë viktima të virusit 01-04-2021 13:09 Prishtinë Shëndetësi
Ambasadori i OSBE-së-Tahirit: S’po e humbni një shok, po e fitoni një mik në Beograd 01-04-2021 12:12 Prishtinë Politikë
​Hoti në 18 vjetorin e vrasjes së Tahir Zemaj: Drejtësia duhet të vendoset 01-04-2021 12:00 Prishtinë Lajme
S’pati njohje nga Serbia as në vitin 2020, dialogu konsiderohet i dështuar 01-04-2021 11:42 Prishtinë Politikë
​Mashtrim për viza pune në Gjermani, arrestohet një person në Deçan 01-04-2021 11:21 Prishtinë Nacionale
​Asgjë zyrtare si u fut vaksina “Pfizer” në veri të Mitrovicës, kontrabanda sfidë për Doganën 01-04-2021 10:42 Prishtinë Nacionale
​18 vjet nga vrasja e Tahir Zemaj, Isa Mustafa kërkon drejtësi: Kriminelët të marrin dënimin e merituar 01-04-2021 10:20 Prishtinë Nacionale
​900 metra kolona në dalje të pikës kufitare në Merdarë 01-04-2021 09:47 Prishtinë Nacionale
​KRU Prishtina njofton për nivelin e ujit në liqenin e Badocit dhe të Batallvës 01-04-2021 09:23 Prishtinë Nacionale
7 mijë e 986 raste aktive me COVID-19 01-04-2021 09:14 Prishtinë Lajme
​Parashikimi i motit për këtë javë 01-04-2021 08:05 Prishtinë Nacionale
Konsullata e Kosovës në Kanada ka një njoftim për bashkatdhetarët 01-04-2021 07:52 Prishtinë Nacionale
​22 vjet nga fillimi i punës së KosovaPress-it 01-04-2021 07:36 Prishtinë Nacionale
​“Pa Janarin e ’99-ës s’ka kuptim Janari i 2021-ës” 01-03-2021 22:20 Prishtinë Lajme
​Dumoshi ngushëllon familjen e Bujar Lahut 01-03-2021 22:10 Prishtinë Lajme
​Atmosferë festive për Vitin e Ri në Kopshtin "Nina" 01-03-2021 21:31 Prishtinë Lajme
Viti i Ri në kopshtin "Bota" dhe në "Kids World" 01-03-2021 21:21 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!