Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Isufi: Rolin në dialogun e ardhshëm mes Kosovës dhe Serbisë do ta ketë Qeveria 08-22-2019 11:25 Prishtinë Lajme
​Vendosen edhe pesë njësi të pemëve për pastrimin e ajrit në Prishtinë 08-22-2019 11:24 Prishtinë Lajme
Hoti numëron skandalet e koalicionit PAN 08-22-2019 11:14 Prishtinë Lajme
​Kurti: Jam optimist për marrëveshjen VV-LDK 08-22-2019 11:10 Prishtinë Politikë
​Shpërndahet Kuvendi 08-22-2019 11:07 Prishtinë Lajme
Shpërndahet Kuvendi i Kosovës 08-22-2019 10:52 Prishtinë Lajme
​Krasniqi: Mocioni për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës në pajtim me qëndrimet 08-22-2019 10:45 Prishtinë Lajme
​Votohet marrëveshja IPA 2018 08-22-2019 10:41 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Aleanca unike për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës 08-22-2019 10:36 Prishtinë Politikë
​Aktakuzë kundër 6 personave për pastrim të parave dhe shmangie nga tatimi 08-22-2019 10:20 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: AAK unike për shpërndarjen e Kuvendit 08-22-2019 10:10 Prishtinë Politikë
​Beqiri: Nuk mbaj mend që ka pasur legjislaturë më të dobët 08-22-2019 10:04 Prishtinë Lajme
​Resul Sinani i bashkohet AAK-së 08-22-2019 09:53 Prishtinë Lajme
​Therrje me thikë pas një mosmarrëveshje për pjesëmarrje në lojëra 08-22-2019 09:43 Prishtinë Lajme
​Bashkëjetesë me të miturën, arrestohet një person në Pejë 08-22-2019 09:29 Prishtinë Lajme
​EPIK tregon se çfarë përfiton Kosova nga 90.5 milionë euro në IPA 2018 08-22-2019 09:22 Prishtinë Lajme
​Therje me thikë në Prishtinë 08-22-2019 09:05 Prishtinë Siguri
​Dy dhoma përfshihen nga zjarrin në burgun e Lipjanit 08-22-2019 09:02 Prishtinë Siguri
​Sulmohet një zyrtare policore në Graqanicë 08-22-2019 08:53 Prishtinë Siguri
​Moti sot në Kosovë 08-22-2019 08:28 Prishtinë Nacionale
5 vjet nga vendimi i Kushtetueses rreth zgjedhjes së kryetarit të Kuvendit 08-22-2019 06:53 Prishtinë Nacionale
​Sot pritet shpërndarja e legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës 08-22-2019 06:51 Prishtinë Politikë
​Vuçiq: Do të shitja mjegull po të thosha se SHBA heq dorë nga Kosova e pavarur 08-21-2019 22:22 Beograd Lajme
​PRAK dënon shkeljen e privatësisë së pacientëve 08-21-2019 21:59 Prishtinë Shëndetësi
​Pacolli: Hidro-sistemi Kikë-Kremenatë do të jetësohet pa vonesa 08-21-2019 21:52 Prishtinë Lajme
​MPJ deklarohet rreth emërimit të ambasadorëve të rinj të karrierës 08-21-2019 21:47 Prishtinë Lajme
​Veseli: Do ta luftojmë korrupsionin, bizneset do ta ndjejnë përkrahjen e shtetit 08-21-2019 20:44 Prishtinë Lajme
​Konfiskohen 31 kilogramë marihuanë 08-21-2019 20:18 Gjakovë Siguri
​Haradinaj: Sportistët shembulli më i mirë i krenarisë 100% Kosovë 08-21-2019 20:02 Gjakovë Lajme
​Haradinaj: Koncepti 100 për qind shtet, sipërmarrësit i kthen në liderë 08-21-2019 18:56 Gjakovë Lajme
​LDK: Do të shqyrtohet ligjshmëria e çdo vendimi të marrë pas dorëheqjes së Haradinajt 08-21-2019 18:18 Prishtinë Lajme
​Vuçiq me Palmer dhe Wilson – temë kryesore marrëdhëniet Kosovë-Serbi 08-21-2019 18:09 Nju Jork Lajme
​Petrich: Zgjidhja e çështjes së Kosovës, asnjë variant nuk duhet të hidhet poshtë 08-21-2019 18:03 Vjenë Lajme
​Vuçiq: Negociatat me Kosovën në dhjetor 08-21-2019 17:46 Beograd Lajme
​Integrimi i të huajve në Zvicër, Krasniqi-Malaj: Proces dinamik që përfshin gjithë shoqërinë 08-21-2019 17:37 Tiranë Lajme
Ishte i destinuar për familjet me nevoja - asgjësohen 800 kilogramë mish të prishur 08-21-2019 17:25 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Pompeo inkurajoi Serbinë për rifillimin e dialogut me Kosovën 08-21-2019 17:15 Prishtinë Lajme
​Asgjësohen 21 tonë mish të prishur nga depoja e BIK-ut 08-21-2019 17:02 Prishtinë Lajme
​Shpërndarja e Kuvendit, KDI: Çka ndodh nëse nuk votohet mocioni? 08-21-2019 16:52 Prishtinë Lajme
​Partitë e mëdha opozitare të gatshme për t’i dhënë fund legjislaturës aktuale të Kuvendit 08-21-2019 16:39 Prishtinë Lajme
​AAK: Nesër votojmë pro shpërndarjes së Kuvendit 08-21-2019 16:33 Prishtinë Lajme
​PDK thotë se është e gatshme për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës 08-21-2019 16:29 Prishtinë Lajme
​Hoxhaj mirëpret deklaratën e Sekretarit Pompeo lidhur me njohjen e ndërsjellë 08-21-2019 15:50 Prishtinë Lajme
​Haradinaj priti në takim lamtumirës ambasadoren kroate, Marija Kapitanovic 08-21-2019 15:47 Prishtinë Lajme
​Fillon ndërtimi i objektit të ri të shkollës “Heronjtë e Dukagjinit” në Gllogjan 08-21-2019 15:44 Prishtinë Lajme
​Haziri nderon me mirënjohje Don Dominik Qerimin për kultivimin e dialogut ndërfetar 08-21-2019 15:37 Prishtinë Lajme
​KOMF dënon sulmin dhe dhunën e ushtruar ndaj fëmijës në Komunën e Istogut 08-21-2019 15:24 Prishtinë Lajme
​Gara thotë se greva e sotme në Aeroport nuk pengoi në realizmin e fluturimeve 08-21-2019 15:20 Prishtinë Lajme
​Nait Hasani ambasador në Shqipëri 08-21-2019 15:01 Prishtinë Lajme
​Deda e Osmani: Gati për shpërndarjen e Kuvendit 08-21-2019 14:52 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!