Audio

 
 
Koha Titulli Madhesia Kohëzgjatja Shkarko
2020-03-25 14:44:28 Kurti: Rrëzimi i qeverisë ka të bëj me një marrëveshje të gatshme me Serbinë për shkëmbim territorial 1.38 MB 01:25
2020-03-25 14:44:27 Kurti: Do të largojmë tarifën 100 përqind ndaj Serbisë 350.85 KB 00:35
2020-03-25 14:27:21 Kurti: AAK e merr bajrakun e në fund e lëshon për karrige 1.27 MB 01:19
2020-03-25 14:27:21 Lekaj: Kurrë në jetën time nuk më ka shkuar mendje për një kompromis të tillë 1.55 MB 01:36
2020-03-25 14:04:26 Kinolli: Pa dëshirën tonë jemi mbledhur sot në këtë seancë plenare 965.36 KB 01:01
2020-03-25 14:04:23 Ajazaj-Berisha: Gjendja e 28 pacientëve të prekur me Koronavirus është stabile 1,011.73 KB 01:04
2020-03-25 14:04:22 Ajazaj-Berisha: Vazhdimisht janë duke u bërë furnizimet sipas nevojave të Klinikës Infektive 1.07 MB 01:06
2020-03-25 14:04:22 Ajazaj-Berisha: Për momentin në këtë situatë kemi në dispozicion mjaftueshëm ekipe mjekësore 404.26 KB 00:25
2020-03-25 13:48:52 Shala: Kuvendi do i jap epilog krizës që e keni krijuar 567.08 KB 00:35
2020-03-25 13:42:31 Krasniqi: PDK-ja do të votojë pro mocionit të mosbesimit 671.75 KB 00:42
2020-03-25 13:42:29 Krasniqi: Kjo qeveri nxiti dhe orkestroi një frymë anti-amerikane 604.96 KB 00:49
2020-03-25 13:42:27 Krasniqi: Kurti vetë po ia vulos vetes fatin e tij politik si Kryeministër 463.65 KB 00:29
2020-03-25 13:22:05 Selimi: Seanca u thirr për të shkuar drejt një marrëveshje të keqe me Serbinë 519.03 KB 00:32
2020-03-25 13:22:04 Haradinaj: Nuk patë guxim të aplikojnë në INTERPOL 648.12 KB 00:54
2020-03-25 13:22:03 Selimi: Më mirë të tradhtuar se të tradhtojmë 225.42 KB 00:13
2020-03-25 13:22:03 Gashi: Kryeministri Albin Kurti në më pak se 50 ditë ka pamundësuar funksionimin e qeverisë 771.03 KB 00:44
2020-03-25 13:22:03 Gashi: Albin Kurti hequr dorë nga përgjegjësia për të qeverisur 701.45 KB 00:44
2020-03-25 13:22:02 Selimi: Do të takohemi sërish në rrafshin politike e elektoral 879.43 KB 00:55
2020-03-25 12:12:11 Ramadani: Do ia dalim duke na dëgjuar qytetarët dhe duke qëndruar në shtëpi 609.01 KB 00:38
2020-03-25 12:12:10 Sejdiu: Kemi shtretër të mjaftueshëm si dhe pajisje mbrojtëse për stafin mjekësor 697.48 KB 00:42
2020-03-25 12:12:10 Thaci: Rrini në shtëpi, respektoni rekomandimet e IKSHP-së 1.65 MB 01:32
2020-03-24 18:49:56 Hamza: Shumë shpejt duhet të ndodh rishikimi i buxhetit 1.41 MB 01:28
2020-03-24 18:49:52 Hamza: Në fund të vitit 2019 gjendja e shtetit është mbyllur me më shumë se 400 milionë euro 899.24 KB 00:57
2020-03-24 18:49:50 Hamza: Një fond humanitar për familjet në nevojë dhe personat në nevojë 1.62 MB 01:40
