Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Tayna koncert në Prishtinë 06-24-2019 17:25 Prishtinë Magazina
​AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit 06-24-2019 17:13 Sport
​Promovohet pulla postare dhe emblema e Konferencës së Parisit 06-24-2019 17:06 Prishtinë Nacionale
Driton Kuka ka një dedikim të veçantë pas triumfit të Lorianës 06-24-2019 16:48 Prishtinë Sport
Liridon Latifi largohet nga Hungaria, transferohet te Sheriff Tiraspol 06-24-2019 16:42 Prishtinë Sport
Edhe një medalje për Kosovën, Loriana Kuka fiton të bronztën 06-24-2019 16:36 Prishtinë Sport
​Manolas afër Napolit 06-24-2019 16:16 Prishtinë Sport
KMDLNj: Ministri i Drejtësisë nuk ka mandat të lirojë persona të dënuar 06-24-2019 15:51 Prishtinë Lajme
Bëhen të ditur çmimet e biletave për ndeshjen Prishtina - St Joseph’s 06-24-2019 15:43 Prishtinë Lajme
​RrGK kundër kthimit në rigjykim të rastit të vrasësit Pjetër Nrecaj 06-24-2019 15:35 Prishtinë Lajme
​United tregon çmimin për Lukakun 06-24-2019 15:34 Sport
​‘Katastrofa humanitare’ në veri provokim për institucionet 06-24-2019 15:29 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Qeveria do t’iu qëndrojë afër fermerëve 06-24-2019 15:02 Prishtinë Lajme
Pezmatimi i bajameve te fëmijët 06-24-2019 14:53 Prishtinë Lajme
Edhe Tottenham e Arsenal në garë për Ceballos 06-24-2019 14:49 Prishtinë Sport
​Rrëzohet dekreti i Metës, zgjedhjet në Shqipëri më 30 qershor 06-24-2019 14:42 Prishtinë Lajme
Një tjetër gjermane përballë Loriana Kukësnë luftën për medaljen e bronztë 06-24-2019 14:30 Prishtinë Sport
​Ligji për parandalimin e konfliktit të interesit nuk po gjen zbatim 06-24-2019 14:17 Prishtinë Lajme
Kosova në vlugun e përgatitjeve 06-24-2019 14:09 Prishtinë Sport
Zyrtare: Benitez largohet nga Newcastle United 06-24-2019 14:02 Prishtinë Sport
Konjufca-Damkës: Nuk je në Parlamentin e Turqisë, por të Kosovës 06-24-2019 13:59 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Veprimet e Iranit të gabuara, Kosova qëndron përkrah ShBA-ve 06-24-2019 13:49 Prishtinë Lajme
Interi dhe Milani marrin vendim: Do ta shembim San Siron për stadiumin e ri 06-24-2019 13:48 Prishtinë Sport
Ky është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale në Hagë 06-24-2019 13:37 Prishtinë Lajme
​Tottenham sfidon Arsenalin për Anderson 06-24-2019 13:34 Sport
E kërkonte Barcelona, United merr vendim për të ardhmen e Rashford 06-24-2019 13:32 Prishtinë Sport
​Istrefi: Me 30 korrik shkëputet kontrata me Z-Mobile 06-24-2019 13:31 Prishtinë Nacionale
​Komuna e Prishtinës vazhdon aksionin për rrënimin e objekteve pa leje 06-24-2019 13:25 Prishtinë Nacionale
Loriana Kuka mund medalisten e bronztë evropiane, një fitore larg medaljes 06-24-2019 13:22 Prishtinë Sport
​United interesohet se ku do të transferohet Neymar 06-24-2019 13:02 Sport
Shënohet Dita Nacionale e Egjiptianëve, Kosova lidere në respektimin e pakicave 06-24-2019 12:57 Prishtinë Lajme
​Shala: Prokuroria dhe Gjykatat nuk janë përshirë në procesin e deportimit 06-24-2019 12:53 Prishtinë Nacionale
Çështje orësh, De Ligt pritet të zyrtarizohet tek Juventusi 06-24-2019 12:52 Prishtinë Sport
​Thaçi: Rrezikohen raportet rajonale nëse brenda vitit nuk ka marrëveshje me Serbinë 06-24-2019 12:49 Prishtinë Politikë
​Fowler: Lingardit nuk i intereson 06-24-2019 12:43 Sport
​Krasniqi: Me 28 mars u suspendua prokuroria, policia dhe punët në dorë i mori AKI 06-24-2019 12:37 Prishtinë Nacionale
Nuk ka konferencë për media për takimet preliminare 06-24-2019 12:35 Prishtinë Sport
​Nitaj: Komisioni nuk ka arritur ta argumentojë se a e ka dhënë urdhrin presidenti 06-24-2019 12:29 Prishtinë Nacionale
Rodriguez: Nuk vendosi unë për të ardhmen time 06-24-2019 12:29 Prishtinë Sport
​Konjufca: Presidenca, Policia dhe AKI-janë të përfshira në shkele në rastin e deportimit të shtetasve turq 06-24-2019 12:14 Prishtinë Nacionale
Zyrtare: Tjetër largim nga skuadra e Ismet Munishit 06-24-2019 12:11 Prishtinë Sport
Lampard merr drejtimin e Chelsea-s në 48 orët e ardhshme 06-24-2019 12:06 Prishtinë Sport
​Kërkohet që fëmijët të rriten me dashni, jo me papuçe 06-24-2019 12:03 Prishtinë Nacionale
​Vidal refuzon Kinën për të qëndruar në Barcelonë 06-24-2019 11:56 Sport
Loriana nuk kalon nënkampionen e botës, mbetet në garë për të bronztën 06-24-2019 11:55 Prishtinë Sport
​PTK ia shkëput kontratën Z-Mobile më 30 korrik 06-24-2019 11:52 Prishtinë Nacionale
Ronaldo takon legjendën e basketbollit 06-24-2019 11:51 Prishtinë Sport
Stavileci jep dorëheqje nga KB Prishtina 06-24-2019 11:40 Prishtinë Sport
U largua nga Roma, De Rossi vendos të qëndrojë në Serie A 06-24-2019 11:35 Prishtinë Sport
Reali ka një shitje komplet një skuadër, ja sa mund të fitoj 06-24-2019 11:31 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!