Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Shkaku i Koronavirusit, Ronaldo pritet të humbet miliona euro 03-20-2020 11:43 Prishtinë Sport
Fantastike, kështu duket sot fusha e stadiumit "Fadil Vokrri" 03-20-2020 11:22 Prishtinë Sport
Bach: Jemi optimistë, po flasim për diçka që pritet të ndodh pas 4 muajsh 03-20-2020 10:25 Prishtinë Sport
Dy basketbollistë të Lakers dalin pozitiv në testin e koronavirusit 03-20-2020 10:16 Prishtinë Sport
Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Shëndetit Oral 03-20-2020 07:25 Prishtinë Lajme
Dita e Lumturisë në kohën e koronavirusit 03-20-2020 07:14 Prishtinë Lajme
​Bilanci i fundit me COVID-19 në botë 03-19-2020 23:40 Prishtinë Lajme
​Netanyahu urdhëron shtetrrethim, si masë kundër COVID-19 03-19-2020 23:14 Prishtinë Lajme
​Në Francë - 108 vdekje të reja nga koronavirusi 03-19-2020 20:18 Paris Shëndetësi
​Elisabeth iu drejtohet britanikëve: Po hyjmë në një periudhë pasigurie të madhe 03-19-2020 20:02 Londër Lajme
​Italia edhe tre muaj me koronavirus 03-19-2020 19:48 Romë Shëndetësi
​Në Itali 3405 të vdekur nga koronavirusi – kjo është gjendja në të gjithë botën 03-19-2020 18:57 Prishtinë Lajme
Konfirmohet: Pezullohet edhe Superliga e Turqisë 03-19-2020 16:31 Prishtinë Sport
Kolarov: Jemi mbyllur brenda, kampionati vështirë të mbarojë brenda qershorit 03-19-2020 15:59 Prishtinë Sport
​Britania e Madhe tërheq një pjesë të forcave nga Iraku për shkak të koronavirusit 03-19-2020 15:52 Londër Lajme
​Bashkimi Evropian krijon rezerva strategjike për pajisjet mjekësore 03-19-2020 14:57 Bruksel Lajme
Merret vendimi ja çfarë do të ndodh në Premier Ligë 03-19-2020 14:37 Prishtinë Sport
E ardhmja e Bale, Real merr vendimin e papritur 03-19-2020 14:04 Prishtinë Sport
Gjigantët italian përplasen për datën e rifillimit të stërvitjes 03-19-2020 13:12 Prishtinë Sport
​Në Spanjë mbi 200 të vdekur në ditë nga koronavirusi 03-19-2020 13:11 Madrid Lajme
UEFA me mesazh për tifozët 03-19-2020 12:46 Prishtinë Sport
​Shkencëtarët australianë zbulojnë se si sistemi imunitar lufton koronavirusin 03-19-2020 12:11 Londër Shëndetësi
Rakitic lë me gishta në gojë Interin dhe Juventusin 03-19-2020 11:30 Prishtinë Sport
Lufta kundër Koronavirusit, futbollistët gjerman mbledhin 2.5 milionë euro 03-19-2020 11:03 Prishtinë Sport
Pogba stërvitet me fanellën e Juventusit 03-19-2020 10:57 Prishtinë Sport
Koronavirusi, ja çfarë do të bëjë FIFA me merkaton dhe kontratat e lojtarëve 03-19-2020 10:37 Prishtinë Sport
Zyrtare: Shtyhet edhe një tjetër kompeticion, shkaku i Koronavirusit 03-19-2020 10:16 Prishtinë Sport
Atletët të shqetësuar, ende asnjë vendim për shtyrjen e Lojërave Olimpike 03-19-2020 08:24 Prishtinë Sport
Kina drejt normalizimit, nuk raportohen raste të reja me COVID-19 03-19-2020 08:15 Prishtinë Lajme
​Tiroli në karantinë – infektohen qindra turistë 03-19-2020 00:27 Vjenë Lajme
​Fakti më i rrezikshëm në lidhje me koronavirusin 03-19-2020 00:05 Londër Shëndetësi
​Bilanci i COVID-19 në Botë 03-18-2020 23:51 Prishtinë Lajme
​Sa qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme 03-18-2020 23:42 Londër Shëndetësi
​Kongresi amerikan miratoi 100 miliardë dollarë ndihmë sociale 03-18-2020 23:07 Prishtinë Lajme
​Portugalia shpall gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të COVID-19 03-18-2020 23:01 Prishtinë Lajme
​Kur pastroni banjën tuaj gjatë një epidemie, mbani në mend këto tri gjëra 03-18-2020 19:32 Prishtinë Shëndetësi
​Mos u shqetësoni - jo çdo kollë është koronavirus 03-18-2020 17:55 Prishtinë Shëndetësi
Gjermania pezullon pranimin e refugjatëve sirianë për shkak të koronavirusit 03-18-2020 17:33 Berlin Lajme
​Konfirmohet historia biblike për krijimin e botës? 03-18-2020 17:11 Kanberra Teknologji
LeBron James së bashku me skuadrën vendosen në karantinë 03-18-2020 16:21 Prishtinë Sport
​Zbulohet se cili lloj i gjakut është më i ndjeshëm ndaj koronavirusit 03-18-2020 16:19 Pekin Shëndetësi
​Italianët vazhdimisht në telefon për shkak të karantinës 03-18-2020 16:18 Romë/Madrid Teknologji
​Katy Perry fiton betejën e gjatë për “Dark Horse” 03-18-2020 16:17 Los Anxhelos Magazina
​Aktorët me koronavirus 03-18-2020 16:16 Prishtinë Magazina
​Kritikuesja e Trumpit i vërsulet Melania për shkak të koronavirusit 03-18-2020 16:05 Los Anxhelos Magazina
Presidenti i Federatës italiane zbulon skenarët e rifillimit të kampionatit​ 03-18-2020 15:45 Prishtinë Sport
​Vanessa Hudgens tallet me njerëzit që vdesin nga koronavirusi, fansat e sulmojnë ashpër 03-18-2020 15:38 Los Anxhelos Magazina
Ibrahimoviç relakson situatën, jep deklaratën më komike pas panikut të madh 03-18-2020 15:01 Prishtinë Sport
Chelsea lëshon hotelin për stafin shëndetësor në Angli 03-18-2020 14:48 Prishtinë Sport
Kështu janë duke e përjetuar karantinën Ronaldo dhe Georgina 03-18-2020 13:24 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!