2020-03-24 18:22:10 Selimi: Kundërshtarët tanë politikë kanë lidhur aleancë mes vete, kurse ne po e luftojmë koronavirusin 401.34 KB 00:25
2020-03-24 18:09:45 Osmani: I bëj thirrje të gjithë deputetëve të Kuvendit të Kosovës që mos të përkrahin këtë mocion 1.15 MB 01:11
2020-03-24 18:09:42 Osmani: Thirrjet e djeshme të presidentit janë të rrezikshme për sigurinë e qytetarëve 313.22 KB 00:19
2020-03-24 18:09:39 Osmani: Kryesia ka vendosur që seanca të mbahet nesër në orën 11:00 320.72 KB 00:20
2020-03-24 17:16:20 Zekiri: Tregon se politikat që i kemi realizuar në vitet e fundit janë politika të duhura 716.59 KB 00:45
2020-03-24 17:04:36 Zekiri: 15 pika për të shpëtuar ekonominë e venditZekiri: Ka dy ditë që aplikohet ora policore 1.34 MB 01:23
2020-03-24 17:04:35 Zekiri: Sot janë identifikuar edhe 12 persona të ri me COVID-19 1.07 MB 01:06
2020-03-24 17:04:34 Zekiri: Ka dy ditë që aplikohet ora policore 816.01 KB 00:51
2020-03-24 16:19:46 Tahiri: Armiqësia ndërmjet Kurtit dhe Thaçit mund ta qojë vendin në kolaps 570.33 KB 00:36
2020-03-24 16:19:44 Tahiri: Gjykatës Kushtetuese po i jepen të drejtat që nuk i ka 1.64 MB 01:41
2020-03-24 16:19:43 Tahiri: Kurti zvogëloi rrezikun, sepse nuk e njeh natyrën e sëmundjes 1.75 MB 01:41
2020-03-24 14:51:13 Abazi: Vendimi është duke u zbatuar jashtëzakonisht mirë 286.99 KB 00:17
2020-03-24 14:51:12 Sheholli: Asnjë serb në veri e jug s’është prekur me koronavirus 1.54 MB 01:35
2020-03-24 14:51:11 Sheholli: Në Veri po respektohen ligjet e Serbisë për koronavirusin 1.27 MB 01:18
2020-03-24 14:51:09 Abazi: Është çështje e ekspertëve ligjor dhe kushtetues të cilët kanë përpiluar 384.87 KB 00:24
2020-03-24 14:51:08 Abazi: Këto do e zmbrapsin presidentin nga qëllimet e tij dekonstruktive 629.37 KB 00:39
2020-03-24 14:51:06 Sheholli: Politikanët po luajnë edhe me fati ne të sëmurëve 1.36 MB 01:14
2020-03-24 14:51:06 Sheholli: Si gjithmonë ata furnizohen me mallra nga Serbia 1.32 MB 01:21
2020-03-24 13:48:33 Dialogu polici-qytetari 569.23 KB 00:36
2020-03-24 13:48:32 Mustafa: Kemi trashëguar borxhe 25.5 milionë euro dhe shtatë zyrtarë më aktazkuza 733.86 KB 00:36
2020-03-24 13:48:32 Mustafa: Për shkak të koronavirusit, sivjet do të mbështesim bujqit kryesisht për sipërfaqeve 1.53 MB 01:35
2020-03-24 13:48:32 Mustafa: Qëllim primar sivjet është të prodhojmë më shumë ushqim 444.81 KB 00:27
2020-03-24 13:48:32 Shabani: S’kam me respektuar orën policore 383.19 KB 00:24
2020-03-24 13:48:30 Mustafa: Kemi shkarkuar Kapllan Halimin, ishte me aktakuzë 634.49 KB 00:40
2020-03-24 13:48:28 Karagja: Kam dal për me marrë ndihmat sociale 197.57 KB 00:12
2020-03-24 13:48:28 Duraku: Vendimi është i mirë 281.60 KB 00:17
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!