Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Pas reshjeve të shiut vërshohen edhe rrugët në kryeqytet 01-08-2021 16:55 Prishtinë Lajme
​Personi që rrahu Valon Sylën dënohet me 4 mijë e 500 euro 01-08-2021 16:29 Prishtinë Siguri
​Nasim Haradinaj nuk merr pjesë në seancë 01-08-2021 16:16 Prishtinë Siguri
​Rangimi i ri i komunave për COVID-19, vetëm 7 komuna në zonën e kuqe 01-08-2021 15:52 Prishtinë Shëndetësi
​Hoxhaj në Suharekë: Kërkesat e bizneseve të goditura nga pandemia do të jetësohen në 100 ditëshin e parë të qeverisjes 01-08-2021 15:49 Prishtinë Lajme
​KQZ kërkon që personat me dokumente të UNMIK-ut mos të jenë në listë të votuesve 01-08-2021 15:14 Prishtinë Politikë
5 të vdekur dhe 321 raste të reja me COVID-19 01-08-2021 15:07 Prishtinë Shëndetësi
​Skitari Albin Tahiri merr vaksinën antiCOVID-19 01-08-2021 14:57 Prishtinë Sport
​Vërshimet në Kosovë, Agim Veliu kërkon të ngritët niveli i Gatishmërisë në Nivel Kombëtar 01-08-2021 14:45 Prishtinë Nacionale
​Ministria e Arsimit pranon donacion nga italianët 01-08-2021 14:32 Prishtinë Arsim
​Ilir Murtezaj rikthehet në pozitën e Drejtorit të ATK-së 01-08-2021 13:52 Prishtinë Politikë
​Arrestohen një 16 dhe 14 vjeçar, dyshohen për vrasje në tentativë në Janjevë 01-08-2021 13:42 Prishtinë Siguri
Komoranin e mbulon uji 01-08-2021 13:25 Prishtinë Nacionale
​Vdes një person në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova” 01-08-2021 13:19 Prishtinë Siguri
​Kryetari i Apelit flet për mungesën e gjyqtarëve, kritikon Këshillin Gjyqësor të Kosovës 01-08-2021 13:12 Prishtinë Lajme
​Ekspertët ngrenë alarmin për armatosjen e Serbisë: Kërcënim për Kosovën dhe rajonin 01-08-2021 12:48 Prishtinë Siguri
​Ibrahimi: Komunat po u dalin në ndihmë bizneseve e qytetarëve 01-08-2021 12:28 Prishtinë Intevista
​SHKK ndalon vikendet për të dënuarit 01-08-2021 12:17 Prishtinë Siguri
Shiu mbulon disa ura, vështirësohet qarkullimi në disa rrugë të Malishevës 01-08-2021 11:55 Prishtinë Lajme
​Ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm në Gjakovë 01-08-2021 11:40 Prishtinë Lajme
​Rrëshqitje e dheut në auto-udhën Vermicë-Gjurgjicë 01-08-2021 11:26 Prishtinë Nacionale
Rrugët e Malishevës pas reshjeve të shiut 01-08-2021 11:15 Prishtinë Nacionale
Prodhuesit kosovarë kërkojnë fond për zhvillim ekonomik dhe subvencionim të eksportit 01-08-2021 10:50 Prishtinë Intevista
​Reshjet e shiut rëndojnë situatën në disa zona, Gjakova vë në dispozicion numrin emergjent 01-08-2021 10:40 Prishtinë Nacionale
​Qëndron Kastrati flet për pandeminë, reformën në arsim dhe mundësinë për rikandidim 01-08-2021 10:10 Prishtinë Intevista
​Gjendet i vdekur një person në Istog 01-08-2021 09:55 Prishtinë Siguri
​Turbullohet uji në Ibër Lepenc, KRU Prishtina njofton për vendet që mbesin pa ujë 01-08-2021 09:21 Prishtinë Lajme
​74 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 9 në gjendje më të rëndë 01-08-2021 08:57 Prishtinë Lajme
​7 mijë e 144 raste aktive me COVID-19 01-08-2021 08:09 Prishtinë Shëndetësi
Edhe sot mot me shi 01-08-2021 07:40 Prishtinë Lajme
​Gucati e Haradinaj dalin sot para Gjykatës Speciale në Hagë 01-08-2021 07:36 Prishtinë Politikë
​Dy të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj do të dërgohen për shërim në Austri 01-07-2021 22:53 Prishtinë Shëndetësi
​Edhe një profesioniste shëndetësore humb jetën nga Covid-19 01-07-2021 22:45 Prishtinë Shëndetësi
​Haradinaj thotë se në këto zgjedhje AAK synon pozitën e presidentit 01-07-2021 20:45 Prishtinë Politikë
​VV: Kurti e Haxhiu do të jenë pjesë e listës së garës zgjedhore 01-07-2021 18:57 Prishtinë Politikë
​“Mbesim në Lidhje”, LDK zbardh sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit 01-07-2021 18:50 Prishtinë Politikë
Limaj: Projekti dhe vizioni ynë në mbrojtje të shtetit dhe vlerave kombëtare po përkrahet kudo 01-07-2021 18:42 Prishtinë Politikë
​Mbi 5.5 milionë euro për zgjedhjet e parakohshme, KQZ miraton planin e buxhetit 01-07-2021 17:09 Prishtinë Politikë
​Hoxhaj falënderon Erdoganin për mundësimin e shërimit të të lënduarve në Ferizaj 01-07-2021 16:28 Prishtinë Lajme
Në Kosovë përdoren bombola gazi të vjetra rreth 40 vjet, të pacertifikuara - mungojnë edhe laboratorët 01-07-2021 16:23 Prishtinë Siguri
​Nga 3 deri më 12 shkurt fushata për zgjedhjet e parakohshme 01-07-2021 15:47 Prishtinë Politikë
​ShSKUK: 2 personat e lënduar nga shpërthimi nuk u hoqën nga lista për dërgim në Turqi 01-07-2021 15:34 Prishtinë Shëndetësi
​6 të vdekur dhe 309 raste të reja me COVID-19 01-07-2021 15:16 Prishtinë Lajme
​Manchester City po e kryesojnë garën për Messin 01-07-2021 15:11 Prishtinë Sport
​Shëndeti mendor në pandemi, ekspertët kritikojnë institucionet për qasje joprofesionale 01-07-2021 14:51 Prishtinë Shëndetësi
Haxhiu: Më 14 shkurt, fitorja e madhe e Vetëvendosjes, qytetarët e kanë ndarë mendjen 01-07-2021 14:24 Prishtinë Politikë
​Ambasadori hungarez: Marrëveshja Kosovë-Serbi të arrihet sa më shpejt që është e mundur 01-07-2021 13:34 Prishtinë Intevista
​Njoftim shtesë 01-07-2021 12:56 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Mesazhi i Osmani për Krishtlindjen ortodokse 01-07-2021 12:47 Prishtinë Lajme
​Uka: Në Turqi pritet të dërgohet edhe 20 vjeçarja e lënduar nga shpërthimi në Ferizaj 01-07-2021 12:38 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!