Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Katër lojtarë të Premier Ligës shkelën masat 01-02-2021 16:53 Londër Sport
​Kroaci: Zona e Petrinja u godit nga gjithsej 374 tërmete 01-02-2021 16:32 Zagreb Lajme
​Wenger: Unë nuk do të refuzoja të kthehesha në Arsenal 01-02-2021 16:25 Londër Sport
​Personi më i vjetër në botë festoi 118-vjetorin e lindjes 01-02-2021 16:20 Tokio Magazina
​Skocia shpreson për pavarësi dhe anëtarësim në BE 01-02-2021 16:07 Edinburg Lajme
​Fotoja e parë e Hënës e shkrepur para 182 viteve 01-02-2021 08:07 Prishtinë Nacionale
​Buxheti i Mbrojtjes, Senati amerikan voton për anulimin e vetos së Trump 01-01-2021 21:31 Uashington Lajme
​Lloji i ri i COVID: Turqia vendos ndalesa për pasagjerët nga Britania, Irlanda kërkon testime 01-01-2021 20:59 Ankara/Dablin Shëndetësi
​West Ham fiton kundër Everton 01-01-2021 20:47 Londër Sport
​Manchester Utd synon titullin: Një francez i ri vjen për 80 milionë euro? 01-01-2021 20:24 Mançester Sport
​Shtyrja e ndeshjes Tottenham-Fulham 'joprofesionale', thotë Jose Mourinho 01-01-2021 20:11 Londër Sport
​A është vera shkaku i dhimbjeve të kokës? 01-01-2021 19:50 Londër Shëndetësi
​Guardian: Barcelona dakordohet për transferimin e parë më 2021 01-01-2021 19:40 Londër Sport
​Kolegji Mbretëror: Lloji i ri i koronavirusit rrit numrin R me 0.7 01-01-2021 19:30 Londër Shëndetësi
​Pamjet satelitore tregojnë shkallën e tërmetit shkatërrues: Petrinja ka rënë për 12 centimetra 01-01-2021 19:02 Zagreb Lajme
​Fjalimi i Vitit të Ri i Angela Merkel u ndoq nga 9 milionë njerëz 01-01-2021 18:46 Berlin Lajme
​Varianti i ri i COVID-it mund të jetë në SHBA që nga tetori 2020 01-01-2021 18:28 Londër Shëndetësi
​Pesë lojtarë të City me koronavirus 01-01-2021 18:25 Mançester Sport
​Italia shënon rënie të numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja nga COVID-19 01-01-2021 18:13 Romë Shëndetësi
​Tërmeti në Kroaci dëmtoi mbi 2.000 ndërtesa 01-01-2021 18:05 Zagreb Lajme
​Pse s’është mirë të mbahet ushqimi nën letrën e aluminit? 01-01-2021 17:52 Prishtinë Shëndetësi
​Britani: Numri i të infektuarve të ri mbi 50.000 për të katërtën ditë me radhë 01-01-2021 17:45 Londër Shëndetësi
​Suga: Lojërat Olimpike në Tokio do të mbahen në verë 01-01-2021 17:40 Tokio Lajme
​Performanca spektakolare e Jennifer Lopez para Times Square bosh - video 01-01-2021 17:20 Nju Jork Magazina
​I plasin në duar fishekzjarrët, futbollisti rrezikon të humbasë syrin dhe shikimin 01-01-2021 17:04 Ankara Sport
​Itali: Qindra zogj ngordhin pas fishekzjarrëve të Vitit të Ri - video 01-01-2021 16:47 Romë Magazina
​Rumania shënon rreth 4000 raste të reja dhe 74 viktima nga COVID-19 01-01-2021 16:26 Bukuresht Shëndetësi
​Francë: Në 15 rajone, ora e ndalimit nga nesër më e gjatë për dy orë 01-01-2021 16:14 Paris Shëndetësi
​Hungari: Mbi 2.700 infeksione të reja, 130 viktima nga COVID-19 01-01-2021 16:12 Budapest Shëndetësi
​Në Gjermani, benzina në stacionet e karburantit është dukshëm më e shtrenjtë 01-01-2021 16:04 Berlin Ekonomi
​Papa Françesku mbajti Përshëndetjen tradicionale engjëllore 01-01-2021 15:56 Vatikan Lajme
​Kongo:Të paktën 25 njerëz humbën jetën në një sulm të kryengritësve 01-01-2021 15:44 Kinshasa Lajme
​Izraeli vaksinon një milion njerëz kundër koronavirusit 01-01-2021 15:40 Tel Aviv Shëndetësi
​Portugalia merr presidencën e radhës të BE-së 01-01-2021 09:50 Politikë
​5 shenjat më të paparashikuara të Zodiakut 12-31-2020 19:56 Prishtinë Magazina
​SHBA: Pentagoni urdhërohet të tregojë gjithçka di për UFO-t brenda 180 ditëve 12-31-2020 19:48 Uashington Teknologji
​Në Francë zbulohet lloji i ri i koronavirusit nga Afrika Jugore 12-31-2020 18:56 Paris Shëndetësi
​Numër rekord i infeksioneve të reja në Britani të Madhe 12-31-2020 18:51 Londër Shëndetësi
​Çfarë na pret në sportin 2021? 12-31-2020 18:10 Prishtinë Sport
​Këta janë lojtarët pa kontratë pas gjashtë muajve 12-31-2020 17:44 Prishtinë Sport
​Arsenal do të rivalizojë Tottenham për Sabitzer 12-31-2020 17:38 Londër Sport
​Manchester United në garë për shërbimet e Aarons 12-31-2020 17:36 Prishtinë Sport
​Milan me ofertë në janar për Simakan 12-31-2020 17:32 Milan Sport
​Leeds synon transferimin e Draxler 12-31-2020 17:29 Prishtinë Sport
​Tri klube të interesuara për talentin e Tottenham 12-31-2020 17:26 Londër Sport
​Liverpool të interesuar për Bremer 12-31-2020 17:24 Prishtinë Sport
​Pirlo dëshiron ta rikthejë Llorenten 12-31-2020 17:21 Prishtinë Sport
​Kolasinac pranë rikthimit tek Schalke 12-31-2020 17:17 Prishtinë Sport
​Mbyllja në Holandë në fuqi të paktën deri mesin e shkurtit 12-31-2020 17:05 Amsterdam Shëndetësi
​Norvegjia vendos testimin e detyrueshëm për të gjitha arritjet 12-31-2020 16:48 Oslo Shëndetësi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!