Audio

 
 
Koha Titulli Madhesia Kohëzgjatja Shkarko
2020-03-25 17:11:12 Kurti: Duhet me u rikthyer te populli qoftë me referendum qoftë me zgjedhje të reja 1.06 MB 01:06
2020-03-25 17:04:34 Osmani: Le të jetë hera e fundit që dikush tenton të flas në emër tem 652.61 KB 00:34
2020-03-25 17:04:31 Kurti: Pse nuk e shkarkova një ministër tjetër? 1.43 MB 01:28
2020-03-25 17:04:31 Selmanaj: Ndaleni indrustrinë propaganduese, 113 sms më kanë ardh me mesazh të njëjtë 628.17 KB 00:23
2020-03-25 17:04:29 Kurti: Nuk mund të bëjë kompromis nëse dikush në mesnatë mban anën e kundërshtarit 703.68 KB 00:44
2020-03-25 16:42:59 Avdyli: Mocioni duhet të shtyhet, derisa të piqen kushtet demokratike 933.59 KB 00:59
2020-03-25 16:31:02 Nagavci: Po duan ta lënë vendin pa qeveri në ditët më të vështira 711.56 KB 00:45
2020-03-25 16:31:01 Nagavci: Nuk po e rrëzoni Albin Kurtin por po e gjunjëzoni Kosovën 621.56 KB 00:39
2020-03-25 16:29:09 Osmani: Z. Ministër dhe kush do që flet për qëndrimet e Vjosa Osmanit flet Vjosa Osmani 373.65 KB 00:14
2020-03-25 16:17:17 Konjufca: Kur Hashim Thaçi e kishte shkarkuar Nekibe Kelmendin, LDK e ka ulur kokën dhe ka vazhduar koalicionin 1.11 MB 01:09
2020-03-25 16:17:16 Limaj: Qeveria e Kosovës çdo ditë e ka provokuar vetën me u rrëzua 1.71 MB 01:48
2020-03-25 16:17:15 Konjufca: LDK nuk po dëshiron zgjedhje, por qeveri me PAN 1.36 MB 01:24
2020-03-25 16:02:55 Reka: Idenë për dhënien e korridorit Serbisë e gjeta tek ish ministri Pal Lekaj 1.70 MB 01:45
2020-03-25 15:54:29 Murati: Është për marrë që Kuvendi sot është mbledhur me rrëzu qeverinë 811.02 KB 00:51
2020-03-25 15:33:31 Gashi-Kurtit: Në betejën për protagonizëm me presidentin e keni humbur arsyen 734.87 KB 00:46
2020-03-25 15:33:28 Kurti: Para një jave ka pasur tenim puqi në Kosovë 994.68 KB 01:16
2020-03-25 15:24:09 Osmani: Mos bërtitni, nuk ka nevojë me më tregu çka me bo 400.53 KB 00:21
2020-03-25 15:09:13 Haradinaj: Unë nuk vallëzoi Gadafave 643.31 KB 00:40
2020-03-25 15:09:08 Kusari-Lila: Assesi nuk keni mundur me u shkurorëzua nga presidenti Thaçi 767.04 KB 00:48
2020-03-25 15:00:48 Kurti: Luftëtari i vërtet është ai që nuk merr asgjë pas luftës 1.71 MB 01:46
2020-03-25 14:50:00 Kurti; Mua nuk më dhimbset vetja, por populli 1.09 MB 01:07
2020-03-25 14:47:47 Haradinaj: Z. Kryeministër mos më fyej 930.54 KB 00:59
2020-03-25 14:44:29 Haradinaj: Kurti e ka hequr taksën duke mashtruar me reciprocitet 1.19 MB 01:14
2020-03-25 14:44:28 Kurti: Kemi marrë masat e duhura për parandalimi e COVID 19 768.67 KB 00:48
2020-03-25 14:44:28 Kurti: Rrëzimi i qeverisë ka të bëj me një marrëveshje të gatshme me Serbinë për shkëmbim territorial 1.38 MB 01:25
2020-03-25 14:44:27 Kurti: Do të largojmë tarifën 100 përqind ndaj Serbisë 350.85 KB 00:35
