Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Edhe Napoli interesohet për Milot Rashicën 12-07-2019 14:17 Prishtinë Sport
Përfundon pjesa e parë, Reali në epërsi ndaj Espanyolit 12-07-2019 13:50 Prishtinë Sport
Milani në kërkim të një qendërmbrojtësi, synohet belgu i Tottenhamit 12-07-2019 13:04 Prishtinë Sport
​Aksident i rëndë në Serbi, përmbyset autobusi nga Maqedonia 12-07-2019 13:00 Prishtinë Lajme
Everton – Chelsea, formacionet zyrtare 12-07-2019 12:43 Prishtinë Sport
Manchester United e ka seriozisht, kërkon talentin suedez 12-07-2019 12:22 Prishtinë Sport
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Espanyol 12-07-2019 12:02 Prishtinë Sport
Pochettino dhe Ancelotti janë dy kandidatët serioz për të marrë drejtimin e Evertonit 12-07-2019 11:52 Prishtinë Sport
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme 12-07-2019 11:07 Prishtinë Sport
Aubameyang i gatshëm të largohet nga Arsenali 12-07-2019 10:31 Prishtinë Sport
Manchester City – Manchester United, formacionet e mundshme 12-07-2019 10:09 Prishtinë Sport
Ja në sa ora fillon meçi mes Joshua dhe Ruiz 12-07-2019 09:44 Prishtinë Sport
Andy Ruiz “kërcënon” para meçit: Anthony Joshua është i frikësuar nga unë 12-07-2019 09:34 Prishtinë Sport
Sot luhet Kupa e Kosovës, na presin super ndeshje 12-07-2019 09:20 Prishtinë Sport
​24 vjeçari që u bë kryeministri më i ri në Britani 12-07-2019 07:53 Politikë
​Merkel: Kujtimi i krimeve naziste i pandashëm nga identiteti gjerman 12-06-2019 21:32 Prishtinë Lajme
​OKB: 7000 persona të arrestuar në Iran 12-06-2019 21:29 Prishtinë Lajme
​Franca kërkon riekuilibrim të NATO-s 12-06-2019 20:11 Prishtinë Lajme
​Vedat Muriqi fantastik, shënon dy gola 12-06-2019 19:39 Prishtinë Lajme
​Kryeministri francez shprehet i vendosur për reformën e pensioneve 12-06-2019 19:17 Prishtinë Lajme
Messi nuk ka të ndalur, arrin ta fitoj edhe një çmim tjetër 12-06-2019 16:41 Prishtinë Sport
Kundër Lazios do të jetë e vështirë, por jo vendimtare 12-06-2019 16:37 Prishtinë Sport
Real Madrid largohet nga La Liga dhe Liga e Kampionëve 12-06-2019 16:10 Prishtinë Sport
Spanja solidarizohet me Shqipërinë, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së 12-06-2019 16:04 Prishtinë Sport
Joshua reagon pas matjeve zyrtare: Nuk kam frikë në zemrën time 12-06-2019 16:01 Prishtinë Sport
Anthony Joshua dhe Andy Ruiz i kryejnë matjet përfundimtare, kjo është pesha e tyre definitive para përballjes 12-06-2019 15:49 Prishtinë Sport
Durmishi largohet nga Lazio, i bashkohet kësaj skuadre franceze 12-06-2019 15:47 Prishtinë Sport
Milan nuk kënaqet as me Piolin, nis kontaktet me trajnerin e ri 12-06-2019 15:36 Prishtinë Sport
Atlanta ia vë çmimin talentit Ezequiel Barco 12-06-2019 15:24 Prishtinë Sport
Politano shpreson të mbetet tek Interi 12-06-2019 14:38 Prishtinë Sport
Brendan Rodgers nënshkruan kontratë të re me Leicesterin 12-06-2019 14:31 Prishtinë Sport
Atletico Madrid interesohet për Giroud 12-06-2019 14:16 Prishtinë Sport
Milot Rashica zgjedhet në formacionin e muajit nëntor në Bundesligë 12-06-2019 14:13 Prishtinë Sport
Zidane: Bale e di vetë se çfarë duhet të bëjë 12-06-2019 13:56 Prishtinë Sport
Fituan me 1 pikë dallim ndaj Rahovecit, Ylli reagon pas ndeshjes: Jemi sulmuar nga vendasit 12-06-2019 13:29 Prishtinë Sport
Zyrtare: Chelseat i përgjysmohet dënimi, mund të transferojnë nga janari 12-06-2019 13:24 Prishtinë Sport
Everton dhe Arsenal po monitorojnë situatën e Ancelottit 12-06-2019 12:12 Prishtinë Sport
Pogba preferon Realin para rikthimit tek Juve 12-06-2019 11:57 Prishtinë Sport
Agim Ademi dhe Bakir Burri po marrin pjesë në manifestimin e 100 vjetorit të Federatës polake 12-06-2019 11:39 Prishtinë Sport
Eden Hazard është Michael Jordan i futbollit 12-06-2019 11:34 Prishtinë Sport
Inter – Roma, formacionet e mundshme 12-06-2019 10:52 Prishtinë Sport
I shumëkërkuari Arteta, vendos të qëndroj besnik ndaj Guardiolës 12-06-2019 10:40 Prishtinë Sport
Real Madrid ka gati ofertën për Van de Beek 12-06-2019 09:53 Prishtinë Sport
Rrahmani apo Kumbulla, ja cili është më i paguari tek Verona 12-06-2019 09:40 Prishtinë Sport
Konfirmohet nga mediat italiane, Ibrahimovic transferohet në Milan 12-06-2019 09:21 Prishtinë Sport
​Sekuestrohet kokainë në vlerë prej 470 milionë euro 12-05-2019 21:28 Prishtinë Lajme
​Mobilizim masiv kundër reformës së pensioneve 12-05-2019 20:32 Prishtinë Lajme
​BE kërkon negociata të shpejta me Londrën pas Brexit 12-05-2019 20:26 Prishtinë Lajme
​SHBA forcon praninë ushtarake në Lindjen e Mesme 12-05-2019 18:27 Prishtinë Lajme
​Fillon prodhimi i SUV-it të parë Volkswagen cabrio 12-05-2019 18:10 Volfsburg Teknologji
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!