Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Zhegra hiqet nga karantina 03-28-2020 13:17 Prishtinë Nacionale
​Haziri sheh nga afër procesin e mësimit online të Gjilanit 03-28-2020 12:56 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Kryeministri i shkarkuar vazhdon me shkarkime, kjo është fytyra e vërtetë e kësaj qeverie 03-28-2020 12:53 Prishtinë Politikë
​SPSPK kërkon që sa më shpejt të ndahen mjetet për sektorin privat 03-28-2020 12:27 Prishtinë Ekonomi
​Jashari për masakrën e Izbicës: Ata që e bënë këtë krim ende s’kanë marrë dënimin e merituar 03-28-2020 12:05 Prishtinë Nacionale
​Lekaj: Vetëm Kurti nuk i beson SHBA-së, sepse nuk beson në vlerat demokratike të saj 03-28-2020 11:50 Prishtinë Politikë
​Hyrjet e ndërtesave plotë me mbeturina (Video-Foto) 03-28-2020 11:19 Prishtinë Nacionale
​Engel: Diçka nuk është në rregull me politikën amerikane ndaj Kosovës 03-28-2020 10:38 Prishtinë Politikë
​Haradinaj kujton masakrën në Izbicë, kërkon drejtësi 03-28-2020 09:06 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: Masakra e Izbicës hyn në radhën e krimeve më të rënda të shtetit të Serbisë 03-28-2020 08:52 Prishtinë Shëndetësi
​Komuna e Prishtinës ndryshon orarin e shërbimit të shujtës 03-28-2020 08:27 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Beteja e Pozharit i tregoi armikut vendosmërinë e UÇK-së për të luftuar deri në fitore 03-28-2020 08:10 Prishtinë Nacionale
Qeveria merr vendim, ndalohet qarkullimi nga ora 17:00-06:00 03-28-2020 08:03 Prishtinë Nacionale
​Qeveria shkarkon bordin e ShKUK-së dhe emëron bord të ri 03-28-2020 07:53 Prishtinë Shëndetësi
Pritet ndryshimi i orarit të kufizimit të lëvizjes, do të jetë 17:00-06:00 03-27-2020 22:40 Prishtinë Lajme
S’ka raste të reja me COVID-19 në Gjilan, njëri pacient drejt shërimit 03-27-2020 22:20 Prishtinë Lajme
SHBA, 1.1 milionë euro Kosovës për luftën ndaj COVID-19 03-27-2020 22:07 Prishtinë Lajme
Hoti: LDK u vonua me veprime ndaj Qeverisë Kurti 03-27-2020 22:02 Prishtinë Lajme
Kurti: Nuk i kam thënë Grenellit se do ta heqim taksën pa reciprocitet 03-27-2020 21:57 Prishtinë Lajme
Testohet për COVID-19 personeli mjekësor i Spitalit të Gjakovës, rezultojnë negativ 03-27-2020 21:45 Prishtinë Shëndetësi
MKRS me grup punues për të ndihmuar organizatat kulturore, rinore dhe sportive 03-27-2020 21:23 Prishtinë Lajme
Qeveria: Kërkesa e Thaçit nuk plotëson as kriteret minimale për trajtim nga Kushtetuesja 03-27-2020 21:20 Prishtinë Lajme
Berisha: Gazetarët si mjekët e policët, gati të heq dorë nga gjysma e pagës për t’i ndihmuar 03-27-2020 21:08 Prishtinë Lajme
OAK: Shuma për punëtorët të jetë 220 euro 03-27-2020 21:00 Prishtinë Lajme
Dy raste të reja me koronavirus në Kosovë 03-27-2020 20:56 Prishtinë Lajme
Kufizimi i lëvizjes për qytetarët dhe veturat në Prishtinë (DREJTPERDREJT) 03-27-2020 20:26 Prishtinë Lajme
​Njoftime shtesë 03-27-2020 20:24 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Kërkohet linjë e veçantë e pakos emergjente për mediat 03-27-2020 20:09 Prishtinë Lajme
Kurti uron Maqedoninë e Veriut për anëtarësimin në NATO 03-27-2020 20:00 Prishtinë Lajme
Kurti: Të pagjeturit duhet të jenë çështja e parë në dialogun e ardhshëm Kosovë-Serbi 03-27-2020 19:57 Prishtinë Lajme
Punëtorët e Shërbimit Korrektues kërkojnë të shpërblehen nga Ministria e Financave 03-27-2020 19:48 Prishtinë Lajme
Berisha: Ministria e Financave të marrë masa konkrete edhe për gazetarët 03-27-2020 19:00 Prishtinë Lajme
​Qeveria propozon rreth 73 milionë euro ndihmë për sektorin privat 03-27-2020 18:53 Prishtinë Lajme
​Qeveria për deklaratën e DASh-it: Vlerësojmë angazhimin e ShBA-së, dialogu duhet të udhëhiqet nga Kryeministri 03-27-2020 18:38 Prishtinë Lajme
Ndërron jetë ish-kryetari i klubit kosovar 03-27-2020 18:35 Prishtinë Sport
Mbi 4.7 milionë euro të paguara për bujqit 03-27-2020 17:42 Prishtinë Ekonomi
Hoxha: SHBA demantoi Kurtin që mashtroi qytetarët 03-27-2020 17:31 Prishtinë Lajme
​AKP zgjat afatin e të gjitha pagesave që janë në proces nga shitjet e aseteve 03-27-2020 17:13 Prishtinë Ekonomi
Rreth 7 mijë teste për koronavirus mbërrijnë në Kosovë 03-27-2020 16:58 Prishtinë Shëndetësi
Dita e katërt, qytetarët respektojnë lëvizjen e kufizuar 03-27-2020 16:39 Prishtinë Lajme
​PDK në konferencë për media 03-27-2020 16:33 Prishtinë Politikë
​Organizatat e biznesit mirëpresin pakon e propozuar të masave për sektorin privat 03-27-2020 16:28 Prishtinë Nacionale
​Shtatë të infektuar me koronavirus në gjendje të rëndë, priten rezultatet edhe për 10 persona 03-27-2020 16:14 Prishtinë Lajme
​Komuna e Skenderajt ndan 139 mijë euro për luftimin e korona virusit 03-27-2020 16:14 Prishtinë Nacionale
Covid-19, Italia me numrin më të madh të viktimave në botë 03-27-2020 16:02 Prishtinë Lajme
Edhe testi i dytë negativ, shërohet nga koronavirusi futbollisti i Kosovës 03-27-2020 15:49 Prishtinë Sport
Kërkohet ulje e pagave në sektorin publik për t’i ndihmuar punëtorët e sektorit privat 03-27-2020 15:37 Prishtinë Lajme
​Rrjeti i Shitësve me Pakicë i propozon Qeverisë masa ekonomike 03-27-2020 15:25 Prishtinë Ekonomi
​Flet Besim Brahimi, tregon gjendjen e boksierëve në karantinë 03-27-2020 15:18 Prishtinë Sport
IKD - ja thirrje për politikanët: Veproni me maturi dhe në respektim të Kushtetutës dhe ligjeve 03-27-2020 15:14 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!