Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Kurti: U vërtetua ajo që dihet, zgjedhja e Qeverisë koti ka qenë kot 01-07-2021 12:29 Prishtinë Politikë
​Biznesmeni i njohur parashikon tkurrje të thellë ekonomike 01-07-2021 11:49 Prishtinë Ekonomi
​Vetingu në dorën e qeverisë së re 01-07-2021 11:23 Prishtinë Politikë
​Njoftim shtesë (VIDEO) 01-07-2021 11:20 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Hoxhaj telefonatë me ministrin e jashtëm të Emirateve, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës 01-07-2021 11:12 Prishtinë Lajme
Aksident i rëndë në autostradën Prizren-Suharekë, lëndohen katër persona 01-07-2021 10:21 Prishtinë Siguri
​Shqiptohen 832 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19 01-07-2021 09:34 Prishtinë Siguri
​Pandemia shkatërroi bizneset familjare në Gjilan 01-07-2021 09:23 Prishtinë Nacionale
7 mijë e 442 raste aktive me COVID-19 01-07-2021 09:19 Prishtinë Shëndetësi
​Dy nga të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj nisen drejt Turqisë 01-07-2021 07:38 Prishtinë Shëndetësi
​Hoxhaj: RDK, shtëpia më e rëndësishme politike për të gjithë të rinjtë 01-06-2021 23:24 Prishtinë Politikë
​Llapi shkëput kontratën me këtë futbollist 01-06-2021 23:16 Prishtinë Sport
​Limaj thotë se nuk ka asgjë më të rrezikshme se sa ideja e korruptuar 01-06-2021 22:28 Prishtinë Politikë
​Aksident trafiku në Prishtinë 01-06-2021 21:12 Prishtinë Siguri
​Katër pacientë që u lënduan në Ferizaj do të dërgohen në Turqi për shërim 01-06-2021 20:51 Prishtinë Siguri
​Hoti: Osmani s’ka të ardhme politike jashtë LDK-së, një ditë do të kthehet 01-06-2021 20:46 Prishtinë Politikë
​Haradinaj: Aleanca ishte dhe do të jetë gjithmonë afër qytetarëve 01-06-2021 19:59 Prishtinë Politikë
Haxhiu: Listës së LVV-së në zgjedhje do t'i prijë Albin Kurti 01-06-2021 18:50 Prishtinë Politikë
​Hoti uron për Krishtlindjen Ortodokse 01-06-2021 18:15 Prishtinë Lajme
​KQZ: Jemi në pritje të vendimit për caktimin e datës së zgjedhjeve 01-06-2021 18:09 Prishtinë Politikë
​Osmani nënshkruan Autorizimin për dërgimin e Kontingjentit të FSK-së në mision paqeruajtës 01-06-2021 17:58 Prishtinë Lajme
​Sigal Prishtina triumfon ndaj Vëllaznimit në udhëtim 01-06-2021 17:46 Prishtinë Sport
​Hoti bisedë telefonike me Merkelin, konfirmohet mbështetja e Gjermanisë për Kosovën 01-06-2021 17:34 Prishtinë Politikë
​Peja pëson humbje përballë Yllit 01-06-2021 17:26 Prishtinë Sport
​Drenica e fillon merkaton e janarit duke e përforcuar mesfushën 01-06-2021 17:14 Prishtinë Sport
​Kryetarja e KQZ-së priti në takim komandantin e KFOR-it 01-06-2021 16:05 Prishtinë Lajme
​Kryetarja e KQZ-së priti në takim komandantin e KFOR-it 01-06-2021 16:05 Prishtinë Lajme
​A do të ketë të drejtë Albin Kurti të kandidojë për deputet 01-06-2021 15:57 Prishtinë Politikë
​A do të ketë të drejtë Albin Kurti të kandidojë për deputet 01-06-2021 15:57 Prishtinë Politikë
​Haskuka vajton për turizmin: Jemi komuna më e prekur nga pandemiaf 01-06-2021 15:40 Prishtinë Intevista
​Haskuka vajton për turizmin: Jemi komuna më e prekur nga pandemia 01-06-2021 15:40 Prishtinë Intevista
​Mjekët tregojnë për gjendjen e pacientëve pas shpërthimit në Ferizaj 01-06-2021 15:14 Prishtinë Shëndetësi
​2 të vdekur dhe 301 raste të reja me COVID-19 01-06-2021 15:06 Prishtinë Shëndetësi
​Hoxhaj për kandidaturën e Lladrovcit: Të gjithë kryetarët aktual të komunave nga radhët e PDK-së garojnë për zgjedhjet lokale 01-06-2021 14:46 Prishtinë Politikë
​Nga sot vendi mund të shkojë në zgjedhje, Kushtetuesja publikon vendimin 01-06-2021 14:32 Prishtinë Lajme
​Analisti Ardian Kastrati i bashkohet PDK-së 01-06-2021 14:25 Prishtinë Politikë
​Kryetari i FBK-së flet për sfidat e basketbollit kosovar gjatë pandemisë 01-06-2021 14:06 Prishtinë Sport
​Hoti pas shpërthimit të mbrëmshëm: E domosdoshme mbikëqyrja e shfrytëzimit të gazit 01-06-2021 13:55 Prishtinë Nacionale
​Aktivisti nga Prekazi i bashkohet AAK-së 01-06-2021 13:50 Prishtinë Politikë
​Ramiz Lladrovci shpall kandidaturën për kryetar të Drenasit 01-06-2021 13:45 Prishtinë Politikë
​Sigurohen afër 2 milionë vaksina antiCOVID, Hoti tregon kush vaksinohen të parët 01-06-2021 13:34 Prishtinë Shëndetësi
​Hoti në FSK: Me përkushtimin tuaj Forca po ecë sigurt drejtë strukturave euroatlantike 01-06-2021 13:26 Prishtinë Politikë
​Prodhuesit vendorë kërkojnë mbështetje më të madhe nga shteti 01-06-2021 12:49 Prishtinë Ekonomi
​Zemaj takon ambasadorin e Turqisë dhe Italisë, flasin për situatën epidemiologjike 01-06-2021 12:24 Prishtinë Nacionale
​IHK paralajmëron vërshime 01-06-2021 12:10 Prishtinë Lajme
Vetaksident në rrugën Gjilan-Prishtinë 01-06-2021 11:43 Prishtinë Siguri
​Vaksinat antiCOVID në muajin shkurt, Hoti: Rreth 20 mijë qytetarë do të vaksinohen brenda ditës 01-06-2021 11:25 Prishtinë Shëndetësi
​Burrat po ushtrojnë “pushtet” mbi gratë, katër raste të vrasjeve si pasojë e dhunës në familje 01-06-2021 10:47 Prishtinë Lajme
​Serbët nuk duan të largohen nga Forca e Sigurisë së Kosovës 01-06-2021 10:22 Prishtinë Intevista
​Ambasada Amerikane reagon pas shpërthimit në Ferizaj 01-06-2021 09:37 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!