Audio

 
 
Koha Titulli Madhesia Kohëzgjatja Shkarko
2020-03-27 13:32:19 Baraliu: Presidenti e ka për detyrë edhe një herë t’ia ofrojë mundësinë partisë fituese 1.53 MB 01:34
2020-03-27 13:07:49 Gashi: 138 mijë euro janë nga të hyrat vetanake dhe 32 mijë euro janë nga granti qeveritar 253.05 KB 00:15
2020-03-27 13:07:48 Bahtiri: Sot duhet të jemi të gjithë bashkë 1.40 MB 01:27
2020-03-27 13:07:47 Bislimi: S’kemi dallime partiake, jemi një 212.33 KB 00:13
2020-03-27 12:06:38 Thaçi: Është inkurajues vullneti dhe potenciali i Qendrës studentore 1.18 MB 01:13
2020-03-27 12:06:36 Sfishta: Jemi të gatshëm të pranojmë edhe prurje të reja 545.00 KB 00:34
2020-03-27 11:33:55 Thaçi: Fokusi im të bëjmë një qeverie të stabilitetit, të unitetit dhe të gjithpërfshirjes 314.98 KB 00:19
2020-03-27 11:33:39 Thaçi: Vendi të mos shkojë në zgjedhje e as të shpërbëhet Kuvendi 850.08 KB 00:54
2020-03-26 17:47:36 Ibishi: Prishja e raporteve me ShBA-në reflekton në sektorin e sigurisë 1.65 MB 01:43
2020-03-26 17:47:34 Ibishi: Kufizimi i lëvizjes është antikushtetuese, zgjidhja gjendja e jashtëzakonshme 1.11 MB 01:09
2020-03-26 17:47:33 Ibishi: Policia duhet të veprojë edhe në veri, të obligonë qytetarët për zbatimin e ligjit 1.37 MB 01:25
2020-03-26 17:47:32 Ibishi: Raportet me partnerët strategjikë janë degraduar 939.90 KB 01:01
2020-03-26 17:38:19 Kryeziu: Ministrat e LDK-së janë në krye të detyrës edhe pas votimit të mocionit 949.92 KB 01:00
2020-03-26 17:38:13 Kryeziu: Të gjitha vendimet e Qeverisë së Kosovës janë në fuqi 967.95 KB 01:01
2020-03-26 16:55:56 Hoti: Në Klinikën Infektive janë të shtrirë 32 pacientë me COVID19 658.56 KB 00:31
2020-03-26 16:48:11 Syla: Kemi ngritur edhe kapacitetet e brendshme infrastrukturore dhe ofrojmë përkrahje edhe për QKUK 431.84 KB 00:27
2020-03-26 16:48:10 Rama: Jemi me fat nuk kemi asnjë pjesëtar të FKS-së të infektuar me COVID 19 371.17 KB 00:23
2020-03-26 16:48:10 Thaçi: Gjendja në vend ndaj COVID19 është duke u menaxhuar mirë 791.43 KB 00:50
2020-03-26 16:08:47 Thaçi: Do t’i ftoj në konsultim liderët e partive politike 410.27 KB 00:26
2020-03-26 15:15:46 Tahiri: Qeveria Kurti po merr vendime idhnake 1.15 MB 01:11
2020-03-26 15:15:42 Tahiri: Qeveria Kurti mund të kryej vetëm punë urgjente dhe të nevojshme 1.22 MB 01:16
2020-03-26 15:15:39 Tahiri: Pres edhe shkarkimin e ministrit të Mbrojtjes 620.02 KB 00:38
2020-03-26 14:41:53 Tahiri: LDK mund të formojë qeverinë me 67 deputetë, bashkë me partitë e tjera opozitare 1.07 MB 01:06
2020-03-26 14:41:50 Krasniqi: Presidenti tani duhet të fillojë procedurat për të gjetur kandidatin e ri për ta nominuar për kryeministër 783.66 KB 00:49
