Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Haradinaj: Askush nuk u dënua për masakrën në Abri të Epërme 09-26-2020 09:29 Prishtinë Politikë
​Haradinaj: Askush nuk u dënua për masakrën në Abri të Epërme 09-26-2020 09:20 Prishtinë Nacionale
​22 vjet nga masakra e Abrisë së Epërme 09-26-2020 07:57 Prishtinë Nacionale
​Moti sot në Kosovë 09-26-2020 07:46 Prishtinë Nacionale
​1.674 raste aktive me Covid-19 në Kosovë 09-26-2020 07:36 Prishtinë Shëndetësi
​29 vjet nga referendumi për pavarësi të Kosovës 09-26-2020 07:10 Prishtinë Politikë
​Brighton pritet të nënshkruajnë me Andi Zeqirin 09-25-2020 22:14 Prishtinë Sport
​Kuçi e Abrashi takohen me delegacionin e DFC-së, flasin për projektet infrastrukturore 09-25-2020 21:49 Prishtinë Ekonomi
​Dhomat e Specializuara: Gucati u arrestua për pengim të drejtësisë dhe frikësim të dëshmitarëve 09-25-2020 21:38 Prishtinë Lajme
​Qeveria lejon aktivitetet kulturore, sportive dhe rekreative 09-25-2020 21:15 Prishtinë Nacionale
​Qeveria aprovon masa të reja kundër Covid-19: Gastronomia një orë më shumë 09-25-2020 21:05 Prishtinë Lajme
​Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Hysni Gucatin 09-25-2020 20:52 Prishtinë Siguri
​Faton Klinaku, ushtrues detyre i kryetarit të OVL UÇK-së 09-25-2020 20:43 Prishtinë Nacionale
​Ismaili: Demonstrimi i sotëm i forcës në zyrat e OVL-UÇK i panevojshëm 09-25-2020 20:31 Prishtinë Lajme
​Klinaku: Bastisja ishte e kundërligjshme, Specialja nuk ka mandat 09-25-2020 20:16 Prishtinë Siguri
Kështu duken zyrat e OVL UÇK pas largimit të Eulex-it 09-25-2020 19:58 Prishtinë Nacionale
​Largohet Eulex-i, veteranët kthehen në zyra 09-25-2020 19:52 Prishtinë Siguri
​AKP transferon 16.4 milionë euro në Fondin e Konsoliduar 09-25-2020 19:46 Prishtinë Ekonomi
​Përfundon bastisja në OVL UÇK, Eulex-i merr me vete disa kompjuterë 09-25-2020 19:32 Prishtinë Siguri
​Ja çka ndodhi brenda zyrave të OVL-UÇK (Video) 09-25-2020 19:26 Prishtinë Siguri
​Reagon Thaçi: Asnjë i pandehur nuk i ikë drejtësisë, s’ka asnjë arsye për ekspedita apo aksione spektakulare 09-25-2020 19:10 Prishtinë Nacionale
​Bordi i Përkohshëm dhe aksionari vlerësojnë lart performancën e shkëlqyer të KEK-ut 09-25-2020 18:51 Prishtinë Ekonomi
​Nuk ka kuorum për zgjedhjen e Avokatit të Popullit 09-25-2020 18:04 Prishtinë Politikë
Haradinaj: Nuk e njoh Gjykatën Speciale 09-25-2020 17:48 Prishtinë Lajme
​KFOR-i ndihmon fëmijët e prekur me autizëm 09-25-2020 17:43 Prishtinë Nacionale
​NISMA: UÇK ka qenë dhe mbetet përgjithmonë̈ ushtri çlirimtare e jo ndërmarrje kriminale 09-25-2020 17:38 Prishtinë Nacionale
​Hoti takon ambasadorët e QUINT-it dhe shefin e BE-së, nuk përmenden bastisjen në OVL UÇK 09-25-2020 17:34 Prishtinë Politikë
​Florent Hadergjonaj, kalon tek Kasımpaşa 09-25-2020 16:49 Prishtinë Sport
​Arrestohet edhe Nasim Haradinaj 09-25-2020 16:45 Prishtinë Siguri
​Kuvendi i Kosovës miratoi unanimisht përfshirjen e Konventës së Stambollit në Kushtetutën e vendit 09-25-2020 16:38 Prishtinë Politikë
​AAK për bastisjet në OVL UÇK: Të panevojshme dhe të padinjitetshme 09-25-2020 16:28 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: I dorëzohem vetëm Policisë së Kosovës, Specialen nuk e njohim 09-25-2020 16:22 Prishtinë Siguri
​Rritet numri i kërkesave për ri-programim të borxheve tatimore 09-25-2020 16:15 Prishtinë Ekonomi
​Grupet parlamentare pro amendamentit kushtetues që garanton barazinë gjinore 09-25-2020 16:10 Prishtinë Politikë
​Osmani kërkon përfshirjen e Konventës së Stambollit në Kushtetutën e Kosovës 09-25-2020 16:07 Prishtinë Politikë
​Bajrami: Kontrata 4.8 milionë euro për asfalt në Ferizaj, shkelje e rëndë 09-25-2020 15:58 Prishtinë Lajme
​Fillon mbledhja e OVL UCK-së, merr pjesë edhe Nasim Haradinaj 09-25-2020 15:53 Prishtinë Nacionale
​Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa” 09-25-2020 15:46 Prishtinë Siguri
​Farmacistët kërkojnë nga shteti unifikim të çmimit të barnave 09-25-2020 15:38 Prishtinë Shëndetësi
​Hysni Gucati dërgohet në Hagë 09-25-2020 15:34 Prishtinë Nacionale
​Mbledhjen e ardhshme të qeverisë pritet të votohet grupi i ri punues për themelimin e Institutit për krime lufte 09-25-2020 15:25 Prishtinë Lajme
Zemaj: Përkundër COVID 19 asnjë pacientë nuk ka mbetur keq 09-25-2020 15:12 Prishtinë Lajme
Një i vdekur dhe 46 raste të reja me COVID-19 09-25-2020 15:09 Prishtinë Lajme
​Veteranët bllokojnë rrugën dhe gjuajnë me shishe pjesëtarë e EULEX-it 09-25-2020 15:02 Prishtinë Nacionale
Reagimet e veteranëve për arrestimin e Hysni Gucatit 09-25-2020 14:59 Prishtinë Lajme
Nasim Haradinaj thotë se nuk shkon në zyrat e organizatës sepse nuk i përgjigjet EULEX-it 09-25-2020 14:55 Prishtinë Lajme
​Reshitaj kërkon të hapen qendrat rehabilituese në Kosovë 09-25-2020 14:44 Prishtinë Nacionale
Qeveria Hoti asesi të bëjë shumicën për të kaluar Projektligjin për Rimëkëmbjen Ekonomike 09-25-2020 14:43 Prishtinë Lajme
​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë 09-25-2020 14:39 Prishtinë Siguri
​PDK kërkon rishikim të masave anti-covid dhe rikthim të funksionimit të sistemit publik në QKUK 09-25-2020 14:34 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!