Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Gjithnjë e më shumë teknologji në pelegrinazhin e Mekës 08-20-2018 08:04 Prishtinë Teknologji
​300 milionë njerëz jetojnë me hepatit, pa e ditur se e kanë virusin 08-20-2018 07:34 Prishtinë Shëndetësi
​Aromatizuesit e cigareve elektrike dëmtojnë mushkëritë 08-20-2018 07:14 Prishtinë Shëndetësi
​Për shkak të menstruacioneve i dëbojnë gratë prej shtëpie 08-19-2018 23:55 Katmandu Magazina
​Një erë e fuqishme godet Mekën (Video) 08-19-2018 23:43 Riad Lajme
​Shkëlqen në plazh (Foto) 08-19-2018 23:00 Majami Magazina
​Islamikët vrasin 19 persona në Nigeri 08-19-2018 22:46 Abuxha Lajme
​Vonohet për festimin e ditëlindjes së gruas, por ja si e pëson 08-19-2018 22:35 Los Anxhelos Lajme
​Modelet e reja të Alfa Romeo me dizel, më të fuqishme për 10 kuaj fuqi 08-19-2018 22:30 Romë Teknologji
Bazat detare, a do t’i kthejë Kina SHBA-të në vitin 1941? 08-19-2018 22:28 Uashington/Pekin Lajme
​Konsumoni pjeshkë për ten të bukur 08-19-2018 22:11 Londër Shëndetësi
​Vdes për shkak të gabimit të “doktor bam-bam” 08-19-2018 22:03 Brazilia Magazina
​Pse marramendja krijon iluzionin e lëvizjes? 08-19-2018 22:01 Londër Shëndetësi
​Zbulohet një relievi lashtë në Peru, katër koka njerëzish me gjarpërinj 08-19-2018 21:46 Lima Teknologji
​"Lojërat e luftës" në tetor, informohet edhe Rusia 08-19-2018 21:33 Bruksel Lajme
​Lentet e kontaktit ndotin ambientin 08-19-2018 21:21 Boston Shëndetësi
​Shpërthimi me fuqi sa 200 mijë bomba atomike që fshiu njerëzimin nga faqja e dheut 08-19-2018 21:08 Uashington Teknologji
​Mogherini për Kofi Annan: Bota humbi një humanitar të vërtetë 08-19-2018 20:43 Bruksel Lajme
​Në këtë aeroport të Londrës nuk do t’ju lënë të flini 08-19-2018 20:25 Londër Magazina
​Bugatti 5 milionësh me rreth 1.600 kuaj fuqi 08-19-2018 20:04 Romë Teknologji
Si të shmangni dhimbjet e kokës në pesë mënyra 08-19-2018 19:46 Londër Shëndetësi
​Qelizat në trupin tonë vdesin gjatë gjithë kohës, tani e dimë sa shpejt 08-19-2018 19:22 Londër Shëndetësi
​Ushtria ruse bëhet me aeroplanë luftarakë SU-57 08-19-2018 19:16 Moskë Teknologji
Rreth 840 ura në Francë rrezikohen të shemben 08-19-2018 19:05 Paris Lajme
​Ushqimet që djegin yndyrat dhe shkrijnë kilogramët 08-19-2018 18:52 Londër Shëndetësi
​Toyota përgatit ofensivë në tregun më të madh botëror 08-19-2018 18:42 Tokio Teknologji
Winona Ryder thotë se ajo dhe Keanu Reeves mund të jenë të martuar 08-19-2018 18:36 Los Anxhelos Magazina
​NASA pranon se Opportunity Rover mund të humbet përgjithmonë 08-19-2018 18:23 Hjuston Teknologji
​Meghan Trainor shtyn lansimin e albumit të ri 08-19-2018 18:02 Los Anxhelos Magazina
​Plaçkiten anijet nga Lufta e Dytë Botërore? 08-19-2018 17:45 Londër Lajme
​FBI paralajmëron për sulme hakerike në bankomate në gjithë botën 08-19-2018 17:40 Uashington Teknologji
​Shkolla islandeze me vetëm një nxënës dhe mësuese 08-19-2018 17:26 Rejkjavik Magazina
​Vërshime në Indi, mbi 350 të vdekur 08-19-2018 17:04 Nju Delhi Lajme
​Gjermania nuk përgatitet për ardhjen e jashtëtokësorëve 08-19-2018 16:52 Berlin Teknologji
​A e dini se në cilin vend në Evropë u xhirua Game of Throne? 08-19-2018 16:48 Prishtinë Lajme
Adoleshenti vjedh të dhëna private nga shërbimet e Apple 08-19-2018 16:40 Kanberra Lajme
​Italia me plan të ri për infrastrukturë më të sigurt 08-19-2018 16:30 Romë Lajme
​Si të veshim të zezën edhe gjatë verës? (Foto) 08-19-2018 16:30 Prishtinë Lajme
​WhatsApp së shpejti fshin të gjitha të dhënat tuaja 08-19-2018 16:21 Los Anxhelos Teknologji
​Nokia 7 Plus - telefoni më i mirë në 2018 08-19-2018 16:16 Helsinki Teknologji
​Italia kërcënon të kthejë emigrantët në Libi 08-19-2018 16:10 Romë Lajme
​Tesla bëri 70.000 modele 3 në vitin e parë të prodhimit 08-19-2018 16:00 Los Teknologji
​Punonjësit e Londrës bëjnë radhë për ushqim falas, nuk mund të mbulojnë shpenzimet e ushqimit 08-19-2018 15:58 Londër Lajme
Busquets: I lumtur që Ronaldo ka ikur nga Real Madrid 08-19-2018 15:08 Prishtinë Sport
​Vërshimet në Indi: Rriten përpjekjet e shpëtimit, dyshohet se 5 mijë persona janë të bllokuar 08-19-2018 15:02 Indi Lajme
Guardiola mendon për transferimin e radhës 08-19-2018 14:02 Prishtinë Sport
​Ministrja në Zelandë të Re shkon me biçikletë në spital për të lindur 08-19-2018 13:22 Zelanda e re Lajme
Ibrahimovic nuk ndal së habituri, refuzon të luajë për LA Galaxy 08-19-2018 13:03 Prishtinë Sport
​Fejohet Priyanka Chopra (Foto) 08-19-2018 13:00 Prishtinë Lajme
Hazard më në fund vendos rreth largimit të tij nga Chelsea 08-19-2018 12:39 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!