Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Franca porosit mbi një miliard maska 03-28-2020 22:49 Prishtinë Lajme
Si i kalon familja Obama ditët e karantinës? 03-28-2020 22:06 Prishtinë Lajme
Bie ndjeshëm numri i të prekurve në Itali, të shëruarit trefishohen 03-28-2020 21:56 Prishtinë Lajme
​Shkon në 29 numri i viktimave nga CoVid-19 në Greqi 03-28-2020 10:12 Shëndetësi
​Koronavirusi, 597,458 të infektuar dhe 27,370 viktima në të gjithë botën 03-28-2020 08:19 Shëndetësi
​Covid-19 prek ekonominë e ShBA-së 03-28-2020 07:44 Ekonomi
FIFA studion opsionin për të lënë merkaton të hapur deri në fundvit 03-27-2020 20:32 Prishtinë Sport
Rekord viktimash në Itali, për një ditë 969 të vdekur 03-27-2020 17:53 Prishtinë Lajme
Mjekët këndojnë “You’ll Never Walk Alone”, përlotet Jurgen Klopp 03-27-2020 17:25 Prishtinë Sport
Dybala flet nga karantina: S’mbushesha me frymë dhe me dhimbnin muskujt 03-27-2020 16:57 Prishtinë Sport
Legjenda braziliane: Neymari është më i mirë se Messi 03-27-2020 16:09 Prishtinë Sport
Në Spanjë stabilizohet numri i të infektuarve, rritet numri i viktimave 03-27-2020 15:50 Prishtinë Lajme
​54 raste të reja të importuara, Kina bëhet gati të mbyllë kufijtë për të huajt 03-27-2020 08:54 Shëndetësi
Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus 03-26-2020 22:44 Prishtinë Lajme
Pompeo siguron Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore: ShBA-ja mbetet partneri juaj në çdo hap të rrugës 03-26-2020 21:16 Prishtinë Lajme
Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19 03-26-2020 19:57 Prishtinë Lajme
Itali, rritet sërish numri i të infektuarve, bilanc i rëndë edhe 24 orët e fundit: 662 viktima 03-26-2020 19:51 Prishtinë Lajme
Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19 03-26-2020 19:46 Prishtinë Lajme
​Kina ndalon hyrjen në vend të pothuajse gjithë shtetasve të huaj 03-26-2020 19:20 Pekin Shëndetësi
​Meghan ia ndalon Harry-t të vizitojë babanë e tij 03-26-2020 19:13 Londër Magazina
​Kina raporton infeksionin e parë të koronavirusit nga rasti i importuar 03-26-2020 18:49 Pekin Shëndetësi
​Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për fëmijë 03-26-2020 18:26 Los Anxhelos Magazina
​Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell - video 03-26-2020 18:17 Zenicë Magazina
​Gati gjysmë milioni njerëz në botë me koronavirus – shërohen 106.200 03-26-2020 18:08 Paris Lajme
​G20 investon 5 trilionë dollarë për shpëtimin e ekonomisë botërore 03-26-2020 17:30 Bruksel Lajme
​SHBA kërkon kokën e Maduros – tregon çmimin 03-26-2020 17:13 Uashington Lajme
​Zbulohet vrima e parë e ozonit mbi Arktik 03-26-2020 16:54 Berlin Teknologji
​Në Kroaci, 53 raste të reja me koronavirus 03-26-2020 16:17 Zagreb Lajme
Belgjikë - kthimi në ‘normale’ vetëm pas një viti? 03-26-2020 15:52 Bruksel Shëndetësi
​Italia në luftë me koronavirusin: Edhe 2500 raste të reja 03-26-2020 15:42 Romë Lajme
​Koronavirusi vret mjekët italianë 03-26-2020 15:25 Romë Lajme
​Në SHBA, 3.3 milionë njerëz u larguan nga puna brenda një jave 03-26-2020 15:17 Uashington Ekonomi
Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën 03-26-2020 14:12 Sport
​Viktima e dytë nga koronavirusi në Kroaci – raportohen rastet e para në polici 03-26-2020 13:45 Zagreb Lajme
Tek Barcelona planifikohet revolucioni i madh, pritet largimi i këtyre lojtarëve 03-26-2020 13:32 Prishtinë Sport
​Kontrolloni: Sytë zbulojnë nëse keni koronavirus 03-26-2020 13:28 Uashington Lajme
​Viktimat e para me koronavirus në Rusi 03-25-2020 21:52 Moskë Lajme
​Në Britani numri i vdekjeve nga koronavirusi shkon në 462 03-25-2020 21:38 Londër Lajme
​Mbyllen tempujt në Jerusalem 03-25-2020 21:20 Jerusalem Lajme
​ISIS sulmon një tempull në Afganistan - 25 të vrarë 03-25-2020 20:33 Kabul Lajme
​KE ndan 1.3 miliard euro për Danimarkën 03-25-2020 19:52 Bruksel Lajme
​Diplomati britanik vdes nga koronavirusi 03-25-2020 18:49 Londër Lajme
​8 masa mbrojtëse për blerje në dyqan gjatë pandemisë me koronavirus 03-25-2020 18:41 Londër Shëndetësi
​Spanja kalon Kinën me numrin e të vdekurve nga koronavirusi 03-25-2020 18:23 Madrid Lajme
​Në SHBA, 55.000 të infektuar nga koronavirusi 03-25-2020 17:35 Uashington Lajme
​Politico: Koronavirusi ekspozoi "narcizmin dhe injorancën" e Trump 03-25-2020 16:52 Bruksel Lajme
​Parlamenti gjerman me pako miliardëshe për luftimin e koronavirusit 03-25-2020 16:31 Berlin Lajme
​Refuzohet lirimi me kusht i Assange 03-25-2020 16:17 Londër Lajme
​BE dërgon 38 milionë euro ndihmë emergjente për Ballkanin Perëndimor 03-25-2020 16:11 Bruksel Lajme
Barcelona i ofron 5 lojtarë Interit për Lautaro Martinez 03-25-2020 14:45 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!