Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Rahoveci fiton derbin ndaj Yllit 01-09-2021 19:09 Prishtinë Sport
​Vërshimet nga shiu, KRU "Prishtina" njofton për cilësinë e ujit 01-09-2021 18:09 Prishtinë Lajme
​Hoti takon bizneset në Prizren, merr propozime për pakon e re ekonomike 01-09-2021 17:49 Prishtinë Politikë
​Dita e diel me shi dhe borë 01-09-2021 17:35 Prishtinë Lajme
​Basketboll, Peja triumfon ndaj Vëllaznimit 01-09-2021 17:06 Prishtinë Sport
​Fillimi i vitit 2021 sjellë dy përballje të vështira për Kombëtaren e Kosovës në futboll 01-09-2021 17:01 Prishtinë Sport
​Komuna e Malishevës thotë se rruga në Rud është ndërtuar nga Ministria e Infrastrukturës 01-09-2021 16:29 Prishtinë Lajme
​LDK dëshiron listë të përbashkët, jo koalicion me AKR-në 01-09-2021 16:27 Prishtinë Lajme
​Hoxhaj në Anamoravë: Dy qeveritë e dështimeve nuk e ndërtuan as një autostradë, PDK-ja do ta përfundojë edhe të tretën 01-09-2021 16:00 Prishtinë Politikë
​Nisen drejt Austrisë dy të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj 01-09-2021 15:14 Prishtinë Lajme
​7 të vdekur dhe 259 raste me COVID-19 01-09-2021 15:10 Prishtinë Lajme
Hoxhaj premton kujdes për ish të burgosurit politikë 01-09-2021 15:07 Prishtinë Lajme
​Oda e Mjekëve dënon sulmin ndaj punonjësve shëndetësorë 01-09-2021 14:59 Prishtinë Lajme
​Vërshimet bëjnë “copash” rrugën në Malishevë 01-09-2021 14:45 Prishtinë Lajme
​Dhjetë muaj testime për COVID-19, laborantët e IKShPK-së rrëfejnë sfidat që u përballën 01-09-2021 14:35 Prishtinë Lajme
​Diellza Kukaj pjesë e listës së AAK-së: Do t’i shërbej interesit qytetar 01-09-2021 13:34 Prishtinë Lajme
Hoxhaj takon fëmijët e dëshmorëve, u premton kujdesin e shtetit 01-09-2021 13:28 Prishtinë Lajme
​LDK mblidhet për listën e kandidatëve për deputetë 01-09-2021 13:02 Prishtinë Lajme
IHMK: Situata mund të përkeqësohet sërish me vërshimet 01-09-2021 11:53 Prishtinë Lajme
​KQZ njofton se kur mund të fillojë aplikimi për t'u regjistruar si votues jashtë Kosovës 01-09-2021 11:42 Prishtinë Lajme
Pandemia dëmtoi bizneset në Malishevë, Komuna me pako të sajën të rimëkëmbjes 01-09-2021 11:19 Prishtinë Lajme
​ShSKUK dënon sulmin ndaj punonjësve shëndetësorë 01-09-2021 11:09 Prishtinë Lajme
Policia po heton hapjen e llogarive të rreme në Facebook në emër të Xhafer Gashit 01-09-2021 11:02 Prishtinë Lajme
​Sulmohet infermieri dhe anesteziologu në QKUK 01-09-2021 10:51 Prishtinë Lajme
​Dy të lënduarit e tjerë nga shpërthimi në Ferizaj dërgohen në Austri 01-09-2021 10:39 Prishtinë Lajme
Vërshimet në Malishevë, vetëm një urë e bllokuar, akset e tjera rrugore të kalueshme 01-09-2021 10:34 Prishtinë Lajme
​Pandemia dhe kontrabanda sfiduan Shërbimin Korrektues në vitin 2020 01-09-2021 10:19 Prishtinë Lajme
Orlando: Zgjedhje të ndershme që të dëgjohet zëri i qytetarëve 01-09-2021 10:09 Prishtinë Lajme
​Në vit të ri me plagë të vjetra, ku janë të zhdukurit e luftës... 01-09-2021 09:53 Prishtinë Lajme
S’dihet ende forma e bashkëpunimit mes LVV dhe iniciativës së Osmanit 01-09-2021 08:37 Prishtinë Lajme
​13 vjet nga koalicioni i parë PDK-LDK 01-09-2021 08:06 Prishtinë Lajme
Borë dhe shi, ky është parashikimi i motit për sot 01-09-2021 08:02 Prishtinë Lajme
​Vështirësohet qarkullimi rrugor në magjistralen Prishtinë-Pejë 01-08-2021 23:35 Prishtinë Siguri
​Hoxhaj mbledh strukturat në Rahovec e Suharekë, jep mesazhin për përkrahjen e fermerëve dhe vreshtarëve 01-08-2021 22:56 Prishtinë Politikë
​Vërshimet në Gjakovë, evakuohen nëntë familje të rrezikuara 01-08-2021 22:32 Prishtinë Siguri
​Limaj para bashkëluftëtarëve në Shtime shpalos projektin e tij për mbrojtje të vlerave kombëtare 01-08-2021 22:26 Prishtinë Politikë
​Azemi: Hoti stabilizoi situatën politike dhe sociale në vend dhe vuri në binar raportet e rrezikuara me ShBA-në 01-08-2021 22:13 Prishtinë Politikë
​Inspekcioni mbyll dhe gjobit një lokal “shisha bar” në Mitrovicë 01-08-2021 21:46 Prishtinë Siguri
​Vazhdon gjendja e rënduar në disa akse rrugore në Malishevë 01-08-2021 21:41 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Istogu po përqafon vlerat e Aleancës 01-08-2021 21:36 Prishtinë Politikë
​Hoti: Kujdes maksimal pasi tani po qarkullon varianti i ri i virusit Covid-19 01-08-2021 20:33 Prishtinë Shëndetësi
​Hoxhaj ripërsërit zotimet për diasporën nëpërmes një video-mesazhi 01-08-2021 19:57 Prishtinë Lajme
IHMK: Gjendja më e rënduar paraqitet në disa komuna të Dukagjinit 01-08-2021 19:18 Prishtinë Lajme
​Vërshimet nga shiu, Hoti paralajmëron angazhimin e FSK-së 01-08-2021 18:31 Prishtinë Lajme
Dhjetë fshatra të Rahovecit përfshihen nga vërshimet 01-08-2021 18:18 Prishtinë Nacionale
​Hoxhaj në Dragash: E bëmë një vend të dashur për turizëm malor e për agroturizëm 01-08-2021 18:05 Prishtinë Lajme
​Muharremaj: Vërshimet e kanë përfshirë një të katërtën e Suharekës 01-08-2021 17:43 Prishtinë Lajme
​Nasim Haradinaj nuk merr pjesë në seancë, proteston për mënyrën e trajtimit në Hagë 01-08-2021 17:16 Prishtinë Siguri
​FFK konfirmon datën për hedhjen e shortit të Kupës së Kosovës 01-08-2021 17:07 Prishtinë Sport
​Bajrami: MF do ta mbështesë KQZ-në në të gjitha fazat e ekzekutimit të buxhetit 01-08-2021 17:01 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!