2020-03-25 14:27:21 Kurti: AAK e merr bajrakun e në fund e lëshon për karrige 1.27 MB 01:19
2020-03-25 14:27:21 Lekaj: Kurrë në jetën time nuk më ka shkuar mendje për një kompromis të tillë 1.55 MB 01:36
2020-03-25 14:04:26 Kinolli: Pa dëshirën tonë jemi mbledhur sot në këtë seancë plenare 965.36 KB 01:01
2020-03-25 14:04:23 Ajazaj-Berisha: Gjendja e 28 pacientëve të prekur me Koronavirus është stabile 1,011.73 KB 01:04
2020-03-25 14:04:22 Ajazaj-Berisha: Vazhdimisht janë duke u bërë furnizimet sipas nevojave të Klinikës Infektive 1.07 MB 01:06
2020-03-25 14:04:22 Ajazaj-Berisha: Për momentin në këtë situatë kemi në dispozicion mjaftueshëm ekipe mjekësore 404.26 KB 00:25
2020-03-25 13:48:52 Shala: Kuvendi do i jap epilog krizës që e keni krijuar 567.08 KB 00:35
2020-03-25 13:42:31 Krasniqi: PDK-ja do të votojë pro mocionit të mosbesimit 671.75 KB 00:42
2020-03-25 13:42:29 Krasniqi: Kjo qeveri nxiti dhe orkestroi një frymë anti-amerikane 604.96 KB 00:49
2020-03-25 13:42:27 Krasniqi: Kurti vetë po ia vulos vetes fatin e tij politik si Kryeministër 463.65 KB 00:29
2020-03-25 13:22:05 Selimi: Seanca u thirr për të shkuar drejt një marrëveshje të keqe me Serbinë 519.03 KB 00:32
2020-03-25 13:22:04 Haradinaj: Nuk patë guxim të aplikojnë në INTERPOL 648.12 KB 00:54
2020-03-25 13:22:03 Selimi: Më mirë të tradhtuar se të tradhtojmë 225.42 KB 00:13
2020-03-25 13:22:03 Gashi: Kryeministri Albin Kurti në më pak se 50 ditë ka pamundësuar funksionimin e qeverisë 771.03 KB 00:44
2020-03-25 13:22:03 Gashi: Albin Kurti hequr dorë nga përgjegjësia për të qeverisur 701.45 KB 00:44
2020-03-25 13:22:02 Selimi: Do të takohemi sërish në rrafshin politike e elektoral 879.43 KB 00:55
2020-03-25 12:12:11 Ramadani: Do ia dalim duke na dëgjuar qytetarët dhe duke qëndruar në shtëpi 609.01 KB 00:38
2020-03-25 12:12:10 Sejdiu: Kemi shtretër të mjaftueshëm si dhe pajisje mbrojtëse për stafin mjekësor 697.48 KB 00:42
2020-03-25 12:12:10 Thaci: Rrini në shtëpi, respektoni rekomandimet e IKSHP-së 1.65 MB 01:32
2020-03-24 18:49:56 Hamza: Shumë shpejt duhet të ndodh rishikimi i buxhetit 1.41 MB 01:28
2020-03-24 18:49:52 Hamza: Në fund të vitit 2019 gjendja e shtetit është mbyllur me më shumë se 400 milionë euro 899.24 KB 00:57
2020-03-24 18:49:50 Hamza: Një fond humanitar për familjet në nevojë dhe personat në nevojë 1.62 MB 01:40
2020-03-24 18:22:10 Selimi: Kundërshtarët tanë politikë kanë lidhur aleancë mes vete, kurse ne po e luftojmë koronavirusin 401.34 KB 00:25
2020-03-24 18:09:45 Osmani: I bëj thirrje të gjithë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që mos të përkrahin këtë mocion 1.15 MB 01:11
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!