Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Osmani pas heqjes së reciprocitetit me Serbinë: Hoti barazinë e konsideron pengesë 06-06-2020 13:33 Prishtinë Politikë
​Lajcak për heqjen e reciprocitetit: Hap drejt rinisjes së dialogut 06-06-2020 13:23 Prishtinë Politikë
​Veseli: Qeveria e vazhdimit të mashtrimit, largoi vendimin mashtrues për reciprocitetin 06-06-2020 13:17 Prishtinë Politikë
​Importuesit nga Serbia pjesërisht përfillnin dokumentet “Republika e Kosovës” 06-06-2020 12:47 Prishtinë Ekonomi
​Pastrohet Liqeni artificial në Mitrovicë 06-06-2020 12:35 Prishtinë Nacionale
​VV-ja synon zgjedhje këtë vit, Nagavci thotë se do të përdorin mjetet demokratike dhe paqësore 06-06-2020 12:26 Prishtinë Politikë
​Qeveria Hoti shfuqizon vendimin për reciprocitet ndaj Serbisë 06-06-2020 12:04 Prishtinë Politikë
​Qeveria miraton rregulloren e re për zyrën e kryeministrit dhe ministrive 06-06-2020 11:40 Prishtinë Politikë
​Hoti pranon letër urimi nga kryeministri i Maqedonisë së Veriut 06-06-2020 11:23 Prishtinë Politikë
​Mustafa: Serbia të tregoj se a është vërtetë e interesuar për dialog 06-06-2020 11:11 Prishtinë Politikë
​Dialogu Kosovë-Serbi, ndër sfidat e para të qeverisë Hoti 06-06-2020 10:57 Prishtinë Politikë
​Qeveria Hoti shfuqizon vendimet për reciprocitet ndaj Serbisë 06-06-2020 10:33 Prishtinë Politikë
​“Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve”, në çdo cep të Kosovës 06-06-2020 10:14 Prishtinë Nacionale
Sot luhen këto dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në futboll 06-06-2020 10:08 Prishtinë Sport
​Rrahje masive ndërmjet bandave serbe në veri 06-06-2020 10:06 Prishtinë Siguri
Drejtpërdrejt nga mbledhja e Qeverisë 06-06-2020 09:58 Prishtinë Politikë
Sot ndalohet qarkullimi në një pesë të autoudhës “Arbën Xhaferi” 06-06-2020 08:17 Prishtinë Nacionale
​BB: Pandemia e kthen Kosovën në nivelin që e kishte më 2015 06-06-2020 07:59 Prishtinë Arsim
​Moti sot në Kosovë 06-06-2020 07:37 Prishtinë Nacionale
​282 raste aktive me Covid-19 në Kosovë 06-06-2020 07:23 Prishtinë Shëndetësi
​Topalli: Rama nuk qenka ai që thoshte Lulzim Basha se ishte 06-05-2020 21:56 Prishtinë Politikë
​Thaçi: Krijimtaria artistike e Përparim Tomçinit, frymëzim për shumë gjenerata 06-05-2020 21:42 Prishtinë Nacionale
​Hoti pranon letër urimi nga kryeministri i Çekisë 06-05-2020 21:28 Prishtinë Politikë
​Tahiri: Ndarja e Kosovës ka vdekur 06-05-2020 21:12 Prishtinë Politikë
​Kryeministri i Hungarisë e uron Hotin, premton mbështetje drejt integrimit në institucionet evropiane 06-05-2020 21:00 Prishtinë Politikë
​KFOR-i mbështet Ditën Botërore të Mjedisit në Kosovë 06-05-2020 20:04 Prishtinë Nacionale
​Njëmbëdhjetë raste të reja me COVID-19 dhe dy të shëruar 06-05-2020 19:29 Prishtinë Nacionale
​Instituti i Shëndetit Publik me apel te qytetarët, bizneset dhe gastronomia 06-05-2020 19:22 Prishtinë Nacionale
​Promovohet romani i ri "MONA", i Jusuf Buxhovit 06-05-2020 18:55 Prishtinë Nacionale
​Kosnett: ShBA do të mbështet Kosovën në përpjekjet për të përmirësuar marrëdhëniet rajonale 06-05-2020 18:27 Prishtinë Politikë
Batatina: Do të luftojmë për Evropë 06-05-2020 18:26 Prishtinë Sport
Elezaj tregon se ku gabuan ndaj Llapit, paralajmëron rivalët për ndeshjet e radhës 06-05-2020 18:16 Prishtinë Sport
​Thaçi takohet me Ramën, thotë se kufijtë duhen të hapen tërësisht 06-05-2020 18:13 Prishtinë Politikë
Zemaj: Kushdo që hynë në Kosovë paraprakisht duhet të bëjë testin e COVID-19 ose të vetizolohen në shtëpi 06-05-2020 18:07 Prishtinë Shëndetësi
Llapi shënon fitore ndaj Dukagjinit 06-05-2020 17:51 Prishtinë Sport
​Osmani flet me shefin e zyrës së KE-së dhe anëtarë të Komisionit të Venecias 06-05-2020 17:50 Prishtinë Nacionale
​BE-ja dhuron 10 autoambulanca e 100 shtretër për ShSKUK-në 06-05-2020 17:00 Prishtinë Lajme
​Osmani takon ambasadorin Philip Kosnett, e njofton me punën e Kuvendit 06-05-2020 16:52 Prishtinë Lajme
​Kosnett: I falënderoj kosovarët që shfaqën brengat për vdekjen e George Floyd 06-05-2020 16:51 Prishtinë Nacionale
Përfundon pjesa e parë, Llapi në epërsi 06-05-2020 16:40 Prishtinë Sport
Lëndoi një të mitur, kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit 06-05-2020 16:37 Prishtinë Politikë
​Berisha dorëzon kallëzim penal ndaj Kurtit dhe Abazit 06-05-2020 16:24 Prishtinë Lajme
​Osmani: Angazhimi për mjedisin është kujdes për shëndetin dhe mirëqenien tonë 06-05-2020 16:17 Prishtinë Lajme
​Kufiri me Shqipërinë, nuk kërkohen rezultatet negative për testin Covid-19 06-05-2020 16:15 Prishtinë Nacionale
Llapi në epërsi ndaj Dukagjinit 06-05-2020 16:14 Prishtinë Sport
Nesër shorti i play-offit në Superligën e femrave 06-05-2020 16:08 Prishtinë Sport
​Ushtarët polakë të KFOR-it vazhdojnë të ofrojnë siguri për të gjithë qytetarët në veri 06-05-2020 16:01 Prishtinë Lajme
Qeveria përfshin Postën e Kosovës në Pakon Emergjente 06-05-2020 15:47 Prishtinë Lajme
Anulohet protesta e thirrur në “Facebook” për ta kundërshtuar vendimin e Kushtetueses 06-05-2020 15:40 Prishtinë Lajme
Prizreni me 50 raste aktive me COVID, komuna merr masat e para në ndihmë të bizneseve 06-05-2020 15:29 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!