Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Disa zona të Fushë Kosovës mbesin pa ujë 06-07-2020 09:54 Prishtinë Nacionale
​Zeka kërkon të zbatohet Pakoja Emergjente, pret që rimëkëmbja ekonomike të ndodhë vitin e ardhshëm 06-07-2020 08:47 Prishtinë Ekonomi
Dita Botërore e sigurisë së ushqimit 06-07-2020 08:13 Prishtinë Shëndetësi
​Defektet e Kosovës dhe të vendeve të rajonit në sistemin shëndetësor sipas BB 06-07-2020 07:52 Prishtinë Shëndetësi
​Moti sot me shi dhe shkarkime rrufesh 06-07-2020 07:25 Prishtinë Nacionale
​Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.194 të infektuar, 31 të vdekur dhe 884 të shëruar 06-07-2020 07:24 Prishtinë Shëndetësi
​Pacolli: Qeveria bëri mirë që e hoqi reciprocitetin: Opsione të tjera nuk ekzistojnë 06-06-2020 23:09 Prishtinë Lajme
​Gjendet i varur në litar një 38 vjeçar në Gjakovë 06-06-2020 22:38 Prishtinë Lajme
​Mustafa thumbon Kurtin: MCC-ja nuk u brengos shumë për elegjitë populliste 06-06-2020 22:17 Prishtinë Lajme
​Mustafa thumbon Kurtin: MCC-ja nuk u brengos shumë për elegjitë populliste 06-06-2020 22:17 Prishtinë Lajme
Një punonjës i administratës së Postës i prekur nga COVID -19 06-06-2020 21:47 Prishtinë Lajme
​Limaj e quan të mrekullueshëm lajmin për zhbllokimin e fondeve të MCC-së 06-06-2020 21:39 Prishtinë Lajme
​Kurti paralajmëron “tubim” në Prishtinë 06-06-2020 21:31 Prishtinë Lajme
Sekretari i PDK-së akuzon Haskukën: Për shkak të paaftësisë për të qeverisur, Prizreni humbi 5 milionë euro 06-06-2020 21:24 Prishtinë Lajme
​Vushtrria po shndërrohet në vatër të pandemisë, 24 raste vetëm sot 06-06-2020 21:13 Prishtinë Lajme
Hoti merr telegram urimi nga kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte 06-06-2020 20:54 Prishtinë Lajme
​Veseli mirëpret zhbllokimin e fondeve të MCC-së, akuzon Kurtin dhe këshillon Hotin 06-06-2020 20:50 Prishtinë Lajme
​36 raste të reja me COVID-19 në Kosovë dhe 8 të shëruar 06-06-2020 20:40 Prishtinë Lajme
71 vjeçari nga Vushtrria viktima e radhës nga COVID-19 06-06-2020 20:26 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Zhbllokimi i fondeve të MCC-së lajm i mirë, partneriteti i përhershëm me ShBA-në rrugë e vetme 06-06-2020 20:20 Prishtinë Lajme
Për Mikullovcin Kurti është ende kryeministër, ironizon me deputetin Shala 06-06-2020 20:10 Prishtinë Lajme
​Hoti: Qeveria e Kosovës mirëpret vendimin e MCC-së 06-06-2020 20:03 Prishtinë Lajme
Moti nesër me shi dhe shkarkime rrufesh 06-06-2020 19:29 Prishtinë Lajme
​Zemaj lehtëson masat, heq orën policore dhe vetëizolimin për qytetarët që hyjnë në Kosovë 06-06-2020 19:26 Prishtinë Lajme
​Zemaj lehtëson masat, heq orën policore dhe vetëizolimin për qytetarët që vijnë nga Shqipëria 06-06-2020 18:54 Prishtinë Lajme
Haziri thotë se do të realizohen të gjitha projektet e parapara për këtë vit 06-06-2020 18:14 Prishtinë Lajme
​Hajdari: Pa reciprocitet nuk ka barazi, nuk ka shtet as sovranitet 06-06-2020 17:51 Prishtinë Lajme
Drita e Feronikeli e rinisin me fitore kampionatin 06-06-2020 17:47 Prishtinë Sport
Islami operohet me sukses, premton rikthim të shpejtë në fushë 06-06-2020 17:17 Prishtinë Sport
MSh-ja me vendime të reja për COVID-19 06-06-2020 17:03 Prishtinë Lajme
​VV-ja reagon pas heqjes së reciprocitetit: 06-06-2020 16:56 Prishtinë Lajme
Gjyqtaret nga Kosova, pjesë e projektit të ri të FIBA Europe 06-06-2020 16:53 Prishtinë Sport
​Zemaj në Vushtrri: Respektoni rekomandimet sepse pandemia në Kosovë nuk ka përfunduar 06-06-2020 16:28 Prishtinë Lajme
Totaj: Me taksën e reciprocitetin po abuzohet për nevoja ditore të individëve 06-06-2020 15:59 Prishtinë Lajme
​Totaj: Pakoja Emergjente u keqmenaxhua, si rezultat Kosovës i duhen 1.5 mlrd euro për rimëkëmbje 06-06-2020 15:41 Prishtinë Lajme
​Totaj: Pakoja Emergjente u keqmenaxhua, si rezultat Kosovës i duhen 1.5 mlrd euro për rimëkëmbje 06-06-2020 15:32 Prishtinë Lajme
​VV-ja mbledh 150 mijë nënshkrime, Pacolli thotë se Kosova po shkon drejt një sistemi diktatorial 06-06-2020 15:24 Prishtinë Lajme
​Erdugan-Hotit: Solidariteti midis vendeve tona ka fituar rëndësi në luftën kundër COVID-19 06-06-2020 15:21 Prishtinë Nacionale
​Një shtetas i Algjerisë tenton të vjedh në Prishtinë, arrestohet 06-06-2020 15:16 Prishtinë Siguri
Prezantohet rrejshëm si policë dhe prekë një femër në pjesë intime, arrestohet 06-06-2020 15:08 Prishtinë Siguri
​Thaçi thotë se me ShBA-në do t’i përmbyllin proceset e mbetura 06-06-2020 15:06 Prishtinë Lajme
​Nderohen me homazhe dëshmorët e Kombit në Mitrovicë 06-06-2020 14:27 Prishtinë Nacionale
​OEK dhe OEAK: Kosova ka nevojë për një Pakt Kombëtar të Zhvillimit Ekonomik 06-06-2020 14:21 Prishtinë Ekonomi
Deklarata pas vizitës së ministrit Zemaj në Vushtrri (Drejtpërdrejt) 06-06-2020 14:15 Prishtinë Shëndetësi
​Digjet një shtëpi në Bellopojë të Pejës 06-06-2020 14:12 Prishtinë Siguri
​Aktakuzë për dhunim dhe vrasje të rëndë të fëmijës në Fushë Kosovë 06-06-2020 14:06 Prishtinë Siguri
​Shuarja e Ministrisë Integrimeve dhe bartja në zyrën e kryeministrit shihet si e dobishme 06-06-2020 13:59 Prishtinë Politikë
​OEA mirëpret vendimin për heqjen e barrierave tregtare 06-06-2020 13:57 Prishtinë Ekonomi
Ambasada e Italisë: Heqja e reciprocitetit me Serbinë duhet të nxisë një rifillim të shpejtë të dialogut 06-06-2020 13:41 Prishtinë Politikë
​Osmani pas heqjes së reciprocitetit me Serbinë: Hoti barazinë e konsideron pengesë 06-06-2020 13:33 Prishtinë Politikë
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!