Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Policia jep detaje për arrestimin e personave të dyshuar për fajde 05-20-2019 16:03 Prishtinë Siguri
​Kontingjenti i Forcës së Sigurisë pjesë e ushtrimit “Shqiponja 19’’ 05-20-2019 15:57 Prishtinë Siguri
​Opozita këtë javë me mocion votëbesimi, shpresat te disa deputetë të pozitës 05-20-2019 15:30 Prishtinë Lajme
​24.995 familje përfitojnë nga ndihmat sociale 05-20-2019 15:18 Prishtinë Lajme
​Selimi: PDK në rënie e sipër po mundohet të kapet pas tragjedisë se popullit 05-20-2019 15:16 Prishtinë Nacionale
​Tentuan ta vrasin në kafene, 7.5 vjet burgim për dy persona në Ferizaj 05-20-2019 15:13 Ferizaj Siguri
​Libri “Qarku i (pa) mbyllur burgjesh”, një dëshmi për masakrën e Dubravës 05-20-2019 14:56 Prishtinë Politikë
Thaçi: Të bashkohemi për dënimin e gjenocidit të Serbisë 05-20-2019 14:53 Prishtinë Nacionale
​Bastisen disa lokacione në Prishtinë, 7 të arrestuar për fajde 05-20-2019 14:51 Prishtinë Siguri
​Gjuriqit serish i ndalohet hyrja në Kosovë, Vuçiq takohet me serbët 05-20-2019 14:45 Beograd Lajme
​Mevlyde Saraçi deklarohet sot në polici rreth fotografisë që e publikoi Flora Brovina 05-20-2019 14:39 Prishtinë Lajme
​Lushtaku dhe të tjerët shpallën të pa fajshëm për tenderin e KEK-ut 05-20-2019 14:34 Prishtinë Nacionale
Të mërkurën finalja; Kosova (P) – Mitrovica, hyrja falas 05-20-2019 14:32 Prishtinë Sport
​Gjilani memorandum mirëkuptimi me Shell Kosova për përkrahjen e fermerëve 05-20-2019 14:26 Gjilan Ekonomi
​Përfundon seanca, Veseli me porosi për LDK-në dhe VV-në 05-20-2019 14:24 Prishtinë Nacionale
​Të mbijetuarit e dhunës seksuale në Kosovë, kërkojnë trajtim të dinjitetshëm 05-20-2019 14:07 Prishtinë Lajme
​Gjatë 24 orëve të fundit ndalohen 13 persona për vepra të ndryshme penale 05-20-2019 14:01 Prishtinë Siguri
​Zeka në mbrojtje të Brovinës, e quan gënjeshtar Avdullah Hotin 05-20-2019 13:43 Prishtinë Lajme
​Qershori afati i fundit për zbatimin e marrëveshjeve të nënshkruara nga dy Qeveritë në Pejë 05-20-2019 13:32 Tiranë Ekonomi
​‘Rritja e Kosovës mbetet e lartë, konkurrenca ende paraqet sfidë’ 05-20-2019 13:28 Prishtinë Ekonomi
​Veseli i siguron familjarët e viktimave të regjimit serb se Tribunali do të bëhet 05-20-2019 13:18 Prishtinë Nacionale
​Kurti: Kadri Veseli nuk e ka hallin e Tribunalit, por po orvatet t’i kundërvihet Speciales 05-20-2019 13:06 Prishtinë Nacionale
​Promovohet libri “Qarku i (pa) mbyllur burgjesh” i Enver Dugollit 05-20-2019 13:04 Prishtinë Lajme
​Haradinaj e përsërit: Gjermania i ka thënë PO liberalizimit 05-20-2019 12:59 Prishtinë Nacionale
​Isufi: Është turp të ndalet iniciativa për Tribunalin Ndërkombëtar 05-20-2019 12:52 Prishtinë Lajme
​Molliqaj sulmon Konjufcën e Memli Krasniqin, thotë se i kanë ndërruar rolet 05-20-2019 12:47 Prishtinë Lajme
​Krasniqi: LDK dhe VV morën anën e atyre që për 20 vjet mohuan gjenocidin serb në Kosovë 05-20-2019 12:22 Prishtinë Nacionale
​Gashi në Berlin: Kosova e përkushtuar në bashkëpunim rajonal në fushën e rinisë 05-20-2019 12:12 Prishtinë Lajme
Vidhet një veturë në Pejë 05-20-2019 12:10 Pejë Siguri
Digjet një shtëpi në Deçan 05-20-2019 12:06 Deçan Siguri
Karaqi i shtati në garën Karate 1 Series A 05-20-2019 12:01 Prishtinë Sport
​LDK dhe VV bojkotojnë seancat, kërkojnë dorëheqjen e Kadri Veselit 05-20-2019 11:58 Prishtinë Nacionale
​Përleshje në Fushë Kosovë, arrestohen pesë persona 05-20-2019 11:50 Fushë Kosovë Siguri
Feronikeli mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve 05-20-2019 11:47 Prishtinë Sport
Presidenti i skuadrës rivale feston titullin e Feronikelit 05-20-2019 11:37 Prishtinë Sport
​Një muaj paraburgim për të miturin që u zu me drogë 05-20-2019 11:33 Gjilan Siguri
​Veseli: Grupet parlamentare më kërkuan të ndal nismën për Tribunalin gjë që nuk do të ndodhë asnjëherë 05-20-2019 11:23 Prishtinë Nacionale
​Hoti: Kjo seancë e Kuvendit nuk duhet të vazhdoi më tutje 05-20-2019 11:14 Prishtinë Politikë
​Veseli: Pres që 100 deputetë t’i thonë PO formimit të Tribunalit për gjenocidin serb në Kosovë 05-20-2019 10:49 Prishtinë Lajme
​Nuk shqyrtohet Ligji për Zgjedhjet e Përgjithshme, mungojnë deputetët 05-20-2019 10:48 Prishtinë Lajme
​Nise seanca, Veseli tregon çka nuk ka pritur rreth Tribunalit për gjenocidin serbe 05-20-2019 10:29 Prishtinë Nacionale
​Vjedhin para, arrestohen dy punëtorë në Aeroportin e Rinasit 05-20-2019 08:54 Prishtinë Siguri
​Protestë në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë 05-20-2019 07:49 Prishtinë Nacionale
​Kontrollorët ajror sërish në grevë 05-20-2019 07:39 Prishtinë Nacionale
​Shënohet Dita Botërore e Metrologjisë 05-20-2019 06:48 Prishtinë Nacionale
​Qendra e PDK-së ia dha mbështetjen, por kryetar u zgjodh dikush tjetër- video 05-19-2019 23:58 Prishtinë Lajme
​Lista Serbe shpall fitoren në veri, merr urime nga presidenti Vuçiq 05-19-2019 22:28 Mitrovicë Lajme
​Tifozët e skuadrës serbe Levosoja sulmojnë futbollistët e klubit shqiptar "Lugina" 05-19-2019 22:22 Prishtinë Sport
​Veseli: Me këto zgjedhje u konfirmua sovraniteti territorial i Kosovës 05-19-2019 22:00 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj për zgjedhjet në veri, qytetarët dëshmuan pjekuri politike 05-19-2019 21:38 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!