Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Barcelona dhe Manchester United në bisedime për Ousmane Dembele 09-22-2020 15:49 Mançester Sport
​NASA publikon videon shqetësuese: Çfarë po ndodh aktualisht me Arktikun 09-22-2020 15:44 Prishtinë Teknologji
​Si të ndaloni mjegullimin e syzeve ndërsa mbani një maskë fytyre 09-22-2020 15:35 Prishtinë Shëndetësi
​6 mënyra të besueshme për të hequr qafe edhe konstipacionin më kokëfortë 09-22-2020 15:28 Prishtinë Shëndetësi
​Liverpooli pranë marrëveshjes me Ismaila Sarr 09-22-2020 15:26 Liverpul Sport
​Pas Suarez, Atletico Madridi e kërkon edhe Cavanin 09-22-2020 15:22 Madrid Sport
​“Darkë në qiell”/ 50 metra mbi tokën! Bruksel, nën masat antiCovid - video 09-22-2020 15:05 Tiranë Magazina
​NASA shpalos planin për rikthimin në Hënë 09-22-2020 14:54 Pasadena Teknologji
Morata kryen me sukses testet mjekësore te Juventusi, pritet zyrtarizimi 09-22-2020 14:47 Prishtinë Sport
Spiunët rusë keqpërdorin imunitetin diplomatik për kontrabandë të kokainës 09-22-2020 14:45 Prishtinë Lajme
Kina bën propozime për rolin e OKB-së në epokën paspandemike 09-22-2020 08:24 Prishtinë Lajme
​Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina 09-22-2020 07:17 Prishtinë Botë
​Gjyshja bie ‘pre’ e dashnorit 09-21-2020 22:59 Londër Magazina
​Italianët votojnë pro zvogëlimit të numrit të deputetëve 09-21-2020 22:52 Romë Lajme
​Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri? 09-21-2020 22:46 Orlando Shëndetësi
​Si përjetohet humbja e peshës nga trupi dhe truri juaj? 09-21-2020 20:59 Prishtinë Shëndetësi
​Helmi i merimangës së madhe zvogëlon dhimbjen e stomakut nga sindroma e zorrëve 09-21-2020 18:28 Uashington Shëndetësi
​Ekspertët thonë se koronavirusi ndryshon sjelljen seksuale te të rinjtë 09-21-2020 18:20 Uashington Shëndetësi
​Vidal: Faleminderit, Barcelonë! 09-21-2020 17:58 Barcelonë Sport
​Real Madridit nuk i intereson Dele Alli 09-21-2020 17:32 Londër Sport
​Të huajt në Gjermani paguhen 900 euro më pak sesa ata vendas 09-21-2020 17:29 Berlin Ekonomi
​Ne e trashëgojmë inteligjencën nga nëna - dukjen nga babai? 09-21-2020 17:20 Prishtinë Shëndetësi
​Luis Suarez afër marrëveshjes me Atletico Madrid 09-21-2020 17:17 Madrid Sport
​Zidane: Nuk kam probleme me Luka Joviqin 09-21-2020 16:45 Sport
​Pirlo: Unë kam idetë e mia, nuk kopjojë nga trajnerë të tjerë 09-21-2020 16:40 Sport
​Neville: Me dyshen Lindelof – Maguire, Unitedi ta harrojë titullin 09-21-2020 16:14 Mançester Sport
​Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen 09-21-2020 16:02 Liverpul Sport
​Vaksina ruse nuk është e sigurt, një në shtatë vullnetarë raportojnë efekte anësore 09-21-2020 15:37 Moskë Shëndetësi
​Akrobacione në aeroplan: Stjuardesa mbyll me këmbët e saj bagazhet e valixheve të dorës - video 09-21-2020 15:36 Prishtinë Magazina
​Pesë sëmundjet më vdekjeprurëse te femrat pas kancerit dhe sëmundjeve të zemrës 09-21-2020 15:34 Prishtinë Shëndetësi
​Tuchel: Mbappe luan më mirë kur është afër Neymarit 09-21-2020 15:28 Paris Sport
​Mediat italiane: Juventusi planifikon ta rikthejë Alvaro Moratta 09-21-2020 15:24 Torino Sport
​Muriqi mund të humbas ndeshjen mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut 09-21-2020 14:38 Prishtinë Nacionale
​Ylli i Manchester Cityt infektohet me virusin Covid-19 09-21-2020 14:01 Sport
​Napoli dhe Lazio e duan Shkodran Mustafin 09-21-2020 13:46 Sport
​Vedat Muriqi rezulton pozitiv me Covid-19 09-21-2020 12:49 Sport
Milan nis sot sezonin e ri, ja formacioni i mundshëm ndaj Bolonjës 09-21-2020 10:39 Prishtinë Sport
​Roma fillon bisedimet me trajnerin e ri 09-20-2020 22:55 Romë Sport
​Kampionët italianë nisin me fitore në Serie A 09-20-2020 22:37 Torino Sport
​Paratici: Harrojeni Suarezin, Dzeko nuk është opsioni i vetëm 09-20-2020 22:07 Torino Sport
​4 filxhanë kafe në ditë rritin mbijetesën e pacientëve me kancer 09-20-2020 21:53 Boston Shëndetësi
​Arturo Vidal zbarkon në Itali, nesër zyrtarizohet si lojtar i Interit 09-20-2020 21:47 Milano Sport
​Juventusi në epërsi me golin e bukur të Kolusevskit - video 09-20-2020 21:15 Prishtinë Sport
​Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta 09-20-2020 21:12 Prishtinë Magazina
Bale: Mourinho ishte arsyeja e rikthimit tim në Tottenham 09-20-2020 21:06 Londër Sport
​Zbulohet anija me skllevër të civilizimit të parë Maja 09-20-2020 21:03 Meksiko Siti Teknologji
​Shtatë lloje mutacioni të koronavirusit identifikohen në Francë 09-20-2020 20:53 Paris Lajme
​Pse seksi pas divorcit është edhe i mirë edhe i keq 09-20-2020 20:39 Prishtinë Magazina
​Top-15 skuadrat më të vlefshme në botë, kryeson Liverpooli 09-20-2020 20:25 Prishtinë Sport
​Gjermani: Mijëra demonstrues në mbështetje të migrantëve në Greqi 09-20-2020 20:21 Berlin Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!