Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Izraeli kufizon fluturimet ndërkombëtare 09-25-2020 21:55 Prishtinë Botë
Liderët e BE-së firmosin kredinë për skemën e punës me kohë të shkurtuar 09-25-2020 19:26 Prishtinë Botë
​Atletico Madrid afër huazimit të Torreiras 09-25-2020 16:04 Prishtinë Sport
​Në Rusi nuk shihen efektet e vaksinës ruse kundër COVID-19, rritet me shpejtësi numri i të infektuarve 09-25-2020 13:21 Prishtinë Lajme
​PSG në bisedime me Bakayokon 09-25-2020 13:08 Prishtinë Sport
Bayern Munich triumfon në finalen e radhës ndaj Sevillas 09-25-2020 13:07 Prishtinë Sport
Dita e Psikoterapisë 09-25-2020 07:25 Prishtinë Shëndetësi
ShBA, senati miraton projektligjin e shpenzimeve të qeverisë 09-24-2020 22:49 Prishtinë Botë
Turizmi në Azi-Paqësor më i godituri nga ndalimi pandemik i udhëtimeve 09-24-2020 20:57 Prishtinë Botë
Projektligji britanik postBrexit kërcënon ratifikimin e marrëveshjes tregtare 09-24-2020 20:40 Prishtinë Botë
​Pse njerëzit e moshuar janë më të ndjeshëm ndaj koronavirusit? 09-24-2020 19:37 Uashington Shëndetësi
Madridi kërkon mobilizimin e forcave shtesë në luftën kundër COVID-19 09-24-2020 19:30 Prishtinë Botë
​Mbesa e Trump padit presidentin: Më mashtroi për trashëgimi 09-24-2020 19:30 Uashington Magazina
​Emetimet e gazrave do të rritin nivelet e detit deri në 40 centimetra 09-24-2020 18:53 Londër Teknologji
​Sa janë të dëmshëm për shëndetin deodorantët me përmbajtje alumini? 09-24-2020 18:42 Prishtinë Shëndetësi
​Çfarë është në të vërtetë objekti i ri i zbuluar rreth Diellit? 09-24-2020 17:56 Pasadena Teknologji
​Ish-majori amerikan pretendon se një alien është vrarë pranë bazës ushtarake të SHBA 09-24-2020 17:36 Uashington/Londër Magazina
​Barcelona “bllokon” Ansu Fatin 09-24-2020 17:00 Prishtinë Sport
​Nipi i Pablo Escobar gjeti 18 milionë dollarë në një vend të fshehtë 09-24-2020 16:41 Bogota Magazina
​Ibrahimovic rezulton pozitiv me Covid-19 09-24-2020 16:35 Prishtinë Sport
​Studimi: Koronavirusi bëhet më infektues, vaksinat mund të bëhen joefektive 09-24-2020 16:29 Prishtinë Shëndetësi
​Virusi i ri 'Alien' mund të vjedhë kredencialet nga 226 aplikacione duke përfshirë Facebook, Gmail, Snapchat 09-24-2020 16:17 Prishtinë Teknologji
​Koreja e Veriut 'vrau dhe dogji një zyrtar të Koresë së Jugut' 09-24-2020 14:56 Seul Lajme
​Gjysma e BE-së futet në "listën e kuqe": Hiqni dorë nga udhëtimet 09-24-2020 14:30 Berlin Lajme
​BE kërkon shtrëngim të masave dhe kontroll të vatrave të reja me COVID-19 09-24-2020 14:08 Bruksel Lajme
​Lajm i mirë për Liverpool dhe Real Madrid, Mbappe mund të kushtojë më lirë 09-24-2020 13:55 Paris Sport
​Dest dëshiron Barcelonën, Tottenham në bisedime për Skriniar 09-24-2020 13:54 Barcelonë Sport
​Pse 'fluturon' koha në disa ditë, por zvarritet në të tjera? Shkencëtarët zbulojnë përgjigjen 09-24-2020 13:51 Prishtinë Teknologji
​Nëse nuk jeni të motivuar në punë, mund të jeni të vetmuar - mendoni për këtë 09-24-2020 13:47 Prishtinë Magazina
​Flokët bionde te gratë shfaqeshin për shkak të mungesës së madhe të burrave? 09-24-2020 13:17 Prishtinë Magazina
​Shkencëtarët bëjnë një zbulim të rëndësishëm mbi koronavirusin, që hedh dritë të re në procesin e infeksionit 09-24-2020 13:14 Prishtinë Shëndetësi
Alex Telles dëshiron kalimin tek Manchester United 09-24-2020 12:20 Prishtinë Sport
Faiq Bolkiah, lojtari më i pasur në botë, nënshkruan me Maritimon 09-24-2020 12:16 Prishtinë Sport
​Thyen rekordin për flokët më të gjatë në botë 09-24-2020 12:15 Prishtinë Magazina
​Sfondi psikosomatik i alergjive sezonale 09-24-2020 12:13 Prishtinë Shëndetësi
Bayern vs Sevilla-Formacionet e mundshme për Superkupen e Evropës 09-24-2020 12:11 Prishtinë Sport
​Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit 09-24-2020 10:36 Prishtinë Lajme
​Legjenda e Barcelonës Suarez, i bashkohet Atletico Madridit 09-24-2020 10:36 Prishtinë Lajme
​Hera e tretë brenda një viti që Bullgaria dëbon spiun rusë që nën petkun e diplomatit kryenin aktivitete spiunazhi 09-24-2020 09:24 Prishtinë Lajme
Në arkivat polake zbulohen të dhëna për James Bond-in e vërtetë 09-24-2020 07:03 Prishtinë Magazina
Si ndikon selfi në shëndetin mendor? 09-24-2020 06:53 Prishtinë Shëndetësi
​Vdes doajeni i muzikës franceze 09-23-2020 22:53 Paris Magazina
​32 milionë të prekur nga COVID-19 në të gjithë botën 09-23-2020 22:44 Gjenevë Shëndetësi
​Përhapet një sëmundje e re në Sudan? Ethet e panjohura vdekjeprurëse vrasin 8 persona 09-23-2020 22:21 Kartum Shëndetësi
​Djeg në bikini: Jay Lo perfekte edhe në fotot e paparacëve 09-23-2020 22:10 Los Anxhelos Magazina
​Mostra më e vjetër e spermës në botë zbulohet në një qelibar – foto 09-23-2020 21:46 Prishtinë Teknologji
​Morata: Kisha dëshirë të rikthehesha te Juventusi 09-23-2020 20:28 Torino Sport
​Britania e Madhe planifikon të infektojë qëllimisht kandidatët për vaksinën antiCOVID-19 09-23-2020 20:22 Londër Shëndetësi
​Lucas Torreira “perfekt” për Atletico Madridin 09-23-2020 20:14 Madrid Sport
​Bullgaria dëbon dy diplomatë rusë për spiunim 09-23-2020 20:06 Sofje Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!