2020-03-26 14:41:50 Krasniqi: Opsioni i dytë është shpërndarja e Kuvendit me dekret të presidentit 737.29 KB 00:46
2020-03-26 14:41:50 Krasniqi: LDK me partnerët e ri potencial mund të ketë dëmtim elektoral 803.26 KB 00:50
2020-03-25 23:55:32 Gashi: Kryeministri e ke braktisur koalicionin 1.23 MB 01:16
2020-03-25 23:39:03 Kurti: Marrëveshja është sekrete, sepse nuk e kam 494.06 KB 00:31
2020-03-25 23:39:00 Kurti: Nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes Thacit e Vuciqit pa më thyer mua 801.18 KB 00:50
2020-03-25 23:28:03 Osmani: Me këtë konstatoj që Kuvendi miratoi mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë 230.06 KB 00:14
2020-03-25 23:18:40 Kurti: Vendimmarrja e LDK-së është në Bradash e Prapashticë 1.07 MB 01:06
2020-03-25 23:13:03 Osmani: Këtë situatë po e bëjmë më të trishtë, nga ëndërra për të shndërruar betejën në pushtet 1.31 MB 01:21
2020-03-25 23:13:01 Osmani: Mendjeshkurtërit më akuzojnë se unë po e tradhëtoj LDK-në 910.69 KB 00:57
2020-03-25 23:13:00 Osmani: Kur më thojnë se unë nuk shpreh qëndrim të LDK-së më kujtohet qëndrimi i Isa Mustafës 1.36 MB 01:24
2020-03-25 22:29:01 Konjufca: Ti po shpif, video ka dalur nga punëtorët e konferencës 1.56 MB 00:37
2020-03-25 22:28:56 Abrashi: Këtë e bëri që të ik nga përgjegjësia dhe të përfitojë nga situata 562.68 KB 00:35
2020-03-25 22:28:55 Abrashi: Kurti theu rregullat kur publikoi videon nga konferenca e Mynihut 353.43 KB 00:37
2020-03-25 22:08:42 Berisha: Albin Kurti është i dashuruar në vetvete 791.44 KB 00:50
2020-03-25 21:39:58 Shala: Respektoj kolegët por nuk pranoj të komentoj fjalime shaptilografike 1,001.44 KB 01:03
2020-03-25 21:39:57 Shala: Unë jam i detyruar të bëjë shpjegime elementare, sepse kryeministri nuk i kupton 1.10 MB 01:08
2020-03-25 21:39:53 Shala: Ne këtu flasim, qeveria është institucion mandatar 818.44 KB 01:03
2020-03-25 21:17:28 Selmanaj: Ne detyruat të votojmë rezolutë qesharake në mesnatë 735.18 KB 00:46
2020-03-25 21:17:25 Aliu: Do ta bëjmë qeverinë vet me mbi 60 deputetë 240.93 KB 00:15
2020-03-25 21:17:25 Aliu: Përvoja na ka treguar LDK-në në momente kritike 384.56 KB 00:24
2020-03-25 20:43:40 Bulliqi: Nuk mund te ndalni rritjen e VV-së 221.43 KB 00:13
2020-03-25 20:43:38 Bulliqi: Shteti po minohet nga disa profiterë politikë 919.31 KB 00:58
2020-03-25 20:31:56 Abazi: Nuk e ka kuptuar që është në qeverinë Kurti, ka menduar që duhet të koordinohet me Thaçin 1.14 MB 00:40
2020-03-25 20:23:25 Kollçaku: Nëse infektohen deputetët, të mos u vihen respiratorë 651.94 KB 00:41
2020-03-25 20:23:24 Kollçaku: Jam në ankth 595.68 KB 00:37
2020-03-25 20:07:31 Hoti: Nuk kemi hyrë në këtë qeveri si qiraxhi 972.19 KB 01:01
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!