Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Moti nesër dhe pasnesër në Kosovë 03-31-2020 23:08 Prishtinë Nacionale
Ngjarjet e datës 1 prill 03-31-2020 23:03 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
Thaçi pas shërimit të 5 pacientëve përgëzon stafin mjekësor 03-31-2020 22:55 Prishtinë Shëndetësi
​Haradinaj: Ju siguroj, nuk guxon askush ta prekë territorin e Kosovës 03-31-2020 22:34 Prishtinë Politikë
​112 persona me COVID-19 në Kosovë 03-31-2020 22:30 Prishtinë Shëndetësi
​Tahiri: Kurti ka dëshmuar që është anti amerikan 03-31-2020 22:19 Prishtinë Politikë
​Një vajzë nga fshati Pestovë të Vushtrrisë me Covid-19 03-31-2020 22:12 Prishtinë Shëndetësi
​Fshati Bardh i Madh pa ujë, vazhdon puna e sanimit të gypit 03-31-2020 21:55 Prishtinë Nacionale
​Presidenti Thaçi fillon nesër konsultimet, të parin e pret Kurtin 03-31-2020 21:29 Prishtinë Politikë
​Kuri: Po nisim reciprocitetin gradual me Serbinë 03-31-2020 21:15 Prishtinë Politikë
​Vitia: Shërohen edhe pesë pacientë nga COVID-19 03-31-2020 20:33 Prishtinë Shëndetësi
​Shfaqen tre raste të reja me koronavirus në veri të Mitrovicës 03-31-2020 20:24 Prishtinë Shëndetësi
​Kuri: Po nisim reciprocitetin gradual me Serbinë 03-31-2020 20:20 Prishtinë Politikë
Stone Castle shpërndarë pako ushqimore dhe higjienike në SOS fshat 03-31-2020 19:46 Prishtinë Politikë
Albin Kurti në konferencë për media 03-31-2020 19:34 Prishtinë Politikë
​Reshitaj: Ordinancat private t’i dhurojnë QKMF-ve materialet shëndetësore 03-31-2020 19:02 Prishtinë Shëndetësi
Vdesin nga Koronavirusi dy persona të tjerë në Shqipëri 03-31-2020 18:51 Prishtinë Lajme
​PDK: Gjykata Kushtetuese mbrojti rendin kushtetues nga ‘puçi qeveritar” i Kryeministrit të shkarkuar Kurti 03-31-2020 18:42 Prishtinë Lajme
​Ministrja Dumoshi njoftohet me rrezikun e anulimit të programeve dhe festivaleve 03-31-2020 18:42 Prishtinë Nacionale
​Të karantinuarit në Qendrën e Studentëve kontrollohen 3 herë në ditë 03-31-2020 18:31 Prishtinë Lajme
​Demaliaj: VV askund nuk po e gjen veten në Kushtetutë 03-31-2020 18:28 Prishtinë Politikë
ShBA, 3 mijë të vdekur nga koronavirusi 03-31-2020 18:16 Prishtinë Lajme
​MSh: Ndarja nga jeta e dr. Sami Gjokës, humbje për të gjithë 03-31-2020 18:08 Prishtinë Lajme
392 raste me koronavirus në Maqedoni, vetëm 54 prej tyre trajtohen në Klinikën e Infektologjisë 03-31-2020 18:07 Prishtinë Shëndetësi
​Haziri: Të vetëizoluarit në Gjilan e kanë kaluar fazën e kërcënimit të infektimit 03-31-2020 17:58 Prishtinë Lajme
​Limaj reagon pas vendimit të Kushtetueses: Së paku të kërkojnë falje për joprofesionalizëm 03-31-2020 17:49 Prishtinë Politikë
Plisat për mjekët: Heronjët tanë, jemi krenarë me ju! 03-31-2020 17:45 Prishtinë Sport
​Ahmeti: Pavarësisht vendimit të Kushtetueses - rrini në shpi, mos dilni as para orës 17 03-31-2020 17:45 Prishtinë Lajme
​Punëtorët e kompanive të pastrimit duhet të përfshihen në pakon emergjente fiskale 03-31-2020 17:31 Prishtinë Lajme
​Klubi i Prodhuesve: Të përkrahen prodhimet vendore në të gjitha blerjet publike 03-31-2020 17:30 Prishtinë Ekonomi
​Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO, Quni uron ministren Radmila Shekerinska 03-31-2020 17:23 Prishtinë Siguri
​FSShK-ja reagon ndaj vendimit të Kushtetueses: Turp, ofendim, degradim 03-31-2020 17:21 Prishtinë Lajme
​Kastrati: Po testohen të gjithë personat që kishin kontakt me personin me COVID-19 03-31-2020 17:11 Prishtinë Lajme
​PDK akuzon Qeverinë se fshehurazi i ka dhënë leje Serbisë për t’i dërguar 100 mjekë në veri 03-31-2020 17:04 Prishtinë Nacionale
​Një nënë vetë ushqyese vendoset në banesën sociale 03-31-2020 16:54 Prishtinë Nacionale
​Kushtetuesja i jep të drejtë Thaçit: Kufizimi i lëvizjes mund të bëhet vetëm nga Kuvendi 03-31-2020 16:41 Prishtinë Lajme
​Veseli do t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së presidentit Thaçi 03-31-2020 16:31 Prishtinë Politikë
​PDK: Qeveria fshehurazi i dha leje Serbisë për t’i dërguar rreth 100 mjekë në veri 03-31-2020 16:24 Prishtinë Politikë
​VV-ja e dërgon Thaçin në Kushtetuese, Nagavci thotë se s’ka qeveri pa fituesi ne zgjedhjeve 03-31-2020 16:22 Prishtinë Lajme
​Planifikohet kthimi i 1600 personave, në karantinën ka kapacitet për 130 persona 03-31-2020 16:07 Prishtinë Shëndetësi
​Qeveria në detyrë nesër vendosë reciprocitetin ndaj Serbisë, opozita skeptike për këtë 03-31-2020 15:57 Prishtinë Politikë
PDK-ja mban konferencë për media (Drejtpërdrejt) 03-31-2020 15:48 Prishtinë Lajme
​OBSH: Një milion të infektuar në mesjavë 03-31-2020 15:39 Shëndetësi
​Kushtetuesja merr vendim për Ligjin për Paga 03-31-2020 15:31 Prishtinë Lajme
​Ekonomia italiane drejt tkurrjes me 6% 03-31-2020 15:31 Prishtinë Ekonomi
​Në Pastasel u krye gjenocid kundër njerizimit 03-31-2020 15:18 Prishtinë Lajme
Krahas shtesave për gazetarë, kërkohet mbështetje edhe për mediat 03-31-2020 15:13 Prishtinë Lajme
Haziri: Në këtë situatë kundër pandemisë, po punojmë që askush të mos mbetet pa bukë në sofër 03-31-2020 15:11 Prishtinë Lajme
​KEDS-i thotë se është mobilizuar për luftimin e pandemisë 03-31-2020 15:04 Prishtinë Lajme
AGK: Të gjithë punëtorët medialë gjithsesi të përfshihen në Pakon Emergjente të Qeverisë  03-31-2020 14:48 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!