Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​7 mijë e 600 raste aktive me COVID-19 01-06-2021 09:00 Prishtinë Shëndetësi
​69 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 11 në gjendje më të rëndë 01-06-2021 08:49 Prishtinë Shëndetësi
​Doktori Buja tregon për gjendjen e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike 01-06-2021 08:33 Prishtinë Nacionale
​Nga Klinika Intensive tregojnë për gjendjen e pacientëve të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj 01-06-2021 08:04 Prishtinë Nacionale
​Fan Noli, ky personalitet shumëplanesh 01-06-2021 07:32 Prishtinë Lajme
​Zemaj viziton Spitalin e Ferizajt: Të lënduarit po marrin trajtim maksimal 01-05-2021 23:13 Prishtinë Nacionale
​Ramos i hapur rreth bashkimit me Messin tek PSG 01-05-2021 23:05 Prishtinë Sport
​Hoxhaj: Ushtrisë që dikuri printe Adem Jashari, Hashim Thaçi e Kadri Veseli, sot paqeruajtës me ushtrinë amerikane 01-05-2021 23:00 Prishtinë Politikë
​Limaj: Sot po realizohet një nga amanetet e mijëra burra e grave të shumë brezave 01-05-2021 22:21 Prishtinë Nacionale
​Disa nga të lënduarit në Ferizaj do të dërgohen për shërim në Turqi 01-05-2021 21:52 Prishtinë Shëndetësi
​Haradinaj: Dërgimi i FSK-së në mision paqeruajtës, jetësim i punës që kemi bërë në vazhdimësi si Kosovë 01-05-2021 21:23 Prishtinë Politikë
​Osmani: Ky është vetëm fillimi i bashkëpunimit tonë ndërkombëtar ushtarak 01-05-2021 21:20 Prishtinë Nacionale
​Kurti: Dy shpërthime për një kohë të shkurtër, alarm për autoritetet lokale dhe qendrore 01-05-2021 21:09 Prishtinë Nacionale
​PDK me video rikujton kontributin e Kadri Veselit për Ushtrinë e Kosovës 01-05-2021 20:56 Prishtinë Lajme
​FSK-ja bashkoi pozitë dhe opozitë 01-05-2021 20:29 Prishtinë Politikë
​Osmani viziton të lënduarit: Shëndetësia nuk mund të mbijetojë me improvizime dhe arnime 01-05-2021 20:24 Prishtinë Nacionale
​Kollçaku: Qeveria Hoti ka dështuar në raport me FSK-në 01-05-2021 19:27 Prishtinë Politikë
​Kuvendi i jep FSK-së dritën jeshile për misione ndërkombëtare 01-05-2021 19:21 Prishtinë Lajme
​Quni: FSK-ja radhitet përkrah partnerëve strategjikë për të kontribuuar në paqen dhe sigurinë 01-05-2021 19:15 Prishtinë Politikë
​Shefi i Urgjencës së Ferizajt: Pacientët në QKUK me shkallë të djegies mbi 30% 01-05-2021 19:14 Prishtinë Lajme
​Hoti: Sonte vendoset gurthemeli i radhës në rrugën euroatlantike të Kosovës 01-05-2021 19:06 Prishtinë Lajme
​Hoti: Sa më parë të zbardhen rrethanat e shpërthimit 01-05-2021 18:55 Prishtinë Lajme
Nis seanca e jashtëzakonshme, 84 deputetë prezent 01-05-2021 18:40 Prishtinë Politikë
​Dëshmitari tregon momentet e tmerrit: Shpërthim i fuqishëm, dërguam të plagosurit në Urgjencë 01-05-2021 18:40 Prishtinë Lajme
​Limaj në Mitrovicë: Vendi është në rrezik, të ngritëmi në këmbë e ta ndalim dëmtimin e vendit 01-05-2021 18:35 Prishtinë Politikë
​Hoxhaj i prekur me shpërthimin në Ferizaj 01-05-2021 18:30 Prishtinë Nacionale
Shpërthimi në Ferizaj, 7 persona në gjendje të rëndë 01-05-2021 18:22 Prishtinë Lajme
AAK-së i bashkohet edhe një̈ asamblist nga Drenasi 01-05-2021 18:19 Prishtinë Politikë
​Zemaj: Të lënduarit janë të sigurt në duart e mjekëve, ofrojmë mbështetjen e plotë të Qeverisë 01-05-2021 18:18 Prishtinë Nacionale
​Limaj: Lutemi që gjendja shëndetësore e të lënduarve të përmirësohet sa më parë 01-05-2021 18:16 Prishtinë Lajme
Isa Mustafa: Me shqetësim mora lajmin për shpërthimin në Ferizaj 01-05-2021 18:03 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj 01-05-2021 17:51 Prishtinë Lajme
​Shpërthimi në Ferizaj, Armend Zemaj viziton të lënduarit në QKUK 01-05-2021 17:44 Prishtinë Lajme
​Shaip Kamberi mirëpret vendimin e PDK-së që në listën zgjedhore të ketë kandidatë nga Lugina 01-05-2021 17:31 Prishtinë Politikë
​Aliu: Të tmerrshme pamjet nga shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj 01-05-2021 17:25 Prishtinë Nacionale
Nga QKUK tregojnë për gjendjen shëndetësore të 14 personave që u lënduan nga shpërthimi në Ferizaj 01-05-2021 17:13 Prishtinë Nacionale
​Në QKUK po trajtohen 9 persona të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj 01-05-2021 16:11 Prishtinë Lajme
​Vendos Kryesia e Kuvendit: Seanca e jashtëzakonshme në ora 18:00 01-05-2021 15:50 . Lajme
​31 të lënduar nga shpërthimi në një lokal në Ferizaj 01-05-2021 15:48 Prishtinë Siguri
Seanca e për angazhimin e FSK-së në misionin paqeruajtës, Osmani mbledhë Kryesinë e Kuvendit 01-05-2021 15:31 Prishtinë Politikë
​Viti 2020 konsiderohet më i vështiri për viktimat e dhunës seksuale 01-05-2021 15:12 Prishtinë Nacionale
​Moti për dy ditët e ardhshme 01-05-2021 15:08 Prishtinë Nacionale
​4 të vdekur dhe 199 raste të reja me COVID-19 01-05-2021 15:04 Prishtinë Shëndetësi
​Hoxhaj: Jam i pa konkurrencë, PDK garon me identitetin e saj 01-05-2021 14:46 Prishtinë Politikë
​Zemaj: Kosova siguron 500 mijë vaksina anti COVID nga Pfizer 01-05-2021 14:29 Prishtinë Shëndetësi
Reparti i Urgjencës në QKMF-në e Kamenicës pajiset me mjetet e nevojshme të teknologjisë 01-05-2021 14:21 Prishtinë Nacionale
​Oda e Hotelerisë dhe Turizmit: Sa më parë të hiqen kufizimet 01-05-2021 13:51 Prishtinë Nacionale
​Përkujtohet gjeneral major Shaban Shala, kritika adresohen për institucionet e vendit 01-05-2021 13:41 Prishtinë Nacionale
​Enver Hoxhaj me zotime konkrete për Luginën e Preshevës 01-05-2021 13:34 Prishtinë Politikë
Shtatzënë në kohën e COVID, Gjinekologjia regjistroi më pak lindje në 2020 01-05-2021 13:10 Prishtinë Shëndetësi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!