Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Klina pajtohet me vendimin e Qeverisë që deri me 6 prill të qëndroj në karantinë 03-29-2020 12:37 Prishtinë Nacionale
Nuk respektojnë vendimin e qeverisë, afër 40 të arrestuar 03-29-2020 12:07 Prishtinë Nacionale
​Gërxhaliu: Alarmante, pritet edhe rënia e remitencava nga mërgata, shkas Covid-19 03-29-2020 11:05 Prishtinë Ekonomi
​Syla: Sistemit shëndetësor i mungojnë 5 mijë mjekë, t’i mbrojmë dhe ruajmë këta që i kemi 03-29-2020 10:39 Prishtinë Shëndetësi
​Moti sot në Kosovë 03-29-2020 10:31 Prishtinë Nacionale
​Ramadani: Situatën epidemiologjike po e mbajnë duke e frenuar, qytetarët mund të na ndihmojnë 03-29-2020 09:14 Prishtinë Shëndetësi
​Vendimet e Qeverisë për parandalimin e koronavirusit mbesin në fuqi deri me 6 prill 03-29-2020 08:38 Prishtinë Nacionale
​95 vjet nga vdekja e Bajram Currit 03-29-2020 08:01 Prishtinë Nacionale
​Ndërrohet ora, nga sot fillon llogaritja verore e kohës 03-29-2020 07:54 Prishtinë Nacionale
​21-vjet nga Masakra e Belegut 03-29-2020 07:52 Prishtinë Nacionale
Dy raste me koronavirus në veri, gjendja e tyre e rëndë 03-28-2020 23:14 Prishtinë Lajme
​Barnatoret që janë hapur sonte 03-28-2020 22:56 Prishtinë Lajme
​Kurti përkujton masakrën e Izbicës: Kriminelët ende të lirë 03-28-2020 21:33 Prishtinë Lajme
​Shkon në 91 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë 03-28-2020 21:17 Prishtinë Lajme
​MSh: Bordi i ShSKUK-së ishte jofunksional, Ramadani vazhdon të jetë në krye të IKSHP-së 03-28-2020 21:07 Prishtinë Lajme
​Ismaili: SHBA-ja ia hapi dyert Kurtit e ai i mashtroi 03-28-2020 20:51 Prishtinë Lajme
Një hetues policor së bashku me bashkëshorten police, dërgohen në izolim 14 ditor 03-28-2020 20:43 Prishtinë Lajme
​Tahiri: Për teket e pushtetit, Kurti i gatshëm të rrezikojë jetën e qytetarëve dhe sigurinë kombëtare 03-28-2020 20:06 Prishtinë Lajme
​Parashikimi i motit për nesër 03-28-2020 19:44 Prishtinë Lajme
Qeveria të subvencionojë familjet e fëmijëve me aftësi të kufizuara të përhershme 03-28-2020 19:21 Prishtinë Lajme
​Një grup i të rinjve krijon platformë online për të luftuar virusin COVID-19 03-28-2020 19:16 Prishtinë Lajme
“Pakoja emergjente” do të shqyrtohet nga Qeveria në fillim të javës së ardhshme 03-28-2020 19:09 Prishtinë Lajme
Paçarizi: VV-së i takon prapë mandatari, Qeveria gjithëpërfshirëse do të ishte më e mira 03-28-2020 18:48 Prishtinë Lajme
​Dy raste të reja me koronavirus, njëri nga Podujeva tjetri nga Prishtina 03-28-2020 18:32 Prishtinë Lajme
​Komuna e Malishevës: Furnizimet me maska mbrojtëse nga MSh-ja mjaftuan vetëm për 6 ditë 03-28-2020 18:19 Prishtinë Lajme
​Sveçla iu adresohet policëve: Ju jeni shërbëtorët e vërtetë të popullit 03-28-2020 18:16 Prishtinë Lajme
​KRU "Prishtina": Paguani faturat që të ketë furnizim të stabil 03-28-2020 17:52 Prishtinë Lajme
​Reagon MSh-ja, publikon furnizimet që i ka dërguar në komunën e Malishevës 03-28-2020 17:44 Prishtinë Lajme
​Pavarësisht urgjencës, Qeveria s’e di ende kur do tw miratohet “Pakoja emergjente” nga MFT-ja 03-28-2020 17:34 Prishtinë Lajme
​PDK-ja i vlerëson të vonuara dhe të mangëta masat ekonomike të Qeverisë, jep disa rekomandime 03-28-2020 17:21 Prishtinë Lajme
​Qirezi: Qeveria urgjentisht ta aprovojë pakon e propozuar për sektorin privat 03-28-2020 17:08 Prishtinë Lajme
​Kurtishaj: Fondi prej 170 milionë euro i pa mjaftueshëm për sektorin privat 03-28-2020 16:25 Prishtinë Nacionale
​Limaj: MSh-ja urgjentisht të furnizojë Malishevën me material shëndetësor 03-28-2020 16:07 Prishtinë Lajme
Shënohet viktima e katërt nga virusi Korona 03-28-2020 15:40 Prishtinë Lajme
PDK mban konferencë për media 03-28-2020 15:32 Prishtinë Politikë
​Zhegra hiqet nga karantina 03-28-2020 15:25 Prishtinë Shëndetësi
​AGK-ja dënon ashpër linçimet ndaj tre gazetarëve 03-28-2020 15:23 Prishtinë Lajme
​Tasholli: Shkarkimi me 82 vota nuk është puç por humbje e legjitimitetit 03-28-2020 15:18 Prishtinë Lajme
​Veseli: Izbica është vulë e përpjekjes sonë për liri dhe pavarësi 03-28-2020 15:12 Prishtinë Lajme
​Në Kosovës mbërrijnë edhe 7 mijë teste për identifikimin e virusit COVID-19 03-28-2020 15:06 Prishtinë Lajme
​FKAF kërkon subvencione shtesë për familjet e fëmijëve me aftësi të kufizuara 03-28-2020 14:46 Prishtinë Nacionale
​Sektori bankar i qëndrueshëm dhe funksionojë me kapacitet të plotë 03-28-2020 14:30 Prishtinë Ekonomi
​SPAK kërkon që disa shërbyes civil të përfshihen në pakon mbështetëse 03-28-2020 14:17 Prishtinë Nacionale
​Fatmir Limaj viziton komunën e Malishevës 03-28-2020 13:42 Prishtinë Nacionale
​Zhegra hiqet nga karantina 03-28-2020 13:17 Prishtinë Nacionale
​Haziri sheh nga afër procesin e mësimit online të Gjilanit 03-28-2020 12:56 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Kryeministri i shkarkuar vazhdon me shkarkime, kjo është fytyra e vërtetë e kësaj qeverie 03-28-2020 12:53 Prishtinë Politikë
​SPSPK kërkon që sa më shpejt të ndahen mjetet për sektorin privat 03-28-2020 12:27 Prishtinë Ekonomi
​Jashari për masakrën e Izbicës: Ata që e bënë këtë krim ende s’kanë marrë dënimin e merituar 03-28-2020 12:05 Prishtinë Nacionale
​Lekaj: Vetëm Kurti nuk i beson SHBA-së, sepse nuk beson në vlerat demokratike të saj 03-28-2020 11:50 Prishtinë Politikë
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!