Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Kina heq kufizimet drastike në Hubei 03-25-2020 14:44 Prishtinë Lajme
Kampionatet të mbyllen deri në gjysmë të korrikut, pastaj të vazhdojë Liga e Kampionëve? 03-25-2020 12:41 Prishtinë Sport
Serie A mund të mos vazhdojë më 03-25-2020 11:49 Prishtinë Sport
Ministrja Dumoshi telefonon ekipin e xhudos, përshëndetet nga Driton Kuka 03-25-2020 11:24 Prishtinë Sport
Guardiola dhuron 1 milionë euro në Spanjë, për luftën kundër koronavirusit 03-25-2020 11:14 Prishtinë Sport
COVID-19, mbi 400 mijë të prekur dhe 18 mijë viktima 03-25-2020 07:48 Prishtinë Lajme
Shtyrja e Lojërave Olimpike, reagon Driton Kuka 03-24-2020 17:59 Prishtinë Sport
Ronaldo një “bishë” e vërtetë, tregon muskujt në Madeira (FOTO) 03-24-2020 17:49 Prishtinë Sport
E konfirmon edhe KON: Lojërat Olimpike shtyhen për vitin e ardhshëm 03-24-2020 14:14 Prishtinë Sport
Pezullohet futbolli edhe në Australi 03-24-2020 13:59 Prishtinë Sport
Arrihet marrëveshja, shtyhen Lojërat Olimpike “Tokio 2020” 03-24-2020 13:47 Prishtinë Sport
Jonathas tregon simptomat e Covid-19: Kisha dhimbje të forta, isha i pafuqishëm! 03-24-2020 11:58 Prishtinë Sport
Reina: Kam qenë me koronavirus, por e kam kaluar 03-24-2020 11:52 Prishtinë Sport
Nga shitës cigaresh e telefonësh të vjetër, në yll të futbollit evropian 03-24-2020 11:44 Prishtinë Sport
​Maska tmerruese që mjekët përdorën kundër një prej sëmundjeve më të mëdha 03-23-2020 23:59 Prishtinë Magazina
​Humbja e shijes dhe aromës mund të tregojnë për koronavirus te pacientët pa kollë 03-23-2020 23:32 Londër Shëndetësi
​Ndërron jetë vajza e lënduar nga tërmeti në Zagreb 03-23-2020 21:23 Zagreb Lajme
​Arabia Saudite vendos orën policore 03-23-2020 20:39 Riad Lajme
​OBSH apelon për kujdes nga mashtrimet gjatë krizës me koronavirus 03-23-2020 19:48 Gjenevë Lajme
​OBSH: Koronavirusi po përshpejton - barnat e paprovuar mund të bëjnë më shumë dëm 03-23-2020 19:19 Gjenevë Shëndetësi
​Gjermania ndan 750 miliardë euro për të ndihmuar ekonominë 03-23-2020 18:46 Berlin Lajme
​Publikohen rezultatet e testit të koronavirusit për Merkel 03-23-2020 17:52 Berlin Shëndetësi
​Asnjë vend në botë nuk ka strategji daljeje nga gjendja me koronavirus 03-23-2020 17:06 Londër/Nju Jork Shëndetësi
​Spanjollët shëtisin me dhi, derra dhe kanarina për të dalë nga karantina 03-23-2020 17:05 Madrid Magazina
​Kur punoni me kompjuter në shtëpi, kushtojini vëmendje të veçantë shpinës 03-23-2020 16:59 Prishtinë Shëndetësi
​Zbulohet paraardhësi i pulës së sotme moderne 03-23-2020 16:57 Londër Shëndetësi
​Në Britani pijet e buta zëvendësojnë letrën higjienike për shkak të koronavirusit 03-23-2020 16:53 Londër Shëndetësi
​Mjeku britanik jep alarmin: Koronavirusi mund ta godasë Britaninë më keq se Italinë 03-23-2020 16:44 Londër Shëndetësi
​Aplikacionet që gjurmojnë përhapjen e koronavirusit janë të rrezikshme për këtë arsye 03-23-2020 16:40 Londër Teknologji
​Ndërtesa e lashtë sekrete nga kockat e mamutit zbulohet në Rusi 03-23-2020 16:26 Uashington/Moskë Teknologji
​Forconi imunitetin me shurup të hithit 03-23-2020 16:24 Prishtinë Shëndetësi
​Çokollata e zezë ndihmon në luftimin e shumë sëmundjeve të rrezikshme 03-23-2020 16:22 Prishtinë Shëndetësi
​Forconi imunitetin e fëmijës tuaj kundër koronavirusit 03-23-2020 15:26 Prishtinë Shëndetësi
​Nigeria konfirmon viktimën e parë nga Covid-19 03-23-2020 15:22 Shëndetësi
Kanadaja dhe Australia nuk do t’i dërgojnë atletët në Lojëra Olimpike 03-23-2020 08:37 Prishtinë Sport
​Koronavirusi mbjell vdekjen në Itali, kthehet në Azi dhe kërcënon Afrikën me fatkeqësi 03-22-2020 23:59 Londër/Bruksel Lajme
​Siria konfirmon rastin e parë me koronavirus 03-22-2020 23:47 Damask Lajme
​SHBA: 112 të vdekur, mbi 8.000 raste të reja për 24 orë 03-22-2020 23:31 Uashington Lajme
​Franca miraton ligjin për situatën e jashtëzakonshme, qeveria me kompetenca më të mëdha 03-22-2020 23:16 Paris Lajme
​A guxoni të bëni seks gjatë koronavirusit? 03-22-2020 22:25 Prishtinë Magazina
​Dëgjoni si tingëllon kolla e njeriut të sëmurë me koronavirus – video 03-22-2020 22:12 Londër Shëndetësi
​Slloveni, regjistrohet edhe një viktimë me Covid-19 03-22-2020 21:14 Lubjanë Lajme
​Franca prezanton testin e internetit për koronavirus 03-22-2020 21:08 Paris Lajme
​Kina regjistron edhe 46 raste të reja me koronavirus 03-22-2020 21:01 Pekin Shëndetësi
​Michel: BE ka nevojë për qendër krize në nivelin e Bashkimit 03-22-2020 20:54 Bruksel Lajme
​Johnson kërcënon qytetarët: Nëse nuk dëgjoni – vendosim orën policore 03-22-2020 20:45 Londër Lajme
​5 mënyra për të shmangur grindjet me partnerin gjatë koronavirusit 03-22-2020 20:32 Prishtinë Magazina
​Këngëtari më i famshëm i operës preket me koronavirus 03-22-2020 20:24 madrid Lajme
​18-vjeçari vdes nga koronavirusi në Britani të Madhe 03-22-2020 19:42 Londër Shëndetësi
​Papa Françesku: Të bashkohemi kundër COVID-19 me lutje e dhembshuri 03-22-2020 19:08 Vatikan Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!