Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Hajdutët më idiotë në botë shndërrohen në hit - video 12-15-2019 23:57 Brazilia Magazina
​Këto janë shenjat se ju po hani shumë sheqer 12-15-2019 23:44 Prishtinë Shëndetësi
​Njerëzit kanë frikë nga peshkaqenët dhe aeroplanët, por ky është vrasësi më i madh në botë 12-15-2019 23:10 Gjenevë Shëndetësi
​Griezmann dëshiron një lojë më të mirë në derbin me Realin 12-15-2019 23:08 Barcelonë Sport
El Classico vendos për kampionin vjeshtor, Benzema shpëton Realin nga humbja 12-15-2019 22:45 Valencia Sport
​SHBA riorganizon procesin e aplikimit për viza H-1B 12-15-2019 22:19 Uashington Lajme
​Balena e cila është 25 vjet më e vjetër se SHBA 12-15-2019 22:04 Londër/Nju Jork Teknologji
​Zbulohet merimanga helmuese që zhytet në rroba dhe mobile - video 12-15-2019 21:49 Meksiko Siti Teknologji
​Bregdeti i Kalifornisë përmbytet nga krimbat që gatuhen në restorante - foto 12-15-2019 21:33 Los Anxhelos Magazina
​Tmerr në kopshtin zoologjik: Luani kafshon (video shqetësuese) 12-15-2019 21:15 Lahor Magazina
​BE ul edhe më shumë emetimet e CO2? Kufizimet e planifikuara tashmë mund të rishikohen 12-15-2019 21:08 Bruksel Teknologji
​Erdogan kërcënon SHBA me mbylljen e bazave të saja ushtarake në Turqi 12-15-2019 21:00 Ankara Lajme
​Bënte seks dhjetë herë në ditë, ja çfarë ndodh me patokun e shkretë 12-15-2019 20:51 Bristol Magazina
​Villarreal befason Sevillen 12-15-2019 20:23 Sevile Sport
​Bavarezët ndërrojnë mendje: BMW i3 mbetet në treg deri në vitin 2024 12-15-2019 20:08 Munih Teknologji
​Njerëzit më të bukur lindin në këto tri shenja të horoskopit 12-15-2019 19:58 Prishtinë Magazina
​Roma mposht me mjaft vështirësi ekipin e fundit në tabelë 12-15-2019 19:56 Romë Sport
​‘New York Times’: SHBA dëbon në mënyrë të fshehtë diplomatët kinezë 12-15-2019 19:44 Uashington Lajme
​A janë flokët tuaja të holla, por jo gjenetike? Shkaku është përreth nesh! 12-15-2019 19:33 Prishtinë Shëndetësi
​Audi dëshiron të heqë qafe plotësisht butonat në kabinë 12-15-2019 19:24 Ingolshtad Teknologji
​Mungon Xhaka, City shkatërron Arsenalin 12-15-2019 19:19 Mançester Sport
​Këto dy gjëra shkatërrojnë imunitetin tuaj 12-15-2019 19:11 Prishtinë Shëndetësi
​Deputetja e VV-së tregon nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të reja 12-15-2019 18:41 Prishtinë Lajme
​Espanyol bie në fund të tabelës, arrin vetëm barazim si vendës 12-15-2019 17:58 Barcelonë Sport
​SHBA përgatit sanksionet, Turqia nuk heq dorë nga blerja e sistemit raketor të Rusisë 12-15-2019 17:44 Doha Lajme
​Vetëm gjysmë ore dhe një përbërës i kuzhinës do të kurojë këmbët e lodhura 12-15-2019 17:37 Prishtinë Shëndetësi
​Mbani mobilin tuaj nën çarçafë? Ju jeni në rrezik të madh! 12-15-2019 17:34 Prishtinë Teknologji
​Zbuloni tradhtinë e partnerit vetëm me një detaj 12-15-2019 17:33 Prishtinë Magazina
​Celta përcillet nga ‘mallkimi’, dështon të mposhtë Mallorcan si vendës 12-15-2019 17:21 Madrid Sport
​Tottenham siguron fitore në minutat shtesë 12-15-2019 17:08 Londër Sport
​Everton merr një pikë të madhe kundër United 12-15-2019 17:03 Mançester Sport
​Ronaldo ‘çmend’ Udinesen, Juventus rikthehet në krye të tabelës 12-15-2019 16:56 Torino Sport
​Iran, mbyllen shkollat për shkak të ndotjes atmosferike 12-15-2019 16:48 Teheran Shëndetësi
​Kina pezullon taksat doganore shtesë mbi prodhimet amerikane 12-15-2019 16:45 Pekin Ekonomi
​SHBA tërheq 4.000 ushtarë nga Afganistani 12-15-2019 16:43 Uashington Lajme
​Irani parandalon sulmin e dytë kibernetik? 12-15-2019 16:40 Teheran Teknologji
​Lista me gjëra që duhet të bëni në stinën e dimrit 12-15-2019 10:30 Prishtinë Nacionale
​Si u përmbys regjimi komunist në Rumani ? 12-15-2019 08:03 Prishtinë Nacionale
​Zbulohet një statujë e ngjashme me sfinksin 12-14-2019 21:52 Prishtinë Lajme
Werder Bremen pyet tifozët: A është Rashica lojtari më i miri në botë?! 12-14-2019 16:43 Prishtinë Sport
Shtyhet për 30 minuta ndeshja mes Napolit dhe Parmës 12-14-2019 16:38 Prishtinë Sport
Milot Rashica shënon super-gol ndaj Bayernit 12-14-2019 16:05 Prishtinë Sport
Enis Bardhi i siguron tre pikë skuadrës së Levantes 12-14-2019 15:39 Prishtinë Sport
Liverpool i pandalshëm, arrin fitoren e radhës 12-14-2019 15:24 Prishtinë Sport
Napoli – Parma, sfida mund të shtyhet 12-14-2019 13:56 Prishtinë Sport
Bayerni i frikësohet Rashicës për këtë arsye 12-14-2019 13:24 Prishtinë Sport
Edhe Dortmund kërkon Pochettinon 12-14-2019 13:07 Prishtinë Sport
Shaqiri rikthehet si titullar te Liverpooli, formacionet zyrtare ndaj Watfordit 12-14-2019 12:38 Prishtinë Sport
Milner rinovon kontratën me Liverpoolin 12-14-2019 11:57 Prishtinë Sport
Arnold: Klopp më ka ndihmuar në çdo mënyrë 12-14-2019 11:50 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!